Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. június 29., csütörtök 19:08

M1Ö írta:
hehetheoriginal írta: sztem siman hivatalosan kimondjak, hogy csaltak, emellett brutal penzbuntetes es atigazolasi szezonbol valo kizaras az boven nagyobb megalazas, mint visszasorolni masodosztalyba oket.
Amilyen anyagi helyzetben vannak, hosszabb időre kicsinálnák őket egy brutál pénzbüntetéssel, mint 1 év másodosztállyal.
1. Szerintem nem a másod-, hanem a negyedosztályba kéne űzni őket, ha igazak a vádak.
2. Bazinagy pénzbírságba soha nem fognak belerokkanni. Nagyon érik a Barca arabosodása, csak az a kérdés, hogy szaudarábia, katar, vagy valami harmadik olajfölde fog-e lecsapni rájuk. Már Laporta és Piqué is pedzegették a socio rendszer hátrányait, vezetik fel a történetüket.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 29., csütörtök 16:53

🚨💣BREAKING: Barça are planning to make a move for Manchester City striker Erling Haaland when he turns 35 and becomes a free agent.

:x

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 29., csütörtök 13:37

Brozovic nem akart a szaudiakhoz menni az o felteteleik szerint.
Elkuldte nekik, hogy mennyiert igazolna oda.
Majd kitett egy kepet, amivel arra utalt, hogy csak az Inter.
Most pedig megegyezett a Barcaval, es adott nekik egy hetet, hogy a ket klub megegyezzen egymassal.
7m lesz a fizuja, 3+1 evre elvileg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 29., csütörtök 12:45

hehetheoriginal írta: en ertem, hogy az is kemeny bünti, de ne csak azt nezzetek, hogy nekik mi a szar, hanem, hogy nekünk/a csapatnak is.
Kemény két klasszikus maradna ki a Real-Barca párharc életéből, sztem túlélhető lenne. :D
hehetheoriginal írta: es atigazolasi szezonbol valo kizaras az boven nagyobb megalazas, mint visszasorolni masodosztalyba oket.
foleg, hogy mes que un klub, erre hivatalos jelentes van orszag vilag elott, hogy csalo banda, az mar onmagaban allcsucs könyekkel.
Azért mellettünk meg az Athletic Bilbao mellett ők azok akik még sose estek ki az első osztályból a 120 év alatt. Elég nagy ciki lenne nekik, ha kiraknák őket a második ligába.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 29., csütörtök 12:35

M1Ö írta:
hehetheoriginal írta: sztem siman hivatalosan kimondjak, hogy csaltak, emellett brutal penzbuntetes es atigazolasi szezonbol valo kizaras az boven nagyobb megalazas, mint visszasorolni masodosztalyba oket.
Amilyen anyagi helyzetben vannak, hosszabb időre kicsinálnák őket egy brutál pénzbüntetéssel, mint 1 év másodosztállyal.
:shifty: :roll: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. június 29., csütörtök 12:31

hehetheoriginal írta: sztem siman hivatalosan kimondjak, hogy csaltak, emellett brutal penzbuntetes es atigazolasi szezonbol valo kizaras az boven nagyobb megalazas, mint visszasorolni masodosztalyba oket.
Amilyen anyagi helyzetben vannak, hosszabb időre kicsinálnák őket egy brutál pénzbüntetéssel, mint 1 év másodosztállyal.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 29., csütörtök 12:16

sztem siman hivatalosan kimondjak, hogy csaltak, emellett brutal penzbuntetes es atigazolasi szezonbol valo kizaras az boven nagyobb megalazas, mint visszasorolni masodosztalyba oket.
foleg, hogy mes que un klub, erre hivatalos jelentes van orszag vilag elott, hogy csalo banda, az mar onmagaban allcsucs könyekkel.

en ertem, hogy az is kemeny bünti, de ne csak azt nezzetek, hogy nekik mi a szar, hanem, hogy nekünk/a csapatnak is.

de amugy nem lesz semmilyen büntetes, tipikus cigany modon ki lesz magyarazva, el lesz simitva.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 29., csütörtök 11:56

Ha egy szezonra lesorolnák őket a másodosztályba, nem történne semmi. De legalább példát statuálnának velük meg ők is visszavennének arcból. Én 1 évnek kifejezetten örülnék, ha offolnák őket.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 29., csütörtök 11:43

kiserik írta:
hehetheoriginal írta: ide kapcsolodik, hogy ezt amugy en nem ertem, hogy itt par embernek miert az a vagya, hogy a birolefizetesek miatt kizarjak meg visszasoroljak a barcat a ligaban.
kurvanagyot esne a presztizs, a nezettseg, es erdektelen lenne kb az egesz szezon, amilyen rakas szar csapatok meg jatekosok vannak az egesz spanyol bajnoksagban.
Engem különösebben nem izgat az ügy, de szerintem azért, mert már tele van a töke az embereknek a jónak, szentnek beállított Barca dolgaival, csalásaival és (akár elrettentés gyanánt) illő lenne, ha megkapnák ezek miatt a méltó büntetésüket.
pontosan...én azt akarom látni, hogy aki csal azt tényleg megbüntetik, mert jelenleg azt látom a világ focijában, hogy akinek van pénze+a barca az bármit megtehet, büntetlenül

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 29., csütörtök 11:34

hehetheoriginal írta:
És mielőtt valaki le nem csapja a magas labdát: nem az okozna örömet, ha ti sorban buknátok, hanem az, ha mi nyernénk!
ide kapcsolodik, hogy ezt amugy en nem ertem, hogy itt par embernek miert az a vagya, hogy a birolefizetesek miatt kizarjak meg visszasoroljak a barcat a ligaban.
kurvanagyot esne a presztizs, a nezettseg, es erdektelen lenne kb az egesz szezon, amilyen rakas szar csapatok meg jatekosok vannak az egesz spanyol bajnoksagban.
Engem különösebben nem izgat az ügy, de szerintem azért, mert már tele van a töke az embereknek a jónak, szentnek beállított Barca dolgaival, csalásaival és (akár elrettentés gyanánt) illő lenne, ha megkapnák ezek miatt a méltó büntetésüket.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 29., csütörtök 10:41

Minden bizonnyal, Joselu majd megeroszakolja oket. :mrgreen:

Allthestars11
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2023. június 29., csütörtök 10:27
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Allthestars11 » 2023. június 29., csütörtök 10:31

Remélem, ebben a szezonban egyszerűenabokra szaggatjuk őket!
Virág- és ajándékszállító szolgáltatást nyújtó oldal tulajdonosa: https://expresszvirag.hu/

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 29., csütörtök 10:00

És mielőtt valaki le nem csapja a magas labdát: nem az okozna örömet, ha ti sorban buknátok, hanem az, ha mi nyernénk!
ide kapcsolodik, hogy ezt amugy en nem ertem, hogy itt par embernek miert az a vagya, hogy a birolefizetesek miatt kizarjak meg visszasoroljak a barcat a ligaban.
kurvanagyot esne a presztizs, a nezettseg, es erdektelen lenne kb az egesz szezon, amilyen rakas szar csapatok meg jatekosok vannak az egesz spanyol bajnoksagban.
thereisonly1ronaldo

BarcaUdi
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2019. május 2., csütörtök 10:44
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: SZSZB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BarcaUdi » 2023. június 29., csütörtök 8:56

ANDS írta: A barca 2 egymást követő szezonban búcsúzott a bl - től a csoportkör végén, és ugyanezen szezonok során sikerült kiesni az Európa ligából is.
A Real ugyanebben a két szezonban nyert egy bl trófeát, meg eljutott a bl- ben a legjobb 4 közé. Becsmérled a Real 2:5- ös eredményét a Pool ellen, az Anfield roadon, ahol a barca 4:0- ra kikapott.
A lényeg ennyi, emiatt bölcsebb hallgatni! Nem kellemes, de ez a rideg valóság!
Bízom benne, hogy lesz ez majd jobb is, és a nemzetközi porondon is érünk el vállalhatóbb eredményeket, de az utóbbi pár évet nem rakhatjuk ki a vitrinbe (a trófeákat se...), míg nálatok tényleg van mit felmutatni, nyilván büszkék vagytok rá, az lenne a furcsa, ha nem így tennétek! Örülök a megnyert bajnokságnak, de világosan látszik, hogy ez még egy ingatag lábakon álló csapat, bőven van mit dolgozni!
Én gratulálok nektek minden elnyert trófeához, közben kicsit remélem, hogy nem sok sikerélményetek lesz a közeljövőben, ellentétben a Barcaval! :D És mielőtt valaki le nem csapja a magas labdát: nem az okozna örömet, ha ti sorban buknátok, hanem az, ha mi nyernénk! :agree:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 29., csütörtök 8:45

szia gatyesz, mizu hogy vagy csapjalakki :smile:
ne bantsatok, gondoljatok bele milyen lehet neki a mindennapokban, ha ide jön kielni a bajait/beolvasni mindenkinek :|

szolasszabadsagot mindenkinek minden temaban :mrgreen: :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 29., csütörtök 8:31

na mondtam én h gatyesz lesz ez is. :D annyira tipikus minden kommentje. hogy lehet valaki ennyire nyomorult. :lol: igazi félkegyelmű bohóc, és még mindig idejön vergődni, párját ritkítja a gyökérarcú. :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 29., csütörtök 7:25

Halfkey írta: Nahát, tényleg atesz vagy, csak végre felvállalod kinek szurkolsz.

Téma: OFF
h3x0r írta:
atesz/ írta: Nyugi mester. A bl kiesésig terveztem maradni.
de legalább ne kamuzz :lol:

a nyár folyamán úgyis megjelensz még itt
atesz/ írta: Nem, részemről ez ennyi volt.

Sok erőt kívánok a jövő szezonbeli fos focihoz és az ezzel kapcsolatos magyarázkodásokhoz a bumburnyákkal a padon.
Azt hittem, az eloszezon kezdeteig kibirja :lol:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. június 29., csütörtök 6:58

Szegény teremtés.. nem is tudja mennyire hátulkullogó.

Végigolvastam ezt a 2 oldalt a fórumon és eljutottam oda, hogy az itteni újdonsült futballszaktekintély már nem is felb*sz, hanem inkább sajnálatot és szánalmat kelt bennem. Ne járasd le magad bástya. :roll:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 29., csütörtök 5:53

nehéz másnak nevezni, ha egy csapat már a saját térfelén meg van fojtva, szórják el a labdákat, és 2-0-ról visszajönnek a meccsbe helyzetek nélkül, egy megpattanó lövéssel, és egy ki se kenyszerített, viniciusba belerúgott majd kapuba pattanó labdával.
ez tömény mák.

chelsea ellen is szarok voltatok. a chelsea mindkét meccsen mehetett volna a félidőben az 1-2 góllal az öltözőbe. az nem real erény, hogy a chelsea tamadók balfaszok, vagy éppen nem tudják berúgni a helyzetet.
Nahát, tényleg atesz vagy, csak végre felvállalod kinek szurkolsz.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 29., csütörtök 3:29

jollybarca írta: nehéz másnak nevezni, ha egy csapat már a saját térfelén meg van fojtva, szórják el a labdákat, és 2-0-ról visszajönnek a meccsbe helyzetek nélkül, egy megpattanó lövéssel, és egy ki se kenyszerített, viniciusba belerúgott majd kapuba pattanó labdával.
Es a liverpool masodik golja mi volt? Azt valahogy lehagytad hogy ugyanaz a kapus hiba volt mindket oldalon.
De amugy mindegy is, nagyon durvan hattal ulsz a moziba. Ez a baj nyari szunettel, vege a sulinak es sok helyen korlatlan net hasznalat ahogy a pelda mutatja.

Meg azt elemezhetned hogy hogy kaptatok a gyenge szar realtol akit europaba odavissza alaznak egy negyest hazai palyan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég