Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 5., kedd 11:49

Dinho, Rivaldo, Deco...szerethető játékosaik voltak...a mostaniak annyira nem azok, maga a klub meg, hát azt kinem állhatom :D

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2014. augusztus 5., kedd 11:46

hehe írta:
(Hehe szereti Neymart, azt tudom.. :D )
az összes brazil aranylabdás a barcában lett az. (kivéve ronaldo 2. labdája)
.
+ kaká

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 5., kedd 11:38

Hát nekem a Valdes, Alves, Xavi, Pedro, Good boy féle vonulat tetszett. :mrgreen:

Egyébként meg Dinho hatalmas király volt, Iniesta játéka is bámulatos. Rafinha is ügyesnek néz ki, őket csipázom. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 5., kedd 11:37

Én csípem Ronaldinhot, eszméletlen volt a pali, sajnáltam (bár a Real miatt nem feltétlen :mrgreen: ), hogy ilyen hamar megindult a lejtőn. Iniestával sincsen semmi bajom a mostaniak közül, illetve Puyolt is szerintem a madridisták nagyobb része tiszteli. Neymart meg nagyon szerettem volna, ha a Realhoz jön, mikor a Barcába ment nagyon megutáltam, de most már ez enyhült, csak a nyomorék színészkedésével kezdhetne valamit.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 5., kedd 11:34

(Hehe szereti Neymart, azt tudom.. :D )
az összes brazil aranylabdás a barcában lett az. (kivéve ronaldo 2. labdája)
úgyhogy én a klubot nem gyűlölöm, sőt imádom :mrgreen:

a klubban tevékenykedik viszont pár faszfej, na azokat viszont rühellem eléggé.
de monnyuk higuaint is gyűlölöm, de őt nem azért, mert gyökér, hanem mert nem tud focizni és el kellett viselnem, hogy itt játszik.
Kép
Kép
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 5., kedd 11:31

BojanKiki írta: Más: Valamelyik topicba említette valaki, hogyha Ronaldinho, anno a Realba megy akkor lehet most blanco lenne. :D
Jelen! :D

Amúgy ez érdekel már egy ideje, ti mint Realosok, hogy viszonyultatok Dinhohoz? Utáltátok őt is? Csak mert nekem van pár olyan Real játékos, akiket kifejezetten szeretek/szerettem nézni, még az se érdekel(t), hogy a Madrid mezét viseli/viselte az illető. Anno imádtam Ronaldot és Zizut, Robinho miatt egy rakat Real meccset megnéztem a 07/08-as szezonban, a jelenlegiek közül meg Isco az, aki nagyon szimpatikus playa.

És erre vonatkozik a kérdésem. Nektek is van/volt olyan Barca játékos, akit komáltok/komáltatok, vagy aki felhúzza a gránátvörös-kék mezt, az már rögtön közellenség? :D (Hehe szereti Neymart, azt tudom.. :D )
Marky írta:otthon nem tudja megkapni azt a meccsterhelést, ami kell a szezonra, így pedig az lesz vele, mint bale esetében, sőt még rosszabb is. hosszú hónapokba telik neki, míg utoléri magát.
Amúgy az a vicc, hogy tavaly is hasonlóan kezdte a szezont - :roll: -, 5 meccset rögtön az elején kihagyott - bár akkor edzhetett tudtommal -, és utána az első 4 bajnokiján rúgott 6 gólt, és adott 2 gólpasszt. Tudom, hogy most új csapatba került, meg minden, úgyhogy közel sem azonos a szitu, de azért érdekes.
wZoLee7 írta:palesz, az oké hogy elvégzi maga az alapozást, tavaly nyáron Bale is edzet egyedül mint egy őrült, mégis kelletek neki az első hónapok...
Ja persze, ezzel én is tisztában vagyok. Tök új csapat, új liga, új légkör, igazából minden teljesen új lesz neki, kell bőven idő szerintem is, amíg beleszokik.
h3x0r írta:Gondolom az atigazolasi osszeg alkudozasakor bezzeg jol jott az erv hogy hany honapig nem jatszhat..
Alkudozni?? Mi?? Ugyan.. :lol:

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. augusztus 5., kedd 10:42

otthon nem tudja megkapni azt a meccsterhelést, ami kell a szezonra, így pedig az lesz vele, mint bale esetében, sőt még rosszabb is. hosszú hónapokba telik neki, míg utoléri magát.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 5., kedd 10:12

palesz, az oké hogy elvégzi maga az alapozást, tavaly nyáron Bale is edzet egyedül mint egy őrült, mégis kelletek neki az első hónapok...

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. augusztus 5., kedd 8:20

danianevem írta:Magáról az eltiltásról: ha felmentik, az csak amiatt eshet meg, mert a FIFA túllépte a hatáskörét. Eltiltották volna x meccsről, vagy x hónapig, akkor nincs az az ügyvéd, aki fel tudná menteni, hiszen visszaesőről van szó. Viszont nem mutathatták be a stadionban, gyakorlatilag minden focihoz kapcsolható dologtól eltiltották, olyanokról is, amihez a szövetségnek nagyon-nagyon közvetetten is csekély jogosultsága van, (otthon mondjuk még játszhat videojátékokkal :D ) szóval ez a puska visszafelé sült el a szövetség részéről. Van tehát egy "kiskapu", ami miatt belemehetett a transzferbe a vezetőség.
A FIFA nem látom, hogy mivel lépett volna túl a hatáskörén. FIFA tagországra írta elő, hogy ahol ez az ürge játszik, ott a klubbal kapcsolatos minden tevékenységtől (bemutatás, promóciós dolgok, edzés, játék) el van tiltva. Amihez szerintem joga van. Pl. Koszovóban játszhatna és edzhetne (úgy emlékszem, ők ajánlották fel). :mrgreen:
A "kiskapu", ha ugyan létezik, egy jogi hézag, amit vagy elfogad a bíróság vagy nem. Az ezzel járó kockázatot a Barcának kell viselnie, mivel ők igazolták le. Szóval ez a puska inkább a Barcának sült el visszafele (eddig).

Ja, és nem UEFAlona, hanem FIFAlona lenne. :mrgreen:

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. augusztus 5., kedd 6:56

h3x0r írta:...Gondolom az atigazolasi osszeg alkudozasakor bezzeg jol jott az erv hogy hany honapig nem jatszhat..
Nagyjából másfél, két hónap alatt egy centet sem sikerült lealkudniuk Mathieu árából, azt is kinézem, hogy ők húzták fel Suarezét 80-ra :mrgreen:

Magáról az eltiltásról: ha felmentik, az csak amiatt eshet meg, mert a FIFA túllépte a hatáskörét. Eltiltották volna x meccsről, vagy x hónapig, akkor nincs az az ügyvéd, aki fel tudná menteni, hiszen visszaesőről van szó. Viszont nem mutathatták be a stadionban, gyakorlatilag minden focihoz kapcsolható dologtól eltiltották, olyanokról is, amihez a szövetségnek nagyon-nagyon közvetetten is csekély jogosultsága van, (otthon mondjuk még játszhat videojátékokkal :D ) szóval ez a puska visszafelé sült el a szövetség részéről. Van tehát egy "kiskapu", ami miatt belemehetett a transzferbe a vezetőség.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62886
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 5., kedd 6:48

Felejtsük el azt a tényt, hogy Real vs Barca.
Itt van egy játékos, aki harapott. Ezt megelőzően már háromszor. Kapott 15(?) meccses eltiltást is. És most újra visszaeső lett, és valaki enyhítené a büntetését? Big joke.
Remélem a klasszikuson játszik és rögtön megharap valakit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 5., kedd 1:41

h3x0r írta:Pontosan tudtak a barca vezetoi, hogy mivel jar a leigazolasa es ennek ellenere is megkotottek az uzletet. Ezek utan pedig egy rossz szavatok se lehet. Tudtatok hogy nem jatszhat jo ideig es megis leigazoltatok. Gondolom az atigazolasi osszeg alkudozasakor bezzeg jol jott az erv hogy hany honapig nem jatszhat..
Amúgy kíváncsi lennék rá, hogy Enrique tényleg kérvényezte az igazolását, vagy Zubiék újabb agymenésükről van szó. Nemszeretném ezt hinni, de inkább az utóbbi. :/

Nekem Reus nagyobb vételnek tünt. Neymar így behúzódhatott volna alkalomadtán középre, de még Sanchez is jó arra a posztra, mert ha rajtam múlt volna Pedro megy.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 5., kedd 1:11

Pontosan tudtak a barca vezetoi, hogy mivel jar a leigazolasa es ennek ellenere is megkotottek az uzletet. Ezek utan pedig egy rossz szavatok se lehet. Tudtatok hogy nem jatszhat jo ideig es megis leigazoltatok. Gondolom az atigazolasi osszeg alkudozasakor bezzeg jol jott az erv hogy hany honapig nem jatszhat..

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 5., kedd 1:09

Remy írta:[Ha jól tudom még nem volt a barca játékosa, amikor eltiltották. Ha nem igazoltátok volna le, akkor jogos lenne a büntetés... :roll: amúgy meg visszeső, tehát jogos. Nem kell ezt szépíteni.
Hát nem tudom, mondom én fordított esetbe nem papmognék. Ez a 2 hónap nagyon sok, főleg hogy edzésre se járhat. Alsóhangon is november vége, december mire betud illeszkedni. Ráadásul Enrique alapemberként számol vele szerintem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. augusztus 5., kedd 1:06

BojanKiki írta:Én amúgy nem tartanám akkor uefalonának, ha eltörölnék az eltiltást. Alapból elég durva a büntetés, de a Barcának mi köze ahhoz hogy Uruguay színeibe mit csinál? Tiltsák el félévre a válogatottól. Fordított esetbe is így gondolnám.
Ha jól tudom még nem volt a barca játékosa, amikor eltiltották. Ha nem igazoltátok volna le, akkor jogos lenne a büntetés... :roll: amúgy meg visszeső, tehát jogos. Nem kell ezt szépíteni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 5., kedd 1:02

Én amúgy nem tartanám akkor uefalonának, ha eltörölnék az eltiltást. Alapból elég durva a büntetés, de a Barcának mi köze ahhoz hogy Uruguay színeibe mit csinál? Tiltsák el félévre a válogatottól. Fordított esetbe is így gondolnám.

Más: Valamelyik topicba említette valaki, hogyha Ronaldinho, anno a Realba megy akkor lehet most blanco lenne. :D Anno nálam is ő volt a legnagyobb érv persze sokminden más mellett. Kegyetlenül hiányzik az öreg. Szerintem olyan jó nemvolt mint Ronaldo vagy Messi (2005-2006-ba igen), de ez az ember valami olyat adott a pályán ami megfizethetetlen volt. Nemszeretem a totál elfogult szurkolókat, azt se ha valaki nagyon az, de ha R10 visszajönne (most nincs klubja), akkor én lennék a legboldogabb a világon. Kora alapján még jó is lehetne, dehát a lejtőről nehéz a visszaút.

https://www.youtube.com/watch?v=7ablCfVup94 :salute: :'(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BojanKiki 2014. augusztus 5., kedd 1:06-kor.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 4., hétfő 22:01

Dupla D írta:az előtt járna le épp a büntetése, és edzés nélkül nem hinném, hogy betennék.
Az alapozást elvégzi otthon, ebben egészen biztos vagyok, tuti meccsre kész állapotban lesz, mire lejár a büntetés. De a formája gondolom hagyna kivetnivalót maga után, plusz a csapattal se lesz összeszokva - lehet te is erre gondoltál elsősorban - úgyhogy én se játszatnám - legalábbis egész meccsen biztos nem.
De remélem, hogy nem kell majd ezen agyalni a Classico előtt, mert addigra már össze lesz szokva mindenkivel annyit játszhat.. :D

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8472
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 4., hétfő 21:57

palesz77 írta:
Dupla D írta: persze, hiszen a Clásicón már játszania kell.
Azon az eredeti büntetés szerint is játszhatna már ha jól rémlik.. :D
hogyne, nem edzett még a társakkal, jobb esetben max 1-2 edzésen oszt kezdőbe vele, tök logikusnak tűnik :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. augusztus 4., hétfő 21:57

palesz77 írta:
Dupla D írta: persze, hiszen a Clásicón már játszania kell.
Azon az eredeti büntetés szerint is játszhatna már ha jól rémlik.. :D
az előtt járna le épp a büntetése, és edzés nélkül nem hinném, hogy betennék.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. augusztus 4., hétfő 21:55

Dupla D írta: persze, hiszen a Clásicón már játszania kell.
Azon az eredeti büntetés szerint is játszhatna már ha jól rémlik.. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 169 regisztrált és 0 vendég