Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 14., vasárnap 14:03

mert azért voltak jó húzásai is (Ter Stegen, Halilovic),
Most nem azért de ter stehen nem egy kúrtóá,akit ha felismer még korábban hozza akkor ma tapsolhatnánk......halilovic meg mitől akkora nagy tett? Egy tehetséges kölyök,akiből van évente egy rakással..

Ezek nem nagy mutatványok GT.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 14., vasárnap 11:39

Csabi írta:
Kick-off time and pitch to blame for Barca draw - Zubizarreta
és megint kezdődik. :lol: :lol:
Szép. :lol: Mindig szégyellem magam kicsit, amikor Zubit szidom, mert azért voltak jó húzásai is (Ter Stegen, Halilovic), de az ilyen nyilatkozatoktól falnak megyek...

Jöhetne már 2016 minél hamarabb...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 14., vasárnap 10:58

Csabi írta:
Kick-off time and pitch to blame for Barca draw - Zubizarreta
és megint kezdődik. :lol: :lol:
Zubinak inkább behúzott farokkal kussolnia kéne a sarokban, nem a száját jártatni ilyen nyári teljesítmény után.. :-@

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 14., vasárnap 10:19

Kick-off time and pitch to blame for Barca draw - Zubizarreta
és megint kezdődik. :lol: :lol:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 13., szombat 22:08

Úgy nem lehet kimenni, hogy most valamelyik kupa nem fontos annyira. Ilyen nincs. Mindegyik kupa egyformán fontos szerintem és mindegyikhez úgy kell hozzá állni, hogy megnyerjük. A keretünk azért jó, mert vannak olyan játékosok, akik nem csak egy poszton tudnak szerepelni. Pihentetni pedig lehet és szerintem Ancelotti is fog. Főleg a bajnokságban, azért vannak olyan csapatok, akiket pl lehet verni egy CR nélkül is. Ugyanúgy Kroos is fog majd pihenni. Nem fogja végig nyomni a tavaszt. Ancelotti nem hülye egy nem túl acélos ellenfél ellen a bajnokságban 1-2 meccset lehoz ott egy castillás srác, vagy khedira. A legjobban az tetszik, hogy szinte univerzális a keretünk. Hámesz és Isco is helyt állnak középen és ha szükség van rájuk akkor feljebb is tudnak játszani a kapunál. A mester tisztában volt ezekkel, mikor nekivágtunk a szezonnak és most még Jesé is visszatért.

Attila-CR7
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 22:03
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo ; Raul Gonzalez
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Attila-CR7 » 2014. december 13., szombat 22:07

Csabi írta:Szerintem is a Bayern az esélyesebb, de a Barca elkaphatja őket. Nem esne le az állam. Én Clasicót várok a döntőbe. :Đ

Természetesen először is minden függ majd a sorsolásoktól. Én a legjobban meg mindig a Bayerntől félek. A Bayern után a Chelsea és a PSG. Jelen esetben szerintem mind3 csapat veszélyesebb a Barcelonánál. (függetlenűl attól, hogy épp a héten verte meg a Barca a PSG-t)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 13., szombat 22:06

Na ez elég jól alakult ma...mondjuk abban is biztos vagyok, hogy mindkét félnek lesznek még ilyen meccsei. A végén sokat fognak ezek számítani.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 13., szombat 22:00

___Samy___ írta:de egyébként miro akkor mit csinálnál, ha teszem azt leadnánk a kupát, és év végén mégsem nyernénk semmit?
akkor is le lenne szarva a kupa, vagy akkor már jó lett volna érte küzdeni?
mert szerintem minden egyes lehetőséget meg kell ragadni
Úgy tudom elképzelni a gondolkodását, mintha fifáznál. Látod, hogy az erőnlét gyenge a játékosoknál, így inkább leadod a meccseket, hogy feltöltődjön a csík. Ezek után pedig teljes erőből lehet küzdeni a továbbiakban. Csak azt az apróságot felejti el, hogy ez a valóságban nem így van, mert nincs garancia arra, hogy a jó erőben lévő csapat legyőz egy fáradtat, vagy hogy egy fáradt legyőz egy jobb csapatot.

Ja, és a barca miért tudta anno megcsinálni?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 13., szombat 21:57

de egyébként miro akkor mit csinálnál, ha teszem azt leadnánk a kupát, és év végén mégsem nyernénk semmit?
akkor is le lenne szarva a kupa, vagy akkor már jó lett volna érte küzdeni?
mert szerintem minden egyes lehetőséget meg kell ragadni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 21:53

Jól van miro. Ez már a harmadik vagy negyedik téma, amiben akkor sem lehet téged meggyőzni, ha az életed múlna rajta.
Ráadásul nem is érted, hogy miről írok. Ha figyeltél volna, akkor láthatnád, hogy mit írtam a keretről.
Hagyjuk.

Szar a keret, adjuk le a kupát, hátha TALÁN, majd KÉT HÁROM HÓNAP múlva még lesz esélyünk megnyerni valamelyik másik sorozatot. Mintha törvényszerűen csak akkor bukhatnánk, amikor vannak kemény meccseink...
Peace.
ilyen a világon nincs, hogy egy ekkora klub feltett kézzel menjen ki egy meccsre, legyen az egy almeria vagy egy barcelona ellen
De lenne, ha miro lenne a presidente :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 13., szombat 21:52

Dehogy állja,nekem ezzel a 4 meccsel van bajom,szerintem nem ér ennyit mert közben nagyon megszívnánk a bajnokikon.
Ha nem lennénk ennyire favoritok mindenhol,akkor azt mondom okés,ezt is meg kell ragadni,mert legalább nyerünk valamit,de nálam ez az utolsó kategória.
A világ kupát meg kell nyerni,mert 100% hogy bohóc meccseink lesznek.
Hogy állná már meg a helyét.... :lol:

Én elhiszem hogy El Classico,meg történelmi meccs,meg hagyomány meg stb,ezt akkor nyomni fogja a média,amit ugye utáltok,de most még is ez miatt komolyan kéne venni. :roll:


Harcoljon csak a két idióta csapat egymás ellen,és közben bukjanak a bajnokikon,aztán mi meg jót röhögünk,övüké a miki egér kupa,mi meg 10 ponttal fogjuk vezetni a bajnokságot.
neked azzal a plusz 4 meccsel van a bajod, hogy nem tudnak eleget pihenni a játékosok a hétközi fordulók miatt
ilyen következtetéssel akkor a klub vb is felesleges, mert helyette lehetne pihenni
legalábbis a te logikád alapján
de egyébként meg nem csak mi megyünk három fronton, a barca is így van/lesz meg az atletico is
az, hogy ki hol fog bukni az nem ezen a 4 meccsen dől el

amúgy meg az sem érdekel, ha a kupa miatt bukunk két frontot, leszarom, de legalább megpróbálták, oda tették magukat, nem csak kimentek lötyögni a pályára, pont ezért is real madrid a real madrid
ilyen a világon nincs, hogy egy ekkora klub feltett kézzel menjen ki egy meccsre, legyen az egy almeria vagy egy barcelona ellen
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 13., szombat 21:48

Realista24 írta: Igen, és minőségibb is ráadásul.
Nem, nem is 12 játékosunk van.
Casillas, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo, Kroos, Isco, James, Bale, CR, Karim.
és akkor ott van, Coentrao, Arbeloa, Varane, Nacho, Illarramendi, Jesé.

Khedira, Medrán a töltelék meccseken vígan be tud szállni pihentetés céljával, és az sem zavar, ha minden meccs végén 6 védő lesz már a pályán, mert csak úgy tudunk levenni előröl valakit.

Ha ez nem mélyebb keret, mint a tavalyi, akkor valamit benéztem a tavalyi csapatnál.
Minőségibb,azt elhiszem.
Khedira mint látjuk 0 perces lesz.
Medrán maradjunk annyiban hogy a tuti meccsek utolsó 20 percébe szálljon be,de addig el kell jutni hogy egy meccsnek sima legyen a vége.
Ez -2.
Jesé is ugyan ez a kategória mint Medrán,nyilván nem a játéka miatt,hanem a sérülése miatt,őt ne sürgessük.
Van akkor egy Coentrao,Arbeloa,Varane,Nacho,Illara,CHICA( Őt kihagytad.)
Ebből 4 védő,1 középpályás,1 csatár.
Ez mély ám tényleg,elhiszem hogy mindegy a meccs utolsó 10-15-20 perce,mert ebben igazad van,csak attól még 5-6 játékos biztos hogy végig kezdő lesz,és 60-70 percig ki kell köpniük a tüdejüket,mert nyerni kell.
Lehet hogy papíron ahogy ezt te leírtad sokan vagyunk,meg mély a keret,de ez egyáltalán nem így fest a pályán.


Cordoba és Sociedad van a Barca körül, Espanyol és Getafe az Atma körül. De mondom, mindezt úgy, hogy nagyjából két hét szabit kapnak a játékosok összességében. Van akinek ez majdnem több, mint a nyáron :lol:
Hát kíváncsi leszek rá,ha nem megy a Spanyol kupa semminek a rovására,akkor nyilván nyerjük meg,semmi jónak nem vagyok az elrontója,csak szerintem buknánk ez miatt,mert 4 ilyen meccs sokat kivenne,és ez meglátszana.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 13., szombat 21:43

Én csak azt nem értem teljesen, hogy miért fitymálják le ennyien a kisebb kupasorozatokat. Oké, hogy a bajnokság meg a BL az első, de a többi sorozatnak is ugyanúgy megvan a maga történelmi hagyománya, eszmei értéke. BL győzelem nélkül nincs se Európai Szuperkupa, se Világkupa, plusz még a spanyol kupában is ugyanúgy kaphatunk egy veszettül erős sorsolást (mint pl idén), ami emeli a rangját, ráadásul ha megnyeri a csapat, ott egy újabb presztízs ütközet a Spanyol Szuperkupán. Picit furcsa nekem, hogy rengeteg ember szemében minimális értéke sincs egy-egy ilyen bezsebelt trófeának, pedig ezekért is ugyanúgy meg kell küzdeni, és a legjobbakat kell legyűrni hozzá. Nyilván van egy értékbeli sorrend, de azért ez túlzás szerintem. :) Aztán lehet, hogy bennem van a hiba.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 13., szombat 21:41

Szart se nyertünk. A bajnokságban is csak azért állított ki olyan csapatot Mou, mert már kvázi mindegy volt. Egy nyerhető sorozatot még ő sem dobott el egy másikért. Mi se fogunk. Max olyan szinten, hogy ha kiszopunk az első meccsen 3-0-ra az atleticotól, akkor nem fogunk a hétvégi meccsen pihentetni a visszavágóra a bajnokin. De előre nem lesz könnyedén véve egyik sorozat sem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 21:38

Mélyebb a keretünk ebben az évben mint tavaly?
Igen, és minőségibb is ráadásul.
Remélem nem gondolod komolyan hogy 1 hónapot 12 játékossal le lehet dübörögni.
Nem, nem is 12 játékosunk van.
Casillas, Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo, Kroos, Isco, James, Bale, CR, Karim.
és akkor ott van, Coentrao, Arbeloa, Varane, Nacho, Illarramendi, Jesé.

Khedira, Medrán, Chicharito a töltelék meccseken vígan be tud szállni pihentetés céljával, és az sem zavar, ha minden meccs végén 6 védő lesz már a pályán, mert csak úgy tudunk levenni előröl valakit.

Ha ez nem mélyebb keret, mint a tavalyi, akkor valamit benéztem a tavalyi csapatnál.

Mourinhot meg az ő óriási taktikai húzásait, meg hagyjuk.
Valahol elfogunk csúszni,az a kérdés hogy van e annak értelme hogy megverjük a pl a barcát hétközben,majd hétvégén hulla fáradtan szopunk idegenben valami kis csapattól.
Cordoba és Sociedad van a Barca körül, Espanyol és Getafe az Atma körül. De mondom, mindezt úgy, hogy nagyjából két hét szabit kapnak a játékosok összességében. Van akinek ez majdnem több, mint a nyáron :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. december 13., szombat 21:36

miro írta:Két éve bajnokságot nyertünk,nem?
Javítsatok ki,lehet hogy megkeveredtem,de én úgy emlékszem hogy amikor ez történt abban az évben a Dortmund ejtett ki minket a BL-ből,de bajnokságot nyertünk.

Viszont abban igazad van hogy bajnoki volt,most már dereng! ooo ramos. :roll: :)
Nem nyertünk semmit. Bajnoki meccs volt, előtte pár nappal vertük a Barcát 3-1-re a Nou Campban Kupa meccsen. Kupa döntőn meg az Atletico ellen veszítettünk, BL Dortmund, bajnokságot meg Barca nyerte.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 13., szombat 21:34

CS0ki írta:
Két éve Mourinho fölrakta a csere csapatot MADRIDBAN.
Röhej volt,mert még úgy is nyertünk,de emlékszem mert Ronaldo padról szállt be.
Nem túl jól emlékszel akkor. :) hazai pályán nem nyetünk a barca ellen, és nem cserecsapattal álltunk ki. Bajnokságban volt a cserecsapatozás, mert az MU ellen készültünk a BL-ben, a bajnokság meg szinte már biztos volt, hogy elúszott, érdemesebb volt a bl-re alapozni.
Két éve bajnokságot nyertünk,nem?
Javítsatok ki,lehet hogy megkeveredtem,de én úgy emlékszem hogy amikor ez történt abban az évben a Dortmund ejtett ki minket a BL-ből,de bajnokságot nyertünk.

Viszont abban igazad van hogy bajnoki volt,most már dereng! ooo ramos. :roll: :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 13., szombat 21:30

Két éve Mourinho fölrakta a csere csapatot MADRIDBAN.
Röhej volt,mert még úgy is nyertünk,de emlékszem mert Ronaldo padról szállt be.
Nem túl jól emlékszel akkor. :) hazai pályán nem nyetünk a barca ellen, és nem cserecsapattal álltunk ki. Bajnokságban volt a cserecsapatozás, mert az MU ellen készültünk a BL-ben, a bajnokság meg szinte már biztos volt, hogy elúszott, érdemesebb volt a bl-re alapozni.

Nem szabad félvállról venni a kupát. persze ha bukunk valamit, akkor nyilván az legyen az, depl könnyen lehet, hogy az atletico ugyanúgy nem fog nagy energiákat megmozgatni a kupáért. És triplázni meg csak úgy lehet, ha megvan a kupa is. :mrgreen:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 13., szombat 21:24

Realista24 írta:
Csak azt nem tudom, mit veszítünk januárban a március-április-májusi időszakra
Arra semmit,csak kíváncsi leszek hogy januárban amikor minden héten lesz két meccsünk,és komolyan vesszük a hétköziket,hogy fogunk kiállni hétvégére,pl egy Valencia ellen.
Remélem nem gondolod komolyan hogy 1 hónapot 12 játékossal le lehet dübörögni.
Valahol elfogunk csúszni,az a kérdés hogy van e annak értelme hogy megverjük a pl a barcát hétközben,majd hétvégén hulla fáradtan szopunk idegenben valami kis csapattól.
Akkor megfogja érni biztos.

El igen, de közel sem volt olyan keretünk, mint most.
Mélyebb a keretünk ebben az évben mint tavaly?

IRöhöghetsz, de megállja a helyét Samy gondolata.
Dehogy állja,nekem ezzel a 4 meccsel van bajom,szerintem nem ér ennyit mert közben nagyon megszívnánk a bajnokikon.
Ha nem lennénk ennyire favoritok mindenhol,akkor azt mondom okés,ezt is meg kell ragadni,mert legalább nyerünk valamit,de nálam ez az utolsó kategória.
A világ kupát meg kell nyerni,mert 100% hogy bohóc meccseink lesznek.
Hogy állná már meg a helyét.... :lol:

Én elhiszem hogy El Classico,meg történelmi meccs,meg hagyomány meg stb,ezt akkor nyomni fogja a média,amit ugye utáltok,de most még is ez miatt komolyan kéne venni. :roll:


Harcoljon csak a két idióta csapat egymás ellen,és közben bukjanak a bajnokikon,aztán mi meg jót röhögünk,övüké a miki egér kupa,mi meg 10 ponttal fogjuk vezetni a bajnokságot.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 13., szombat 21:22

Amúgy meg itt az esélyünk, hogy feledtessük a barca sikerkorszakát, és ehhez bizony be kell húzni mindent. Ha idén tripláznánk (azaz BL-ben címet védenénk), már el is kezdhetnénk beszélni sikerkorszakról, mert Ancelotti olyan szintre emelte a Realt, amire nem mostanában volt példa. Úgyhogy továbbra sem lehet beáldozni egyik kupát sem. De mindenesetre előbb húzzuk be a Klub VB-t.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég