Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 13., hétfő 19:35

Realista24 írta: A court in Barcelona has canceled Gavi's contract renewal registration, resulting in his removal as a first-team player at the moment.

Örülni fog ennek meg, amikor nyáron távozni akar a negyedosztalyu Barcabol.
Barhova is kerul, zsigeri gyuloletet ebreszt bennem az a csapat :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 13., hétfő 19:34

A court in Barcelona has canceled Gavi's contract renewal registration, resulting in his removal as a first-team player at the moment.

Örülni fog ennek meg, amikor nyáron távozni akar a negyedosztalyu Barcabol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. március 13., hétfő 19:29

dzsi91 írta:
zsuninnyo írta:

Hogy jon ide a tavalyi? A mostanirol volt szo, hogy vezetik 9 ponttal
Mert attól, hogy valami szar nem fogjuk minden evben megnyerni. A spnyol szuperkupat sem nyerjuk meg monden evbeb es ha nemlesz a barsza akkor sem fogunk minden evben nyerni.

Legalabbis te abból indulsz ki, hogy ha valami színvonaltalan hyenge fos nekunk azt mindig minden korulmenyek kozott nyerni kell pedig ez soha nemvolt így és nem is lesz.
En abbol indulok ki igen, hogyha valaki azt mondja, hogy a liga egy gyenge fos, akkor azt ennek a csapatnak illik megnyerni, mert ez a csapat nem egy fos. Es ha a rivalis vezeti a ligat, akkor az nem erv, hogy jojo de a liga szar, azert vezetnek, az nem eredmeny, mikozben ugyanott van a Real is.
A szuperkupat is meg kellett volna nyerni. Ha a Real eljut egy dontobe, akkor nalam ott mar az elvaras, hogy nyerje meg. Mert ok ilyenek.

Gknight007
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gknight007 » 2023. március 13., hétfő 19:13

Úgy gondolom, hogy ha a Barca elhiszi, hogy az idei játékukkal, és Xavival visszatért az "aranygeneráció" az ugyanakkora hiba lesz, mintha mi elhittük volna tavaly, hogy innentől fogva minden BL meccset meg tudunk nyerni az utolsó 20 percben, addigi eredménytől függetlenül. Ha a Barca a következő két idényben is lehozza az összes necces meccsét 1-0-kal, amiből mindig jól jönnek ki, akkor mondhatjuk, hogy zsebre tették ezt a ligát. Mi nem bírtuk el, hogy Karim sérült kb folyamatosan, és Vininek megtalálták a gyenge pontját (sajnos nem volt nehéz), ők viszont pokoli mákot tolna maguk előtt. Engem kicsit a bajnok Atleticóra emlékeztetnek, nekik volt abban az évükben ennyi 1-0, ami nekik kedvezett.
Ha lesz/lenne a csaptunknak konstans eredményes csatársora, máris nagyobb lenne rajtuk a nyomás, és máshogy nézne ki a tabella.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 13., hétfő 18:55

zsuninnyo írta:
dzsi91 írta:

Tavaly nem mi nyertük vagy mi?
Hogy jon ide a tavalyi? A mostanirol volt szo, hogy vezetik 9 ponttal
Mert attól, hogy valami szar nem fogjuk minden evben megnyerni. A spnyol szuperkupat sem nyerjuk meg monden evbeb es ha nemlesz a barsza akkor sem fogunk minden evben nyerni.

Legalabbis te abból indulsz ki, hogy ha valami színvonaltalan hyenge fos nekunk azt mindig minden korulmenyek kozott nyerni kell pedig ez soha nemvolt így és nem is lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. március 13., hétfő 18:44

dzsi91 írta:
zsuninnyo írta:

Mondjuk azt a hullagyenge szar ligat pont nem a Real vezeti. Ertem en, hogy a laliga nem eros, de akkor illene megnyerni, ha akkora egy hulladek.
Tavaly nem mi nyertük vagy mi?
Hogy jon ide a tavalyi? A mostanirol volt szo, hogy vezetik 9 ponttal

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 13., hétfő 18:38

zsuninnyo írta:
Sierra írta:

:lol: :lol: Nemzetközi porondon nem volt sikeres idénye lol. :lol: kibaszott nagy blama volt, 2x is, akárcsak a tavalyi. De hát mit számít, lényeg hogy a hullagyenge szar ligát vezetik 9 ponttal. :lol:
Amúgy meg ezazz, hosszabbítsanak vele, addig jó amíg az a kókler az edzőjük.
Mondjuk azt a hullagyenge szar ligat pont nem a Real vezeti. Ertem en, hogy a laliga nem eros, de akkor illene megnyerni, ha akkora egy hulladek.
Tavaly nem mi nyertük vagy mi?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 13., hétfő 18:37

zsuninnyo írta: Mondjuk azt a hullagyenge szar ligat pont nem a Real vezeti. Ertem en, hogy a laliga nem eros, de akkor illene megnyerni, ha akkora egy hulladek.
Hát amíg ilyen gyenge a csapatunk is, addig nehéz lesz.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. március 13., hétfő 18:33

Sierra írta:

:lol: :lol: Nemzetközi porondon nem volt sikeres idénye lol. :lol: kibaszott nagy blama volt, 2x is, akárcsak a tavalyi. De hát mit számít, lényeg hogy a hullagyenge szar ligát vezetik 9 ponttal. :lol:
Amúgy meg ezazz, hosszabbítsanak vele, addig jó amíg az a kókler az edzőjük.
Mondjuk azt a hullagyenge szar ligat pont nem a Real vezeti. Ertem en, hogy a laliga nem eros, de akkor illene megnyerni, ha akkora egy hulladek.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 13., hétfő 18:28

Süti írta: Na, már a az NSO ingerküszöbét is megütötte a Barcelona körül történő események egyike...



Barcelona: Xavi szerződést hosszabbított – sajtóhír

:mrgreen:
"A 43 éves Xavi – teljes nevén Xavier Hernández Creus – 2021 novembere óta a Barca vezetőedzője. A mostani szezonban együttese a spanyol bajnokság élén áll, kilenc pont előnnyel a címvédő Real Madrid előtt. A gárdának a nemzetközi porondon nem volt sikeres az idénye, viszont a spanyol szuperkupát elhódította."

:lol: :lol: Nemzetközi porondon nem volt sikeres idénye lol. :lol: kibaszott nagy blama volt, 2x is, akárcsak a tavalyi. De hát mit számít, lényeg hogy a hullagyenge szar ligát vezetik 9 ponttal. :lol:
Amúgy meg ezazz, hosszabbítsanak vele, addig jó amíg az a kókler az edzőjük.

Morta
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2022. május 19., csütörtök 19:06

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Morta » 2023. március 13., hétfő 18:24

realbeckham írta:
tök jó, kreatív. Ha jol értem, ezt kozvetitesben nem mutattak? Vagy igen? Nem neztem a meccset.
Jól érted. Barca befektetőé a közvetítő cég, így azt vágnak ki a közvetítésből amit akarnak. Ezt sem mutatták nyilvánvaló okok miatt a meccsen.

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. március 13., hétfő 18:21

realbeckham írta:
csala írta: Felgyorsultak az esemenyek...ilyen peticio, olyan alairas, ujabb bizonyotek...stb.
Ma még nem követtem az eseményeket,milyen bizonyítékok lettek?
A CSD (Consejo Superior de Deportes) is eljarast fog inditani, maganvad kereteben a Barca ellen.
Eddig kivartak, hogy milyen bizonyitekok kerulnek elo, es most ugy dontottek, hogy lepnek.
Mikor ma feljottem rögtön a Realista által írt szöveg fogadott. Minden nap egyre jobban tele lesz a szaros veder a fejük felett. Szakadna már rájuk.
tök jó, kreatív. Ha jol értem, ezt kozvetitesben nem mutattak? Vagy igen? Nem neztem a meccset.
Értem!Azt hittem már hogy van valami fix kézzel fogható bizonyíték amit nyilvánoságra hoztak.Végülis valami biztos van a birtokukba ha eljárást indítanak.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. március 13., hétfő 18:16

Na, már a az NSO ingerküszöbét is megütötte a Barcelona körül történő események egyike...



Barcelona: Xavi szerződést hosszabbított – sajtóhír

:mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. március 13., hétfő 18:15

csala írta: Felgyorsultak az esemenyek...ilyen peticio, olyan alairas, ujabb bizonyotek...stb.
Ma még nem követtem az eseményeket,milyen bizonyítékok lettek?
A CSD (Consejo Superior de Deportes) is eljarast fog inditani, maganvad kereteben a Barca ellen.
Eddig kivartak, hogy milyen bizonyitekok kerulnek elo, es most ugy dontottek, hogy lepnek.
Mikor ma feljottem rögtön a Realista által írt szöveg fogadott. Minden nap egyre jobban tele lesz a szaros veder a fejük felett. Szakadna már rájuk.
tök jó, kreatív. Ha jol értem, ezt kozvetitesben nem mutattak? Vagy igen? Nem neztem a meccset.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csala » 2023. március 13., hétfő 17:48

Felgyorsultak az esemenyek...ilyen peticio, olyan alairas, ujabb bizonyotek...stb.
Ma még nem követtem az eseményeket,milyen bizonyítékok lettek?

Morta
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2022. május 19., csütörtök 19:06

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Morta » 2023. március 13., hétfő 17:38

DAZN shares a video of protests against Barcagate at San Mames and claim these protests were not shown in the match feed because the producer, Mediapro cut it out. Mediapro’s CEO, Jaume Roures is the one who bought one of Barca’s ‘levers’ and funded Laporta’s security deposit.

Miguel Quintana: ”The public has been impressive, they also wanted to protest the Negreira-Barça case, we have not been able to see it due to the retransmission, DAZN does not produce the signal, MEDIAPRO produces it… but we have caught the moment with our camera

https://twitter.com/futbolgate_es/statu ... 8360411139

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. március 13., hétfő 17:08

Naponta 10 cikk jön, meg bbc, meg zdf, anyamtyukja. Felgyorsultak az esemenyek...ilyen peticio, olyan alairas, ujabb bizonyotek...stb.
De ezek még mindig rohogve nyerik 1:0 ra a meccseiket. En vagom, hogy a jog az nem 3 nap alatt zajlik le, sőt...de

Amig zajlanak a vizsgalatok felkene fuggeszteni őket a faszba.
Budos gcik. Egy csapatnak, csak egynek kéne megtagadni ellenük a jatekot. Jönne a többi is.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. március 13., hétfő 17:04

Nem kell az álszent duma. Kit érdekel ilyenkor a liga színvonala, vagy a Szuperliga? Szolgáltassanak igazságot, kapják meg a maximális büntetést, az érintett bírók pedig letöltendő börtönt, és vagyonelkobzást. :cens:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 13., hétfő 16:58

És ott ugrálták körbe a bírót, meg vették körbe mintha meg akarnák lincselni, fröcsögtek a pofájukba.

Ennyit arról is, hogy ugye azért fizettek
hogy a csapat játékosai tudják, hogyan érdemes beszélni a játékvezetővel.
:lol: :lol: :lol:

Az anyátok mindenit!!! Bár végülis jó tanácsot adott ez a Negreira, általában bejött.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. március 13., hétfő 16:45

Professore írta: A legérthetetlenebb szamomra ebben a barcagate mizériában az hogy pont abban az időszakban tényleg erős keretük volt és egyáltalán nem szorultak volna rá a bírók segítségére. Persze kevesebb babér termett volna nekik, de azért bőven versenyképesek voltak. Ennek ellenére csaltak. Ez az én szememben (nyilván egy senki vagyok) még inkább megvetendőbbé teszi az egészet.
Lance Armstrong neve ugrott be hirtelen erről


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég