Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Melyiket választanád?

A szavazás Tegnap, 6:29-kor befejeződött.

Mbappé a Realba, Haaland a Barcaba.
60
73%
Mbappé a Barcaba, Haaland a Realba.
22
27%

Szavazatok száma: 82

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 5., péntek 15:20

lesliejr írta:Miért írta alá a hosszabbítást?! Ki nem tette volna? Őszintén? Elém tolják, amit az ügynököm kialkudott, emelést is kapok, ezt ki nem akarja?
Arra meg butaság hivatkozni, hogy 5 évre szól, addig nem megy sehova. Jah most sehova, de szerződés lejárta előttegy évvel meg a Pool hisztizne, hogy vagy hosszabbítson vagy eladják míg pénzt látnak belőle.
Ez oda-vissza játék, ha mindenki kitöltené az idejét csak ingyen igazolna mindenki. Ráadásul köpködjük itt őket de mi ugyanúgy ugranánk a pénz szagra.
Nem azzal van a baj. Azzal van a baj, hogy még meg sem száradt a tinta, de már nyomást rak a csapatra, hogy engdjék el a Barcába. Mikor szüksége lenne rá a csapatának, mivel talán a legfontosabb játékosuk. De igen, a Pool a gyökér, hogy aláíratta vele a szerződést, most meg nem akarja elengedni. Teljesen tiszta sor minden, erre megint úgy állítod/állítjátok be, hogy az a Barcára nézve legyen hízelgő.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

lesliejr
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 5., péntek 15:16

Miért írta alá a hosszabbítást?! Ki nem tette volna? Őszintén? Elém tolják, amit az ügynököm kialkudott, emelést is kapok, ezt ki nem akarja?
Arra meg butaság hivatkozni, hogy 5 évre szól, addig nem megy sehova. Jah most sehova, de szerződés lejárta előttegy évvel meg a Pool hisztizne, hogy vagy hosszabbítson vagy eladják míg pénzt látnak belőle.
Ez oda-vissza játék, ha mindenki kitöltené az idejét csak ingyen igazolna mindenki. Ráadásul köpködjük itt őket de mi ugyanúgy ugranánk a pénz szagra. :D

Realista!
A Realba minek menne? Ronaldo-t v Isco-t kéne kiszorítania. Nálunk meg a korosodó Iniesta váltótársa lehetne, esetleg 3. támadó Messi és Suarez mellé. Amúgy lehet nem a legjobb csapat felé húz, hanem a legjobb játékossal akar együtt játszani. :)
Egyébként úgy lett volna helyes, hogy a legjobb munkahelyek felé...Liverpool-ban várhatja a csodát, de az nem mostanában fog eljönni.

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 5., péntek 15:12

Realista24 írta:Ha a legjobb felé húzna, hozzánk jönne.
Csak akkor már nem élne amit ír, mert akkor Coutinho lenne a szemét meg a Real, hogy kitol szegény Pool-lal. Így meg a Pool rabszolgatartó. A kedvencem, hogy konkrétan vannak olyanok köztük, akik megutálták ennyi miatt a Pool-t és ellenük szurkol. Mindenkinek szíve joga eldönteni mondjuk, csak na... :roll:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 5., péntek 14:54

lesliejr írta:A cikk gyönyörű szépen leírja...a klub szemszögéből. A játékos (vagy hívjuk munkavállalónak) oldaláról már másképp néz ki. Akarata ellenére ott tartani valakit egy munkahelyen? Ezer meg egy dolog tud egy év alatt történni, ami megváltoztatja a véleményed, hogy miért nem akarsz már pl az uncsi Liverpool-ban élni a pezsgő, napsütötte, jó klímájú Barcelona helyett. Vagy nem a PL 3. helyéért akarsz csatázni, hanem a Real ellen megvívni a La Liga elsőséget. Mindenki a legjobb munkahely feléhúz, ha van lehetősége. Így működik ez a mi picike kis életünkben is. Ezért elővenni a játékosokat, nem is értem.
Belátja majd a Pool is, ha nem most akkor nyáron.
Ha a legjobb felé húzna, hozzánk jönne.
Burn.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. január 5., péntek 14:43

En aztmondom, hogy hihetetlen amatőr lesz a pool ha nem gombol le legalabb 200 millát a Barcarol.
OUT:
Asensio
Isco
Vinicus
Marcelo
Odriozola

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. január 5., péntek 14:39

lesliejr írta:A cikk gyönyörű szépen leírja...a klub szemszögéből. A játékos (vagy hívjuk munkavállalónak) oldaláról már másképp néz ki. Akarata ellenére ott tartani valakit egy munkahelyen? Ezer meg egy dolog tud egy év alatt történni, ami megváltoztatja a véleményed, hogy miért nem akarsz már pl az uncsi Liverpool-ban élni a pezsgő, napsütötte, jó klímájú Barcelona helyett. Vagy nem a PL 3. helyéért akarsz csatázni, hanem a Real ellen megvívni a La Liga elsőséget. Mindenki a legjobb munkahely feléhúz, ha van lehetősége. Így működik ez a mi picike kis életünkben is. Ezért elővenni a játékosokat, nem is értem.
Alairt tavaly egy hosszutavu szerzodest. Vajon miert? Valszeg nem azert mert meg tovabbi 5 evig ott akart jatszani, hanem mert abban az 1-2 evben amig ott marad magasabb fizut akart. Ilyen esetben mininalisan se tudom sajnalni. :)

Professore
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 5., péntek 13:28

ateeemadrid írta:
Mindenki a legjobb munkahely feléhúz, ha van lehetősége. Így működik ez a mi picike kis életünkben is. Ezért elővenni a játékosokat, nem is értem.
Akkor lehet nem kellett volna 2022-ig aláírnia a szerződését. :hmmm:

Szerintem szánalmas ahogy működik ez pár embernél, a szerződéssel te elkötelezed magad a klub mellett, ráadásul azért nem hiszem, hogy annyira szar élete lenne szegénykémnek ott. Ezek a játékosok, akik meg inkább nem edzenek, meg sírnak, hisztiznek, hogy eligazolhassanak, mint mondjuk ahogy Dembelé csinálta, az nálam szánalmas kategória. Mondjuk kell hozzá a Barca undorító stílusa az átigazolásoknál.
Dembele meg megcsinalta mert o is erezte hogy a Dortmundnak kell a zsozso... Ha mondjuk a BM jatekosa lett volna na azt azert megneztem volna hogy a "sztrajkja" mit ert volna ugy hogy meg jo par ev volt vissza az elo szerzodesbol.
Apropo szerzodes ez jogokat es kotelezettsegeket is szokott jelenteni. Ha mar a klub a jatekjogert kiperkal egy kisebb vagyont ad egy busas fizut es meg sokszor alairasi penzt is mindezt egy 5—6 evre szolo szerzodesert cserebe akkor joggal varja el hogy a jatekos johiszemuen jarjon el es tegyen eleget a vallalasanak amiert a nay fizut kapja. Defakto a klub szemszogebol a jatekos es a jatekjoganak birtoklasa egy befektetes es teljesen normalis ha nem nezik olbetett kezzel hogy 1-2 szezon utan egyszercsak meggondolja magat a jatekos.
Lenyegeben az ugynokok hatalma nott meg tulsagosan es persze hogy ok keverik a lapokat mert minel surubben valt klubbot egy jatekos annyiszor kapnak extra bevetelt.

rashidm
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 5., péntek 13:08

miVida írta:nem, csak azt mondtad hogy a játékosnak nincs beleszólása mert a szerződése ott tartja :)

szerk.: vagy várj...sorry, my bad :x JA! igazad van, van egy összeg amennyiért ki kell vásárolni és ha azt megadják csak akkor mehet
bocsi megint :roll:
jah semmi. :D Csak érted, én miért engedjem el olcsóbban mint amennyiért akarnám. Vagyis nyílván egy Bödét nem tudnék eladni 100 milláért csak az ésszerű határokon belül.

miVida
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. január 5., péntek 13:03

nem, csak azt mondtad hogy a játékosnak nincs beleszólása mert a szerződése ott tartja :)

szerk.: vagy várj...sorry, my bad :x JA! igazad van, van egy összeg amennyiért ki kell vásárolni és ha azt megadják csak akkor mehet
bocsi megint :roll:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

rashidm

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 5., péntek 12:59

miVida írta:
Ez tök szép és jó, de azért ne már a játékos határozza meg hogy mi legyen. Lásd DDG.

De ezeket a szerződéshosszabbításos mizériákat se értem amikor meglebegtetik hogy "nem érzem jól magam itt", "gondolkozok a váltáson", stb. Megkapják a kövér milliókat, aztán "világ legboldogabb embere vagyok". :lol:
Ez se normális. Lassan az lesz már, hogy az alapfizu ilyen 20 milla körül lesz.

Én mondanám neki: figyu ilyen árak mellett nekünk érsz 200 millát. Ha kifizetik vihetnek. Ellenkező esetben maradsz a seggeden, vagy mehetsz a tarcsiba.
ezt te komolyan így gondolod?? ez aztán a szabad társadalom... :ozil:
amíg a szerződés köti addig ki kell vásárolni a váltást, utána pedig szabadon távozik.. ahogy te is kötsz szerződéseket és addig ott maradsz amíg le nem jár utána pedig ingyen mész máshova ha akarsz, közben viszont nem... vagy nem? :kivagyhe:
Értelmezni is kéne nem csak olvasni. :ike: Ki beszélt itt arról h amíg le nem jár nem mehet máshová? :lol: :lol: Istenem, még tart a szilveszter?

miVida
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. január 5., péntek 12:48

Ez tök szép és jó, de azért ne már a játékos határozza meg hogy mi legyen. Lásd DDG.

De ezeket a szerződéshosszabbításos mizériákat se értem amikor meglebegtetik hogy "nem érzem jól magam itt", "gondolkozok a váltáson", stb. Megkapják a kövér milliókat, aztán "világ legboldogabb embere vagyok". :lol:

Én mondanám neki: figyu ilyen árak mellett nekünk érsz 200 millát. Ha kifizetik vihetnek. Ellenkező esetben maradsz a seggeden, vagy mehetsz a tarcsiba.
ezt te komolyan így gondolod?? ez aztán a szabad társadalom... :ozil:
amíg a szerződés köti addig ki kell vásárolni a váltást, utána pedig szabadon távozik.. ahogy te is kötsz szerződéseket és addig ott maradsz amíg le nem jár utána pedig ingyen mész máshova ha akarsz, közben viszont nem... vagy nem? :kivagyhe:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. január 5., péntek 12:46

Mindenki a legjobb munkahely feléhúz, ha van lehetősége. Így működik ez a mi picike kis életünkben is. Ezért elővenni a játékosokat, nem is értem.
Akkor lehet nem kellett volna 2022-ig aláírnia a szerződését. :hmmm:

Szerintem szánalmas ahogy működik ez pár embernél, a szerződéssel te elkötelezed magad a klub mellett, ráadásul azért nem hiszem, hogy annyira szar élete lenne szegénykémnek ott. Ezek a játékosok, akik meg inkább nem edzenek, meg sírnak, hisztiznek, hogy eligazolhassanak, mint mondjuk ahogy Dembelé csinálta, az nálam szánalmas kategória. Mondjuk kell hozzá a Barca undorító stílusa az átigazolásoknál.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 5., péntek 12:45

Nagyon cuki gondolatmenet. Gondolom a te főnökd is így érvényesítené a szerződésedet, ha több száz millió euróról lenne szó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 5., péntek 12:19

lesliejr
Kedvenc csapatod: Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2018. január 5., péntek 11:54

A cikk gyönyörű szépen leírja...a klub szemszögéből. A játékos (vagy hívjuk munkavállalónak) oldaláról már másképp néz ki. Akarata ellenére ott tartani valakit egy munkahelyen? Ezer meg egy dolog tud egy év alatt történni, ami megváltoztatja a véleményed, hogy miért nem akarsz már pl az uncsi Liverpool-ban élni a pezsgő, napsütötte, jó klímájú Barcelona helyett. Vagy nem a PL 3. helyéért akarsz csatázni, hanem a Real ellen megvívni a La Liga elsőséget. Mindenki a legjobb munkahely feléhúz, ha van lehetősége. Így működik ez a mi picike kis életünkben is. Ezért elővenni a játékosokat, nem is értem.

Professore
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 5., péntek 9:30

Kerlon írta:http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... oszak.html
Azért tényleg úgy van, hogy pár játékos és menedzsere túl sokat enged meg magának.

Az mennyire igaz, hogy mi évente kétszer utaljuk a béreket?
Hat azt azert enyhe tulzasnak erzem az irasban hogy a jatekos diktal. Nehany talan igen de ez inkabb kivetel (pl. Messi :) ). Ha a Pool nem akarja eladni akkor nem fogja ilyen egyszeru. Tobb evig koti a jatekost a szerzodes tehat ha pressztizs ugyet csinal belole a klub vagy Klop akkor siman padra vagja par fordulora es egybol megjon az esze. Plane hogy VB ev van. Lathattuk hogy mennyire diktalt Verrati vagy de Gea stb. Locitrom...ha nem engedi a klubb akkor nem megy sehova. Kocsit kedvetlen lesz persze a jatelos de nem annyira hulyek hogy a sajat karierjuket dobjak el dacbol. Ha persze csak az atigazolasi dij felstrofolasa a cel akkor jo taktika.

Mondjuk kivancsi vagyok hogy vegul a Pool elengedi-e vagy sem. Ha tenyleg komoly tenyezove akarnak valni akkor nem hiszem hogy elfogjak.

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. január 5., péntek 9:14

a nagy fizuk, nagy csekkek, pl nba-ben félévente vagy negyedévente mennek.
szóval simán el lehet képzelni, hogy céronaldonak kétszer csilingel egy évben az sms.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 5., péntek 9:04

http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... oszak.html
Azért tényleg úgy van, hogy pár játékos és menedzsere túl sokat enged meg magának.

Az mennyire igaz, hogy mi évente kétszer utaljuk a béreket?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. január 5., péntek 7:45

Elméletileg Messi ingyen távozhat a Barcelonától, ha Katalónia függetlenedik és ez kihatással lesz a focicsapatra, magyarul ha a katalán első osztályban kéne játszania.
Na Pérez, intézkedj :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. január 1., hétfő 18:47

itt már nincsenek sportszakmai döntések. élete árán is kezdőbe rakja benzemát és nem érdekli hogy az állásával játszik. én nem akarom elküldeni zidanet mert nem tudok jobbat a helyére de ezt a szintű elfogultságot ki kell vernie a fejéből. minden meccsen csak fütyülik benzemát mindehol kapja a kritikát és zidanet marhára nem érdekli hogy a makacssága ellenére nem teljesít. nem ismeri be hogy ezt elcseszte. bajnokságnak október-novemberben vége volt és a fiatalok nem kapnak lehetőséget. rá kell menni a BL-re és a kupára ez még hozható. lehet február közeépn már csak a kupa marad. na az még szép lesz. egy újabb év amikor kozmetikázni kellett volna a kereten ehelyett csak romboltunk és tálcán kínáljuk a barcának a bajnokságot. meg sem izzadnak.
GARETH:coffee:

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Vissza: “Labdarúgás”