Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. március 5., csütörtök 17:54

Viszont azt kell mondjam, hogy sajnos még egy formán kívüli Modric is sokkal jobb megoldás oda középre, mint akármelyik színtelen beugrónk.
ugyanígy vagyok vele énis. igazából a legszarabb formában lévő Modric is kb. megváltás lesz a mi évek óta haldokló, szánalmas középpályánkra.

ennek ellenére is jóval esélyesebbnek tartok egy esetleges barca győzelmet, egy döntetlent pedig simán aláírnék. persze cáfoljanak rám a srácok, ha összeszedik magukat akárkit képesek megverni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 5., csütörtök 17:46

Ott már lesz Modric, Ramos, és remélhetőleg nem fog nőni a sérültek névsora se addig. Én reménykedek... :)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. március 5., csütörtök 17:44

Én már előre félek a Klasszikustól
Én valamiért nagyon bízom abban, hogy Modric visszatérésével a remek játékunk is visszatér majd.
Persze hatalmas kérdőjel, hogy egy ilyen hosszú kihagyás után milyen formában lehet majd visszatérni, ez mindenkire máshogy hat ki, reméljük Luka hamar belelendül...
Viszont azt kell mondjam, hogy sajnos még egy formán kívüli Modric is sokkal jobb megoldás oda középre, mint akármelyik színtelen beugrónk. :roll:

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 5., csütörtök 17:32

Én már előre félek a Klasszikustól...egy a szerencsénk, hogy nem ezen a hétvégén játszunk ellenük...mondjuk nyilván 3 esélyes a meccs, de most egy hajszálnyival mégis esélyesebbnek érzem a Barcát...úgy tűnik nagyon egyben van a csapat...az MSN meg elkezdett darálni...
Nálunk meg a fáradtság, fásultság és motiválatlanság van jelen már hónapok óta...abban sem vagyok biztos egyébkén, hogy előnyt jelent számunkra ez a hétközi pihenés...látszik, hogy nehezebben pörög fel a csapat...
Szóval nem tudom...mert egyrészt szeretnék hinni a csapatban, másrészt meg előbb vagy utóbb ki kell kecmeregni ebből a hullámvölgyből is...egy X-nek mondjuk már örülnék a Camp Nou-ban...

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 5., csütörtök 16:48

dzsi91 írta:
sandorzolika írta:Ahogy az elmúlt hetek eredményességéről beszélünk talán jobb volna ha mi is tolnank szerdánként.
Jelen esetben a barca 4 naponta jatszik es mi vagyunk fasuntak lassuak tompak otlettelenek.
Nagyon kíváncsi leszek hogy sikerül felporogni, itt pedig nem csak a Barca elleni meccsre gondolok...
Egy valami szúrja nagyon a szemem, vannak ezek az ancelotti kijelentések hogy ha a bbc egészséges mindig játszik ha isco egészséges mindig játszik ( bár utóbbival egyelőre nem is akarok piszkálni senkit). Ezek valóban szóról szóra Carlo kijelentései vagy a sajtó kiforgatja szavait.
Mert ha ezeket tényleg igy lenyilatkozza akkor ne csodálkozzunk ha Cr es főleg bale szarul jatszik, mitől féljen? Mindig jatszat ha szarul tolja ha nem...es most főleg a walesi-re vagyok pipa nagyon. Ő a mi őszi Szép formás játékunk megrontoja a sérültek mellett. Jah es akkor szegény csereink hogy motivalodnak? Igaz szarok alairom...de ha nektek azt mondja a tanár hogy te sose állj fel ha a valaszt jobban tudod mint a társad meg akkor sem...hat hol lessz itt a motiváció?
Valahogy nem ugrik be hogy carlo tavaly ilyeneket nyilatkozótt volna...az általam maximálisan antipatikus Mou ilyeneket a budos életbe nem nyilatkozott. Valószínű ebbe bukott bele de akkor is emberek...ez igy nagyon nem kóser!!!
Igazából a cspaatbol elfogadható az hogy megverje a barcat sőt az őszi játékot nézve szinte nyugodtan dőlnék hátra a fotelben...de a jelenlegi szar hozza allas es otlettelenseg...nem az bosszant hogy netán megvernek...hanem az a tudat hogy ha kikapunk attol nem fogunk magunkhoz térni es ugy elmegy a bajnokság. És a két csapat kerete most mar egyértelműen Madridi sikert kellene eredmenyezzen...de hat ki tudja. Nagyon pesszimista vagyok :-(
Béla meg annyira idegesít hogy kb egy bl döntő mesterhármas emgesztelne ki. :-)
Nem minden játékos ugyanúgy működik, egy dolog biztos, hogy ha bale csúcsformában van,vagy legalább a tavalyi szinten, sokkal hasznosabb mint bárki a kispadunkon (és nem a játék szépségéről beszélek hanem a gólokról,gólpasszokról amik tavaly rendre jöttek neki a fontos meccseken)... Most ha Bale az a fajta akit szépen tutujgatni kell mint benzemát, akkor én is ilyeneket nyilatkoznék mert egy jó formában lévő Bale-el többet nyerünk mint mondjuk egy chicharitóval aki elhiszi h van esélye.Persze már lassan én is feladom,hogy idén látunk Bale-től bármit ami a tavalyi teljesítményére emlékeztetne...

Mourinho nyilatkozta egyszer, hogy rengeteg játékosa volt akivel szépen kellett megbeszélni,hogy te most szar vagy de bízok benned és voltak azok a játékosai akiket a sárga földig le kellett hordani,hogy észbe kapjanak (asszem ez drogba volt).

A lényeg,hogy nem ismerjük a játékosokat személyesen, ő igen, és ő tudja,hogy mit kell nyilatkozzon ha valamit el akar érni valakinél.Szerintem.
oké értem én mire gondolsz de akkor us 2 dolog bűzlik.
1. Kb amióta jatszik Bale újra a sérüléséből felépülve azóta megy ancelottitol az hogy játszik es punktum.
2. Milyen játékos is? 90-100millas tehát nem real madrid c-s hogy minden jó labdaerintes után dicsérni kelljen. Értem én hogy nyomja a teher hogy drága volt stb...de hat emberek egy ekkora játékosnak minimum az hogy tudja kezelni a nyomást. És a bernabeu azért néha nagyon is elnéző tudjuk jól. El sem tudnám képzelni ha ennyire gyenge szívű bale akkor mi lenne ha egy napoli vagy Dortmund csapatban tolna ahol ha futyulnek az szep hozza allas...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 5., csütörtök 15:59

Igazából a cspaatbol elfogadható az hogy megverje a barcat sőt az őszi játékot nézve szinte nyugodtan dőlnék hátra a fotelben...de a jelenlegi szar hozza allas es otlettelenseg...nem az bosszant hogy netán megvernek...hanem az a tudat hogy ha kikapunk attol nem fogunk magunkhoz térni es ugy elmegy a bajnokság.
Megfogtad a dolog lényegét.Persze mindig ki lehet kapni a camp nou-ban,ez benne van,de nem mindegy milyen játékkal.Ha szívunk mondjuk egy szaros gólal,de látom hogy harap a csapat,nem aggódnék annyira.Mert akkor látnám hogy van kraft,a következő meccsekre.
De ha ezt a semmi hozzáállást hozzák még akkor is...akkor nem leszek boldog :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 5., csütörtök 15:28

sandorzolika írta:Ahogy az elmúlt hetek eredményességéről beszélünk talán jobb volna ha mi is tolnank szerdánként.
Jelen esetben a barca 4 naponta jatszik es mi vagyunk fasuntak lassuak tompak otlettelenek.
Nagyon kíváncsi leszek hogy sikerül felporogni, itt pedig nem csak a Barca elleni meccsre gondolok...
Egy valami szúrja nagyon a szemem, vannak ezek az ancelotti kijelentések hogy ha a bbc egészséges mindig játszik ha isco egészséges mindig játszik ( bár utóbbival egyelőre nem is akarok piszkálni senkit). Ezek valóban szóról szóra Carlo kijelentései vagy a sajtó kiforgatja szavait.
Mert ha ezeket tényleg igy lenyilatkozza akkor ne csodálkozzunk ha Cr es főleg bale szarul jatszik, mitől féljen? Mindig jatszat ha szarul tolja ha nem...es most főleg a walesi-re vagyok pipa nagyon. Ő a mi őszi Szép formás játékunk megrontoja a sérültek mellett. Jah es akkor szegény csereink hogy motivalodnak? Igaz szarok alairom...de ha nektek azt mondja a tanár hogy te sose állj fel ha a valaszt jobban tudod mint a társad meg akkor sem...hat hol lessz itt a motiváció?
Valahogy nem ugrik be hogy carlo tavaly ilyeneket nyilatkozótt volna...az általam maximálisan antipatikus Mou ilyeneket a budos életbe nem nyilatkozott. Valószínű ebbe bukott bele de akkor is emberek...ez igy nagyon nem kóser!!!
Igazából a cspaatbol elfogadható az hogy megverje a barcat sőt az őszi játékot nézve szinte nyugodtan dőlnék hátra a fotelben...de a jelenlegi szar hozza allas es otlettelenseg...nem az bosszant hogy netán megvernek...hanem az a tudat hogy ha kikapunk attol nem fogunk magunkhoz térni es ugy elmegy a bajnokság. És a két csapat kerete most mar egyértelműen Madridi sikert kellene eredmenyezzen...de hat ki tudja. Nagyon pesszimista vagyok :-(
Béla meg annyira idegesít hogy kb egy bl döntő mesterhármas emgesztelne ki. :-)
Nem minden játékos ugyanúgy működik, egy dolog biztos, hogy ha bale csúcsformában van,vagy legalább a tavalyi szinten, sokkal hasznosabb mint bárki a kispadunkon (és nem a játék szépségéről beszélek hanem a gólokról,gólpasszokról amik tavaly rendre jöttek neki a fontos meccseken)... Most ha Bale az a fajta akit szépen tutujgatni kell mint benzemát, akkor én is ilyeneket nyilatkoznék mert egy jó formában lévő Bale-el többet nyerünk mint mondjuk egy chicharitóval aki elhiszi h van esélye.Persze már lassan én is feladom,hogy idén látunk Bale-től bármit ami a tavalyi teljesítményére emlékeztetne...

Mourinho nyilatkozta egyszer, hogy rengeteg játékosa volt akivel szépen kellett megbeszélni,hogy te most szar vagy de bízok benned és voltak azok a játékosai akiket a sárga földig le kellett hordani,hogy észbe kapjanak (asszem ez drogba volt).

A lényeg,hogy nem ismerjük a játékosokat személyesen, ő igen, és ő tudja,hogy mit kell nyilatkozzon ha valamit el akar érni valakinél.Szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 5., csütörtök 15:16

Ahogy az elmúlt hetek eredményességéről beszélünk talán jobb volna ha mi is tolnank szerdánként.
Jelen esetben a barca 4 naponta jatszik es mi vagyunk fasuntak lassuak tompak otlettelenek.
Nagyon kíváncsi leszek hogy sikerül felporogni, itt pedig nem csak a Barca elleni meccsre gondolok...
Egy valami szúrja nagyon a szemem, vannak ezek az ancelotti kijelentések hogy ha a bbc egészséges mindig játszik ha isco egészséges mindig játszik ( bár utóbbival egyelőre nem is akarok piszkálni senkit). Ezek valóban szóról szóra Carlo kijelentései vagy a sajtó kiforgatja szavait.
Mert ha ezeket tényleg igy lenyilatkozza akkor ne csodálkozzunk ha Cr es főleg bale szarul jatszik, mitől féljen? Mindig jatszat ha szarul tolja ha nem...es most főleg a walesi-re vagyok pipa nagyon. Ő a mi őszi Szép formás játékunk megrontoja a sérültek mellett. Jah es akkor szegény csereink hogy motivalodnak? Igaz szarok alairom...de ha nektek azt mondja a tanár hogy te sose állj fel ha a valaszt jobban tudod mint a társad meg akkor sem...hat hol lessz itt a motiváció?
Valahogy nem ugrik be hogy carlo tavaly ilyeneket nyilatkozótt volna...az általam maximálisan antipatikus Mou ilyeneket a budos életbe nem nyilatkozott. Valószínű ebbe bukott bele de akkor is emberek...ez igy nagyon nem kóser!!!
Igazából a cspaatbol elfogadható az hogy megverje a barcat sőt az őszi játékot nézve szinte nyugodtan dőlnék hátra a fotelben...de a jelenlegi szar hozza allas es otlettelenseg...nem az bosszant hogy netán megvernek...hanem az a tudat hogy ha kikapunk attol nem fogunk magunkhoz térni es ugy elmegy a bajnokság. És a két csapat kerete most mar egyértelműen Madridi sikert kellene eredmenyezzen...de hat ki tudja. Nagyon pesszimista vagyok :-(
Béla meg annyira idegesít hogy kb egy bl döntő mesterhármas emgesztelne ki. :-)
- Hasta el final, Vamos Real -

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 5., csütörtök 15:11

morientes írta:Mint Real szurkoló,nem is nyomhattam másra :)
De nem lesz egyszerű....sose az :D
Ezzel én is így vagyok :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 5., csütörtök 14:57

Mint Real szurkoló,nem is nyomhattam másra :)
De nem lesz egyszerű....sose az :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 5., csütörtök 14:56

Természetesen mi nyerünk :D . Attól függetlenül,hogy a barca most tényleg jól tolja, sok meccsüket nézem és rengeteg területet hagynak a kontrákra, ha mi nem balfaszkodunk akár egy vártnál simább győzelem is összejöhet. Meghát ők a Cityivel játszanak szerdán mi meg pihenünk,nagyon nem mind1. A lényeg,hogy Carlo ne variáljon, nem a Nou Campban kell elkápráztatni a világot, be kell állni kontrára azt hagy szóljon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 14:39

Na nézzük, mennyire optimista a fórum
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 5., csütörtök 14:10

dzsi91 írta:hát ha nem botlunk bilbaoban meg a levante ellen legrosszabb eshetőség -1 pont, ami semmi szóval a classico se dönt sokmindenről, max ha marad a 2 pont előny addig és behúzzuk, akkor az 5 pont előny már sok, de a barca 1 pontos előnyétől szerintem annyira nem kell a kardunkba dőlni ahogy közeledünk a végjáték felé egyre több lesz a botlás.
Lélektanilag fontos az a meccs.Szarok a matematikára.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 5., csütörtök 13:41

hát ha nem botlunk bilbaoban meg a levante ellen legrosszabb eshetőség -1 pont, ami semmi szóval a classico se dönt sokmindenről, max ha marad a 2 pont előny addig és behúzzuk, akkor az 5 pont előny már sok, de a barca 1 pontos előnyétől szerintem annyira nem kell a kardunkba dőlni ahogy közeledünk a végjáték felé egyre több lesz a botlás.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 5., csütörtök 13:29

MorataMartin írta:Engem az idegesít állatira hogy kis túlzással már megnyerhettük volna ezt a bajnokságot, de képesek volt visszahozni ezt a Barcát lőtávolba. Elszórakoztuk a Valencia és a Villarreall elleni meccseket is. És ne legyen igazam de van egy olyan érzésem, hogy már ponthátrányban fogunk érkezni Barcelonába és a mostani helyzetből kiindulva ott se tennék sokat rá hogy nyerni fog a csapat.
Azért még vezetjük a bajnokságot,de mondjuk az eddig megszerzett előnyünket éljük föl.Remélem fordul majd a forma,addig meg ha nyafogva is de be kell húzni a meccseket.
A classico sok kérdésre választ ad majd.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 5., csütörtök 13:16

Remy írta:
Toti írta:
egyébként ez a bilbao is.. pont most tud erőre kapni, királykupa döntőbe jutnak.. nyílván.
Én örülök neki, mármint, hogy bejutottak. Iszonyat eredményesek a kupában, pedig már nagyon régen nyerték meg. Szóval, ha van csapat, akik képesek nyerni a döntőben a barca ellen, akkor azok ők.

Szerdán tolták, szombaton játszunk, San José nem lesz, akármennyire is jók hazain, nem okozhatnak akkora gondot, hogy ne hozzuk el a 3 pontot.
igen? :lol: én már majdnem mindenkitől fosok az eddigiek alapján
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 13:15

Mikor játszott a Castilla a bernabeuban meccset? (vagy csak én maradtam le valamiről?)
200 és 2011-ben is, bajnoki rájátszás vagy mifene.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 5., csütörtök 13:09

"Madridom.hu
épp most ·
A hírek szerint május 30-án, amikor a Király-kupa döntője lesz, a Castilla fog mérkőzést játszani a Bernabéuban, így a Bilbao nem tud összecsapni a Barcával a Real szentélyében."



:lol: :lol:
Mikor játszott a Castilla a bernabeuban meccset? (vagy csak én maradtam le valamiről?)

Annyira fölösleges ezt minden évben eljátszani amikor vagy a barca vagy a Real kupadöntős lesz,hogy a rivális stadionjában szeretnének döntőzni.Úgyis jön valami nevetséges kifogás.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. március 5., csütörtök 13:08

dzsi91 írta:Egyszerűen a többség fejébe beleéget a barcakorszak,amint eugnak 2 egyeneset a labdába jön a rettegés.
ezt adom pedig sztem közel sem vagyunk olyan jók mint amilyennek beállítanak.elől rendben vagyunk,kp szinte 0 védelem pedig hol ilyen hol olyan.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 5., csütörtök 13:05

Szerdán tolták, szombaton játszunk, San José nem lesz, akármennyire is jók hazain, nem okozhatnak akkora gondot, hogy ne hozzuk el a 3 pontot.
a villarrealt 6-7 kezdőjátékosuk nélkül, europa liga meccs után, hazai pályán nem bírtuk elverni.
nyílván a bilbao nem fog gondot okozni.. :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég