Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz este a Real szemszögéből?

A szavazás 2020. március 2., hétfő 17:50-kor befejeződött.

Győzelem
46
62%
Döntetlen
6
8%
Vereség
22
30%

Szavazatok száma: 74

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 28., szombat 14:17

Realista24 írta:http://www.youtube.com/watch?v=XuGwTUWKqos
00:34 - Valdes üzenete Piquének :lol: :lol:
nagyon komoly :D :D bírom ezt a palit, mindig összehoz valamit amin jókat szórakozhatok...és ha még kedvenc barca védőnket is így szivatja kamerák előtt akkor aztán tényleg...Perez helyében én fizetnék hogy a barcában maradjon :mrgreen:

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 28., szombat 13:48

http://www.youtube.com/watch?v=XuGwTUWKqos
00:34 - Valdes üzenete Piquének :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

dzsihad91
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 28., szombat 12:10

Nekem inkább csak az a furcsa,hogy a madrid szurkolók 90%a beismeri és látja, ha nekünk fúj a bíró akár most akár a united ellen.De katalánéknál még a sevilla meccset is képesek kimagyarázni, vagy a chelsea meccset, önkritika kb zéró...

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 28., szombat 12:00

R.M.C.F....
Ne edd magad emiatt,nem érdemes.Megvan a 3 pont,a többi meg azt pofázhat amit akar.Ha te,mondjuk 1000 ellenpéldát felhozol,mikor más javára itéltek jogtalanul,azt akkor sem fogja érdekelni,aki nem szereti a Realt,mert nem illik bele az ő logikai elképzelésébe,ugyhogy egyszerűen figyelmen kívül hagyja...Nem illik bele a puzzledarab az egészbe?Dobjuk el...valahogy így.
Én már rég immunis vagyok ezekre a dolgokra,széllel szembe hiába hugyozol,max csak te leszel vizes...
Azért jó tudni,hogy vannak azért,mégha kevesen is,olyan emberek,akik semlegesként is reálisan tudják értékelni a dolgokat...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 28., szombat 11:22

meccsünket(nem tudom megtörtént-e már), s
Kedden fogják vizsgálni, most minden a Barca meccs miatt van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Mr. Bidé
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. szeptember 28., szombat 11:03

R.M.C.F írta:Egy dologra lennénk nagyon kiváncsi,de tényleg nagyon....most hogy a bíró egy meccsen számunkra kedvező ítélettel hozakodott elő,és úgy tiltják majd főleg ez miatt a tevékenységétől,mint serdülőt a szülei a kokaintól...szal, én megnézném azt a kb 20 meccset amikor NYILVÁNVALÓ és SZEMÉT elfújás miatt kaptunk ki,vagy döntetleneztünk,vagy kerültünk a mérkőzés végeredményétől függetlenül hátrányba....az elmúlt 6-8 évben.
Azokat a bírókat miért nem vetették éhes malacok elé? Azokról miért nem volt nyilatkozatháború(JM kivéve,akit ezekért paradicsommal dobáltak,de úgy tűnik ezt másoknak szabad)?

Ez egy mondatban megválaszolható. A legnagyobb klubnak van a legtöbb ellendrukkere. Ilyen egyszerű. Sokan szeretik a Madridot de akik ki nem állhatják 3x annyian vannak.

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. szeptember 28., szombat 10:57

R.M.C.F írta:Egy dologra lennénk nagyon kiváncsi,de tényleg nagyon....most hogy a bíró egy meccsen számunkra kedvező ítélettel hozakodott elő,és úgy tiltják majd főleg ez miatt a tevékenységétől,mint serdülőt a szülei a kokaintól...szal, én megnézném azt a kb 20 meccset amikor NYILVÁNVALÓ és SZEMÉT elfújás miatt kaptunk ki,vagy döntetleneztünk,vagy kerültünk a mérkőzés végeredményétől függetlenül hátrányba....az elmúlt 6-8 évben.
Én már régen gondolkozom azon, hogy írni kéne ezeket csak mindig lusta vagyok.
Az ember felejt, én legalábbis. De ha leírnám papírra egy szezon eseményeit májusban lenne mit az arcába dörgölni a sok csiripelőnek azt hiszem...

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 28., szombat 10:50

Egy dologra lennénk nagyon kiváncsi,de tényleg nagyon....most hogy a bíró egy meccsen számunkra kedvező ítélettel hozakodott elő,és úgy tiltják majd főleg ez miatt a tevékenységétől,mint serdülőt a szülei a kokaintól...szal, én megnézném azt a kb 20 meccset amikor NYILVÁNVALÓ és SZEMÉT elfújás miatt kaptunk ki,vagy döntetleneztünk,vagy kerültünk a mérkőzés végeredményétől függetlenül hátrányba....az elmúlt 6-8 évben.
Azokat a bírókat miért nem vetették éhes malacok elé? Azokról miért nem volt nyilatkozatháború(JM kivéve,akit ezekért paradicsommal dobáltak,de úgy tűnik ezt másoknak szabad)?

Nem volt botrány ha nekünk hátrányt okoztak.....sőt,még ha mi szóltunk,reklamáltunk,minket röhögtek ki és aláztak le odaszólásokkal......még is mi ez?

Éveken át mocsok módon fújtak ellenük...jelentősen többet fújtak el ellenünk,mint nekünk, ezt nem lehetett nem észrevenni aki nézte a meccseinket.....

Tavaly 3 alkalommal fújt felénk a bíró,botrány volt,videok terjengtek,cikkek voltak,nyilatkoztak.......igen,a bíró megtette,de ennyi volt abból is amikor hátrányunkra fújt,de az még a temetési rovatok mögötti apróban sem jelent meg,hanem természetesnek,a foci velejárójának tekintik.....miért had kérdezzem meg? vagyis értem miért,de akkor ha nekünk megy egy ajándék,akkor miért nyilatkozik még a PÁPA is róla?

Idén ha jól emlékszem már két barca meccsen ajándékoztak a bírók(ha jók a memoárjaim),abból volt botrány? Nyilatkozott Bruce Sprinsteen pl? Szerintem nem...megkérdezték Csala Zsuzsát? Én nem tudok róla. Nálunk meg globális támadás van....had tudja meg még a szomszéd mari néni is hogy a real egy ajándék 11essel tudott nyerni.

szóval,továbbra sem értem,hogy mitől vagyunk mindig mi a cinizmus,a kárörvendés,a lenézés vagy a gúny célpontja....miért mi vagyunk azok akik ha vétenek rajtuk van a sarló egyből.....miért mi vagyunk azok,akiket ütni kell......
vagyis lehet hogy értem,de nem vagyok benne biztos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Mr. Bidé
Kedvenc játékosaid: Maradona,Messi Jancsika Károly
Kedvenc csapatod: F.C.B. F.T.C.

HozzászólásSzerző: Mr. Bidé » 2013. szeptember 28., szombat 10:36

BBeno írta:hihetetlen hogy ezek képesek megnevettetni mindig. 10 éve minden évre jut 2-3 olyan pofátlan meccs ahol csak a barca játékosok nem érzik hogy tolva vannak és kikérik maguknak. sorra jutottak be BL elődöntőbe, döntőbe és nyerettek velük meccseket... olyankor semmi reakció. ilyenkor egyből megszólalnak.

Ha ez a véleményed te sem vagy különb mint az a sok elfogult barcás aki nem lát tovább az orránál. Ha igaz lenne amit írtál és tendencia akkor valahogy nem illenének a képbe az ilyen meccsek( :http://www.youtube.com/watch?v=7KtHjSn0zQw ) Bírói tévedések mindig voltak vannak lesznek. Mourinho első BL sikerét is egy játékvezetői hibának(http://www.youtube.com/watch?v=JNvf81nN8iM) köszönheti de erről valahogy sosem pofázott mindig csak az őt és csapatát sújtó hibákról. Ez a technika átka 50 kamerával vesznek egy mecset mindenféle szögből sajnos 54-ben a VB döntőről nincsenek ilyen felvételek mert biztos lennének akik tudni vélnék hogy a Német válogatottat a bírók és a FIFA tolta a dobogó tetejére :mrgreen:

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. szeptember 28., szombat 10:13

Savant
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. szeptember 27., péntek 23:58

Vigyázz Tatus, inog a széked! :ike:
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. szeptember 27., péntek 23:54

Az biztos hogy most mindkét csapat edzői korrekteket nyilatkoznak egymásról - kár hogy Rosellre és a játékosokra nem ragad ebből.

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. szeptember 27., péntek 17:43

martino nyilatkozata a korábban említett messi lecseréléséről és az elche-madrid játékvezetéséről :
„Nincs semmi problémája, jó a hangulata. Nincs értelme összehasonlítani a viselkedését más idényekkel, mert ez az első, amikor én itt vagyok, és vele dolgozhatok. A Rayo ellen nem szerzett gólokat, de számomra az a teljesítménye volt az eddigi legjobb. Leo nem szereti, ha lecserélik, de Neymar, Xavi, Cesc és Iniesta sem szeretnek lejönni a pályáról. Engem azért szerződtettek, hogy olyan döntéseket hozzak, amik a csapat és a játékosok egészségét és legjobb formáját elősegítik az idény folyamán. Én fogok dönteni, és folytatni fogom a rotációt. Nem tetszik ez a játékosoknak természetesen, de ilyenkor megbeszéljük a dolgokat, és megértik az okokat. Egy futballista mindig játszani akar, ám el fogjuk osztani a játékperceket, mert a teljes képet kell néznünk. Ha csak egy-egy játékosra gondolnánk, nem jó állapotban érkeznénk el az idény utolsó szakaszához.”

„Nehezemre esik véleményezni a játékvezetőket, mert amikor már lehiggadtam, és nincs bennem a meccs okozta adrenalin, akkor mindig ráébredek, hogy mennyire egyedül vannak a döntéshozatalt illetően. Igazuk van, tévednek, előnyben részesítik ezt a csapatot, előnyben részesítik azt a csapatot… Nagyon igazságtalannak érzem, hogy erről beszélnek, én pedig nem szeretnék hozzájárulni ahhoz, hogy pellengére állítsák őket.”

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 27., péntek 17:13

ha van egy video neten, amiben Messi mondjuk nem épp előnyös énjét mutatja, akkor mi a rákért kell azt levenni...:D :D ennyire védik, hihetetlen

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 27., péntek 17:01

Csabi írta:munizt jégre tették....a barca meccs miatt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.marca.com/2013/09/26/en/foot ... 13701.html
:) Akkor valószínű, Az Elchei munkáját is az elemzést követően szankcionálják. Egy darabig nem látjuk a zseléhajút.
Inkább egy pofon az igazságért, mint kitüntetés a hazugságért
A Toda Madre o Un Desmadre
The Walking Dead
Tolkien all, Max Brooks all, S.King all, S. Jackson & Ian Livingstone

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 27., péntek 17:01

Csabi írta:munizt jégre tették....a barca meccs miatt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Majd kap még mellé pluszba egy féléves pihenőt az Elche-meccs miatt is. :mrgreen:

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 27., péntek 16:53

munizt jégre tették....a barca meccs miatt. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

TBone
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. szeptember 26., csütörtök 21:30

háááh, de jó volt ezeket újra látni :agree: jól felbasztam magam. :vivo:

miVida
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 26., csütörtök 21:00

jéé, ki a bíró 8:38-tól... a ngy Real Madrid fan?? :hmmm:
na de jól felkavart ez a videó... i :sziv: barca... :x
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

miVida
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 26., csütörtök 20:39

wZoLee7 írta:mire jó ilyenekkel foglalkozni? semmire...amíg nem győzzük le őket addig azt írunk és mondunk amit akarunk, de akkor is ők lesznek a bajnokok. viszont ha legyőzzük őket és eléjük kerülünk a bajnokságban akkor már pofázhatnak amit akarnak, mindenki fogja látni hogy mekkora lúzerek, csak az elvakult divat nem, de azok nem érdekelnek
ha bajnokok, akkor viselkedjenek ahhoz méltóan. de ezek bajnokok vagy nem, akkor sincs jogosultságuk kakit dobálni a hófehér mezre... olyat állítani, hogy lefizettük a bírót... "a bizonyítékok magukért beszélnek" :angry: - na tudják kit gyanusítgassanak...csak magukból tudnak kiindulni... és akkor verje arra valaki magát, h ilyen szemét bagázsnak szurkol. hát gratulálok :(
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Vissza: “Labdarúgás”