Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. január 5., hétfő 16:36

Én úgy tudtam edzőt hozhattok. Bár olyan csapathoz amúgy se nagyon menne top edző, ahova nem lehet igazolni, úgyhogy végül is mindegy.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 5., hétfő 16:36

Drake írta:2016-ig biztosan marad LE,edzőt sem hozhatunk.Vagy ha majd zsinórban összejön 5 vereség menesztik,azt felhozzák a B-ből azt az Eusébiót,aki nemrég kapott a 7-est a Valladolidtól. :lol:

Most az lesz,hogy Puyol kerül Zubi helyére,azt 2016-ban ezzel a vezetőséggel együtt ő is elbukik.
Edzőt hozhatunk tudtommal.

Puyol meg remélhetőleg nem fogadja el az állást, ha felkínálják neki, nem akarom, hogy Bartomeuékkal bukjon majd...

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. január 5., hétfő 16:29

realmadridfan írta:Neeeee.. Zubi :((( mindegy, még LE személyében maradt egy téglánk, remélem jó sokáig :mrgreen:
2016-ig biztosan marad LE,edzőt sem hozhatunk.Vagy ha majd zsinórban összejön 5 vereség menesztik,azt felhozzák a B-ből azt az Eusébiót,aki nemrég kapott a 7-est a Valladolidtól. :lol:

Most az lesz,hogy Puyol kerül Zubi helyére,azt 2016-ban ezzel a vezetőséggel együtt ő is elbukik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 5., hétfő 16:28

Én türelmes voltam Luchóval szemben, és bizonyos értelemben most is az vagyok (a folytonos és sok esetben indokolatlan negativitás nem az én kenyerem), de már nem annyira, mint eleinte. Nem feltétlenül rossz ötlet a három támadó egyéni zsenialitására építeni, de ez egyrészt hosszabb távon valószínűleg nem kifizetődő, másrészt pedig azért jó lenne minimális csapatmunkát is tenni mögé. Voltak már biztató jelek, jól működő felállások, én abban látom a problémát, hogy Lucho nem nyúl ezekhez vissza (még?). Ott volt például a PSG elleni háromvédős rendszer, szerintem ezt meg lehetne próbálni még néhányszor. Ha egy PSG ellen viszonylag jól működött, akkor valószínűleg a valamivel gyengébb spanyol csapatok ellen sem lennénk elveszve vele.
Az a baj,hogy hosszútávon,csapat nélkül,csak a klasszisokra alapozva,nem lehet megoldani.Mi ezt megtanultuk a galaktikus időszakban.Ha nincs csapatszerkezet a sztárok háta mögött,akkor vége.Egy darabig jön az eredmény,de hosszútávon nem.
Van ugye a 3 klasszis,meg van egy Mascherano,akihez kèpest sziszifusz egy dolgatlan senkiházi...ha leszopja magát,akkor sem képes egymaga bejátszani a kp-t,és akkor még hol az előre játék...
És a védelem...Matyival meg Piqevel egy nulla,és mindent elmond hogy a liga egyik legjobbnak tartott szélsővédője öngólt fejel...szal a fejekben is van baj.
Evvel együtt még a barca nálam mindig a legnagyobb ellenfél,mert az az első hármas azért mindenre képes.De hosszútávon ha a barca elit akar maradni,szűk elit,változtatni kell.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. január 5., hétfő 16:24

Neeeee.. Zubi :((( mindegy, még LE személyében maradt egy téglánk, remélem jó sokáig :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 5., hétfő 16:22

Kezdődik? Zubizarreta out.
http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... f-football

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 5., hétfő 15:42

Realista24 írta:
olt olyan aki a meccs előtt beírta, h tudja, h nehéz meccs lesz, de reméli, h ha még egy öngóllal is de kínkeservesen nyernek. öngól meglett. :lol: :lol:
Neeeee :lol: :lol: :lol:
Azt én is olvastam :D
GT37 írta:No offense, de nem unjátok még? Tudom, hogy ott a Mr. Green meg minden, de vagytok néhányan, akik kis túlzással naponta háromszor leírjátok, hogy a Barçának vége, ez a generáció kiégett, sötét korszak jön, jó, ha meglesz a BL-hely, 10 évig közünk nem lesz a BL-hez, és még sorolhatnám. Ezzel nincs baj alapvetően, én mindenkinek a véleményét elfogadom és tiszteletben tartom egészen addig, amíg normális stílusban van megírva és nem tartalmaz egyértelműen megfigyelhető módon iszonyatosan sok elfogultságot... De szerintem a többség elsőre is megértette, mit akartok mondani, aki meg nem, az ötödszörre vagy hatodszorra biztosan.
+1
Én is kezdem unni... Sokan úgy irják ezt, mintha innentől kezdve minden clássicót simáznánk. Holott azért a nem egy Deporról beszélünk akik Makay ideében azért elég jó csapat voltak, most meg örültek, hogy visszajöttek az első osztályba.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 5., hétfő 14:30

ikarus93 írta:Csúnya idők jönnek Barcáéknál. :mrgreen:
No offense, de nem unjátok még? Tudom, hogy ott a Mr. Green meg minden, de vagytok néhányan, akik kis túlzással naponta háromszor leírjátok, hogy a Barçának vége, ez a generáció kiégett, sötét korszak jön, jó, ha meglesz a BL-hely, 10 évig közünk nem lesz a BL-hez, és még sorolhatnám. Ezzel nincs baj alapvetően, én mindenkinek a véleményét elfogadom és tiszteletben tartom egészen addig, amíg normális stílusban van megírva és nem tartalmaz egyértelműen megfigyelhető módon iszonyatosan sok elfogultságot... De szerintem a többség elsőre is megértette, mit akartok mondani, aki meg nem, az ötödszörre vagy hatodszorra biztosan. :)

Ami a meccset illeti, sajnos a Messi-Neymar-pihentetés nem sült el jól, jó dolog a rotáció, de tudni kell, hogy hol a határ. Lucho most túlment ezen a határon. De legalább arra jó volt ez, hogy meg lehessen figyelni, mennyire az MSN-en múlik minden idén. Szinte semmi észrevehető taktikai elem nincsen támadásban, alig-alig kap a középpályáról támogatást a támadóhármas. Ez persze magyarázható Iniestáék gyenge formájával is, de ezen túlmutat a dolog. Ez akkor is feltűnő, amikor a pályán van Messi, Luis és Neymar is, de most, hogy közülük csak egy játszott, még látványosabb volt. Rossz volt nézni azt a szenvedést, amit bemutattak. Aztán a második félidő bebizonyította, hogy hiába van egy fantasztikus támadóhármasunk, még ők sem képesek minden egyes meccset hozni, ha nincs valódi támogatás hátulról, illetve nincs rendesen megszervezve a csapatvédekezés. Mondjuk így sem volt olyan messze a három pont, Suárez ziccerénél elég komoly bravúrt mutatott be a Sociedad kapusa, aztán Neymar is szerencsétlenkedett egyet-kettőt.

Én türelmes voltam Luchóval szemben, és bizonyos értelemben most is az vagyok (a folytonos és sok esetben indokolatlan negativitás nem az én kenyerem), de már nem annyira, mint eleinte. Nem feltétlenül rossz ötlet a három támadó egyéni zsenialitására építeni, de ez egyrészt hosszabb távon valószínűleg nem kifizetődő, másrészt pedig azért jó lenne minimális csapatmunkát is tenni mögé. Voltak már biztató jelek, jól működő felállások, én abban látom a problémát, hogy Lucho nem nyúl ezekhez vissza (még?). Ott volt például a PSG elleni háromvédős rendszer, szerintem ezt meg lehetne próbálni még néhányszor. Ha egy PSG ellen viszonylag jól működött, akkor valószínűleg a valamivel gyengébb spanyol csapatok ellen sem lennénk elveszve vele.

Abban lehet bízni, hogy a Messi - Neymar - Suárez hármas összeáll tavaszra, illetve hogy lesz eredménye a sok-sok rotációnak, és valamivel fittebbek lesznek a játékosok, mint az előző tavaszokon. A ligát nem szabad feladni, de nálam egyértelműen a Real az esélyes, a BL-ben (ha túllépünk a City-n) nem ártana minél tovább elkerülni a Real - Bayern - Chelsea triót (bár akinek ötöt rúg a Spurs, az annyira nem lehet erős :lol: ), a kupában pedig mindenképpen át kellene küzdenünk magunkat a Realon vagy az Atléticón. Az sem lesz egy könnyű feladat. Esélyesnek tartom, hogy trófea nélkül maradunk idén is, de nem írnám le még magunkat, csakis azért nem, mert itt vannak Messiék, akik akármelyik meccset eldönthetik majd, még úgy is, hogy (remélhetőleg egyelőre) nincs mögöttük értelmes taktika. (Persze az általuk megnyert mérkőzések aránya jóval nagyobb lenne, ha nem csak abból állna a stratégia, hogy majd ők hárman megoldják, de ez már más kérdés.)

Még egy dolog: Munir. Nagyon úgy néz ki, hogy szépen tönkre fogjuk tenni a srác karrierjét. Ahelyett, hogy visszaküldtük volna a B-be, a nagyoknál maradt, és Suárez visszatérése óta alig-alig játszik. Amikor pedig lehetőséget kap, akkor jobbszélsőként. Ennél rosszabb nem is történhetne egy ilyen fiatal játékossal... Nem meglepő, hogy amikor játszik, akkor nem nyűgözi le Enriquét. Most még lehetne menteni a helyzetet, ha visszadobnánk a B-be, ahol alapkezdő lenne. Hatalmas szüksége lenne most a minél több játékpercre. Potenciál egyértelműen van benne, ezt bizonyította a Juvenil B-ben, a Juvenil A-ban, az UEFA Youth League első kiírásában (az a félpályás gólt a döntőben... :D ), és aztán azon a pár meccsen a Barça B-ben is.

Amúgy pár madridistát eléggé megviselt a Valencia elleni vereség, egy másik platformon már nekem kellett győzködnöm egyiküket, hogy Ancelotti azért annyira nem rossz edző... :lol: Mondjuk egy ilyen győzelmi sorozat után nem meglepő, hogy a szokásosnál is rosszabban érinti néhány Real-drukkert ez a pontvesztés.

Ja, és #JuntaDimissió, ha még nem mondtam volna. :mrgreen: Belegondolni is rossz, hogy mennyi szörnyűséget művelhetnek még Bartomeuék a 2016-os elnökválasztásig...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 5., hétfő 14:17

olt olyan aki a meccs előtt beírta, h tudja, h nehéz meccs lesz, de reméli, h ha még egy öngóllal is de kínkeservesen nyernek. öngól meglett. :lol: :lol:
Neeeee :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 5., hétfő 14:15

Nálam az évtized hsz-e odaát amikor vki azt ecseteli,hogy nem várhatnak még1 olyan GÉNIUSZRA( :lol: ) mint Guardiola...
az sem rossz. :mrgreen:

volt olyan aki a meccs előtt beírta, h tudja, h nehéz meccs lesz, de reméli, h ha még egy öngóllal is de kínkeservesen nyernek. öngól meglett. :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 5., hétfő 13:48

Realista24 írta:Na, a hírek szerint Messinek elege van LE-ből. :shifty:
Ezzel nincs egyedül.. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 5., hétfő 13:41

Géci írta:
Realista24 írta:Én Barca vereségnek örülnék a legjobban. Szeretem, amikor veszítenek.
:lol: :lol: :lol: :lol: Végülis ez egész jó indok! :D
Én meg már szeretném őket a 3. vagy 4. helyen látni, és máris ülök le Fiestát nézni, hogy hogy reagálja le ezt Ottó. :mrgreen:
Csak pihennek a következő évre. Az jóval fontosabb, hiszen nem igazolhatnak. Szóval taktikai húzás az, ha idén elbukják a bajnokságot és a többi kupát. :shifty:

Amúgy hajrá Atletico a hétvégén. Égjen csak a Nou Camp. :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 5., hétfő 13:41

Na, a hírek szerint Messinek elege van LE-ből. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 5., hétfő 13:35

Realista24 írta:Én Barca vereségnek örülnék a legjobban. Szeretem, amikor veszítenek.
:lol: :lol: :lol: :lol: Végülis ez egész jó indok! :D
Én meg már szeretném őket a 3. vagy 4. helyen látni, és máris ülök le Fiestát nézni, hogy hogy reagálja le ezt Ottó. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 5., hétfő 13:14

Most hogy kikapott a barca,az X lenne nekünk a legideálisabb,majd ha az atmaval játszanak.Hoznánk az elmeradtad,akkor mi jönnénk ki ebből a legjobban,valóban.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 5., hétfő 13:05

Realista24 írta:Én Barca vereségnek örülnék a legjobban. Szeretem, amikor veszítenek.
Detto, nyerjen az Atlético legyen minél nagyobb a káosz Barcelonában.Az Atlético meg idén is erős de azért gyakrabban botlanak.Torres triplát akarok a Nou Campban :D .persze a jövőjét vége nekünk win-win szituáció,ha verjük az espanolt,vagy az egyik szakad le vagy mind2...Már most 4 pont(ha ütjük a sevillat) az előny mind2vel szemben,jövőhéten aki kikap az kiszállt a bajnoki cersenyfutásból,7pont az rengeteg...ha meg x-elnek akkor mind2 el szemben 6pontos előny amivel el lehet lubickolni,lehet botlani,ők is fognak...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 5., hétfő 12:57

Én Barca vereségnek örülnék a legjobban. Szeretem, amikor veszítenek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 5., hétfő 12:41

CS0ki írta:
Elnézve a Barcát, sima V lesz.
Nem is tudom minek örülnék jobban, atletico győzelemnek, vagy döntetlennek. :hmmm: Az atletico csak nem hoz le még egy olyan évet, mint tavaly, és a barca sem tűnik túl jónak. Azért talán a döntetlen lenne a legjobb, veszítsenek mindketten pontot, nem nagyon tudom most megállapítani, hogy melyikük veszélyesebb ránk nézve.
Egyértelműen az x lenne a legjobb és hozni két pontot rajtuk, aztán behúzni az elmaradt meccsünket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 5., hétfő 12:35

Mike írta:
Toti írta:nekem azok a hsz-ek tetszenek szerte a világból, amelyikben azt írják, h LE eltaktikázta a sociedad elleni meccset.
ha már barcás hsz-ek
Nekem most az a kedvencem h vki odaát belinkelt egy videót amin Messi sikeresen megszelidíti a 18 méter magasból lehulló labdát vmi kínai showműsorba, és alá benyögi h kiváncsi lenne Ronaldora... :lol:
Ilyet még én is szoktam csinálni közbe, jópárszor sikerül is, de Cének ez biztos megoldhatatlan feladat lenne :lol: az már csak hab a tortán hogy a kis kínaiak is olyan fejeket vágnak közbe mint ha isteni csodát látnának :lol:
Nálam az évtized hsz-e odaát amikor vki azt ecseteli,hogy nem várhatnak még1 olyan GÉNIUSZRA( :lol: ) mint Guardiola...

De én most mint madridista teljesen kivagyok akadva Neymaron,arrafelé meg egy szó sem esik róla...hát miazmár hogy egy 21 éves srác aki még közel sem hozta a tőle elvártakat elmegy haknizni ahelyett,hogy rápihenjen a kőkemény januárra,Messinél is cink de azért ő már bőven az a kategória aki kis túlzással azt csinál amit akar(nálunk Cé is hasonló kategória,de szerencsére ő nála mindig a foci az első)...Persze Money talks meg minden,de egy fiatal tehetséget aki odalett erőszakolva a top 3ba így szabadon engedni szerintem óriási hiba.Nem teljesített még szinte semmit a tőle elvártakból,de úgy flangál mintha 6 kupás szezonon lenne túl...


Egyébként itt se nagyon lett szóba hozva a tegnapi vereség kapcsán a szilveszteri dubaiozásunk...Mennyire is volt az szükséges?Nem azt mondom,hogy ha az nincs akkor sima 5-0 de a játékosaink fáradnak tűntek,ez nem olyan "bejhli" meccs volt a csapattól...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 5., hétfő 12:35

Elnézve a Barcát, sima V lesz.
Nem is tudom minek örülnék jobban, atletico győzelemnek, vagy döntetlennek. :hmmm: Az atletico csak nem hoz le még egy olyan évet, mint tavaly, és a barca sem tűnik túl jónak. Azért talán a döntetlen lenne a legjobb, veszítsenek mindketten pontot, nem nagyon tudom most megállapítani, hogy melyikük veszélyesebb ránk nézve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 120 regisztrált és 0 vendég