Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 18., péntek 16:17

Drake írta:
Néhányan meg nagyon magas lovon ültök.De nem baj,magasról szép nagyot lehet esni.
Ebben van valami, kevés ember tudná jobban mint egy barcás mekkorát is lehet zuhanni arról a magas lóról.

Volt egyáltalán idén olyan momentum amikor bejött amiben reménykedtetek ? :D Gondolok itt a Bl elvárásaitoktól, a Bayern-Chelsea-Atleti szurkolásotokon át amikor ellenünk nyomták, aztán kupát szerettetek volna nyerni , aztán azt hittétek spanyol bajnokok lesztek, majd reménykedtetek Messi vébé győzelmében... Istenem mennyi fuckot mutattak fel nektek idén ? :lol: Még a pályán kívül is kapjátok rendesen a csalásokért meg a degenerált vezetőségetek ámokfutása miatt.Ott tartunk ,hogy szinte minden Messi díjat magyaráznotok kell mert lassan már nektek is le esik ,hogy közel sem ő a valahavoltatyaúristen.

Szóval igazad van.Nem szeretnék úgy járni mint ti, 50-50 a Classico, dulifuli-t meg nem bántjuk mert a német válogatott kifigurázta argentínát. :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: TBone » 2014. július 18., péntek 16:13

Fuentealbilla írta:
Drake írta:
Te meg ha elolvastad volna azt az eb-s cikket akkor tudhatnád,hogy miért az volt a címe ami.
Természetesen olvastam. Azt írták benne, hogy míg európában általánosan 3 év 21 év alatt eltöltött szezonnak kell meglenni a "saját nevelés státuszhoz" addig ez barcelonában sima 3 barcás szezon is elég. :D
Nem tudom, nekem a cikk elolvasása után egyből az jött le, hogy azért "saját nevelésű áldozat", mert jórészt a barca hibájából nem vált be a srác, nem megfelelő szerepben alkalmazták stb, a cikk felsorolja. tehát az áldozat szerep saját nevelés.
Másrészt nem feltételezem az odaát dolgozó cikkírókról sem, hogy ilyen bődületes baromság, minthogy sanchezt úgy nevezzék saját nevelésnek, mint pl. xavit vagy iniestát, megfogalmazódjon bennük egyáltalán.
naív vagyok? :mrgreen:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. július 18., péntek 16:03

Te meg ha elolvastad volna azt az eb-s cikket akkor tudhatnád,hogy miért az volt a címe ami.
én elolvastam és kurva nagy maszat az egész, már azért rálehet valakire mondani, hogy saját nevelés, mert odatette magát a csapatért? mert kábé ennyi az utalás arra, miért tekinthető saját nevelésnek. akkor Ronaldo is saját nevelés, hiszen odateszi magát rendesen, nem?

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 16:02

Drake írta:
Te meg ha elolvastad volna azt az eb-s cikket akkor tudhatnád,hogy miért az volt a címe ami.
Természetesen olvastam. Azt írták benne, hogy míg európában általánosan 3 év 21 év alatt eltöltött szezonnak kell meglenni a "saját nevelés státuszhoz" addig ez barcelonában sima 3 barcás szezon is elég. :D


Viccet félre téve. Persze, hogy felfújtuk itt Delafelfújt paródiáját hiszen egy barcás gúnyolt egy Realost akinek egyelőre a cipőjét sem köthetné be...

Ha az ellenkezőjét akarod olvasni akkor irány az EB... (ott CR7 BL döntős gólörömén pl. napokig fröcsögtetek....)

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. július 18., péntek 16:01

csabi* írta:jó ha annyira túlzás akkor menj az eb-re és sírd ki magad, hogy mekkora bunkó faszok a madridisták

Erre mi szükség van ?
Tényleg nevetséges ami itt megy :roll:
Nem kell foglalkozni az ilyenekkel . Főleg egy ilyen kis semmiséggel.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 18., péntek 15:58

jó ha annyira túlzás akkor menj az eb-re és sírd ki magad, hogy mekkora bunkó faszok a madridisták
Kép

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. július 18., péntek 15:55

Istenem úgy sírtok mintha Deu nyilvánosan verte volna agyon Cé anyját. :fpalm: Értem Én,hogy tiszteletlen volt meg minden,de ez már kissé túlzás.
csabi* írta:majd a klasszikuson cé a 3. gólja után a barca padja előtt elődhatja dulifulinak
Néhányan meg nagyon magas lovon ültök.De nem baj,magasról szép nagyot lehet esni.
Fuentealbilla írta:Már Neymar is saját nevelés lett mint Alexis vagy mi? :Đ
Te meg ha elolvastad volna azt az eb-s cikket akkor tudhatnád,hogy miért az volt a címe ami.

Jöhet a warn.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 18., péntek 15:44

majd a klasszikuson cé a 3. gólja után a barca padja előtt elődhatja dulifulinak
Kép

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 15:44

MorataMartin írta:Alba, Piqué meg Neymar is be lett mutatva :mrgreen:
Már Neymar is saját nevelés lett mint Alexis vagy mi? :Đ

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. július 18., péntek 15:39

Nincsen ezzel a Dulifuli-s dologgal semmi baj hagy örömködjenek amíg még tudnak. :mrgreen:
Tetszik az aláírásom? :Đ
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2014. július 18., péntek 15:41-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 18., péntek 15:38

'shutterisland írta:pár napja götzle, klose, schürrle, kroos, mustafi és weidenfeller egy komplett országot, népet gúnyolt ki.
az meg nyilván itt senkit nem érdekelt, mert nem érintett benne senki, ezen múlik a dolog.
Láttam azt a videót. Nekem csak egy béna koreográfiának tűnt, semmi utalást nem láttam benne a gauchókra. Az van, amit Kroos mondott, a hülye liberális, álszent média felfújta az egészet. Mert a német már nem is poénkodhat, mivel máris mindenki a holokaustról beszél.

Ami pedig a barcás gyerekt illeti, abban sem látok semmi kivetni valót. Poénkodott egyet, lekapta egy paparazzi, meglett belőle a botrány, mostantól visszafogja magát. Ha nem, akkor már jogosan lehet bunkózni :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2014. július 18., péntek 15:41-kor.
Merci Zizou!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 18., péntek 15:33

Toti írta:
'shutterisland írta:pár napja götzle, klose, schürrle, kroos, mustafi és weidenfeller egy komplett országot, népet gúnyolt ki.
az meg nyilván itt senkit nem érdekelt, mert nem érintett benne senki, ezen múlik a dolog.
ne már shutter, ez nagyon primitív és gyenge, ilyet felhozni... :/
Mit vársz egy mezei szurkolótól amikor a barca vezetősége is folyamatosan másokra mutogat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 18., péntek 15:32

Toti írta:amúgy az komoly, h rendesen bemutatás volt? saját nevelést? ilyen volt már valaha? ha igen én kérek elnézést.
A tegnapi egy sima sajtótájékoztató volt. De amúgy volt már bemutatása is, Rafinhával együtt.. :D

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 18., péntek 15:30

Alba, Piqué meg Neymar is be lett mutatva :mrgreen:

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 15:27

Toti írta:
amúgy az komoly, h rendesen bemutatás volt? saját nevelést? ilyen volt már valaha? ha igen én kérek elnézést.
Persze, hogy volt! Fabregast is mikor visszahozták tönkretenni akkor bemutatták :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. július 18., péntek 15:23

'shutterisland írta:pár napja götzle, klose, schürrle, kroos, mustafi és weidenfeller egy komplett országot, népet gúnyolt ki.
az meg nyilván itt senkit nem érdekelt, mert nem érintett benne senki, ezen múlik a dolog.
ne már shutter, ez nagyon primitív és gyenge, ilyet felhozni... :/

amúgy az komoly, h rendesen bemutatás volt? saját nevelést? ilyen volt már valaha? ha igen én kérek elnézést.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 15:21

Delófejű...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. július 18., péntek 15:21

Fuentealbilla írta:
dzsi91 írta:Mondjuk amielőtt kiparodizálná valaki gólörömét nem ártana legalább 1 db lőtt gólt felmutatni a Barca felnőttcsapatában :D
A CDR-ben és a BL-ben is lőtt már 1-1 gólt a barca felnőtt csapatában :)
Jaj akkor vissza mindent. :D Egy világklasszissal van dolgunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. július 18., péntek 15:20

Gérard Houllier (francia), Gabriel Calderón (argentin), Ginés Meléndez Sotos (spanyol), Raúl Arias (mexikói), Ricki Herbert (új-zélandi), Abdel M. Husszein (szudáni), Ka Ming Kvok (hongkongi), Ioan Lupescu (román), Mijamoto Cunejaszu (japán), Sunday Oliseh (nigériai), Mixu Paatelainen (finn), Jaime Rodríguez (salvadori), Theodore Whitmore (jamaicai). A VB legjobb játékosa díjról döntő bizottság tagjai! :lol: Ilyen névsort. Ennyi erővel Várhidi, Hegyi Iván, Zombori, Bognár Vince Ottó "szakértő" társaságra is rábízhatták volna a döntést. Igaz azoknál is Messi nyert volna. :D

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 15:20

dzsi91 írta:Mondjuk amielőtt kiparodizálná valaki gólörömét nem ártana legalább 1 db lőtt gólt felmutatni a Barca felnőttcsapatában :D
A CDR-ben és a BL-ben is lőtt már 1-1 gólt a barca felnőtt csapatában :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég