Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: cart » 2022. július 16., szombat 10:37

Ezek az igazolások közül Christensenen kívül más be se fog férni a kezdőbe szerintem :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. július 16., szombat 10:31

Realista24 írta: Nem a Barca igazolasok vannak lemezre, hanem szokás szerint előre odaadtok nekik mindent, és a BL+bajnok keretunket nézitek le, ami egyébként mélyült Csucsu és Rudi erkezesevel bőven.
De ki adott oda nekik mindent elore? Inkabb le vannak nezve a tobbseg altal, a realisabb arcok is annyit mondtak max, hogy erosodtek. Most a sajat szurkolotaborukat hagyjuk, nagyobb alomvilagban elnek mint az orbanistak. :mrgreen:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 16., szombat 10:23

Az így már elég valószínű, hogy a két csapat lesz az első kettő a bajnokságban. Az eddigi igazolásaiktól nem félek, de arra mindenképpen jók, hogy a BLben megéljék a tavaszt, sorsolástól függően menjenek pár kört. A bajnokságban pedig előléptek egyértelmű kihívóvá. Ha a többi pletykált név is érkezne, azaz Koundé, Bernardo Silva, Azpilicueta és Marcos Alonso, akkor már jobban aggódnék, úgy már 50-50nek látnám a bajnokságot, és a BLben is több babért jósolnék nekik. Tegnapi nyilatkozatok alapján kb eldőlt, hogy De Jong marad, így talán nem marad pénzük a védelemre. *fingers crossed*
Mindenesetre ugyanúgy butaság lenne előre odaadni nekik a bajnokságot, neadjisten a BL, ahogy lenézni őket. Egyelőre előreléptek, és esélyesek, bármi lehet. Eleve a vb bőven bekavar majd.

Amúgy meg nekünk van egy Pintusunk! :mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. július 16., szombat 9:48

Nagyon túl van fújva ez a sok Barca igazolás. Eddig az egész nyáron egyedül Bernardo Silva az akire azt mondanám hogy igen sajnálom hogy odamegy, de őt még le sem igazolták. Nyilván Lewandowski top de nem szarom össze magam. Vettek egy Christensent aki se 2 se 3 védős rendszerben nem volt stabil kezdő és 40 éves Azpi meg nonane Chalobah játszott, mert full átlag max 5/10es védő, de már lassan world classnak lesz emlegetve. Kessie én sose taetottam sokra, a dolgát kb megcsinálta olaszban, de hogy egy barca tilitoliban milyen lesz az elég nagy kérdés. Megvették Raphinhat giga áron aminek a felét ha éri egy olyan helyre aminél sokkal fontosabbakat is lehetett volna foltozni. Ok játékos de erősen rajta van a pl hype. És akkor akik még repkedenek a 40 éves Azpi meg a védekezni képtelen Alonso. Mindezt ugy hogy konkrétan a jövőjüket adják el mert nincs pénzük.

Nem érzem azt a nagy most össze kell fosni magam faktort. Bivaly a keretünk ami mélyült is. A klub anyagilag patent. Lassan kész a stadion is. Címvédés a cél.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. július 16., szombat 9:40

Szerintem durván all int nyomtak Laportáék. :lol:
Leigazoltak boldog boldogtalant.
Lewat nem kene lenezni...
Siman jo fogás nekik. Meg úgy 10/9 bármelyik csapatnak Európában.
Nem nézi le senki,de azért beszarni sem kell a Barcelonától.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. július 16., szombat 9:37

Lewat nem kene lenezni...
Siman jo fogás nekik. Meg úgy 10/9 bármelyik csapatnak Európában.
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. július 16., szombat 9:07

Kessie nem rossz, kerdes mennyire illik a Barcaba. Christensentol miert kellene hasra esni? Alba tul van a zenitjen. Pedri nagy munkabirasu "kozepszer". Gavival hagyjatok, azon kivul, hogy egy irritalo kis kullancs, a tizeves kisfiu testevel sok vizet nem fog zavarni. Lewa 400 eves es nagy meccseken nem O lesz a merleg nyelve. Raphinha tul van fujva, semmi extrat nem mutatott eddig. Fati tobbet serult, mint egeszseges. Dembele szinten es fejben is szet tud esni pillanatok alatt. Ferran barmilyen ziccert kepes kihagyni, alapvetoen sem extra. Busquets, Pique... Mar a Barcasok is felreraknak oket. Destet az 500 eves Alves inasba rakta.

Na, ez a masik veglet. :kalapos:

Valahol feluton lehet az igazsag, de egy kicsit sem tartok ettol a Barcatol.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. július 16., szombat 8:53

tubatibi írta: Sajnos nagyon jól erősítettek katalánék most és még Dembelét is megtartották, Nekünk meg elől van 3 értékelhető arcunk és a cserékre nem tudunk számítani a támadórészlegben(Valverdét nem veszem támadónak...)
Kellene még Nekünk is minimum egy jobbszélső+cserecsatár, mert így nagyon karcsú lesz.
Beszelsz itt hulyeseget, a minden poszton is bevetheto Hazi a legnagyobb (na nem csak kg szerint) igazolasunk!! :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9178
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. július 16., szombat 8:49

Galacticos írta:
raul 4 ever írta: nekem mondjuk pont az jutott eszembe, hogy a mingéza-garcia-piké pakk van legalább olyan szar, mint nálunk volt a diogo-pavon-rbravo sor anno.. nem maradhat így a védelem, az vmi vicc..
Ott van nekik mar christensen is. Meg alapbol araujo is, aki tobb mint igeretes.
Felallnak majd egy
Stegen-dest-araujo--christ.-alba-kessie-pedri-gavi-dembele-lewa-fati
Kezdo tizeneggyel, es elol tele lesznek variacios lehetoseggel, siman versenyben lesznek a bajnoki cimert.
Persze, hogy versenyben lesznek. A BL-ben is néhány körrel tovább jutnak (nem, nem nyerik meg), amivel néhány tíz millióval többet fognak kapni és pont ez a céljuk. 20/21-ben a 16 között kiesve 85 milliót kaptak, mi elődöntőztünk és 110-et (plusz a két extra hazai meccs után a jegyeladások, büfé, stb). Ők is ebből a pénzből tervezik törleszteni a hiteleiket. De most az az időszak van, hogy röhögünk a barcán, bármit is csinálnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. július 16., szombat 8:48

Nem a Barca igazolasok vannak lemezre, hanem szokás szerint előre odaadtok nekik mindent, és a BL+bajnok keretunket nézitek le, ami egyébként mélyült Csucsu és Rudi erkezesevel bőven.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. július 16., szombat 8:46

Sajnos nagyon jól erősítettek katalánék most és még Dembelét is megtartották, Nekünk meg elől van 3 értékelhető arcunk és a cserékre nem tudunk számítani a támadórészlegben(Valverdét nem veszem támadónak...)
Kellene még Nekünk is minimum egy jobbszélső+cserecsatár, mert így nagyon karcsú lesz.

Nagyon szoros lesz a bajnokság így, a BL pedig egy másik kávéház, de ott is tudnak meglepetéseket okozni akár..

Picit levannak nézve ezek az igazolások, pedig mind Kessie, mind Raphina, Lewandowski nagy erősítés Nekik és ezek közül bárkit elnéztem volna Madridban is.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. július 16., szombat 8:35

raul 4 ever írta: nekem mondjuk pont az jutott eszembe, hogy a mingéza-garcia-piké pakk van legalább olyan szar, mint nálunk volt a diogo-pavon-rbravo sor anno.. nem maradhat így a védelem, az vmi vicc..
Ott van nekik mar christensen is. Meg alapbol araujo is, aki tobb mint igeretes.
Felallnak majd egy
Stegen-dest-araujo--christ.-alba-kessie-pedri-gavi-dembele-lewa-fati
Kezdo tizeneggyel, es elol tele lesznek variacios lehetoseggel, siman versenyben lesznek a bajnoki cimert.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. július 16., szombat 8:28

'shutterisland írta: stega - araujo - kessie, pedri - depay,ferran,fati,auba,lewa,raphinha,dembele

irany a 1930-as evek roncsderbi fuccballja. :box:
:lol: :lol: (illetve Cantona is azt mondta, h dobjuk a 442-t és 127..)


nekem mondjuk pont az jutott eszembe, hogy a mingéza-garcia-piké pakk van legalább olyan szar, mint nálunk volt a diogo-pavon-rbravo sor anno.. nem maradhat így a védelem, az vmi vicc..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. július 16., szombat 8:26

dzsi91 írta: Tipikus fanservice igazolás. Mit tud Lewandowski nyújtani amit aubameyang nem tudott? Lassabb, gólerősebb talán egy hangyafasznyival de csak tucatok ellen. Legalábbis én a bayernben még nagy bl meccset eldönteni nem láttam.

Akkor nézz körül Barca oldalakon, akkora tombolás van, hogy az ember megsüketül. Már meg is nyerte a következő aranylabdát. Egészen döbbenetes, hogy milyen elvakult szurkolótáboruk van. Persze jól is elsülhet ez az igazolás, mert mentálisan is sokat dob a csapaton, hogy van végre egy világklasszis centerük, de ha a védelmet nem tudják rendbe tenni, akkor a hajukra kenhetik.

Tjacks
Hozzászólások: 2681
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. július 16., szombat 7:57

dzsi91 írta: Tipikus fanservice igazolás. Mit tud Lewandowski nyújtani amit aubameyang nem tudott? Lassabb, gólerősebb talán egy hangyafasznyival de csak tucatok ellen. Legalábbis én a bayernben még nagy bl meccset eldönteni nem láttam.

Szerintem kurvanagy pénzkidobás de arra jó,hogy fosiék belelássák amit akarnak mint annó amikor a most elüldözni kivánt dejong az új cruijffnak volt kikiáltva.

Eddigi igazolásaikból kessie az akinek lehet értelme és látszata.

Egy nagyon elbaszott galaktikus éra pénz és galaktikusok nélkül amit most nyomnak laportáék.
Az pont elég lehet nekik arra hogy versenyben legyenek a bajnokságban. 38 fordulóról beszélünk, nem a 2 classicon múlik ki fog nyerni.

Ettől függetlenül szerintem is félrement ez a pénz!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. július 16., szombat 2:52

Tipikus fanservice igazolás. Mit tud Lewandowski nyújtani amit aubameyang nem tudott? Lassabb, gólerősebb talán egy hangyafasznyival de csak tucatok ellen. Legalábbis én a bayernben még nagy bl meccset eldönteni nem láttam.

Szerintem kurvanagy pénzkidobás de arra jó,hogy fosiék belelássák amit akarnak mint annó amikor a most elüldözni kivánt dejong az új cruijffnak volt kikiáltva.

Eddigi igazolásaikból kessie az akinek lehet értelme és látszata.

Egy nagyon elbaszott galaktikus éra pénz és galaktikusok nélkül amit most nyomnak laportáék.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. július 16., szombat 2:06

M1Ö írta:
halamadrid írta: Bernardorúl egyébként Gerard Romero írta, hogy 80 körül jöhet.
Pont ma szaladtam bele egy képbe a Barca all time top 10 legdrágább igazolásáról. A 10. Ferran Torres 55 millióért, a 6-7. talán Raphinha 75 millióval. Erre még rájön Bernardo Silva 80-ért? Top 10 igazolásukból 3 már a csődközeli állapotban, hitelt hitelre felvéve... Ha van Isten, pár év és mennek a 'csába... :shutup:
Egy erős Barcára azért szükség lenne. Nekem sem tetszik, ahogy ügyeskednek, de van akkora klub, hogy egyszerűen nem mehetnek csődbe, valaki mindig meg fogja őket menteni.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 16., szombat 1:07

Faust írta: Szerintem fix golkiraly lesz
*Házi

Nem Hazi, mielőtt még Hehe félreolvasná :mrgreen:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. július 16., szombat 0:56

Szerintem fix golkiraly lesz, kicsiket kitomi, nekunk elrak parat, BL-ben meglatjuk mert egy hatvanyozottan erosebb Bayernben sem villogott soha a kiesesesben.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. július 16., szombat 0:53

Nem hittem, hogy megtörténik, túl észszerűtlennek véltem. Kíváncsi vagyok mennyire illik majd a rendszerbe és, hogy meddig hozza a klasszis szintet, ha egyáltalán hozza. Így már 7 nagyobb név van támadó poszton: Lewa, Auba, Torres, Fati, Depay, Raphinha, Dembélé

Depayon kívül kit adnának még el? A védelem közepe talán megoldódna a 60+ milliós Koundéval, na de a széleken az öreg Azpi és Alonso? Mindegy, én nem izgulok értük :mrgreen:.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég