Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 4., kedd 18:31

Galacticos írta:
Pad'em írta: Lehet mert nem jobb, mint ez a 3? Nem tudom, nem láttam még játszani, csak kérdem
Hogyne lenne jobb, az egyiknek soha egy jo meccse nem volt itt, tobb kolcsonnel egyszer se maradt meg, a masik eleve egy jobbszelso tamado.. a harmadik meg 5eve formahanyatlasa van vagy serult.

Az a jobbhatved poszt 2018 ota kialt egy megoldaserr.
Egyetértek, de ezt a gyereket látta bárki játszani?

Amúgy teljesen egyértelmű, hogy azért nem hozunk senkit mert van 3 jobbhátvédünk, Carvajal továbbra is alap sajnos, LV a csapat kabalája, Odrit talán eltakarítják most nyáron remélhetőleg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 4., kedd 18:24

Pad'em írta: Lehet mert nem jobb, mint ez a 3? Nem tudom, nem láttam még játszani, csak kérdem
Hogyne lenne jobb, az egyiknek soha egy jo meccse nem volt itt, tobb kolcsonnel egyszer se maradt meg, a masik eleve egy jobbszelso tamado.. a harmadik meg 5eve formahanyatlasa van vagy serult.

Az a jobbhatved poszt 2018 ota kialt egy megoldaserr.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2023. július 4., kedd 18:20

Arda Güler to Barça is done. He is officially a new Barça player. @ZaferErtas_

Megy itt is a kavarás. Kiváncsi leszek.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 4., kedd 18:14

Güler: Barca vagy Real. Ezt írja Felix barátunk, hogy mindkét csapat megtette az ajánlatát, a játékos a héten dönt.
Galacticos írta: En nem ertem hogy 10 milliot nekunk miert nem ér meg, miért nem merul fel.
Itt van egy odriozola, lucas vazquez, carvajal 3mas akik hiaba vamnak sokan mennyisegben de minosegben ez nagyon gyér.
Lehet mert nem jobb, mint ez a 3? Nem tudom, nem láttam még játszani, csak kérdem :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 4., kedd 18:11

En nem ertem hogy 10 milliot nekunk miert nem ér meg, miért nem merul fel.
Itt van egy odriozola, lucas vazquez, carvajal 3mas akik hiaba vamnak sokan mennyisegben de minosegben ez nagyon gyér.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 4., kedd 18:09

10 millióért megveszik Fresnedát elvileg, ha tudnak egy kis fizetést felszabadítani. Dest távozása lehet ehhez a kulcs.

Valamint viszik Romeut is a Gironából. Az komoly :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. július 3., hétfő 14:20

Realista24 írta: Imadom, hogy a liga mindenre engedelyt ad a Barcanak, kozben Laporta most ismerte el, hogy Messinek 2025-ig meg utalniuk kell az elmaradott bereket :lol:
És nem csak a liga, volt valami hír hogy az uefa sem lát okot jelenleg amiért kizárná őket a BL-ből, nincs elég bizonyíték a Negreira ügyben. Persze ha véletlenül lesznek fejlemények (haha) akkor ez még változhat.
Szóval erről ennyit, élnek mint hal a vízben..

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 3., hétfő 14:11

jollyt kellene megkérdezni, mert én nem hiszek ezeknek az álhíreknek...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 3., hétfő 14:04

Imadom, hogy a liga mindenre engedelyt ad a Barcanak, kozben Laporta most ismerte el, hogy Messinek 2025-ig meg utalniuk kell az elmaradott bereket :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 3., hétfő 8:55

h3x0r írta:
ferni írta: Én a kezdetektől követem KSI-t, elképesztő marketing van a Prime miatt, Arsenallal kezdtek, mert az KSI kedvenc csapata és ki tudja hány csapathoz szállnak be, brutál amit letolnak marketingben.

Logan Paul az USAban nyomatja, KSI meg UKben és alig kapni, ahogy megjelent valahol kapkodták el azonnal, verekedtek érte :lol:

Nálunk is 4000 egy darab épp emiatt, alapból max valami 2 dolcsi se :lol:
Pedig szegeny ferni a lenyeget elmondta. :kalapos:

KSI (angol youtuber) es Logan Paul (amerikai youtuber, pankrator - nem is tudom miket csinal mostansag) piacra dobtak a Prime nevu energiaitalt.

Ahogy megerkezik a boltok polcaira, a fanok azonnal leraboljak, jo par video van rola, mintha csak black friday lenne. A legnagyobb bajuk, hogy nem tudnak eleget gyartani belole, akkora a kereslet. Sokan felvasaroljak es dragabban adjak el neten.

Eddig az Arsenallal volt szerzodesuk, most csatlakozott a Barca is.
Mint amikor nagymamámnak magyaráztam, hogy működik a set top box :lol: :lol:
Köszi

(szóval benne van a pakliban, hogy amit kap a barca üccsit, majd árulja drágábban a neten? :kalapos: :kalapos: )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 3., hétfő 0:09

ANDS írta:

Azt ugyan nem értem, hogy ferni miért kapott erre a hsz- re 5 lenyilat, de maradjon ez az Univerzum titka :mrgreen:
Sok év kőkemény munkája van ebben :mrgreen:
Mindenki is szeret, ennyi a titok :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. július 2., vasárnap 23:25

ferni írta: Én a kezdetektől követem KSI-t, elképesztő marketing van a Prime miatt, Arsenallal kezdtek, mert az KSI kedvenc csapata és ki tudja hány csapathoz szállnak be, brutál amit letolnak marketingben.

Logan Paul az USAban nyomatja, KSI meg UKben és alig kapni, ahogy megjelent valahol kapkodták el azonnal, verekedtek érte :lol:

Nálunk is 4000 egy darab épp emiatt, alapból max valami 2 dolcsi se :lol:
Pedig szegeny ferni a lenyeget elmondta. :kalapos:

KSI (angol youtuber) es Logan Paul (amerikai youtuber, pankrator - nem is tudom miket csinal mostansag) piacra dobtak a Prime nevu energiaitalt.

Ahogy megerkezik a boltok polcaira, a fanok azonnal leraboljak, jo par video van rola, mintha csak black friday lenne. A legnagyobb bajuk, hogy nem tudnak eleget gyartani belole, akkora a kereslet. Sokan felvasaroljak es dragabban adjak el neten.

Eddig az Arsenallal volt szerzodesuk, most csatlakozott a Barca is.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 2., vasárnap 22:42

Behelyettesítettem az ukáznak megfelelően az edzőtermet a ksi helyére, de dögöljek meg, ezt a mondatot továbbra se értem: "mert az az edzőterem kedvenc csapata"....

Vagy öregebb vagyok, mint Csoki, vagy vmit rosszul csinálok :mrgreen: :mrgreen: ... Meg mi a fac köze van ennek a barcához? :hmmm:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 2., vasárnap 19:40

jól van, megnyugodtam...
ksi nálam a pesti "edzőterem" :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. július 2., vasárnap 19:20

ferni írta: Én a kezdetektől követem KSI-t, elképesztő marketing van a Prime miatt, Arsenallal kezdtek, mert az KSI kedvenc csapata és ki tudja hány csapathoz szállnak be, brutál amit letolnak marketingben.

Logan Paul az USAban nyomatja, KSI meg UKben és alig kapni, ahogy megjelent valahol kapkodták el azonnal, verekedtek érte :lol:

Nálunk is 4000 egy darab épp emiatt, alapból max valami 2 dolcsi se :lol:
Ebbol csak a kötőszavakat értettem. :) öreg vagyok baszki...

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 2., vasárnap 17:11

Én a kezdetektől követem KSI-t, elképesztő marketing van a Prime miatt, Arsenallal kezdtek, mert az KSI kedvenc csapata és ki tudja hány csapathoz szállnak be, brutál amit letolnak marketingben.

Logan Paul az USAban nyomatja, KSI meg UKben és alig kapni, ahogy megjelent valahol kapkodták el azonnal, verekedtek érte :lol:

Nálunk is 4000 egy darab épp emiatt, alapból max valami 2 dolcsi se :lol:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. július 2., vasárnap 16:07

"This wasn’t what we meant when we said we want prime Barcelona back" :lol: :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2023. július 2., vasárnap 15:51

Uniceftől idáig: https://twitter.com/FCBarcelona/status/ ... 0717535232


:lol: :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. július 2., vasárnap 11:52

FB-on jött szembe, tegnapi hír:
A Barca TV megszűnt a mai napon 24 év után.
Évente 14 millió euróba került, és csak 2 millió eurót termelt a katalánoknak.120-140 ember veszítette el ezzel az állását.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 2., vasárnap 10:41

ziro4vr írta: Arsenalban elég fasza volt, de utána a beleerőszakolt fals9 pozijával nekem halványabb lett a radaron.
Mekkora kedvencem volt! Mai napig haragszom Wengerre, hogy nem hozta vissza a Barcából, pedig opciónk volt rá. Özilt bármikor odaadtam volna érte. :mrgreen: Egyébként a Chelseaben is nagyon baszó volt mélységi irányítóként, főleg az első 2-3 évében. Nélküle nem lettek volna bajnokok 2015-ben, laza 19 gólpassza volt abban a bajnoki szezonban. Viszont hamar kiégett, gyakorlatilag ilyen 30-31 éves kora óta semmit nem hallani róla. Bár ez benne van, ha 16-7 évesen már alapember vagy a csapatodban. Remélem sikeres lesz edzőként! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég