Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 2., kedd 21:39

R.M.C.F írta:...
Én csak a címben látom az "elhajtották" szót, magának a cikknek nincs ilyen kicsengése. Szerintem csak kattintásvadászat sportgéza-módra. Bár lehet én elfogultan olvastam.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. december 2., kedd 21:39

Arról bezzeg nem írnak, hogy Celadest meg a Barca hajtotta el, nálunk meg milyen szép karriert futott be...








:mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 2., kedd 21:32

http://sportgeza.hu/futball/2014/12/02/ ... sapott_ra/


A real "elhajtotta".....tehát nem ajánlott pénzt,meg koszt kvártélyt,vagyis elhajtotta......mindig tanulok valamit.

Talán még az belefért volna az antirealos cikkbe és sokan el is hitték volna,hogy meg is verték azon a számára nem megfelelő tárgyaláson.

De az is lehet,hogy a cikk igaz,és leültek tárgyalni,majd a real vezetői felálltak,és azt mondák,menj innen,minél előbb,látni sem akarunk......fel se hívj minket.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 2., kedd 20:44

Kerlon írta:Elvileg pár másodpercen csúsztak túl(93:04?) az meg tényleg nem számít szerintem. Sajnos ez most így alakult. Majd megverjük őket a Camp Nouban, aztán lesz 5 pont előnyünk, amit elherdálhatunk a Getafe ellen. Vagy Granada stb... :mrgreen:

Szerintem sem számít,ez engem különösképpen nem zavar,benne van.Inkább az zavar,hogy minket hoznak fel olyan témákban,mint részrehajlás,csalás,mázli.......ritka egy kőbuta,szerencsétlen és bírók által is messze többet sújtott csapat volt egy évtizeden át a real madrid. Aki ezt vitatja,az egész egyszerűen nem ezek a meccseket nézte.

Az is jobban zavar,hogy nekünk 2x is volt olyan az elmúlt 2-3 évben,hogy kellett volna a pont nagyon,hosszabbítás volt,még le sem járt,mi támadtunk és idő előtt pár mp-el lefújta a ga*né bíró,holott még egy támadásra lett volna idő.

De a legjobban az zavar,ha érdemtelennek mondanak minket,akik igen is rengeteget tettek a sikerekért,akik mertek kockáztatni(puskás),akik mindig megpróbáltak a legjobbak lenni,akik mindig megpróbálták maximálisan kiszolgálni a fura ízlésű közönségüket,akik tudtak tapsolni és elismerni mások tudását(ronaldinho és delpierro), akiknél a legnehezebb a megfelelés,akik ellen a legtöbbet tesz mindenki hogy elverje..........
Megérdemelték a sikereiket.....azt is hogy ők a legsikeresebbek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 2., kedd 18:18

morientes írta:Így van,ezt én is olvastam.Kb kétszer annyit igértek mint a nike.
Mekkora fail lenne, ha végre nagy nehezen megszereznének minket, Messi meg a nyáron dobbantana a PSG-be.. :lol:
GT37 írta: ez sokkal jobban tetszene.
Ez a mez meg parádés. :salute: Jöhet a Puma! :agree: :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 2., kedd 18:15

Az adidas is szóba jött.
Így van,ezt én is olvastam.Kb kétszer annyit igértek mint a nike.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 2., kedd 17:07

Kerlon írta:Vermaelen... Remélem betelepíti az Arsenal vírust és tele lesztek sérüléssel. :mrgreen: Meg kupa nélkül. Mondjuk nem igazán jöttek be az igazolások onnét a közel múltból... Talán Henry.
Gio (Van Bronckhorst) volt talán az egyetlen, aki legalább azt a szintet hozta, mint az Ágyúsoknál. Őszintén szólva nem is igazán értem miért onnan igazolgatnak és így miért a Barca a londoniak névtelen szponzora.

Azért remélem majd feltüntetik Zubiék nevét az új stadionban. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 2., kedd 17:01

De, volt erről szó, viszont tudtommal semmi hivatalos nincs még ez ügyben, javítsatok ki, ha tévedek.
Az adidas is szóba jött.
Ez valami borzalmas, ez sokkal jobban tetszene.
Ez bizony szép.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 2., kedd 17:00

GT37 írta:
h3x0r írta:Ez valami poen vagy tenyleg ilyenek lesznek a jovo evi barca mezek? :lol:
Mintha valami kinai gyerekpizsi lenne. :Đ Mondjuk a celkozonseg megvan ra :mrgreen:
Ez valami borzalmas, ez sokkal jobban tetszene.
morientes írta:Nem úgy van hogy szakítanak a nike-val,mert csak 30 milliot akar fizetni az amerikai sportszergyártó?Vagy az csak '16-tól esedékes?
De, volt erről szó, viszont tudtommal semmi hivatalos nincs még ez ügyben, javítsatok ki, ha tévedek.

Vermaelent egyébként sikeresen megoperálták időközben, a finn orvos szerint, aki a műtétet végezte, 3-4 hónapos kihagyás várhat a belgára.
Nem rossz a Puma mez, de az a kivágás, mint egy női top kivágása. Bár... :mrgreen:

Vermaelen... Remélem betelepíti az Arsenal vírust és tele lesztek sérüléssel. :mrgreen: Meg kupa nélkül. Mondjuk nem igazán jöttek be az igazolások onnét a közel múltból... Talán Henry.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 2., kedd 16:56

h3x0r írta:Ez valami poen vagy tenyleg ilyenek lesznek a jovo evi barca mezek? :lol:
Mintha valami kinai gyerekpizsi lenne. :Đ Mondjuk a celkozonseg megvan ra :mrgreen:
Ez valami borzalmas, ez sokkal jobban tetszene.
morientes írta:Nem úgy van hogy szakítanak a nike-val,mert csak 30 milliot akar fizetni az amerikai sportszergyártó?Vagy az csak '16-tól esedékes?
De, volt erről szó, viszont tudtommal semmi hivatalos nincs még ez ügyben, javítsatok ki, ha tévedek.

Vermaelent egyébként sikeresen megoperálták időközben, a finn orvos szerint, aki a műtétet végezte, 3-4 hónapos kihagyás várhat a belgára.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 2., kedd 14:12

Amúgy, hogy témánál maradjunk... Szerintem ocsmányak azok a Barca mezek. Nehéz lesz velük megbarátkozni, ha tényleg ilyenek lesznek. Mondjuk nekem nem, de valakinek biztos. :mrgreen:
Még hosszában kellenének rá csíkok,és az összhatás jól jellemezné a vezetés utóbbi időkben viselt dolgait :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 2., kedd 14:04

morientes írta:
A Manchester már 2 hónapja aláírta az Adidassal. Amúgy a Warriort felvásárolta a New Balance, szóval már Warrior termékek sincsenek a jövőévtől.
Ha jól tudom az Under Armour is már a Nike csoport tagja,de attól még a neve alatt fut....
Az lehet, de a New Balance teljesen újratervezi a dolgokat és nem viszi tovább a Warriort. Pl. a Poolnak is jövőre már NB-s meze lesz, de már a sok Warrior cipős is NB-re váltott, mint Januzaj, Fellaini stb...

Amúgy, hogy témánál maradjunk... Szerintem ocsmányak azok a Barca mezek. Nehéz lesz velük megbarátkozni, ha tényleg ilyenek lesznek. Mondjuk nekem nem, de valakinek biztos. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 2., kedd 13:52

A Manchester már 2 hónapja aláírta az Adidassal. Amúgy a Warriort felvásárolta a New Balance, szóval már Warrior termékek sincsenek a jövőévtől.
Ha jól tudom az Under Armour is már a Nike csoport tagja,de attól még a neve alatt fut....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 2., kedd 13:46

morientes írta:
h3x0r írta:Ez valami poen vagy tenyleg ilyenek lesznek a jovo evi barca mezek? :lol:
Mintha valami kinai gyerekpizsi lenne. :Đ Mondjuk a celkozonseg megvan ra :mrgreen:
Nem úgy van hogy szakítanak a nike-val,mert csak 30 milliot akar fizetni az amerikai sportszergyártó?Vagy az csak '16-tól esedékes?
A manchester már biztos vált,az adidas feldobott egy brutál száz millio feletti összeget,de lehet hogy a warrior megy oda is,mint liverpoolba...
A Manchester már 2 hónapja aláírta az Adidassal. Amúgy a Warriort felvásárolta a New Balance, szóval már Warrior termékek sincsenek a jövőévtől.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 2., kedd 13:41

h3x0r írta:Ez valami poen vagy tenyleg ilyenek lesznek a jovo evi barca mezek? :lol:
Mintha valami kinai gyerekpizsi lenne. :Đ Mondjuk a celkozonseg megvan ra :mrgreen:
Nem úgy van hogy szakítanak a nike-val,mert csak 30 milliot akar fizetni az amerikai sportszergyártó?Vagy az csak '16-tól esedékes?
A manchester már biztos vált,az adidas feldobott egy brutál száz millio feletti összeget,de lehet hogy a warrior megy oda is,mint liverpoolba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 2., kedd 10:11

Ez megy, ne ferdítsünk..
És maradjunk a madridom témáinál. Regeljen oda, akinek kedve meg idegzete van. És ha már ott van, szavazzon is :lol: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 2., kedd 10:06

csabi87 írta:Most az a szöveg megy a túloldalon sok embernél,hogy Messi a gyenge évévben is produkál olyan számokat mint amit C.Ronaldo az úgymond legjobb évében.
Hát ez nagyon durva...
Messi olyan számokat produkál a gyenge éveiben, mint egy átlagos focista legjobb évében - sem. Ez megy, ne ferdítsünk..

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. december 2., kedd 10:00

Most az a szöveg megy a túloldalon sok embernél,hogy Messi a gyenge évévben is produkál olyan számokat mint amit C.Ronaldo az úgymond legjobb évében.
Hát ez nagyon durva...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 2., kedd 9:45

h3x0r írta:Ez valami poen vagy tenyleg ilyenek lesznek a jovo evi barca mezek? :lol:
Mintha valami kinai gyerekpizsi lenne. :Đ Mondjuk a celkozonseg megvan ra :mrgreen:
EB-n én is pont ezt mondtam, hogy pizsinek se lenne jó.. :lol: Egyedül annyi tetszik benne, hogy a gatya piros, én meg alapból azt jobban szeretem. De év közben sok kamu mezt szoktak megjósolni, remélem ez egy közülük, és végül nem ez lesz a befutó..

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 2., kedd 9:42

Ez valami poen vagy tenyleg ilyenek lesznek a jovo evi barca mezek? :lol:
Mintha valami kinai gyerekpizsi lenne. :Đ Mondjuk a celkozonseg megvan ra :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég