Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 28., kedd 19:47

Goldman Sachs aggódik a Negreira úgy miatt.
20 kérdést küldtek Laportanak, amikre várják a választ.

Eközben a korábbi 6% helyett 10% kamatot kérnek tőlük.

Veszélybe kerülhet a stadion projekt, ami 1,5mrd euró lenne. A határidő pedig szorongatja őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. március 28., kedd 16:11

ANDS írta:
ferni írta: ……
Magasan Európa legjobb piros lap és tizenegyes statisztikáik voltak ezalatt az időszak alatt bajnoki meccseken, 15 vagy 16 darab szezonról beszélünk.

Olyan irreálisan sok piros lapot kaptak az ellenfeleik, ők meg ahhoz képest elég keveset, hogy hagyjuk is.
Tizenegyesekkel ugyanez.
…….
Nekem két eset égett bele a memóriámba. Mindkettő a bl- ben.

2010. Április 27. - én az Inter elleni bl visszavágó, 28. percben Busquets szimulált, kezével eltakarta az arcát és kikukucskált, a bíró meg kiállította Mottát.

A másik eset 2009. Május 05.- én a Chelsea elleni Bl elődöntő visszavágóján.
Ott a második félidőben nem tudom, mi volt az indok, de teljesen egyértelmű, szándékos kezezésért nem fújták be a Barca ellen a 11- est a Chelsea- nek. Aztán jött Iniesta gólja a 93. percben, és a Barca ment a döntőbe.

Azon a meccsen eléggé kilógott a lóláb. Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy van kapcsolat Negreira cégei és a nemzetközi meccseken tevékenykedő bírók között is valahogy.
Volt egy Pepe piros is a BL elodontoben. Az eroszakolo sirva fakadt, pedig kontakt se volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 28., kedd 16:08

Azt írják megszakítás nélküli volt a kifizetés Negreiranak.
Csak abban az időben a fia számlázott, mert valami balesete volt az embernek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. március 27., hétfő 8:31

Halfkey írta: Nem, az nem minta nekem hogy az ellenfeleik kapnak piros lapot ők meg nem, vagy tizinél fordítva. Bírói tévedésekről van szó. Jogosak voltak vagy nem? Nagyobb arányaiban tévedtek nekik mint másoknak? Ezek a kérdések, nem az hogy mi lett az ítélet.

Ez a ferdítés abban a videóban is amit linkeltetek, van benne vagy 3 orbitális tévedés meg jó sok olyan random kezezés amit össze vissza fújkálnak egyébként is.

Arra tökéletesen elegek ezek a számok hogy gyanúra adjon okot és elinduljon a vizsgálat, és szerencsére ez folyamatban is van. Ha tényleg szisztematikusan 20 éven keresztül csalás ment, találni is fognak embereket akik be fogják vallani a dolgokat, vagy valamilyen hangfelvételt/levelezést. Perezről azt is kiderítették mikor privátban röhögte ki a játékosainkat, itt is meglesznek a hasonló anyagok.

Addig is nem értem miért kell már előre bizonygatni hogy márpedig az lesz az eredmény hogy büdös csalók.
Közel ugyanazt mondjuk azzal a különbséggel hogy szerintem van minta. Azt adom hogy ezt nehéz lesz konkrétan bizonyítani. Tegnap belefutottam ebbe bár a spanyolom nem penge finoman szólva sem de nekem az jött le hogy az volt a cél hogy a bírók ténykedését mélyen elemezzék.

https://www.marca.com/futbol/primera-di ... b458c.html

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 27., hétfő 8:20

FC Barcelona - All 19 penalty 2015/16 - Good or Bad Referee Decisons ?
Vannak benne gyöngyszemek.

Legelsőnél tiszta labda, a végén az a 2 nagy zseni vagy mikor Adan a 11es pontnál kiöklözi a labdát és vannak még benne szépségek.

Arról már nem is beszélek hány olyat fújtak itt be, amit tudom, hogy nálunk röhögve továbbengedtek gondolkozás nélkül :lol:
Jó szórakozást, számold nekem majd össze, hogy ebből nálad hány tizi és vesd össze azzal mennyit ítéltek ellenük.

Plusz azt is nekünk kb ebből a felét fújták volna be max, amik nagyon egyértelműek :lol:

Minimum 5 megítélt tizi itt kb nyílvánvaló csalás, annyira egyértelműen nem azok, az már bőven 25% felett van és akkor így is van 1-2n amin lehetne vitatkozni simán


Hozzátenném ebben szezonban a bajnokság végén 1 ponttal lettek itt bajnokok, csak hogy biztos jót mulasson mindenki jó pár eseten, ami a videón van.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 27., hétfő 8:00

Nem, az nem minta nekem hogy az ellenfeleik kapnak piros lapot ők meg nem, vagy tizinél fordítva. Bírói tévedésekről van szó. Jogosak voltak vagy nem? Nagyobb arányaiban tévedtek nekik mint másoknak? Ezek a kérdések, nem az hogy mi lett az ítélet.

Ez a ferdítés abban a videóban is amit linkeltetek, van benne vagy 3 orbitális tévedés meg jó sok olyan random kezezés amit össze vissza fújkálnak egyébként is.

Arra tökéletesen elegek ezek a számok hogy gyanúra adjon okot és elinduljon a vizsgálat, és szerencsére ez folyamatban is van. Ha tényleg szisztematikusan 20 éven keresztül csalás ment, találni is fognak embereket akik be fogják vallani a dolgokat, vagy valamilyen hangfelvételt/levelezést. Perezről azt is kiderítették mikor privátban röhögte ki a játékosainkat, itt is meglesznek a hasonló anyagok.

Addig is nem értem miért kell már előre bizonygatni hogy márpedig az lesz az eredmény hogy büdös csalók.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 27., hétfő 7:18

Minta?

Magasan Európa legjobb piros lap és tizenegyes statisztikáik voltak ezalatt az időszak alatt bajnoki meccseken, 15 vagy 16 darab szezonról beszélünk.

Olyan irreálisan sok piros lapot kaptak az ellenfeleik, ők meg ahhoz képest elég keveset, hogy hagyjuk is.
Tizenegyesekkel ugyanez.

Mikor a legnagyobb kifizetések voltak a végén (2016-2018), akkor 2 évig nem ítéltek ellenük tizenegyest a bajnokságban, ahogy leálltak a fizetések rögtön vmiért elkezdtek ítélni ellenük.
Barca ellen ítélt tizik a La Ligában:

14/15----> 5 darab
15/16----> 1 darab (2016.02.14.)
16/17----> 0
17/18----> 2 (2018.03.01; 2018.04.14.)
18/19----> 2 (2019.02.02;2019.05.04.)
19/20----> 7

1993 és 2019 között 1 darab tizenegyest ítéltek nekünk a bajnokságban El Clasicon a Camp Nouban. Egyet.
In the past 28 Liga games they have played at Camp Nou, Madrid have had just two spot kicks. The most recent was in March 2007, which Ruud van Nistelrooy took, and before that 1992, when Míchel shouldered the responsibility.

(Ezt a cikket azután hozta le az AS miután egy 0-0ás meccsen előbb Varanet lerántották, nyúlt a meze is, rá pár másodperccel később pedig telibetalpalta combon a 16oson belül Lenglet.


Meccs után Varane lába így nézett ki

Mikor a sok éven át megszokott berögződések nem múlnak csak úgy el, hiába nincs már kiadva parancsba hogy kell fújni :kalapos: Fun Fact ebben a szezonjukban (2019-20) ez lett volna a 8. ellenük ítélt tizi. Nyolcadik és még ki tudja mennyit nem fújtak be, de hihető, hogy két évig nem szabálytalankodtak soha a 16oson belül :D )



Ez nem minta neked?

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 27., hétfő 1:26

Ez a baj Prof, hogy ez pont nem egy minta, hanem ezek egyesével kiragadott jelenetek. Minta akkor lenne ha egy időtávon végig lenne nézve minden tévedés, és lenne vonva mérleg - ha lenne találva egy objektív bíró (van ilyen spanyolban? erről szól a helyzet szóval ez nehéz) akivel kielemeztetnék a meccseket, nem csak azt az egy-egy dolgot.

De elfogadom ferni hogy te olyan kiváló memóriával rendelkezel hogy a csávó teljes munkásságára emlékszel aki az adott hibás ítéletet hozta, és rögtön átlátod hogy igen ezt a kinevezést emiatt az egy jelenet miatt kapta.

Összességében szerintem az hiba hogy ha bármi két esemény megtörténte a tény, valaki az ok-okozati viszonyt is akként kezeli.

De végülis ki hogy alszik nyugodtan, részemről ezt elengedem mert engem az győz majd meg ha lesz bizonyíték, téged meg szerintem semmi sem tud meggyőzni. De az biztos hogy egymást véleményét nem fogjuk tudni megváltoztatni :D

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2023. március 26., vasárnap 11:52

ANDS írta:
dzsi91 írta:

Ezt realisnak érzem a spanyoloktól függetlenül is. Ha csak ennyit kapnak én már elégedett leszek. Laliga kizárás is kéne mellé de azt szerintem megússzák.
Uefa kizárásnak mi lesz az oka? Korrupció, könyvelés meghamisítása, vagy a hamis pénzügyi beszámolók?
Mert ha ezek miatt lesz, akkor a LaLiga mivel indokolja, hogy szerintük minden rendben?

A bírók meg csendben vannak, még nem adtak ki nyilatkozatot, hogy ők ártatlanok, és még a korrupció feltételezése is sértő. Valószínűleg 17 év alatt maradt nyom, ami bizonyít valamit.
Nehezen tudom elképzelni, hogy az ügyészség megfelelő bizonyítékok nélkül vádat emelne. A nyomozás meg állítőlag már 2022- ben elkezdődött.
A Liga azzal indokol, hogy 5 éven túli- mások a szabályok. (bár ettől még ciki lesz)

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. március 26., vasárnap 10:19

Halfkey írta:
ferni írta: Alá lehet támasztani számtalan megtörtént esettel azt a listát.
Aki jól fújt a Barcának, hiába csinált égbekiáltó faszságokat és csalt el meccseket, vele bajnoki és Kupa címeket az meg lett dicsérve, fontos meccsekre lett kinevezve, ki lett küldve BLt meg EBt, VBt vezetni, aki meg a Real javára tévedett meg el lett takarítva, meccset se kapott kis túlzással többet.

Ezek tények, nem egy eset lett már felsorolva, videón ott vannak miket fújkáltak össze a Barca javára, ami miatt normális helyeken eltiltják őket, nem Kupa döntőt vezetgetnek 2 hét múlva.
Ha ezt összevetik a listákkal elég hamar kiderül, hogy akkor hogy is volt ez.


Vak is látja mi történt, a kérdés mennyit lehet rájuk bizonyítani.
Én értem hogy megnézted a videót, én is láttam, de ez nem bizonyíték. Levezet egy játékvezető egy hónapban 4 meccset, fúj jobbra balra, utólag szépen össze van vágva hogy tessék itt ez a tévedés, most emiatt akkor megkapja a kupadöntőt, de ez bíróságon sőt még csak oknyomozó újságírasban sem bizonyíték, mert a kapcsolatot kell bizonyítani az események között.

Én a tanúkon kívül így hirtelen nem látok mást ami előbbre tudja majd vinni az ügyet (max ha még páran leírják itt hogy ‘ezek tények’ :D).
Önmagában lehet hogy vékonyak tűnik viszont egy adott pont után már mintáról van szó ami nem lehet a véletlen műve (vagy hogy korrekt legyek nagyon alacsony a valószínűsége hogy az legyen). Amúgy meg összeillenek a dolgok. Ami ténylegesen bizonyítható az hogy ezek fizettek és azt elismerték hogy ez azért történt hogy befolyásolják a bíráskodást. Akinek fizettek az meg lényegében döntött a birtok kinevezéséről. Lényegében visszaélt a hatalmával, pozíciójával és ebből bizony vastagon profitált a Barca. Szerintem itt a nagy kérdés hogy tényleg fel akarjak-e göngyöliteni az ügyet vagy sem. Ha igen akkor kifog esni még pár csontváz, lesz terhelő tanúvallomás több mint valószínű stb. Eddig szkeptikus voltam, most már kezdek reménykedni hogy frankón körmükre néznek.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 26., vasárnap 9:18

Egy bajnoki címet majdnem elcsaltak a Barcának a 37. Fordulóban. Messi kézzel beütötte az ellenfélnek elég látványos mozdulattal.1 gólos hátrányban volt a Barca, kellett nekik

https://youtu.be/1b2m7tUIXj0
Bírót azt se érdekelte, hogy kb az egész stadion látta mi történt, csak ő meg a partjelző nem. Érdemes megnézni az Espanyol játékosai hogy futnak a kcsgökhöz reklamálni, a madarak meg azt hitték, hogy fix haluznak a kék-fehérek.

Másnap kinevezték a bírót meg a társait, hogy vezesse a 2 hét múlva esedékes Kupa döntőt.
Ahelyett hogy eltiltották volna őket.

Mert ez minden más helyen komoly eltiltást ért volna, csak spanyolban nem és már tudjuk miért.


Itt nincs havi 4 meccs, itt tények vannak, abból is elég kimagyarázhatatlanok.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 26., vasárnap 8:27

Karim the king írta: Arról nincs szó, hogy az érintett bíró urakkal mi lesz?
En eloleptetesre tippelek.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 26., vasárnap 8:21

ferni írta: Alá lehet támasztani számtalan megtörtént esettel azt a listát.
Aki jól fújt a Barcának, hiába csinált égbekiáltó faszságokat és csalt el meccseket, vele bajnoki és Kupa címeket az meg lett dicsérve, fontos meccsekre lett kinevezve, ki lett küldve BLt meg EBt, VBt vezetni, aki meg a Real javára tévedett meg el lett takarítva, meccset se kapott kis túlzással többet.

Ezek tények, nem egy eset lett már felsorolva, videón ott vannak miket fújkáltak össze a Barca javára, ami miatt normális helyeken eltiltják őket, nem Kupa döntőt vezetgetnek 2 hét múlva.
Ha ezt összevetik a listákkal elég hamar kiderül, hogy akkor hogy is volt ez.


Vak is látja mi történt, a kérdés mennyit lehet rájuk bizonyítani.
Én értem hogy megnézted a videót, én is láttam, de ez nem bizonyíték. Levezet egy játékvezető egy hónapban 4 meccset, fúj jobbra balra, utólag szépen össze van vágva hogy tessék itt ez a tévedés, most emiatt akkor megkapja a kupadöntőt, de ez bíróságon sőt még csak oknyomozó újságírasban sem bizonyíték, mert a kapcsolatot kell bizonyítani az események között.

Én a tanúkon kívül így hirtelen nem látok mást ami előbbre tudja majd vinni az ügyet (max ha még páran leírják itt hogy ‘ezek tények’ :D).

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2023. március 25., szombat 16:05

Arról nincs szó, hogy az érintett bíró urakkal mi lesz?

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. március 25., szombat 15:23

De ugyanezek a bírók fújhatnak spanyol meccseken?
Ha nem ők, akkor kik?
majd jönnek a chilei bírók mint az mb1-be :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 25., szombat 13:38

ANDS írta:
BlancoMark írta: …..

2. Kozvetlenul/kozvetve befolyasolni a jatekvezetok munkassagat/donteseit, ami hatassal van az eloleptetesukre vagy eppen lefokozasukra. Ez utobbiert fizetni is nagyon komoly dolog.
……..

Mindig is le voltam dobbenve, hogy Spanyolorszagnak hogy lehetett Undiano Mallenco az elsoszamu nemzetkozi jaketvezetoje eveken at, hiszen en egyszer nem lattam
jol meccset vezetni. Amit ellenunk muvelt meg egyenesen botranyos volt.

Most mar ertem, szep azert hogy minden amit hosszu idon keresztul sejtettunk most a helyere kerul.
Ebben az esetben a spanyol bírókkal mi lesz?
Ki fog megbízni bennük, ha kiderül, hogy priuszuk van? Kik fogják a bajnoki meccseket vezetni?

És a másik érdekes kérdés, hogy milyen játékosok fognak ezek után a LaLi- ba igazolni? Akik már levezetni akarnak?
Ez a bíró kérdés a sokkal fontosabb/kritikusabb szerintem. Azok a bírók is érintettek, akik nagyon a kirakatban vannak? (Lófejű Fernandez, GG, HH, Lahoz, stb.) Én pl. uefa helyében kövi bl fordulóba már nem is engednék spanyol Mannschaftot meccset vezetni, olyan szinten kompromittáló ez az ügy.

Magának a ligának a megtisztulás nem fog ártani, az ártatlan csapatok hírneve nem sérül, sőt... Egy csapat érintett, nem az egész liga, ez csak a barcára+sporikra nézve gáz nálam.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Joseph
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2021. november 13., szombat 13:33
Kedvenc játékosaid: Guti, Zidane, Figo

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Joseph » 2023. március 25., szombat 13:31

Bennem is felmerult, hogy mi legyen a spanyol birokkal.
Sztem csak egyetlen járható út van, és az pedig a teljes tisztujitas, plusz az összes elso osztalyu bírót el kell tiltani a tovabbi biraskodastol x évre. Utana is max csak amator meccseket vezethetnenek ezek a bírók. Talan ez vissza tudja hozni a bizalmat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 25., szombat 11:41

Halfkey írta:
G. V.tinho írta:

Ez mennyire tuti?

Pezsgőt bontok. Don Perignont.
Az olyan mint az Adidos melegítő? :D

Azt mondjuk nem értem Realista hogy az oké hogy van egy lista ami értékeléseket tartalmaz és ez le van adva bizonyítéknak. De az hogy ezt ‘korrupciós indexnek nevezték’ erre max tanúk lehetnek nem? Nyilván nem volt benne a listában hogy ‘Barcanak odacsalt pontok’ 1-10ig értékeld, a magasabb jobb.

Így van. Az értékeléseket Negreira mindig személyesen beszélte at a jatekvezetokkel, egyesével. Innen tudtam hogy mire számíthatnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4929
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 25., szombat 11:30

Realista24 írta: A jatekvezetok koreben a Negreira altal felalitott biroi rangsort, ami ertekeleseket tartalmazott egyszeruen csak korrupcios indexnek hivtak sajat berkekben.

A lista tetejen (tehat a jol teljesito jatekvezetok) kaptak a kiemelt meccseket es mehettek nemzetkozi porondra, mig akik nem kovettek a szabalyokat, le lettek fokozva, valamint eselyuk nem volt kiemelt meccsekre. A ket kategoria kozott tobb, mint 100ezer euros nagysagrendi kulonbseg volt fizetesben (eves szinten).

Szoval az allitas igaz, a Barca nem vett birokat, csak azt a szemelyt vette meg, aki "elet es halal" ura volt a jatekvezetok koreben.

Tebas ugyanerrol beszelt, hogy ket dolgot kell megkulonboztetni.
1. Jatekvezetok lefizetese, ami szerinte sem tortent meg.
2. Kozvetlenul/kozvetve befolyasolni a jatekvezetok munkassagat/donteseit, ami hatassal van az eloleptetesukre vagy eppen lefokozasukra. Ez utobbiert fizetni is nagyon komoly dolog.

Elmondta, hogy ha azert fizettel, hogy semleges legyen a jatekvezetes, akkor az azt jelenti, hogy NEM SEMLEGES a jatekvezetes, hiszen befolyasolod. Negreira pedig ezt vallotta, hogy ezert fizettek neki.

Gyenge ertelmi kepessegu Barcasok kedveert: a lista letezik, kezzel foghato bizonyitek van rola. Le van adva, mint bizonyitek.
Mindig is le voltam dobbenve, hogy Spanyolorszagnak hogy lehetett Undiano Mallenco az elsoszamu nemzetkozi jaketvezetoje eveken at, hiszen en egyszer nem lattam
jol meccset vezetni. Amit ellenunk muvelt meg egyenesen botranyos volt.


Most mar ertem, szep azert hogy minden amit hosszu idon keresztul sejtettunk most a helyere kerul.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. március 25., szombat 10:55

Realista24 írta: Az UEFA 5 év kizárást fog kerni a Barcara. Példát akarnak statualni velük.
Nagyon nem oszt nem szoroz ez, évek óta szopni járnak a bl tavaszra, már amikor megélik. :D

Bármi is lesz a vége, a spanyol focinak - azaz nekünk is - ez csak ártani fog, szar évek jönnek úgy érzem. Anyagilag már most is esélytelen vagyunk angolékkal és arabékkal szemben, és ez a szakadék csak nőni fog valószínűleg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég