Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. május 16., kedd 13:13

Realista24 írta: Barca fan token 4,1 dollár. :kalapos: Csak hogy visszakanyarodjunk egy régebbi témához is.
Van az 3.33 is, most épp minden lefel megy, igazából lassan már vagy 2 éve. Ilyenkor kell venni :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 16., kedd 13:02

Barca fan token 4,1 dollár. :kalapos: Csak hogy visszakanyarodjunk egy régebbi témához is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1216
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. május 16., kedd 12:29

Minden nap megy a hopihezgetes, meg hogy elfajult a vilag es mindenki mindenen megsertodik, de a szegeny kis szurkolok szivet nehogy mar bantsak, meg ertheto, ha felduhodnek! meg oroszlanbajsza!
Mindenki unnepeljen, ahogy akar, amig nem bant masokat. Nyertek egy bajnoksagot, az oromteli, tancoltak kicsit a kezdokorben, hat ez tenyleg mekkora provokacio es megbotrankoztato.
Ha odamentek volna pulykazni az espanyol szurkolokat, akkor megertenem a duhot, de igy az egesz csak egy ovodas szint.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 16., kedd 12:24

nem jarok ilyen nagy meccsekre, de akkor a b kozepek nagyjabol ugyanaz a reteg ezeken a szinteken is, mint akik megye 2-es meccsekre azert toljak ki a biciklit, hogy kieljek a frusztraciojukat es par sor utan bodultan elkuldjek a birot a k anyjaba vagy eppen meg is kergessek, mert a 14. helyert harcolo csapatuknak 0:5-nel adtak egy tulzasnak tuno sargat ? :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. május 16., kedd 11:53

Szerintem, ha meg rángatod az oroszlán bajszát, nem kell csodálkozni, ha leharapja a kezed.
Van egy fogalom, kölcsönös tisztelet. Na ezt a barcáéktól még nem láttam soha. Pedig 2005-6 óta aktívan követem mind a két csapatot.
ZIDANE

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. május 16., kedd 11:45

Santi írta: Ha jártál már valaha meccsen ultrákkal, akkor tudhatnád, hogy sokkal mélyebbre mennek a gyökerei ennek a dolognak annál, minthogy "a rivális boldog, ezért meg kell őket verni". :roll: :lol:
Én passzolnám ezt a lehetőséget, addig amíg csak k. anyád van addig leszarom/leszarnám, de az ilyen pályára rohanó agytröszt tényleg azért megy ki hogy alig várja a történést amivel akár csak 1 hangyafasznyit is igazolni tudja magának a cselekedeit.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. május 16., kedd 11:19

Ha jártál már valaha meccsen ultrákkal, akkor tudhatnád, hogy sokkal mélyebbre mennek a gyökerei ennek a dolognak annál, minthogy "a rivális boldog, ezért meg kell őket verni". :roll: :lol:

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. május 16., kedd 11:08

Remy írta:

Neha olyan erzesem van, mintha sokan azt hinnek, hogy az emberek robotok. Az, hogy helyes e valamilyen emberi reakcio, az mas kerdes. En sem mondom, hogy be kell rohanni a palyara, uldozni kell az ellenfelet stb. De emberi lenyek ultek a lelalot, a varosi rivalis kezdett el bohoc modon unnepelni a palyan. Ez fog tortenni. Valoszinuleg a stadionok nagyreszeben.

Nem mosdatom az ultrakat, de mit vart barki is?
Hát épp ez a probléma. Ezek az ultrák..Ennyit tudnak, meg a nevüket. Chiellini a könyvében megfogalmazta, hogy nem a foci öröméért jönnek. Nincs közük a focihoz. De nem kell hasonló esetre sokáig visszamenni..Pl amikor a sporting szurkolói betörtek az edzőközpontba.

Az espanyolos ultrák egyedül azért votlak ott, hogy kiéljék állatias ösztöneiket.

Az ember pedig könnyen tud azonosulni egy ilyen történettel, hiszen mit vesz ki belőle? Realosként azt látja, hogy a rivális barcelona, a városi rivális csapat stadionjában BOLDOG. Azt már nem, ezt meg kell torolni. Aztán örül és még nevet rajta, hogy a BOLDOGSÁGÉRT megakarják verni őket. Ezért szar dolog az irigység.
Aztán nonstop megy a sírás a politikai topicban, hogy milyen itthon a politikai közeg. Mire fel legyen több? Amikor itthon ilyen a gondolkodás. Erőszakos és irigység.

Ez pedig tipikus elhárító mechanizmus...hogy az ember nem robot. Nem is...de nem is állat.

Szóval szedjük már össze magunkat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 16., kedd 10:59

'shutterisland írta:
Én csak abból indulok ki amiket itt olvastam, hogy mennyi helyzetet nem tudtak kihasználni az ellenfeleik. Benny Hill Show meg hasonló szituk voltak. Ők meg vhogy mindig bekotortak 1 gólt, és azzal nyertek. Én erre gondoltam mint mákfaktor.
pont ez a sarkitas a problemam.
mintha az ellenfelek helyzetei zaporoztak volna, mi meg a semmibol makkolgattunk.
biztos volt par ilyen meccs is, de olyan is, ahol 3:0 lett volna a realis a meccskep alapjan nekunk vagy ahol az ellenfel "benny hill showja" elott mi rugtunk kapufat stb.

meg egyszer mondom, nem azt mondom, hogy nem volt szerencsenk az ideny soran, hanem azt, hogy ez a

elképesztő mák és csillagegyüttállás miatt lettek bajnokok
zug meg mindig par embertol.

en azt sem banom, ha valaki nyomna az "ezt a bajnoksagot mi rontottuk el" mantrat mert egy full gazon hasito es fokuszalt real nyerhetett volna iden is, de hogy 14 pontos elonynel ilyen szinten ez a mákolos lemez van beakadva par embernel, az nekem kisse tulzas.

no mindegy, en lapoztam.
Ugyanolyan tulzas, mint ahogy azt probalod sugallni, hogy tukorsima volt a bajnoksag, mert most 14 ponttal vezettek. Kozben tudjuk, hogy nem, foleg, ha nehany meccsen a biro/var normalisan mukodik/dolgozik.

De mivel a fociban nincsen ha, es a sracok fokusza is inkabb a BL-re osszpontosult, foleg a Klasszikus utan, a tietek meg a bajnoksagra, igy megnyertetek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 16., kedd 10:54

Én csak abból indulok ki amiket itt olvastam, hogy mennyi helyzetet nem tudtak kihasználni az ellenfeleik. Benny Hill Show meg hasonló szituk voltak. Ők meg vhogy mindig bekotortak 1 gólt, és azzal nyertek. Én erre gondoltam mint mákfaktor.
pont ez a sarkitas a problemam.
mintha az ellenfelek helyzetei zaporoztak volna, mi meg a semmibol makkolgattunk.
biztos volt par ilyen meccs is, de olyan is, ahol 3:0 lett volna a realis a meccskep alapjan nekunk vagy ahol az ellenfel "benny hill showja" elott mi rugtunk kapufat stb.

meg egyszer mondom, nem azt mondom, hogy nem volt szerencsenk az ideny soran, hanem azt, hogy ez a

elképesztő mák és csillagegyüttállás miatt lettek bajnokok
zug meg mindig par embertol.

en azt sem banom, ha valaki nyomna az "ezt a bajnoksagot mi rontottuk el" mantrat mert egy full gazon hasito es fokuszalt real nyerhetett volna iden is, de hogy 14 pontos elonynel ilyen szinten ez a mákolos lemez van beakadva par embernel, az nekem kisse tulzas.

no mindegy, en lapoztam.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. május 16., kedd 10:49

Tjacks írta:
Remy írta:

Az emlitett orszagokat meg azert irtam, hogy ott nem csak ennyi tortent volna. Kovetendo lenne? Egy szoval nem mondtam.
Nem mondtad ( nem írtad le ), de mégis mintha ezzel mosdatnád a barom állat ultrákat.
Neha olyan erzesem van, mintha sokan azt hinnek, hogy az emberek robotok. Az, hogy helyes e valamilyen emberi reakcio, az mas kerdes. En sem mondom, hogy be kell rohanni a palyara, uldozni kell az ellenfelet stb. De emberi lenyek ultek a lelalot, a varosi rivalis kezdett el bohoc modon unnepelni a palyan. Ez fog tortenni. Valoszinuleg a stadionok nagyreszeben.

Nem mosdatom az ultrakat, de mit vart barki is?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 16., kedd 10:44

Hát de nemár. utolsó fordulóban nyerünk a wandában, a matrac azzal kiesik, mi bajnokok vagyunk, így még én is táncra perdülök a fotelből, nemhogy a sportoló aki ténylegesen megnyert valamit..

Ez tipik hópiheség.. Táncoljanak, ahogy akarnak.. R is hozta, el voltak foglalva Vinyóval, meg a többi kisebbségi komplexusukkal, nem az espanyolnak szólt.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 16., kedd 10:42

Realista24 írta: En sem csipem ezt a nem a Barca nyert, hanem mi veszitettuk el szoveget. Ez maradjon meg katalaneknak.
Mármint mi basztunk el sok meccset, ők meg köszönték szépen kihasználták.
dzsi91 írta: Mákban nemhiszek. A barsza hozta a meccseit mi meg nem ennyi a történet.
Én csak abból indulok ki amiket itt olvastam, hogy mennyi helyzetet nem tudtak kihasználni az ellenfeleik. Benny Hill Show meg hasonló szituk voltak. Ők meg vhogy mindig bekotortak 1 gólt, és azzal nyertek. Én erre gondoltam mint mákfaktor. Tényleg brutál számokat hoztak, ezt nem vitatom, de azért itt sok minden kellett ahhoz, hogy így lehozzák, és itt most nem a zseniális űrfocijukra gondolok. Jobban akarták, és koncentráltabbak voltak a bajnokságban, ez biztos. Viszont ez a sok 1-0 nálam mindent elmond róluk és a szintjükről.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2023. május 16., kedd 10:44-kor.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. május 16., kedd 10:40

Remy írta:

Az emlitett orszagokat meg azert irtam, hogy ott nem csak ennyi tortent volna. Kovetendo lenne? Egy szoval nem mondtam.
Nem mondtad ( nem írtad le ), de mégis mintha ezzel mosdatnád a barom állat ultrákat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 16., kedd 10:26

Remy írta:
Tjacks írta:

És akkor ezek szerint Ők a követendő példa, vagy mit szerettél volna ezzel a mondatoddal igazolni? :)

Ünnepeltek, megkergették Őket , ne csodálkozzanak eddig kb mindenki ugyanúgy látja. A " kár hogy nem csapkodták meg Őket" típusú kommenteket viszont már nem igazán tudom hova tenni :hmmm:
Ezek szerint nem jott at. Pedig egyszeru. Ha a rivalis otthonaban csinalsz ilyet, ne lepodj meg, ha tortenik barmi.

Az emlitett orszagokat meg azert irtam, hogy ott nem csak ennyi tortent volna. Kovetendo lenne? Egy szoval nem mondtam.
Egyreszt, sztem senki nem lepodott meg.
Masreszt, forditva ugyanigy csinalt volna az Espanyol.
Harmadreszt, az emlitett orszagokban meg nem csinalnak ilyet, nem veletlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. május 16., kedd 10:20

Tjacks írta:
Remy írta:
Torokoknel, argentinoknal, szerbeknel valszeg az egesz varos egett volna ezutan.
És akkor ezek szerint Ők a követendő példa, vagy mit szerettél volna ezzel a mondatoddal igazolni? :)

Ünnepeltek, megkergették Őket , ne csodálkozzanak eddig kb mindenki ugyanúgy látja. A " kár hogy nem csapkodták meg Őket" típusú kommenteket viszont már nem igazán tudom hova tenni :hmmm:
Ezek szerint nem jott at. Pedig egyszeru. Ha a rivalis otthonaban csinalsz ilyet, ne lepodj meg, ha tortenik barmi.

Az emlitett orszagokat meg azert irtam, hogy ott nem csak ennyi tortent volna. Kovetendo lenne? Egy szoval nem mondtam.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. május 16., kedd 10:08

Remy írta:
Torokoknel, argentinoknal, szerbeknel valszeg az egesz varos egett volna ezutan.
És akkor ezek szerint Ők a követendő példa, vagy mit szerettél volna ezzel a mondatoddal igazolni? :)

Ünnepeltek, megkergették Őket , ne csodálkozzanak eddig kb mindenki ugyanúgy látja. A " kár hogy nem csapkodták meg Őket" típusú kommenteket viszont már nem igazán tudom hova tenni :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 16., kedd 10:06

En sem csipem ezt a nem a Barca nyert, hanem mi veszitettuk el szoveget. Ez maradjon meg katalaneknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 16., kedd 10:02

Ha az egyik csapat 10+Ponttal lesz bajnok akkor nyilván a másik valamit nagyon elbénázott hacsak nem 100 pont körüli teljesítményt hoz a bajnok.Tavaly a barsza maradt nagyon le mi meg hoztuk a kötelezőket most meg fordítva. Mákban nemhiszek. A barsza hozta a meccseit mi meg nem ennyi a történet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 16., kedd 9:52

'shutterisland írta: es csak az ellenfeleinknek lettek volna kihagyott ziccerei, mi meg classic atma modjara koke szoglet godin fejes komboval bemakkoltunk volna mindent.
pedig nagyjából erről van szó. nézd már meg hány 1-0-ás győzelmetek volt. :roll: kurva gyenge ez a csapat, láthattuk a BL-ben és az EL-ben is (második éve), elképesztő mák és csillagegyüttállás miatt lettek bajnokok. Na meg a Real balfaszkodásai miatt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég