Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 10., péntek 10:02

Pedro távozása nem gáz nekik. Deulofeut visszahívjaák és pótolva van. Alves helyére meg ott van Douglas. :mrgreen: Majd Adriano megoldja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. április 10., péntek 9:10

Alves csak úgy marad, ha kap egy három éves szerződést. Egy évet gondolom aláírtak volna vele boldogan, de még újabb három évig fizetni neki a 7-8 milliót nettóban (valahogy így keres azt hiszem) nem lenne okos döntés.
Őszintén szólva én nem vártam a Barca vezetőségétől okos döntést :mrgreen:
Azt hittem meg fogják neki adni (na jó... reménykedtem benne :D ), mert megijedtek, hogy őszre nem lesz játékosuk :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 10., péntek 9:07

Sastre írta:Igazából nem gondoltam volna, hogy elengedik Alvest vagy Pedrot a nyáron. Őszre elég szűk lesz a keret így... nem mintha Pedro sokat játszana mostanában...
Alves csak úgy marad, ha kap egy három éves szerződést. Egy évet gondolom aláírtak volna vele boldogan, de még újabb három évig fizetni neki a 7-8 milliót nettóban (valahogy így keres azt hiszem) nem lenne okos döntés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. április 10., péntek 9:05

Igazából nem gondoltam volna, hogy elengedik Alvest vagy Pedrot a nyáron. Őszre elég szűk lesz a keret így... nem mintha Pedro sokat játszana mostanában...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 10., péntek 8:48

Mi a francot latnak a jelenlevi interben azt valaki mondja meg. Foleg hogy egy mancini fog edzeni en biztos nem mennek.

A masik: pedro helyett lehet beepitik adama traoret. Parszor lattam nagyon nagy cselgep a gyerek. Lehet hasztalan egy barcaban de azt a sracot siman elneznem nalunk
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 10., péntek 8:37

BBeno írta:alves megy az év végén. nincs egyezség. mehet védőnek pedro :lol: :lol:
Ő sem, mert elvileg elfogadta az Inter ajánlatát és 17 millió + 10 millió euró opciós lóvékért távozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 9., csütörtök 19:36

BBeno írta:alves megy az év végén. nincs egyezség. mehet védőnek pedro :lol: :lol:
Max '16-ig,mert aztán ő is megy.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 9., csütörtök 19:34

alves megy az év végén. nincs egyezség. mehet védőnek pedro :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 9., csütörtök 15:34

morientes írta:Hát de a csel előtt pont hogy kiléptek rá,akkor tolta meg ütemből,majd lőtt
Messi-nél mindig visszatérő dolog, hogy miért hagyják, miért engedik, miért nem lépnek ki rá. :) Ez azért érdekes, mert Ronaldo-ról ezt sosem olvasom. Miért nem állnak elé, mikor 25-ről bombáz, mikor mindenki tudja, hogy milyen rúgója van. Csak oda kellene állni a labda elé. Vagy miért hagyják olyan üresen a 16-oson belül, mikor tudják milyen jól fejel. Sokszor felugrania sem kell, annyira nincs mellette senki, mint pl tegnap. 3an moziztak egy kupacban a kapus nyakán, hogy ő tök üresen kapja a labdát a kaputól 4 méterre. Pedig csak 1 vkinek kellene oda lépni mellé és zavarni és Ronaldo-n kívül a kutya se volt a kapu közelében.
Ezek a játékosok ezért nagyok, mert mindig jókor vannak jó helyen, mindig tudják hová kell helyezkedni, mindig tudják, mikor kell megtolni a labdát, mikor lépnek ki rád vagy mielőtt odaérnének eltekerik a kapuba. Ezért ők a legjobbak. Cselezni, dekázgatni, trükközni sokan tudnak úgy mint Messi vagy Ronaldo, csak éppen a játékot nem olvassák ilyen jól. Pontosan ezen okok miatt ők a legjobbak, nem mások.
Felesleges azon agyalni, hogy miért hagyták Messi-t lőni. 1 embert kitett maga mellől egy ütemcsellel (amiben a legjobb a világon), a másik késésben volt, de ha még vki kilép rá, akkor vagy Suarez vagy Pedro tök üresen kapta volna a kapussal szemben a labdát. Nem figyelhet az ilyen játékosokra az egész védelem, mert van még a kapu előtt másik 2 támadó, akik 1-1-ben beverik mint a xart. Őket is fogni kell.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 9., csütörtök 12:50

Géci írta:Nyugi nem tartozok az elvakultak közé, és ez a kommentem vécében is benne van. Engem csak az zavar, hogy senki se volt képes kilépni. Gondolom várták a beadást... Na de mind1... :D
Hát de a csel előtt pont hogy kiléptek rá,akkor tolta meg ütemből,majd lőtt :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 9., csütörtök 0:38

Realista24 írta:Alves ügynöke is lépett, három éves hosszabbítást szeretne :Đ

Amikor még a sevillában játszott,és le akarták sokan igazolni,még mi is,és az elnök nyilatkozta hogy 20 vagy 30 milláért a cipőjét sem küldi el,akkor azt nem értettem.....de aztán láttam múltkor egy képet róla,mellette nojmár,meg messi stb.....na,ott már beugrott miért is olyan drága az a csuka.....hát fúlárán az egész.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 9., csütörtök 0:30

Alves ügynöke is lépett, három éves hosszabbítást szeretne :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 9., csütörtök 0:14

Nyugi nem tartozok az elvakultak közé, és ez a kommentem vécében is benne van. Engem csak az zavar, hogy senki se volt képes kilépni. Gondolom várták a beadást... Na de mind1... :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 8., szerda 22:04

Géci írta:Most ő arra gondol(szerintem), hogy a védők a 16oson csak álltak és nézték ahogy elsétál és lő, és senki se lépett ki rá. Mind1 szépen eltekerte... :)
Az azért gondolom megvan,ahogy eltolta egy ritmusváltással a gyerek talpa alatt előtte...
Ha teszem azt Isco csinálja,törölgethetném a kijelzőt...ezzel csak azt akarom mondani hogy legyünk következetesek néha...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 8., szerda 21:07

"Xavi a futball nagymestere,professzora" :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 8., szerda 21:05

Nekem ez a suarez annyira úgynézki mint aki nem érzi jól magát.Még a jó megoldásai is tiszta erőlködésnek tűnnek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 8., szerda 20:48

Most ő arra gondol(szerintem), hogy a védők a 16oson csak álltak és nézték ahogy elsétál és lő, és senki se lépett ki rá. Mind1 szépen eltekerte... :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 8., szerda 20:46

Drake írta:
hamesz írta: De azt nem tudom miért nem lehet támadni Messit ott vannak körülötte az emberek de csak nézik :lol: .
Ezt úgy szeretem...Lehet,hogy a tévéből lassúnak tűnnek a "tologatásai" de élőben szinte lehetetlen lekövetni a testcseleit.Az 180-190-es védők amíg áthelyezik a testúlyukat addig Messi 4-et tol rajta.

Abban nem tudok vitatkozni,hogy messi az alacsony súlypontja,a szűk labdatartása és a robbanékony megindulásai miatt nehezen levédekezhető,az viszont baromira szemet szúró,hogy nem igazán erőszakosan,taktikusan fogják,sokszor teljesen szabadon kap labdát,távol vannak tőle a védők amikor megkap egy átadást,nem is igazán veri az ellenfelet a víz hogy semlegesítsék.....eléggé hagyják játszani,legalábbis nekem ez jön le. Láttam sok extra klasszist már életem során,de azokat úgy fogták,mint lajcsi a trobitát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. április 8., szerda 20:41

hamesz írta: De azt nem tudom miért nem lehet támadni Messit ott vannak körülötte az emberek de csak nézik :lol: .
Ezt úgy szeretem...Lehet,hogy a tévéből lassúnak tűnnek a "tologatásai" de élőben szinte lehetetlen lekövetni a testcseleit.Az 180-190-es védők amíg áthelyezik a testúlyukat addig Messi 4-et tol rajta.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 8., szerda 20:36

Na eddig bírta az Almeria... Mondjuk ez is nagy szó... De azt nem tudom miért nem lehet támadni Messit ott vannak körülötte az emberek de csak nézik :lol: ha nem lenne harmatgyenge ez a barca most akkor már rég több lenne közte.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég