Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz este a Real szemszögéből?

A szavazás 2020. március 2., hétfő 17:50-kor befejeződött.

Győzelem
46
62%
Döntetlen
6
8%
Vereség
22
30%

Szavazatok száma: 74

Galacticos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 20., hétfő 21:40

RaúlRealMadrid írta:Na szóval, akkor az elkövetkezendő szezonban újra izgulnom kell az El Classicón? :/ :mrgreen:
nem.
csak mostmár nem tehetjük meg hogy b csapattal játszunk ellenük. :mrgreen: :mrgreen:

RaúlRealMadrid
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. május 20., hétfő 21:38

Na szóval, akkor az elkövetkezendő szezonban újra izgulnom kell az El Classicón? :/ :mrgreen:

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 20., hétfő 21:34

én nagyjából leírtam az ő topicjába, de röviden felemásak az érzéseim.

a barcának ő mint real edző problémákat okozott-e?
okozott, nem is keveset, de valamilyen szinten ez is lett a veszte. (mármint itt arra gondolok, hogy a barca ellen lett felépítve a csapat, és ennek a többi meccsen ittátok meg a levét.)

ezt a képet meg csak úgy, neked. :mrgreen:

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 20., hétfő 21:28

Szeretek a dolgok mélyére menni......

Barcásokat kérdezném,de csak ha el tudtok vonatkoztatni az utálatotoktól JM-val szemben,szerintetek most nekünk örülni kellene vagy bánkódni hogy elment JM?
Ti örültök vagy bánkódtok hogy elment?

Mi az álláspontotok? De pusztán szakmai alapokon, mert az hogy barcázott,meg bírózott az nem érdekel most,az egy másik vitatéma.

a barcának ő mint real edző problémákat okozott-e? Az itt most nyilvánvaló,hogy nekünk nem akartok jót,tehát azt nem várom el,hogy bárki azt írja,a realnak jobb edző dukál......tényleg csak őszintén.

Szóval?

:hmmm: :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. május 20., hétfő 12:45

azért írtam hogy micsoda, mert az nb1. nem mb1.
lehet te viccből írtad, de már annyian írják így.. nekem meg nagyon megakad ezen mindig a szemem, most meg már szóvá is tettem.
csinálj fészbukot, akkor megérted, miért mb1 és nem nb1. :mrgreen:

pellének meg adnék egy esélyt, nem játszat csúnya futballt.
az tény, hogy a malaga vagy villarreal szerű klubok jobban fekszenek neki, és a nagyobb kihívás, a real madrid nem sült el olyan jól. (bár a mai kerettel ő is többre ment volna.)
de mindegy, szerintem úgyis a cityhez megy, itt meg ha nem történik csoda, marad tito.

NathanBarley
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: NathanBarley » 2013. május 20., hétfő 10:36

R.M.C.F írta:az első amiben egyetértünk.....megy ez lassan. :D
Csak azért mert nem őrjöng a pálya szélén meccs közben?
Nem gondolnám hogy tesze-tosza edző lenne. Szerintem amolyan Vicente Del Bosque-szerű megfontolt, nyugodt edző. Nagyszerű eredményt ért el a Malagával idén, annak ellenére hogy milyen mélyen van a klub anyagilag. Sajnálom, hogy a City-hez megy... :(

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 21:41

Nzedge írta:Fordított esetben én is rohadt ideges lennék..
Tavaly nem adták volna élőben az ünneplésünket,szerintem kiköttetem a tv-t..
kelemen.istvan írta:A csodás Mennyei bajnokságról a harmadik félidő. A másikon pedig hoki vb
azért írtam hogy micsoda, mert az nb1. nem mb1.
lehet te viccből írtad, de már annyian írják így.. nekem meg nagyon megakad ezen mindig a szemem, most meg már szóvá is tettem. :-)

R.M.C.F
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. május 19., vasárnap 21:37

francois írta:
Matt009 írta:Egy bizonyos magyar sporthírportál lehozta, hogy Pelle a B terve a Barcának, ha Tito nem folytatná. Azon felül, hogy szinte biztosra vehető Pelle és a City házassága, mit szólnátok hozzá, Barca drukkerek, ha Pelle lenne az edzőtök?
ahogy a bizonyos sporthírportálon is írtam: egy tesze-tosza szintelen-szagtalan embernek tartom. jó edző ez tény, de nem egy real, barca szintu csapat kell neki, hanem malaga meg villarreal. az az ő világa. sztem a citynél is bukta lesz ha végül is ott köt ki...

az első amiben egyetértünk.....megy ez lassan. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Nzedge
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 19., vasárnap 21:30

kelemen.istvan írta:
Galacticos írta:hogy micsoda?
A csodás Mennyei bajnokságról a harmadik félidő. A másikon pedig hoki vb :D
Fordított esetben én is rohadt ideges lennék.. :mrgreen:
Tavaly nem adták volna élőben az ünneplésünket,szerintem kiköttetem a tv-t.. :coffee: :D

ikelemen5
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 19., vasárnap 21:24

Galacticos írta:hogy micsoda?
A csodás Mennyei bajnokságról a harmadik félidő. A másikon pedig hoki vb :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. május 19., vasárnap 21:22

Nzedge írta:Aszem MB1 megy helyette..
hogy micsoda? :lol: :lol:

Nzedge
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. május 19., vasárnap 21:12

Barcás haver idegeskedik,mert elvileg csúzstatva adják a meccsüket és ezzel együtt az avatást is.
Ez komoly?Aszem MB1 megy helyette.. :lol: :lol:

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 19., vasárnap 20:27

Valdes - Montoya Pique Mascherano Alba - Xavi Busquets Iniesta - Pedro Cesc Villa
Bartra? Thiago? Tello?

Rendszeresen panaszkodunk a fiatalok mellőzése miatt a túloldalon jó néhányan (shutterrel mi vagyunk az élen :D ), most is látszik, miért... Titónak egész egyszerűen fontosabb a :cens: :cens: :cens: 100 pont, mint az, hogy a fiatalok (Deulofeu, Rafinha, Sergi Roberto, esetleg Espinosa) tapasztalatot szerezzenek a nagycsapatban...
Vagy ha ők nem, akkor legalább Thiagóékat betette volna a kezdőbe... De nem, Xavi, Piqué, Pedro. :roll:

Amúgy Thiagót elnézegetném egyszer végre Messi-poszton.

francois
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

HozzászólásSzerző: francois » 2013. május 19., vasárnap 16:58

Matt009 írta:Egy bizonyos magyar sporthírportál lehozta, hogy Pelle a B terve a Barcának, ha Tito nem folytatná. Azon felül, hogy szinte biztosra vehető Pelle és a City házassága, mit szólnátok hozzá, Barca drukkerek, ha Pelle lenne az edzőtök?
ahogy a bizonyos sporthírportálon is írtam: egy tesze-tosza szintelen-szagtalan embernek tartom. jó edző ez tény, de nem egy real, barca szintu csapat kell neki, hanem malaga meg villarreal. az az ő világa. sztem a citynél is bukta lesz ha végül is ott köt ki...
Kép
Kép
Kép

Matt009
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 19., vasárnap 16:20

Egy bizonyos magyar sporthírportál lehozta, hogy Pelle a B terve a Barcának, ha Tito nem folytatná. Azon felül, hogy szinte biztosra vehető Pelle és a City házassága, mit szólnátok hozzá, Barca drukkerek, ha Pelle lenne az edzőtök?

Matt009

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 18., szombat 17:04

Kozeppalyasbol van 2 akirol ez elmondhato, bar mar Alonso is necces...
Ennek ellenere is elengednem Samit egy 20
Ha 4-2-3-1 marad a felállás, akkor is kell 4 kkp. Ha jön vki a kezdőbe, akkor van 3 kkp, ha Khedira megy ugyebár. És akkor ott vagyunk, hogy kell még egy kkp. 20 millióért kapunk jobbat, mint Khedira? Nem. Vele egy szintűt? Az is necces. Akkor inkább nem kell a 20 milla, és maradjon padozni. Úgyis fog eleget játszani az eltiltások és a pihentetések miatt.

Ha Mou elmegy és vinni akarja Khedirát, akkor meg kell próbálni lehúzni a Chelseat. 35 milliót ki lehet sajtolni Khediráét, azon az áron már bőven pótolható akár jobb játékossal is. De 20 millióért nem éri meg elengedni, max akkor, ha úgy alakul az átgazolási szezon, hogy tisztán 5. számú ember lesz a posztján.

4. kkp-nak meg senki ne hozza fel Casemirot, mert az a gyerek még semmit nem bizonyított.

sonic
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 18., szombat 16:51

Matt009 írta:Pl.: én Khedirát el sem adnám, csak vennék egy vkp-t a kezdőbe, mert Khedira csere vkp-nak bőven jó. De Di Maria esetében ugyanez a véleményem.
Igen csak ha a ket jatekosert egyutt befolyna 50+ millio, ami nem elkepzelhetetlen, akkor luxus oket megtartani, ha valoban csak cserejatekoskent szamolunk veluk.

Mondjuk ehhez hozza kell tenni hogy ha mondjuk kozeppalyasharmasban gondolkodunk, akkor legalabb 4 olyan kp-nak kellene lenni a keretben akire nyugodt szivvel rabiznank szezononkent 40 merkozest. Ugyanilyen elgondolas alapjan szelso jatekosbol is legalabb harom kezdo szintunek kellene lennie egy real madrid szintu csapatban a ket posztra. Es emelle kellene a 433-hoz meg legalabb egy kiegeszito KP, de inkabb ketto, illetve legalabb meg 1 kiegeszito ember aki a szelen be tud szallni ha kell.

Mi jelenleg hogy allunk? Kozeppalyasbol van 2 akirol ez elmondhato, bar mar Alonso is necces... a szelre meg van 1 CR, de mellette egyedul Di Maria mondhato oda elfogadhato megoldasnak, de o is csak akkor ha formaban lenne. Plussz ottvan Ozil aki bizonyos ellenfelek ellen akar a kozeppalya tagjakent vagy a szelen is bevetheto de alapvetoen neki egyik sem a valodi erossege.

Ennek ellenere is elengednem Samit egy 20, Angelt pedig egy 30 millio euro koruli ajanlat eseten.

(amugy nem tudom hogy ez a tema hogyan jott elo a real vs barca topicban, de sebaj :mrgreen: )
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. május 18., szombat 16:22

amugy érdekes ez amit gerr90 írt, tényleg nem egyszerű a csatárhelyzet... higuain kifingott, ő biztos elmegy, benzemarol isti jol leirta, hogy egy örök tehetség marad akinek néha max kijön majd egy-egy jó szezon de semmi több... tényleg nem egyszerű pótlást találni... cavani egy jo munkásember aki a napoliban sztár lehet, de hozzátok kevés lenne...
Igen,ezzel egyet lehet érteni,Cavani egy jó munkás ember,de 60+milliot egyáltalán nem ér.Én Benzemat azért még mindig nem írnám le,minden megvan benne hogy igazi nagy sztár legyen,de valahogy az a fránya motiváció nem akar össze jönni... :roll:

Zlatan meg 10milla körül keres párizsban,bár azt nyilatkozta,megelégedne 8-al is máshol,merhogy szegény gyerek nem érzi magát jól a fr. fővárosba,de nem gondolom hogy mi ennyit fizetnék egy 30 feletti játékosnak... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 18., szombat 15:55

francois írta:amugy érdekes ez amit gerr90 írt, tényleg nem egyszerű a csatárhelyzet... higuain kifingott, ő biztos elmegy, benzemarol isti jol leirta, hogy egy örök tehetség marad akinek néha max kijön majd egy-egy jó szezon de semmi több... tényleg nem egyszerű pótlást találni... cavani egy jo munkásember aki a napoliban sztár lehet, de hozzátok kevés lenne...
Falcao lenne a tökéletes szerintem a Realnak, de ha őt tényleg viszi a Monaco, akkor tárgytalan a dolog.

Matt009

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. május 18., szombat 15:51

Rooney már nem az Rooney, aki volt, plusz ő sem alkalmas igazi gólfelelősnek.
TKP-nak alkalmas lehet. Sokat melózik, előkészítésben jó, ha odaér a kapu elé, bevágja... Nekünk jelenleg ez kell, mert Özil, Di Maria is kevés gólt lő a posztjához képest. De ez nem lenne nagy baj, ha Benzema/Higuáin nem lennének ilyen langyik, de azok.
bale? jelenleg azért ő a legkomolyabb kvalitású focista egész európában.
Aki hozható. De sokan leírták, hogy ő egy lebutított CR, kontrafocira jó, ellenfelet tömörítő, dominálni kívánó focira szerintem nem a legjobb opció. Nálam ő ezért offos.
kampóorr nem fog még egyszer olyan csaptba menni ahol nem ő a király...
Ezt adom. Nem hiszem, hogy neki a Real lenne a megfelelő célállomás. n azt nem értem, hogy miért akar váltani? A PSG-ben még mindig ő a sztár, a csapat is többé-kevésbé oké, és ha összehoznak egy jól sikerült átigazolási szezont, és szereznek egy elfogadható edzőt, akkor ott bizony bármi lehet.
amugy érdekes ez amit gerr90 írt, tényleg nem egyszerű a csatárhelyzet... higuain kifingott, ő biztos elmegy, benzemarol isti jol leirta, hogy egy örök tehetség marad akinek néha max kijön majd egy-egy jó szezon de semmi több... tényleg nem egyszerű pótlást találni... cavani egy jo munkásember aki a napoliban sztár lehet, de hozzátok kevés lenne...
Ezt is ugyanígy látom, de nemcsak csatárposzton, hanem kp-s poszton is. Éppen ezért félek az idei átigazolási szezontól, mert nagy takarítás van a levegőben, ami aztán fordítva is elsülhet... Ha középszerű játékosokat csak középszerű arcokkal tudunk pótolni, akkor csak az eddig felépített dolgokat csesszük szét.

Sokan csesztetik Mourinhot, hogy nem oldotta meg a kp-s problémát, de az igazat megvallva nem is volt erre igazán lehetősége a szűk piaci elitkínálat miatt. Ne legyen igazam, de ha itt nagy játékosmozgás lesz, akkor decemberre realizálni fogjuk, hogy a kicserélt csapatunk gyengébb, vagy semmivel sem erősebb az ideinél.
Ami olyan szempontból nem baj, hogy szerintem nem gyenge a jelenlegi keret. Van 1-2 hiányposzt, de nagy takarításra nincs szükség. Pl.: én Khedirát el sem adnám, csak vennék egy vkp-t a kezdőbe, mert Khedira csere vkp-nak bőven jó. De Di Maria esetében ugyanez a véleményem.

Vissza: “Labdarúgás”