Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 6., kedd 13:53

tucsoki írta:Valaki világosítson fel, tényleg igaz hogy Messi "belájkolta" a Chelsea-t és pár játékosát?
Igen. Tegnap meg úgy döntött, hogy nincs kedve edzeni. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 6., kedd 13:53

tucsoki írta:Valaki világosítson fel, tényleg igaz hogy Messi "belájkolta" a Chelsea-t és pár játékosát?
Követte őket Instagramon (magát a Chelsea-t, Courtois-t és Filipe Luist).

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. január 6., kedd 13:51

Kerlon írta::lol:
Ebben most mi a vicces?
"And my heart will leave you never."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 6., kedd 13:47

Valaki világosítson fel, tényleg igaz hogy Messi "belájkolta" a Chelsea-t és pár játékosát?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 6., kedd 13:43

szerk.: Még hogy Lucho nem taktikai zseni.. :lol:
dzsi91 írta:Egyébként sokan ezt a Messi Story-t elnök-edző buktatásnak vélik.Szerintem Messi csak az alkalomra vár amikor léphet úgy,hogy ne ő legyen a rosszfiú.
Na mondjuk ha a így akarna váltani, hogy a legnagyobb válság közepén azért kezdi el követni a Chelseat instán, hogy ezzel "üzenjen" nekik, akkor pont hogy megutálná mindenki. Ha év végén csendben leköszönne, akkor még azt mondom, hogy nem biztos, hogy annyira kiakadnának rá, mert vicc, ami itt folyik évek óta, de így azért más lenne a szitu.. Csak van annyi esze, hogy az esetleges klubváltást nem így intézné.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015. január 6., kedd 13:48-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 6., kedd 13:25

morientes írta:
Az üzletre egyébként rábólintanék. Bale nem nagy veszteség, CR meg... Én nem hiszem, hogy még sok jó év van benne, bár nála sohasem lehet tudni. Az viszont félő, hogy már agyonnyeri itt magát lassan, és ha Messi sem lesz húzóerő, akkor könnyen nagyot zuhanhat a teljesítménye, és akkor ugyanaz lesz itt, mint katalánéknál, a szent tehenet etetni kell... Neymar hosszú távon motivációs erőt jelenthetne, de rövid távon nagy kérdés. 
Hát ha valakinek van motivációja,neki van.Kurvára tudatosan építi fel,tartja szinten magát,alárendelve szinte mindent a focinak.Érdekes,hogy vannak akiknek semmi/senki se jó.Csak az aki nem itt játszik.Aztán ilyen gólképtelen Hazard-al,üveglábú Reusal akarják pótolni.3-4 szezon...minimum annyi benne van még a legmagasabb szinten.Addig örüljünk amíg itt van,és hozza azokat a meccseket is,amikor a csapat nem más csak egy jóllakott,indiszponált,túlfizetett banda....
Ja igen a valencia.Ebből is látszik hogy emberből van ő is.Egy szezonban egy ilyen meccs belefér.
Szóról szóra... Cé és a Real Madrid most nyert helyzetben, a motviáció kétlem,hogy alább fog hagyni és ezt pont a Barcának köszönhetjük és Messinek... Ha nem lett volna Messi és a Barca sikerkorszaka akkor valszeg 1-2 bajnoki cím és a decima jóllakatta volna a srácokat.De most ők is oda akarnak pörkölni,címet védeni,triplázni,CR mindent megakar dönteni aranylabdákat akar, ha Messi lépne semmi sem változna.Még nagyobb lenne a motiváció,hogy egy megtört Barcát kivégezzenek.

Egyébként sokan ezt a Messi Story-t elnök-edző buktatásnak vélik.Szerintem Messi csak az alkalomra vár amikor léphet úgy,hogy ne ő legyen a rosszfiú.27 éves,még lehetne benne pár jó év benne de ez a Barca meg ujjá kell épüljön,ami minimum 2-3 de lehet több év,Messi azért ennyire nem ér rá ha szeretne még sikereket elérni(és akkor ott van Neymar,aki lassan megunja,hogy rossz csapatot választott)... Persze örülnék ha lépne spanyolországból,kicsit lenyugodnának talán a kedélyek (na meg a sok divatbarcás felkötné magát :lol: csak a valódi barca szurkolók maradnának életben) de hosszú távon a Barca és Messi is jól járna a váltással.

+rohadt kiváncsi lennék erre a Messi-Mourinho együttműködésre, vicces lenne José szájából hallani,hogy Messi a világlegjobbja és Messi szájából,hogy José a legjobb edző aki edzette :lol: ettől szép a foci.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 6., kedd 13:22

Mike írta:mondjuk sztem sokat nem oszt nem szoroz. Lenne egy új vezetőség, akik ugyanúgy lókakit se tudnak tenni a csapat sikerességéért. Mert attól hogy hoznak egy új sportigazgatót, szertárost, könyvelőt, még a pályán ugyanez a kiégett, lejtőn lévő csapat fog szaladgálni. Nemhiszem hogy attól hogy más lenne a vezetőség, majd szárnyrakapnak Xaviék. Veszteni nem vesztenek vele, de katasztrófa nem történik ha csak jövőre lesz választás
De az nem mindegy, hogy a következő évet milyen közegben töltik a játékosok, meg milyen cselekedetei vannak az elnökségnek. Lehet, hogy nem tudnának igazolni, meg Xaviék se kapnának szárnyra, de már azzal is nyernénk, ha nem ezek a dilettáns barmok vezetnék a klubot, és nem rontanák tovább a Barca hírnevét. Szerintem.. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 6., kedd 13:19

Enrique írta: Most egy komoly válságkezelés kellene, olyan helyzettel szembesülnek, amilyen még nem nagyon volt a klubnál, éppen ezért szerintem nem is tudják majd hatékonyan végrehajtani a változtatásokat.
Ez még mindig a sikercsapat miatt van. Se a klub, se a szurkolók, se a játékosok nem tudják kezelni azt, hogy már nem ők az elsőszámú esélyesek a bajnokságban, BL-ben, kupában. Sose voltak olyan magas szinten mint néhány éve, így elfelejtették már milyen az, amikor egy csapat sebezhető, és hogy milyen is volt régebben a barca. Elit klub ugyan, de nem a csúcs. Zavarodottak. Remélem sokáig kitart még ez az állapot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 6., kedd 13:18

Enrique írta:
Mike írta:Nemhiszem hogy ezt Klopp, vagy egy másik nevesebb edző bevállalja.
Én abban sem vagyok biztos, hogy a mindenkori Barca vezetőség neves edzőben gondolkodik, legalábbis az utóbbi 10-15 év tendenciája nem ezt mutatja. Most egy komoly válságkezelés kellene, olyan helyzettel szembesülnek, amilyen még nem nagyon volt a klubnál, éppen ezért szerintem nem is tudják majd hatékonyan végrehajtani a változtatásokat.
Xavi mint játékos edző... :D Visszajönne a labdatartás 95-5 re :lol:
A gólt persze az ellenfél szerezné,de az nem baj :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2015. január 6., kedd 13:19-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. január 6., kedd 13:13

Mike írta:Nemhiszem hogy ezt Klopp, vagy egy másik nevesebb edző bevállalja.
Én abban sem vagyok biztos, hogy a mindenkori Barca vezetőség neves edzőben gondolkodik, legalábbis az utóbbi 10-15 év tendenciája nem ezt mutatja. Most egy komoly válságkezelés kellene, olyan helyzettel szembesülnek, amilyen még nem nagyon volt a klubnál, éppen ezért szerintem nem is tudják majd hatékonyan végrehajtani a változtatásokat.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 6., kedd 13:08

Az üzletre egyébként rábólintanék. Bale nem nagy veszteség, CR meg... Én nem hiszem, hogy még sok jó év van benne, bár nála sohasem lehet tudni. Az viszont félő, hogy már agyonnyeri itt magát lassan, és ha Messi sem lesz húzóerő, akkor könnyen nagyot zuhanhat a teljesítménye, és akkor ugyanaz lesz itt, mint katalánéknál, a szent tehenet etetni kell... Neymar hosszú távon motivációs erőt jelenthetne, de rövid távon nagy kérdés. 
Hát ha valakinek van motivációja,neki van.Kurvára tudatosan építi fel,tartja szinten magát,alárendelve szinte mindent a focinak.Érdekes,hogy vannak akiknek semmi/senki se jó.Csak az aki nem itt játszik.Aztán ilyen gólképtelen Hazard-al,üveglábú Reusal akarják pótolni.3-4 szezon...minimum annyi benne van még a legmagasabb szinten.Addig örüljünk amíg itt van,és hozza azokat a meccseket is,amikor a csapat nem más csak egy jóllakott,indiszponált,túlfizetett banda....
Ja igen a valencia.Ebből is látszik hogy emberből van ő is.Egy szezonban egy ilyen meccs belefér.

LE...sose értettem hogy miért nevezték ki egyáltalán.Aztán rájöttem,kellett egy szerencsétlen hülye,aki eltereli a balhéról a figyelmet.De nem sikerült.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 6., kedd 13:03

GT37 írta: Írják ki az elnökválasztást a szezon végére, minél hamarabb, ez a legfontosabb.
Szerintem fölösleges...legyen Messi az elnök...és így legalább nem kell eligazolnia a Chelsea-be :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 6., kedd 13:03

ja, értem.

hát nemtudom milyen értelmes edzőt lehetne télen elhozni. nekem konkrétan senki nem jut eszembe. v kukázni egyet vhonnan? ez sem jobb megoldás.

sztem messit kéne leültetni a vezetőedzői székbe. játékos-edző
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 6., kedd 13:03

:lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 6., kedd 13:01

Remy írta:Én most valamiért Kloppra látok esélyt
én nem, azért amit a túloldalt is írt vki. Ez a keret nem alkalmas más stílusú focira, csak ezt tudja, Klopp meg ettől megőrül :mrgreen: Nem fogja tudni a saját stílusára alakítania a keretet, mert nem igazolhat senkit. És szerintem Klopp annál többre tartja magát minthogy vegetáljon egy eleve bukásra ítélt csapatnál. Akármennyire is érthető lenne ha jövőre meg utána való évben is döcögne a szekér, azér a szurkoló kényes állat, nehezen fogják viselni. Nemhiszem hogy ezt Klopp, vagy egy másik nevesebb edző bevállalja.
GT37 írta:Írják ki az elnökválasztást a szezon végére, minél hamarabb, ez a legfontosabb.
mondjuk sztem sokat nem oszt nem szoroz. Lenne egy új vezetőség, akik ugyanúgy lókakit se tudnak tenni a csapat sikerességéért. Mert attól hogy hoznak egy új sportigazgatót, szertárost, könyvelőt, még a pályán ugyanez a kiégett, lejtőn lévő csapat fog szaladgálni. Nemhiszem hogy attól hogy más lenne a vezetőség, majd szárnyrakapnak Xaviék. Veszteni nem vesztenek vele, de katasztrófa nem történik ha csak jövőre lesz választás
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 6., kedd 13:00

Toti írta:de várjatok már.
nem az van, h a barcelona nem igazolhat?

tehát, ha elküldik LE-t akkor edzőt attól igazolhatnak? v mikortól lép érvénybe az átigazolási tilalom?
Edzőt hozhatunk, csak játékosokra vonatkozik a tilalom.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 6., kedd 12:59

de várjatok már.
nem az van, h a barcelona nem igazolhat?

tehát, ha elküldik LE-t akkor edzőt attól igazolhatnak? v mikortól lép érvénybe az átigazolási tilalom?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 6., kedd 12:50

Mondjuk így viszont érdekes lehet majd a City elleni BL meccs. :shifty: Bár még messze van, de úgy látszik elég nagy probléma van most a barcánál, ebből hasznot húzhatnak, hasznot kell húznia az összes riválisnak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 6., kedd 12:47

karesz46 írta:Elnézést srácok, de nem értem tisztán ez mit is jelent. Mind a két meccset kellene nyerje, vagy elég ha csak az egyiket nyeri ? :ozil:
Valószínűleg az Elche-t mindenképp megverik, hacsak Messi nem gondolja másképp. :mrgreen:
Igazából mindegy, nem hiszem, hogy Lucho megéri a szezon végét. Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Bartomeuék utolsó utáni próbálkozásként gyorsan kirúgják akár még az Atlético elleni meccs előtt. Bár ez annyira nem valószínű.

A szezon hátralévő része engem annyira már nem izgat, ha a fele igaz azoknak a híreknek, hogy Lucho elveszítette a keretet, nem elégedettek vele a játékosok, satöbbi, satöbbi, akkor sok értelme nem lenne marasztalni, vele valószínűleg úgysem nyernénk semmit idén. Egy új edző meg tehetne gyorsan csodát, de nem hinném, hogy bárkit is el tudnánk hozni egy ilyen bizonytalan belső szituáció kellős közepébe. Ha kiírják az előrehozott választásokat még Lucho menesztése előtt, akkor meg pláne nem.

Írják ki az elnökválasztást a szezon végére, minél hamarabb, ez a legfontosabb.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 6., kedd 12:43

Remy írta:Én most valamiért Kloppra látok esélyt. Oké, mondott ezt-azt, de ez tudjuk, hogy semmit nem jelent manapság. Atletico megveri őket, és LE-nek meszeltek.
Nyáron talán,de évközben kétlem,hogy cserben hagyná a dortmundot főleg ahogy most állnak a Bundesligában.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég