Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. március 12., vasárnap 10:46

Arról lehet tudni valamit, hogy a klub sok éves piszkoskodásairól a keret, a játékosok is tudtak? Belegondolva teljesen más ugy kimenni a meccsre, hogy beirom az örökélet kódot. Elég sok mindent meglehet csinalni, eljatszani, rájátszani. Messi szankció nélküli közönségbe rúgása, busi egész pályafutása konkrétan a rájátszásra épült fel. Alves kettétört bokája, majd halála Pepe által úgy hogy hozzá sem ért stb....

Illetve ezek EU kupákra is kiterjedtek? Mert sok mindent megmagyarazna. ovrebotol kezdve, Higu golja, amit ervenytelenitettek, mert CRt Piké rálökte Maszkeranora, akkor.....Remontada, mikor Suarez eletveszelyes allapotba kerult torok es koponyasérülés miatt, van persie...stb.

Szoval a jatekosok tudták, hogy sérthetetlenek? Ha volt mar, bocsanat.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 12., vasárnap 10:45

Én a csapatok helyében kapasból a liga felfüggesztését kérném amíg nem kerül minden tisztázásra a bírók kapcsán. Hát, hogy lépsz pályára úgy, hogy a meccset olyan bíró vezeti aki ellen már a korrupció gyanúja is felmerült? Nonszensz. Megtagadnám a játékot az tuti. Szerintem el is juthatunk idáig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. március 12., vasárnap 10:37

most a Barca büntetésétől eltekintve engem nagyon érdekel mi lesz a bírókkal ha a végére érünk. eddig se volt semmi tekintélyük a spanyol bíróknak de ha ezek bizonyításra kerülnek az összeset aki ebben benne volt ki kellene vágni. és milyen érdekes hogy ebben a videóban is Hernandez Hernandez volt benne meg Bengocsöcs meg Clos Gomez. pl egy ilyen után te hogy mész ki bíráskodni amikor mindenki tudja hogy korrupt csaló vagy. 0 respektje lenne az egésznek

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 12., vasárnap 10:32

csababarca írta:
Realista24 írta:

Mit akarnál meg? Hogy az eurobarcan szidják magukat?
Hát én felvetettem, hogy talán a sok félrefordított interjú, meg egyéb cikkek közé elférne valami ezzel kapcsolatos írás, de hát nem. Mert nem komoly az ügy, nincs konkrétum, stb. Legalábbis ezzel lettem lekeverve, meg hogy Laporta nem ilyen mert csak.

Elolvastam az itteni linkelt dolgokat, köszönöm szépen.
Így már összeállt hogy mi is a sztori lényege.
Érdekel a kifutása, mint ahogy mondtam, engem már semmi nem lepne meg a klubbal kapcsolatban, enélkül is nevetségesekké váltunk már szerintem.
Lehet ők is kapnak pénzt :mrgreen:
Korrekt hozzáállás reszedrol, és biztos lehetsz benne hogy itt megtalálod a piszkos részleteket :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 12., vasárnap 9:43

csababarca írta:
Realista24 írta:

Mit akarnál meg? Hogy az eurobarcan szidják magukat?
Hát én felvetettem, hogy talán a sok félrefordított interjú, meg egyéb cikkek közé elférne valami ezzel kapcsolatos írás, de hát nem. Mert nem komoly az ügy, nincs konkrétum, stb. Legalábbis ezzel lettem lekeverve, meg hogy Laporta nem ilyen mert csak.

Elolvastam az itteni linkelt dolgokat, köszönöm szépen.
Így már összeállt hogy mi is a sztori lényege.
Érdekel a kifutása, mint ahogy mondtam, engem már semmi nem lepne meg a klubbal kapcsolatban, enélkül is nevetségesekké váltunk már szerintem.
Na hát pont így képzeltem. Van az értelmes kisebbség (Csaba), aki szerint ezzel azért kéne foglalkozni és van a másik oldal, aki szerint nincs itt semmi látnivaló.

Figyi Csabi.. Ha jól emlékszem, mindjárt kilépsz a tanári fertőből, ha ugyanezt megléped a focival is, tudod, hogy ránk számíthatsz az utadon :kalapos:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 12., vasárnap 9:42

csababarca írta:
Realista24 írta:

Mit akarnál meg? Hogy az eurobarcan szidják magukat?
Hát én felvetettem, hogy talán a sok félrefordított interjú, meg egyéb cikkek közé elférne valami ezzel kapcsolatos írás, de hát nem. Mert nem komoly az ügy, nincs konkrétum, stb. Legalábbis ezzel lettem lekeverve, meg hogy Laporta nem ilyen mert csak.

Elolvastam az itteni linkelt dolgokat, köszönöm szépen.
Így már összeállt hogy mi is a sztori lényege.
Érdekel a kifutása, mint ahogy mondtam, engem már semmi nem lepne meg a klubbal kapcsolatban, enélkül is nevetségesekké váltunk már szerintem.
Igerem nem dobunk rad disznofejet, valaszd a fényességet, a tiszta utat :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. március 12., vasárnap 9:37

Érdekes volt tegnap a meccs alatt is, hogy Farkas Norbi milyen kínosan kerülte a témát. Korábban minden Real meccs alatt azt kellett hallgatni tőle, hogy Barca így-Barca úgy. Most persze semmi. :kalapos:

Vajon a mai Barca meccs alatt megemlítik az ügyet? :coffee:

ferni
Hozzászólások: 8377
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 12., vasárnap 9:14

Én ahogy írtam is nekem kajak hányingerem lett mikor 5 percnél előjött ez a kezezés, másnap meg kinevezték Kupa döntőre ezt a bírót, utána meg még rosszabb lett a sztori… Busquets két sárgával nem lett kiállítva a bíró által… Jutalmul ő vezette a kövi Spanyol Szuperkupa döntőt….
Aludtam rá egyet és nem lett jobb a dolog…. Gusztustalan az egész.

És ezeket mi láttuk végig az elmúlt 15-20 évben bassza meg, hogy konkrétan csalnak, de senki nem hitte el igazàn, még mi se, hiába írtuk folyamat és utólag full egyértelmű a dolog…
De bazmeg, kispöcs koromtól nézem rajongva a spanyol focit, és ha igazak a vádak, hogy ennyi éven keresztül keverték a szmötyit, akkor kb. az általam látottak 90%-a, egy manipulált szar volt. Ezt senki nem adja vissza, és nem is lehet.
Ugyanezt érzem… :/
És ez ebben a kibaszott szomorú.

Biztos véletlen, hogy ez alatt az időszak alatt nyertünk 6 bajnokságot és 5 BL-t… Had ne mondjam melyiket a nehezebb megnyerni…. :lol: Nekünk mint kiderült a bajnokságot kb :lol: Máshol ha nyernek egy darab BLt már korszakos történelmi csapatról beszélnek a saját történelmükben, mi meg ebből nyertünk majdnem annyit mint bajnokságot :lol:

Eddig azt sem gondoltak sokan hogy ügy lesz belőle. Mert elévült
Biztos van erre valami szabály, hogy ettől az elévülési időtől eltekintsenek, főleg hogy egyértelműen emiatt lett megszavazva az egész. Persze csak ha komolyabban bele mennének az ügybe.

Mesében nincs ilyen hogy bűnös vagy, hozol egy elévülési időt emiatt és az érvényben maradjon :lol: :shutup:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. március 12., vasárnap 9:10

Realista24 írta:

Mit akarnál meg? Hogy az eurobarcan szidják magukat?
Hát én felvetettem, hogy talán a sok félrefordított interjú, meg egyéb cikkek közé elférne valami ezzel kapcsolatos írás, de hát nem. Mert nem komoly az ügy, nincs konkrétum, stb. Legalábbis ezzel lettem lekeverve, meg hogy Laporta nem ilyen mert csak.

Elolvastam az itteni linkelt dolgokat, köszönöm szépen.
Így már összeállt hogy mi is a sztori lényege.
Érdekel a kifutása, mint ahogy mondtam, engem már semmi nem lepne meg a klubbal kapcsolatban, enélkül is nevetségesekké váltunk már szerintem.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 12., vasárnap 8:50

nzooli93 írta: Cityrol se beszél senki. Gondolom ilyenkor azért sok idő,mire valamilyen eredmenyre jutnak.
Eddig azt sem gondoltak sokan hogy ügy lesz belőle. Mert elévült.
De most hogy az ügyészség eljárást indított, az már bőven valami. Ráadásul a vad is komoly, nem mondjuk csak sikkasztás meg könyvelési csalás.

Arra már fel sem szisszen nagyon senki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. március 12., vasárnap 8:36

Cityrol se beszél senki. Gondolom ilyenkor azért sok idő,mire valamilyen eredmenyre jutnak.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 12., vasárnap 8:35

Realista24 írta:
Anthony írta: Hát ezen a fórumon kívül nem is láttam sok infót az ügyben, nemhogy felháborodást.
Kihozzák majd hogy rég volt, nem is úgy volt, nincs bizonyíték, aztán kapnak egy pénz büntit, mondjuk 50 000 euró, bírja el a kassza, és annyi.
Mondjuk a liga 18 csapata közösen petíciót nyújtott be.
A Real külön ülést tart miatta.
Az UEFA is jelezte, hogy várja az anyagot.
Az ügyészség meg eljárást indított.
Lehozta minden nagyobb lap és hírportál.

Mit akarnál meg? Hogy az eurobarcan szidják magukat?
Persze, kiadott mindenki egy sajtóközleményt és annyi. Én nem látom legalábbis azt a nagy közfelháborodást, hasonló esetben ezzel van tele a social media és a sport oldalak. Én kb 4 nyelven követek hír oldalakat és nem látom, de ne legyen igazam, legyen ügy belőle. Igaz a Juve botrány is eléggé lecsendesesett.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 12., vasárnap 8:09

hehetheoriginal írta: Magyar hirportalokon nem tudom mennyi van belole, hogy a hungarokatalanok kicsit eszhez térjenek pl
Jólvan, csodát azért ne várjunk :mrgreen:
Nekem bőven megfelel, ha a magyar fanbase fröcsög pl., mert #Francoterv és ők csak áldozatok, de egyébként meg minden máshol (liga, (szinténfullkorrupt)uefa, ügyészség) el lesznek meszelve..

Pont nem várom az agymosott barcaimádó szakíróktól, hogy magukba néznek..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 12., vasárnap 8:04

Magyar hirportalokon nem tudom mennyi van belole, hogy a hungarokatalanok kicsit eszhez térjenek pl

De sztem ketfele barca drukker van, aki mar evtizedek ota az, akar a koeman romario era, aztan a figo, ronaldo rivaldo, majd a ronaldinho es etoo era utan a messi eran at mai napig. Ezek meg probalkoznak vhogy ellenallni az igazsagnak, de en ennyi evtized csalas es a sport es a sajat tisztesseges szurkolok szembekopese utan leadnam a mezt a gecibe a helyukben.
Meg van a messi drukker hungarokatalan, de azok mar psg drukkerek sztem. Ezeknek mindegy mit ir a media, azt hiszik naluk a kecske meg a vilag osszes aranylabdaja, nyilvan megérdemelten...
De javitson ki vki ha nem ugy van
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 12., vasárnap 7:55

Anthony írta: Hát ezen a fórumon kívül nem is láttam sok infót az ügyben, nemhogy felháborodást.
Kihozzák majd hogy rég volt, nem is úgy volt, nincs bizonyíték, aztán kapnak egy pénz büntit, mondjuk 50 000 euró, bírja el a kassza, és annyi.
Mondjuk a liga 18 csapata közösen petíciót nyújtott be.
A Real külön ülést tart miatta.
Az UEFA is jelezte, hogy várja az anyagot.
Az ügyészség meg eljárást indított.
Lehozta minden nagyobb lap és hírportál.

Mit akarnál meg? Hogy az eurobarcan szidják magukat?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 12., vasárnap 7:40

Hát ezen a fórumon kívül nem is láttam sok infót az ügyben, nemhogy felháborodást.
Kihozzák majd hogy rég volt, nem is úgy volt, nincs bizonyíték, aztán kapnak egy pénz büntit, mondjuk 50 000 euró, bírja el a kassza, és annyi.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 12., vasárnap 7:21

Nekem is a tarthatatlan tultolt allapot erzesem van ezek nelkul is, a jatek , jatekosok minosege, az utolso ertelmes fodballistak mennek 1-2 even belul nyugdijba, es utánuk a nagy semmi sivatag lofasz nulla szar jon, sehol egy impresszív, erdeklodest felkelto kaliber vagy tehetseg, aki miatt erdemes lenne leulni keccset nezni, csak a sablon, minden meccs ugyanaz a produktum, nincs emberi tenyezo es egyenisegek. a juve, a barca csalasai csak hab a tortan.

A korrupt penzehes vezetok, akiknel csak a pénz, csak a profit szamit, konkretan a sport minosegenek rovására ment az elmult evtizedben.

En faust popperrel vagyok, sztem se lesz egetrengeto dolog belole, tul sok penz, tul fontos poziciok es megelhetesekrol van itt szo, szepen bevedik valahogy egymas segget vagy megoldjak okosba, senkinek se jo, ha bedontik az egeszet a picsaba, meg ha a sportnak es a szurkolonak hosszutavon ez lenne a teljes jo megoldas
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 12., vasárnap 4:30

Sztem meg tökéletes végszó lenne egy korszak lezárásának.

Ez ahova eljutott futball az utóbbi években már nem sokáig tartható. Az elszabadult arabokkal,blatterrel, infantinoval ceferinnel, a 100 millios megvájerekkel mbappe 300 millas fizujaval, qatari téli vbvel endgame feelingje van már az egésznek.

Jön az új bl formátum,jön a nyári klub vb, meg a 64 csapatos foci vb, magába fog roskadni az egész pár éven belül és valszeg akkor perezék ott fognak állni a romok felett és összelapátolják ami megmaradt.

Aztán nyugtathatják magukat azzal barszáék, hogy túl nagyok ahhoz, hogy elkaszálják őket ami alapjáraton igaz lenne de itt sztem pár éven belül elindul a székfoglalósdi mert ez a rendszer mostmar lassan tarthatatlan. Aztán ha ők akkor éppen lecsövesedve vergődnek az elben vagy a segundában nem biztos , hogy jut majd nekik hely. Úgyhogy én azért túl nyugodt nem lennék egy túlköltekezett nyár utáni el kieséssel és egy korrupciós botránnyal a nyakukon de nyilván ők tudják hisz tudták az elmúlt évtizedben is.

Jó hogy így a vége felé mi még futottunk egy utolsó nagy kört a bl-ben a barszának meg közben kiderültek az általunk évek óta ismert vagy sejtett szarságai. Ha ez kell ahhoz, hogy a spanyol liga is bedőljön vagy akár feltámadjon ám legyen.

Tőlem megtarthatják a bajnoki címeket meg a pontjaikat de büntessék meg őket rendesen a következő években és ne csak őket szoptassák meg hanem mindenkit aki ebben résztvett.

A klub meg engedje el mostmár a barsza kezét. Nyilván érdekkapcsolat volt eddig is de mit akarnak még ezektől Perezék? A szuperligát kiröhögik ha ilyen lecsövesedett korrupt klubokkal házalunk mint a barsza meg a juve akkor már többet érünk egymagunk. Jöjjön a statement, hogy elhatárolódunk ettől az egésztől azt gyilkolja le egymást tebas meg laporta meg a bíróik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2023. március 12., vasárnap 1:05

Mérhetetlenül csalódott vagyok az egész ügy miatt, ez kurvagáz. Lefosom a Barcelonát, nekem attól nem lesz jobb, hogy ők nem játszanak BL-ben, vagy lemennek a másodosztályba. De bazmeg, kispöcs koromtól nézem rajongva a spanyol focit, és ha igazak a vádak, hogy ennyi éven keresztül keverték a szmötyit, akkor kb. az általam látottak 90%-a, egy manipulált szar volt. Ezt senki nem adja vissza, és nem is lehet.
Most engem tényleg nem érdekel, hogy elmeszelik-e őket, vagy ki tudják-e sakkozni hogy minimális büntivel megússzák. Lesújtó hogy ez a sztori létrejöhetett, aligha jóvátehető kárt okoztak nekünk, a spanyol focinak, és így hogy kiderült, saját maguknak is. Hülyék.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4884
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. március 12., vasárnap 0:17

En is most neztem meg, hat ez igy vizualitassal parosulva meg nagyobbat utott.

Ezt nem lehet meguszni, nem szabad egy otthoni cimet sem megtartaniuk.

Hogy mertek erre vetemedni? Teljesen tonkrevagtak a spanyol focit. Mire kepes az irigyseg es a kisebbsegi komplexus. :ozil:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég