Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. március 18., szombat 15:56

perro írta:
Toti írta: Es igen, lehet h kicsit raalltunk a temara, de engedd ezt meg nekunk ITT, mert az a sok agyfasz amit miattatok kaptunk (illetve az iteletek es nem iteletek miatt) azt bizony a mostani esettel egy kis igazsagszolgaltatasnak tekintjuk.
Látod, túlpörgitek ezt és túlságosan szemellenzősen nézitek a nem bizonyított tényeket, mintha készpénz lenne, pedig ezek egyelőre légből kapott állítások. Oké, van róla YouTube videó, a gyíkemberekről, a laposföldről, az illuminátiról is vannak. És ugyanilyen heves érvelések is vannak mellette. Ez egyelőre vádaskodás, mindenféle bizonyított alap nélkül. Azt persze, hogy voltak és vannak túlkapások (főleg akkoriban a világtörténelem legjobb csapata mellett), természetes. Kis nyomásgyakorlás itt, kis nyomásgyakorlás ott, teljesen természetes. Ahogy az Atletico esetén vagy akár ahogy a Real esetén is, amikor Vinicius pofázik a bírónak vagy amikor a Real játékosok egymást letaposva megrohamozzák a bírót, hogy sírjanak egy kört, vagy amikor a negyedik játékvezetőnek megy a pofázás, a médiában való üzengetés...ez a játék része. A nagyobb csapatokat mindig favorizálja a játékvezetés, vagyis inkább úgy fogalmaznám, hogy maga a rendszer. Így van kitalálva. Ez hozza a nézettséget, ez hozza a pénzt. Szóval ez egyelőre egy kis természetes favorizálásból eredő ellenséges fellángolás ennyi év után. Legyinteni kell egyet és továbblépni.
Megfogadhatnád a másoknak adott tanácsodat, legyinthetnél és továbbléphetnél, és nem itt kéne az észt osztanod :) :agree:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 18., szombat 15:53

Biztos csak kitaláció az egész, ha az ügyészség eljárást indított. Gondolom olvastak a Madridomot és úgy gondoltak hogy akkor irány a bíróság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. március 18., szombat 15:38

Hiányzott ez a sok barcás újreg a fórumról mint hehének a C-s jogsi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

perro
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023. március 18., szombat 10:31

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: perro » 2023. március 18., szombat 15:31

Toti írta: Es igen, lehet h kicsit raalltunk a temara, de engedd ezt meg nekunk ITT, mert az a sok agyfasz amit miattatok kaptunk (illetve az iteletek es nem iteletek miatt) azt bizony a mostani esettel egy kis igazsagszolgaltatasnak tekintjuk.
Látod, túlpörgitek ezt és túlságosan szemellenzősen nézitek a nem bizonyított tényeket, mintha készpénz lenne, pedig ezek egyelőre légből kapott állítások. Oké, van róla YouTube videó, a gyíkemberekről, a laposföldről, az illuminátiról is vannak. És ugyanilyen heves érvelések is vannak mellette. Ez egyelőre vádaskodás, mindenféle bizonyított alap nélkül. Azt persze, hogy voltak és vannak túlkapások (főleg akkoriban a világtörténelem legjobb csapata mellett), természetes. Kis nyomásgyakorlás itt, kis nyomásgyakorlás ott, teljesen természetes. Ahogy az Atletico esetén vagy akár ahogy a Real esetén is, amikor Vinicius pofázik a bírónak vagy amikor a Real játékosok egymást letaposva megrohamozzák a bírót, hogy sírjanak egy kört, vagy amikor a negyedik játékvezetőnek megy a pofázás, a médiában való üzengetés...ez a játék része. A nagyobb csapatokat mindig favorizálja a játékvezetés, vagyis inkább úgy fogalmaznám, hogy maga a rendszer. Így van kitalálva. Ez hozza a nézettséget, ez hozza a pénzt. Szóval ez egyelőre egy kis természetes favorizálásból eredő ellenséges fellángolás ennyi év után. Legyinteni kell egyet és továbblépni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. március 18., szombat 15:07

lettherightonein92 írta: Én még mindig nem látom a bizonyítékot. Ha valaki tud ilyet, kérem, linkelje.

Szóval akinek van bármiféle bizonyítéka arra, hogy bírókat vettünk, kiváncsian várom. Mert amennyire én félig-meddig követem, egyre inkább az derül ki, hogy szó nincs ilyesmiről. Innentől kezdve meg szerintem undorítóbb a lejáratókampány.
Nagyon komolytalan vagy.
Azert sztem a legtobben probalnak/unk ugy irni, hogy “ha beigazolodnak a vádak..” kezdetu kontextusba rakjuk az egeszet. Ennyit meg csak lehessen mar itt egy forumon anelkul, h neked kozvetlen tenyszeru es fizikai bizonyitekot hozzunk spanyolorszagbol. A jo eg aldjon meg, le se tagadhatnad, h igazi hungarokatalan jómódra elore mosdatod a csapatot.

Es igen, lehet h kicsit raalltunk a temara, de engedd ezt meg nekunk ITT, mert az a sok agyfasz amit miattatok kaptunk (illetve az iteletek es nem iteletek miatt) azt bizony a mostani esettel egy kis igazsagszolgaltatasnak tekintjuk.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 18., szombat 13:26

Hetvege tanulsaga:
Ha nem lattad a sajat szemeddel, akkor az meg se tortent :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 18., szombat 13:06

Nem hinnem hogy barmi lenne, az elozo meccsen is mar borult rajuk a szar, aztan nem volt semmi. A keretunkbol kb mar senkit nem erint a dolog, plusz nincs Pepe/Ramos attitudu emberunk. Langyos meccsen kikapunk es bajnokok lesznek. :kalapos:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. március 18., szombat 12:52

A történtek fényében kíváncsi leszek a holnapi Clasicora, nem lepne meg, ha Mou Pep éra féle meccs lenne.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. március 18., szombat 12:01

Nem kell felvenni ezeket, perro is éljen a kis álomvilágában, reagálni sem érdemes rá.

Az az egy vicces, hogy itt bizonyítékokért kiáltanak páran. Nem az ügyészségen ül egyik fórumozó sem, mégis honnan kellene bizonyítékokkal szolgálni? Mindenki abból tud kiindulni, amit szivárogtatnak a sajtó felé. Ezek az infók egy irányba mutatnak, aztán majd kiderül mi lesz az ítélet. A legtöbben úgy kezdik a pálcatörést, hogy "amennyiben bebizonyosodik, hogy bűnösök", amire a reakciók és kiszirvágott dolgok, meg a józan ész alapján nagyobb esély van, mint egy ócska lejárató kampányra. Arra amúgy sincsen nagy szükség, szép botrányok voltak ott amúgy is, Laporta mostani akciói is elég kétesek és összeférhetetlenség lehet a Barca Studios és a hasonló kiváló értéket képviselő, eladósorba került Barca-tulajdonok adás-vétele kapcsán.

Persze elméleti esélye van, hogy minden frankón ment, megy, de ez lenne a megdőbbentő, nem az, hogy egy aljas, gerinctelen, csaló brigád volt ott az elmúlt 20 évben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 18., szombat 11:53

Attól meg tartsal egy szintet, ahogy Faust is írja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 18., szombat 11:43

Persze hogy jó csapat volt, attól még zárójelbe lett téve a nagy sikerkorszakuk elég hamar, hogy van annál még feljebb.


A végével még egyet is értenék alapból, de a Barca csak bassza meg magát, ahol vannak.
Ki kell élvezni minden egyes percét, annak ami most történik, én nem tudom elfeledni mennyi fos ömlött a nyakunkba az elmúlt 20 évbe szó szerint mindenhonnan és a fiúk ennek ellenére is megmutatták kik a fasza gyerekek.

Szóval igazad van, de nekem nem megy ebben a témában a jópofizás.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 18., szombat 11:28

ferni, azert kapcsolj mar egy kicsit lejjebb. Ertem a karoromot, de attol az meg egy irgalmatlan jo csapat volt. Akkor ok voltak a legjobbak, aztan talan fifti-fiftiben osztoztunk, utana pedig mi lettunk. Ertem en hogy csaltak, remelem is hogy elmeszelik oket a picsaba, de ezt a gyerekes stilust abbahagyhatna itt par ember. Nagyon konnyu a magas lorol pofazni es frocsogni, ok is ezt csinaltak tizeniksz evig, ki is kerte maganak mindenki. Pont azzal tudnad megmutatni hogy kulonb vagy hogy csendben maradsz. A forum is jobban jarna neha.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. március 18., szombat 11:23

Professore írta:
lettherightonein92 írta: Én még mindig nem látom a bizonyítékot. Ha valaki tud ilyet, kérem, linkelje. Arra vonatkozóan értem, hogy ténylegesen történt-e bármi, ami a meccseket törvénytelenül befolyásolta, nem arra, hogy valamelyik idióta elnökünk túlárazott szolgáltatást vett, amiből TALÁN, de inkább valószínűleg a saját zsebébe csepegtetett (vagy csak mert idióta, mint pl Coutinho meg Griezmann 300 milliós vásárlása plusz évi 60 körül gázsia is tanusítja), mert az egész más tészta, legyen meg szépen a jogi következménye, menjen börtönbe az elkövető, HA ez kiderül minden kétséget kizárólag, de a klubhoz és az eredményekhez az égvilágon semmi köze, szóval különválasztanám a két témát.

A túlárazott szolgáltatás meg nálunk nem újdonság, főleg a Barto-érában. Most nincs kedvem előszedni, de nem is tudom hány milliót kapott valami latin-amerikai játékosmegfigyelő is. Gázos, de nem a bajnokság, a kupák, a játék, meg bármi szurkolói szemmel releváns témában.

Szóval akinek van bármiféle bizonyítéka arra, hogy bírókat vettünk, kiváncsian várom. Mert amennyire én félig-meddig követem, egyre inkább az derül ki, hogy szó nincs ilyesmiről. Innentől kezdve meg szerintem undorítóbb a lejáratókampány. Mint ahogy egy pedofil vagy bármilyen más vádaskodásnál, ha kiderül, hogy kamu, az majdnem akkora bűn a "vádló" részéről, mint amivel vádolták volna az elkövetőt.

Ezt a leveling the playing field témát meg lehet rögtön úgy érteni, mint Ti (vettünk bírókat, hogy a vélt ellenszelet ellensúlyozzuk), vagy hogy legális keretek közt próbálták kitalálni, mit hogyan tegyünk, x bírók esetén pl.
Figyi nem vagyok jogász de..ez az okfejtésed hogy a csúnya vezetőség sara ha törvénytelenség történt (persze megvagytok győződve hogy erről szó sincs) és e miatt a klubbot nem lehet büntetni csak az egyéneket (fizikai személyeket) az nettó baromság. Nem véletlenül van vezetőség mindenhol mert jogi értelemben ők képviselik a jogi személyiséggel rendelkező szervezetet azaz a klubbot. Ez egyébként a törvényes kereteken belüli működés alapja. Innentől a Barca nevében és érdekében hozott bármiféle döntés vagy cselekedet az igenis visszahathat a szervezetre. A szociók választották a mindenkori elnökséget és felhatalmazták a klubb vezetésére, s bár nem tudom hogy működik a Barca szervezetileg de minden normális szervezetben vannak olyan belső rendszerek, procedurák amivel a választott vezetőség tevékenységét ellenőrizni és korlátozni lehet. Az sehogy se állja meg a helyét hogy Barto meg Rosel egyedül a hibás és akkor ők vigyék el a balhét. Itt kvázi 17 évről beszélünk és több elnökségről ne csináljunk úgy hogy ez egyszeri görbe eset volt és valahogy átcsúszott. Nem és nem, ez szervezeti szinten elkövetett csalás akárhogy nézzük. Ráadásul ebből vastagon profitált a klubb nem az van hogy csak a korupt gazemberek. Elég kreatívak vagytok pénzügyi manőverek téren hogy finoman fogalmazzak, szerinted pont ilyen forró pitébe kellett nyúlni egy kis penzmosásért? Na ne már ezt a dedoban se hiszi el senki....

Azt mondod túlárazott szolgáltatás. Ezt te elhiszed de most komolyan? Túlárazás az hogy a Tescoban a kifli pl. 100ft a sarki közértben meg mondjuk 120. Ez itt irreálisan magas összeg amiről beszélünk. Kamu szolgáltatásért minimum 7 millió euró (de lesz az több is nyugi).

De hogy adják egy példát a VW botrány se úgy lett lerendezve hogy a VW fejesek lettek csak megbüntettve hanem maga a szervezet is. Teljesen jogosan és érthető módon.
Sőt, általában ezért van kettős aláírás is a nagyobb cégek, egyesületek stb esetében, ráadásul a döntési procedúra általában át kell menjen egy/több grémiumon. Beszámolási kötelezettség is van. A cégszerű aláírás az általában két ember+bélyegző. Vannak esetek amikor az elnök/vezető egyedül is aláírhat, de ahhoz másik bélyegző van, és nem érinthet olyan dolgokat amiben pénz mozdul meg, sem szerződést, szervezeti átalakítást, semmi ilyesmit. Első kézből tudom, mert vezetőként nagyon kell ezeket tudnom. Ezek alapján elvitetni a balhét az elnökkel, elnökökkel, több mint naivitás, hozzá nem értés. Barcas gyerekek, akik még iskolába járnak gondolhatnak ilyeneket, de ez nem ilyen egyszerű. A szervezet is felel saját magáért, ezért van az igazgatósági tanács, vagy ehhez hasonló. Ha borul a dolog, azt nem egy ember fogja elvinni a hátán, ez fix.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 18., szombat 11:22

ferni írta:
Hatalmas korszak volt skacok, gratula hozzá :lol: :lol: :lol:
Attól még tényleg az volt. Vagy lett volna. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 18., szombat 11:11

A nagy egyedülálló sikerkorszak, Cruyff, Ronaldinho, Messi, Iniesta, a futball csúcsai. Egyedülálló csodarendszer, a La Masia, Unicef mezszponzor, valaha élt legnagyobb edző, Pep Guardiola.


Aztán ránézel a BL címekre előtte és utána, azt csak nőtt a különbség a Real javára :lol:

Hatalmas korszak volt skacok, gratula hozzá :lol: :lol: :lol:

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 18., szombat 10:45

Neymar árának lehazudtátok minimum a felét :lol:
Csődbe kellett volna màr állnatok, ehelyett a Liga csak okoskodott, hogy nem tudtok regisztrálni senkit, aztán addig mentek a kamupénzezések meg az elkövetkező 20 évetek eladása, hogy lett fasz tudja hogy egy rakat új igazolásotok egy rakat fizuval, csak fasz tudja hogy :coffee: :smile:

Gondolom nem kapnak többet feketén azok is, akik kevesebb fizuért maradtak meg ilyenek :lol: Ismerve azt a maffiózó bagázst :lol: De hirtelen előtermett a kamu szarokból pár száz milka az a lényeg :lol:

Azon meg mit kell mesélni, hogy Negreira fia ELMENT SZEMÉLYESEN A BÍRÓKÉRT a kibaszott hotelbe egy fontos Barca meccs előtt és ő vitte őket a stadionba, biztos arról beszélt velük milyen az időjàrás :lol:


Messi gólt kezelt, majdnem elcsaltak vele egy bajnoki címet, a bírót nem eltiltották másnap, hanem kinevezték helyette másnap a Spanyol Kupa döntőre, ami 2 hét múlva volt :lol:

Busquets két sárga után nem lett leküldve a pályáról, a bíró vezethette a következő Szuperkupa döntőt :lol:

Ahelyett hogy mindkettőt eltiltottàk volna a faszba :lol:
Aki a Real javára tévedett kb meccset nem kapott, aki meg a Barcának fújt az lett küldve a BLre meg a VB, EBkre :lol:

De volt itt egy 25 perces videó pont ezek is benne vannak amiket írtam, ha már ennyire szeretnél valamit kézzel foghatót amit làtsz is :lol:

https://youtu.be/hlVSRbQFUR4

Jó mulatást hozzá, engem màr 5 percnél hányinger kerülgetett.

Biztos ez mind véletlen volt, amik ebben benne vannak, szólj ha megnézted és várom a tippeket ezekre amiket itt làthatsz.
Jusson eszedbe mikor agyalsz a megoldáson, hogy most derült ki HIVATALOSAN IS, hogy a Barcelona pénzt utalt a bíróknál egy fejesnek (Negreira).



perro meg tök rendes, hogy így ír a Realról, tényleg majdhogynem egyedülálló tett volt 5 év alatt 4 Bajnokok Ligáját nyerni :salute:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. március 18., szombat 10:43

perro írta: Érdekes, mindenki úgy beszél itt, mintha ott lett volna a helyszínen, amikor minden megtörtént és ők írták volna a rágalmazó iratokat :lol: Hát ez milyen már. Hiába igyekeztek, a világtörténelem legjobb csapatát (korszak alapján), nem lehet eltörölni. Vitathatatlan klasszisok, űrfutball, amilyen dominanciára azóta mindenki csak vágyik, vitathatatlan eredmények és a világmindenség legjobb játékosának kinevelése + fénykora. Lehet rágalmazni, meséket kitalálni, ezt nem fogja soha elhomályosítani semmi. :agree: :salute:

"Ezt, ezt tedd el egy humorosba, tedd már meg Nekem, hogy ezt felírod." :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

madridizmo
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023. március 18., szombat 10:40
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridizmo » 2023. március 18., szombat 10:42

perro írta: Érdekes, mindenki úgy beszél itt, mintha ott lett volna a helyszínen, amikor minden megtörtént és ők írták volna a rágalmazó iratokat :lol: Hát ez milyen már. Hiába igyekeztek, a világtörténelem legjobb csapatát (korszak alapján), nem lehet eltörölni. Vitathatatlan klasszisok, űrfutball, amilyen dominanciára azóta mindenki csak vágyik, vitathatatlan eredmények és a világmindenség legjobb játékosának kinevelése + fénykora. Lehet rágalmazni, meséket kitalálni, ezt nem fogja soha elhomályosítani semmi. :agree: :salute:
Ebben azért van igazság :agree:
Majd az idő eldönti. Hala Madrid!

perro
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2023. március 18., szombat 10:31

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: perro » 2023. március 18., szombat 10:37

Érdekes, mindenki úgy beszél itt, mintha ott lett volna a helyszínen, amikor minden megtörtént és ők írták volna a rágalmazó iratokat :lol: Hát ez milyen már. Hiába igyekeztek, a világtörténelem legjobb csapatát (korszak alapján), nem lehet eltörölni. Vitathatatlan klasszisok, űrfutball, amilyen dominanciára azóta mindenki csak vágyik, vitathatatlan eredmények és a világmindenség legjobb játékosának kinevelése + fénykora. Lehet rágalmazni, meséket kitalálni, ezt nem fogja soha elhomályosítani semmi. :agree: :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 18., szombat 10:37

lettherightonein92 írta: Egyben válaszolok. Valaki olyanokat is írt, hogy olvasom, meg idézem az NSO-t, soha életemben egyetlen egy darab cikket sem olvastam onnan, nem tudom, honnan jött ez.

Túlárazott szolgáltatás Cou, Griez, Dembélé stb megvétele is, mégsem korrupció. De mondom, túlárazott szolgáltatás mellett én is gyanítom, hogy nyerészkedés volt a lényeg, de ezt a bűncselekményt mereven elhatárolom attól, hogy bírókat befolyásoltunk, amire még mindig semmi bizonyíték, sőt, semmi konkrét jel sincs.

És igen, illik bizonyítékokat hozni ilyen komoly vádaskodásra, mert anélkül egy undorító lejárató kampány kb az egész, és majdnem ugyanakkora bűn erkölcsileg, és azért elég nagy jogilag is, mint az, amivel vádolnak. Amint látok bizonyítékot, azonnal el fogom ismerni, nem fogok sem frankózni, se semmi.

Az, hogy miért kaptunk kevesebb piroslapot, hát bocsi, de elég egyértelmű. Nem a bírók vették rá Ramost és Pepét arra, hogy a földön fekvők kezére tapossanak, a földön fekvők fejét rugdossák, köpjék le, stb. Case pl. egy pirosat sem kapott, a PL-ben ugyanazokért rögtön kettőt. Nekünk ilyen henteseink amióta én Barcát nézek nem voltak. 1-2 kőkemény játékosunk igen, akik fejjel mennek a falnak (Vidal, egyelőre Gavi), de messze nem az a szint, inkább sok sárgás esetek. Mi meg hamarabb engedtünk benyelni mg egy kontragólt is, mint hogy lerántsunk valakit a végén taktikailag, ennyi is ritkán volt bennünk. Messit is utálhatjátok, de azért a lába követhetetlen volt, hogy miért kaptunk róla annyi szabadot/tizit, nem tudom, miért meghökkentő annyira (amióta elment, kb 0 tizi és 0 szabadrúgásunk van 16-os közelében). De eleve ez az egész téma totál szubjektív. Mint ahogy az, hogy 11 szoros idényből 6-szor nem felétek billent a mérleg, ez kb a fele, nem is értem, miért érv. De ha mind a 11 felénk billent volna, még az is elég körülményes érv lenne, bár már tényleg kicsit gyanús.
Azert erv, mert a Barcelona szerint ok azert eszkozoltek ezeket a kifizeteseket, mert a Real Madridot toljak a birok. Kozben meg tokeletesen latszik, hogy semmi nem mutatja ezt.

Tehat ha a barca emberei a jelenlegi helyzetet kikerik maguknak, mert nincs bizonyitek, akkor nekunk erre a vadaskodasra megis mit kellene mondani? Tessek bizonyitekokat mutatni, addig csak vadaskodas.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég