Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 15., hétfő 20:42

menetrendben 22-e van, az meg vasárnap
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 15., hétfő 20:38

GT37 írta:
dzsi91 írta:Remélem szerdán lesz a meccs, és a Classico szombat délben :lol:
Szerdán lesz a City-meccs, szóval ha a Clásicót szombaton rendezik, nem pedig vasárnap, akkor már lesz mit okolniuk Zubiéknak, ha számunkra kedvezőtlen végeredménnyel zárul a rangadó. :lol:
Legalább a gyep rendben lesz, mondjuk belőle kinézem,hogy még a hazai pályába is beleköt. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 15., hétfő 20:33

dzsi91 írta:Remélem szerdán lesz a meccs, és a Classico szombat délben :lol:
Szerdán lesz a City-meccs, szóval ha a Clásicót szombaton rendezik, nem pedig vasárnap, akkor már lesz mit okolniuk Zubiéknak, ha számunkra kedvezőtlen végeredménnyel zárul a rangadó. :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 15., hétfő 20:31

GT37 írta:
El Unico írta:Most olvasom,a Barcelona a Clasico után 3 nappal játssza a City elleni meccsét. :shifty: Végre becopkodták ők is :Đ
Fordítva, a Clásico lesz a City elleni visszavágó utáni hétvégén. Bár igazából részletkérdés, egyik esetben sem lenne könnyű menet.
Remélem szerdán lesz a meccs, és a Classico szombat délben :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 15., hétfő 20:29

El Unico írta:Most olvasom,a Barcelona a Clasico után 3 nappal játssza a City elleni meccsét. :shifty: Végre becopkodták ők is :Đ
Fordítva, a Clásico lesz a City elleni visszavágó utáni hétvégén. Bár igazából részletkérdés, egyik esetben sem lenne könnyű menet.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 15., hétfő 20:09

El Unico írta:Most olvasom,a Barcelona a Clasico után 3 nappal játssza a City elleni meccsét. :shifty: Végre becopkodták ők is :Đ
Nem előtte?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 15., hétfő 20:03

Most olvasom,a Barcelona a Clasico után 3 nappal játssza a City elleni meccsét. :shifty: Végre becopkodták ők is :Đ
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 15., hétfő 12:22

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:katalán sajtó most sem fogta vissza magát...örülnék, mert magukat és csapatukat járatják le, viszont ennél már nem nagyon van lejjebb :lol:
Ne lenne? Majd amikor a játékosok kezdenek el ilyeneket magyarázni..én arra várok :Đ
Pique majd intézkedik

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 15., hétfő 11:58

Benzema 4 meccse, meccsenként 2.2 lövés... az 8.8 lövés, legyen 9, ebből 5 gól. :salute: :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62845
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 15., hétfő 11:38

wZoLee7 írta:katalán sajtó most sem fogta vissza magát...örülnék, mert magukat és csapatukat járatják le, viszont ennél már nem nagyon van lejjebb :lol:
Ne lenne? Majd amikor a játékosok kezdenek el ilyeneket magyarázni..én arra várok :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 15., hétfő 11:33

katalán sajtó most sem fogta vissza magát...örülnék, mert magukat és csapatukat járatják le, viszont ennél már nem nagyon van lejjebb :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 14., vasárnap 17:41

Istenem.....miért vagyok még itt?

Annyira nevetséges ez.
RMCF hagyd el a fórumot,MOST...
A csúcson kell abba hagyni,öregszel...













. :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 14., vasárnap 16:15

Azért a gyűlölet téged is elvakít rendesen.
Istenem.....miért vagyok még itt?

Annyira nevetséges ez.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 14., vasárnap 15:35

CS0ki írta:Mindkettő jó igazolás, de egyik sem meghatározó igazolás.
Nem azok, de később könnyen azok lehetnek, ez idő kérdése. De alapvetően egyetértek.
CS0ki írta:Nekem fél év után sincs ilyen érzésem. :) És szerintem soha nem is lesz, ő nem olyan típusú ember. De nincs ezzel baj.
Neked hiszek, akkor valószínűleg én érzékeltem rosszul. :) De igazából nem ez számít, hanem az, amilyen érett és intelligens játékot lehoz a német. Én csak attól féltem (mivel azért szeretem nézni a játékát, még akkor is, ha az ősi riválisnál szerepel), hogy a rengeteg játékperc következtében jön majd egy izomtúlterheléses sérülés, akár hosszabb kihagyással. (Mondjuk biztos vagyok benne, hogy Ancelotti figyel erre, és mondjuk a klubvébén majd fog pihenni Kroos, de ez akkor is valós veszélyt jelent most szerintem.)
tucsoki írta:Mondom, hogy nem neked lett volna válasz.
Csak hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba: megjegyezted hogy okos igazolások voltak, RMFC beírta, hogy azért nem hanyattesős mutatványok, mert jelenleg még nem érett meg a gyümölcs. Erre jön a harmadik fél, aki szerint elvakult, meg gyűlölködő ez az álláspont.

Nem állította senki hogy rossz igazolások lennének.
Okés, értem, téma lezárva részemről is. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 14., vasárnap 15:29

Halilovic 16 évesen volt először válogatott és azóta is rendszeresen kapja a meghívót.Ter Stegen meg az egyik legnagyobb kapustehetség.

Azért a gyűlölet téged is elvakít rendesen.
Szerintem meg csak racionálisan gondolkodik.De térjünk vissza erre akkor,ha a délszláv gyerek meghatározó lesz,vagy a német kapus szint úgy...ezt a gyűlölet dolgot meg nem is értem... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 14., vasárnap 15:16

Mindkettő jó igazolás, de egyik sem meghatározó igazolás.
anno a madridi bemutatásánál nagyon az az érzésem volt, hogy ő tényleg imádja a Realt
Nekem fél év után sincs ilyen érzésem. :) És szerintem soha nem is lesz, ő nem olyan típusú ember. De nincs ezzel baj.
ezek nem nagy robbanások (Suarez inkább).
Szerintem ő is necces. Mármint sok más lehetőség nem is nagyon volt, aki vitte volna. Mi kiszálltunk a buliból, szóval max még a Bayern jöhetett volna szóba, de ők megszerezték lewát, minek fizettek volna egy rakás pénzt egy újabb csatárért. De még az is kérdés, hogy biztos jó ötlet volt-e annyi pénzt kinyomni rá, lehet jobban kijöttek volna, ha máshova fektetik be azt a nem kevés pénzt.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. december 14., vasárnap 15:13

Nyilván túlzok persze, nem olyan szinten nézhetetlen mint egy juve meccs.
Csak most olyan esetlegesnek látom a csapat játékát. Tényleg azon múlik,hogy Neymar vagy Messi milyen napot fog ki.
Ami meg még inkább bosszant,hogy ebből a szegényesebb keretből is lehetne egy kis bátorsággal szebb focit, stabilabb játékot összehozni,de LE inkább a tutira megy mindig, ahelyett hogy merne kicsit bátrabbnak lenni egy Getafe szintű csapat ellen.

Én így látom, lehet rosszul, de nekem nem tetszik amit látok most a csapatból, kevés a pozitívum számomra.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 14., vasárnap 15:05

GT37 írta:
tucsoki írta:ezek nem nagy robbanások
Nem nagy robbanások, de okos igazolások, meglepően jó áron. A jelenkor egyik legnagyobb kapustehetsége 12 millióért, és egy másik, sokak által agyondicsért fiatal srác apróért. Ezek szerintem abszolút nem rossz húzások.

Félreértés ne essék, leírom még egyszer, összességében eléggé negatívnak ítélem meg Zubizarreta ténykedését (kevésbé szalonképesebb kifejezést használva egy idiótának tartom), és én örülnék a legjobban, ha minél hamarabb távozna Barcelonából, de azért be kell látni, hogy legalább kettő dolog van, amit eddigi pályafutása alatt jól csinált.
Mondom, hogy nem neked lett volna válasz.
Csak hogy tiszta vizet öntsünk a pohárba: megjegyezted hogy okos igazolások voltak, RMFC beírta, hogy azért nem hanyattesős mutatványok, mert jelenleg még nem érett meg a gyümölcs. Erre jön a harmadik fél, aki szerint elvakult, meg gyűlölködő ez az álláspont.

Nem állította senki hogy rossz igazolások lennének.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 14., vasárnap 14:59

csababarca írta:Kroos nem leigazolása, Suárez Reus helyett,stb...
1. Sosem tudhatjuk, hogy Kroosnál mi volt a helyzet. Azt azért nem gondolnám, hogy akkora idióták lettünk volna, hogy visszautasítottuk a németet. Nekem anno a madridi bemutatásánál nagyon az az érzésem volt, hogy ő tényleg imádja a Realt, és egyértelműen őket választotta volna akkor is, ha mi is hoztuk volna. De lehet, hogy nem így van.
2. Én is imádom Reust, de semmi garancia nincs arra, hogy jobb lenne itt, mint Suárez. (Most Suárez megítéléséről nem is beszélnék inkább, korán van még ahhoz, hogy komolyabb következtetéseket vonjunk le vele kapcsolatbam.) A sérüléseiről már nem is beszélve... Szegény elég szerencsétlen ezen a téren.

Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de értelmetlen azon bánkódni, hogy milyen rossz, hogy nem XY-t meg Z-t hoztuk el W és ZS helyett. A múltat úgysem tudjuk megváltoztatni, abból kell főznünk, amink van. :)
tucsoki írta:ezek nem nagy robbanások
Nem nagy robbanások, de okos igazolások, meglepően jó áron. A jelenkor egyik legnagyobb kapustehetsége 12 millióért, és egy másik, sokak által agyondicsért fiatal srác apróért. Ezek szerintem abszolút nem rossz húzások.

Félreértés ne essék, leírom még egyszer, összességében eléggé negatívnak ítélem meg Zubizarreta ténykedését (kevésbé szalonképesebb kifejezést használva egy idiótának tartom), és én örülnék a legjobban, ha minél hamarabb távozna Barcelonából, de azért be kell látni, hogy legalább kettő dolog van, amit eddigi pályafutása alatt jól csinált.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. december 14., vasárnap 14:56

Ha ennek a listának csak a felét máshogy csináljuk,most nem lenne nézhetetlen focink.
Nézhetetlen?
Szeretem, hogy a két gigász szurkolói csak végletekben tudnak gondolkodni. :)
Rendben a tegnapi meccs valóban nézhetetlen kategória volt, vagy a Malaga elleni is, de azért az elmúlt jó egy hónapban volt nem egy gála meccs is.
Pl Apoel, Sevilla, Espanyol elleni darálások.
Összességében a Barca focija nem nézhetetlen, sőt még most is többször élvezhetőbb mintsem nem az.
Annyi történt, hogy kiöregedett a korábbi sikereket adó mag, és taktika, páran meg elvesztették a motivációjukat, így néha vannak nézhetetlen meccsek, plusz!! megerősödtek a riválisok.
ennyi.
meg egy bambi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég