Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 17., hétfő 12:45

GT37 írta:Luis Enrique told Montoya that he's only his fourth option at right back at the moment, after Alves, Douglas and Adriano. [md]

Ugye ez csak valami rossz vicc?...

Muszáj valaminek lennie a háttérben, nem lehet véletlen, hogy Pep óta gyakorlatilag az összes edzőnk látványosan mellőzi Montoyát, annak ellenére, hogy amikor játszik, akkor egyáltalán nem nyújt rossz teljesítményt. Ez már nem magyarázható olyan sablonokkal, hogy "nem megfelelő hozzáállás", "gyenge edzésmunka"...
most komolyan ez lett végül a 4000. hsz-ed? bezzeg privátban nekem metzelder videókat küldözgettél... :lol:

amúgy ez a Montoya egyértelműen full közepes ember, azt a Douglast nézném egyszer meg, bár ő is random brazil jobbhátvéd valszeg, akiből 37 van még valahol a világban
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 12:41

lassan 3. éve mondom, hogy amíg messi a barcában játszik, nem nyernek soha semmit.
sportszakmai ÉS egyéb okokból is.
Érezhető, hogy nélküle jobb lenne most a barca...az edzőn is kisebb lenne a nyomás

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 17., hétfő 12:37

hehe írta:talán lehet azért, mert az ember szar. :lol:
de biztos nem emiatt. :mrgreen:
Jó, hát nem egy Cafú vagy egy Kyle Naughton ( :lol: ), de ne mondd nekem, hogy Alves, Adriano és Douglas is egyértelműen jobb nála... :lol: :-(

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 17., hétfő 12:36

GT37 írta:Luis Enrique told Montoya that he's only his fourth option at right back at the moment, after Alves, Douglas and Adriano. [md]

Ugye ez csak valami rossz vicc?...

Muszáj valaminek lennie a háttérben, nem lehet véletlen, hogy Pep óta gyakorlatilag az összes edzőnk látványosan mellőzi Montoyát, annak ellenére, hogy amikor játszik, akkor egyáltalán nem nyújt rossz teljesítményt. Ez már nem magyarázható olyan sablonokkal, hogy "nem megfelelő hozzáállás", "gyenge edzésmunka"...
talán lehet azért, mert az ember szar. :lol:
de biztos nem emiatt. :mrgreen:
megint egy argentint akarnak...Klopp képes lenne rá és ajtót mutatna Messinek :D
lassan 3. éve mondom, hogy amíg messi a barcában játszik, nem nyernek soha semmit.
sportszakmai ÉS egyéb okokból is.
Kép
Kép
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 11:50

Messinek nem szimpatikus :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 17., hétfő 11:46

Luis Enrique told Montoya that he's only his fourth option at right back at the moment, after Alves, Douglas and Adriano. [md]

Ugye ez csak valami rossz vicc?...

Muszáj valaminek lennie a háttérben, nem lehet véletlen, hogy Pep óta gyakorlatilag az összes edzőnk látványosan mellőzi Montoyát, annak ellenére, hogy amikor játszik, akkor egyáltalán nem nyújt rossz teljesítményt. Ez már nem magyarázható olyan sablonokkal, hogy "nem megfelelő hozzáállás", "gyenge edzésmunka"...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 11:36

megint egy argentint akarnak...Klopp képes lenne rá és ajtót mutatna Messinek :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. november 17., hétfő 11:33

Amíg nem neveznek ki egy karakteres, tapasztalt edzőt, addig szerintem nem fognak újra a csúcsra kerülni. Pep szép volt, jó volt, de tudjuk, hogy a Xavi-Ini-Messi hármas akkor volt a csúcson, így azért nem volt olyan nehéz dolga Pepnek. Szerintem Klopp kéne a Barcának, csak ki tudja Messi mennyire tudná elviselni a palit.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 17., hétfő 11:28

Azért a kinevezése után, és a PSG elleni vereségig a barca szurkolók többsége ódákat zengett LE-ről, most meg szurkolói nyomásra felmerült a menesztésének ötlete...Nekem személy szerint nagyon tetszik ez, ha ilyen ütemben zabálják az edzőket egyhamar biztos nem fognak tudni előrelépni.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. november 17., hétfő 1:28

Gyorshajtás?

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 17., hétfő 1:23

A Barcelona volt elnöke Lluis Nunez (1978-2000) a fiával együtt csücsül le a sitten 2 év 2 hónapra (6 év helyett).

Aki még nem olvasta az tippelhet hogy miért, bár nem lesz nehéz ráhibázni. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 16., vasárnap 11:28

Amúgy EB-n Bielsaról írt valaki pont, hogy vele hoztak szóba minket..
Ő most franciaországban írja a történelmet.Aztán majd,ha nem jönnek az eredmények,szépen összeveszik majd mindenkivel szokás szerint,játékosokkal,vezetőkkel...és akkor mehet barcelonaba. :) Marseilles-től úgy sincs messze :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 16., vasárnap 11:27

Mou simán bevállalná a Barcát, mert azt hiszi magáról, hogy bármit csinál az jó. Utálná minden barca drukker, nem tudná a saját játékát rájuk erőltetni...egy rossz döntés lenne.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 16., vasárnap 11:12

Cruyff közben cáfolta a Mou+CR hírt, nem csoda, bár ezen nem is kellene mit cáfolni annyira hápog.
Az túlzás, hogy cáfolt, mivel nem érintett a dologban. Így max a véleményét tudná elmondani, és ezt is tette.
Talán a BM/MU ajánlat esetén kikosarazná a Barcát,
Mondjuk azt lenyilatkozta, hogy soha nem fog a Bundesligában edzősködni. Mondjuk az lehet, hogy már Pepnek szólt, nem tudom, hogy akkor nyilatkozta-e, amikor a katalán már felhúzta a bőrgatyát vagy még korábban.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 16., vasárnap 3:55

Cruyff közben cáfolta a Mou+CR hírt, nem csoda, bár ezen nem is kellene mit cáfolni annyira hápog.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 16., vasárnap 0:01

Ha csak Mourinhon múlik (már meg van az ajánlat a Barcától), akkor ő rábólintana. Nem szívbajos, nem értékeli a múltat, az adott legjobb ajánlatot fogadja el. Ugye Barca másodedző volt, abból lett Real edző több kitérő után. Ha 1-2 év múlva repül a Chelseatől, és kap egy ajánlatot elfogadja. Talán a BM/MU ajánlat esetén kikosarazná a Barcát, de más csapat ajánlata ezzel nem konkurálhatna. Ha egyszerre hívja a Real és a Barca, akkor szerintem az fog dönteni, hol erősebb a keret...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 15., szombat 22:45

palesz77 írta:
CS0ki írta:Nem hinném. Barcaára azért nem jellemző, hogy szezon közben kivágják az edzőt. Persze ez a vezetés se volt még eddig...Viszont most év közben nem nagyon tudnának hozni senkit, Mancini se szabad már! :mrgreen: Komolyabb problémák kellenek ahhoz szerintem, hogy kirakják, pár rossz eredmény kevés.
Alapból én is így vagyok vele, de most Bartoék nagyon szar helyzetbe vannak, ha még hagyják is dolgozni a sajtó és a culék által kikezdett Luchot - a botlások után szétszednék kb -, akkor végleg elszállna a támogatottságuk szerintem. Ők meg még ki akarják tölteni a mandátumot.. :fpalm: Úgyhogy emiatt én el tudom képzelni, hogy akár szezon közben is leváltanák Luchot - értelmét nem látnám amúgy, aki mozdítható szezon közben, az nagy eséllyel nem lenne jobb LE-nél..
Amúgy, ha én Barcelona elnök lennék, tuti Pinyőt vinném oda... Amúgy, ha Barcelona drukker lennék, akkor meg Rudi Garciat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 15., szombat 22:41

CS0ki írta:Nem hinném. Barcaára azért nem jellemző, hogy szezon közben kivágják az edzőt. Persze ez a vezetés se volt még eddig...Viszont most év közben nem nagyon tudnának hozni senkit, Mancini se szabad már! :mrgreen: Komolyabb problémák kellenek ahhoz szerintem, hogy kirakják, pár rossz eredmény kevés.
Alapból én is így vagyok vele, de most Bartoék nagyon szar helyzetbe vannak, ha még hagyják is dolgozni a sajtó és a culék által kikezdett Luchot - a botlások után szétszednék kb -, akkor végleg elszállna a támogatottságuk szerintem. Ők meg még ki akarják tölteni a mandátumot.. :fpalm: Úgyhogy emiatt én el tudom képzelni, hogy akár szezon közben is leváltanák Luchot - értelmét nem látnám amúgy, aki mozdítható szezon közben, az nagy eséllyel nem lenne jobb LE-nél..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 15., szombat 22:16

CS0ki írta:
Kíváncsi vagyok amúgy mi lesz a sztori vége, meg hogy meddig marad Lucho. Ha most a válogatott szünet után bukja a rangadókat, akkor szerintem már most röpülni fog.
Nem hinném. Barcaára azért nem jellemző, hogy szezon közben kivágják az edzőt. Persze ez a vezetés se volt még eddig...Viszont most év közben nem nagyon tudnának hozni senkit, Mancini se szabad már! :mrgreen: Komolyabb problémák kellenek ahhoz szerintem, hogy kirakják, pár rossz eredmény kevés.
viszont egy újabb zseniális olasz edző legenda Ranieri személyében állásnélkülivé vált
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 15., szombat 21:18

Kíváncsi vagyok amúgy mi lesz a sztori vége, meg hogy meddig marad Lucho. Ha most a válogatott szünet után bukja a rangadókat, akkor szerintem már most röpülni fog.
Nem hinném. Barcaára azért nem jellemző, hogy szezon közben kivágják az edzőt. Persze ez a vezetés se volt még eddig...Viszont most év közben nem nagyon tudnának hozni senkit, Mancini se szabad már! :mrgreen: Komolyabb problémák kellenek ahhoz szerintem, hogy kirakják, pár rossz eredmény kevés.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 145 regisztrált és 0 vendég