Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 19., kedd 7:33

Senkit nem érdekel ez a bohóc, nem lesz ebből semmi.
Felőlem keressem magát szarrá az ilyen bizniszekből, a lényeg, hogy ne a kupák után járó bónuszokból vegyen új cuccokat magának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2022. április 19., kedd 7:30

Pique: "Look at the final of the Copa Del Rey, it's always played at Seville. Maybe because someone (talking about Real Madrid), doesn't want to give their stadium for one match. Why do we not talk about that?"

Pique: "Would you react if a Real Madrid player did this? I don't know, that's a different matter."

Úristen, tényleg a legalja. :roll:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 19., kedd 6:46

Xavi 10/10, mi? :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 19., kedd 2:00

Pique elkezdte magyarázni a bizonyítványt a botrány kapcsán. Természetesen kihozta, hogy mi vagyunk a szemetek ebben az ügyben is. A legjobb szösszenete:

Pique: "Without the Supercopa format change, Real Madrid wouldn't even participate in the two seasons where they won it. So, you tell me if this helped them or us." @marca

Nincsen semmi látnivaló, csak nekünk segítettek plusz címeket nyerni :lol: Még egy ilyen faszkalapot nem hordott a hátán a föld.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. április 19., kedd 0:23

ANDS írta:
Remy írta: ....

Egy bukott EL döntőt nem tud felmutatni, ami még a lófasz Olénak is sikerült a MUval.
....
Az MU és a Barca anyagi helyzetét nem lehet összehasonlítani.
+ Az MU kerete jóval erősebb.
EL-ről beszélünk, nem BL-ről.

Tavaly a Villarreal megnyerte. Menjünk bele, hogy Barca vagy a Villarreal anyagi helyzete a jobb vagy rosszabb? Esetleg a Frankfurté?

Meg mintha bármit is számítana az EL-ben egy barcánál.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2022. április 18., hétfő 23:54

RealAsensio írta:
flori írta:
Szép ez lesz ez a bajnoki győzelem, építkezni kell tovább, ha a nyár jól sikerül, akkor nagyon bizakodóak lehetünk.
Mitol jo edzo Xavi?
Semmit nem tett le az asztalra meg. Ezt a szintet barmelyik elodje tudta. Sot…
Ugyanezt mondtam én is. Az hogy kapott 3 játékost és a bomlasztókat mint coutinho elkuldtek télen, ez a minimum, hogy feljavultak... És amúgy ha a többi csapat nem hullik el (betis, sevilla, ja és az atletico szintjén játszik,illetve villareal nem bukdacsol) akkor ugyanott lennének bl 4. Helyért küzdenének.. Az hogy a betis vagy ilyeneknek nincs megfelelően mély keret és erősíteni se tudnak, viszonylag használható játékosokkal, így johogy utolérték őket. ( betisbe vagy sociba kapnának télen 2 v 3 támadót auba szintűt vagy pl cavanit ők is ugyanúgy tapadtak volna) Úgyhogy mindent össze vetve remélem Soci is megveri őket és a nagy arcukbol visszább vesznek, mert egy szezon nem 3 hónapból áll.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11213
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. április 18., hétfő 23:52

flori írta: Értsd jól a "jót". Nyilván nem eredményekben. Változást hozott a barcához, kimozgatta őket abból a posványból amiben voltak. Én úgy látom, hogy látszik a munkája a csapaton, az más kérdés, hogy ez mire volt elég.
Ugyanabban a posványban vannak most is csak már dns azonos a nyakig érő szar.

Értem amúgy amit mondani akarsz de igazából semmi nem történt, hoztak egy jobb sorozatot amit bárkivel hozhattak volna mert a liga erőssége ezt lehetővé teszi, mindenhol kiszoptak ahol kellett volna az eredmény. Most megint elkúrnak majd bő másfél szezont csávival meg a dns-ükkel amíg rádöbbennek ,hogy ez a foci már sehol nem érvényesíthető hosszú távon, már 10 éve sem volt most meg már emberük sincs aki hozná nekik a meccseket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. április 18., hétfő 23:48

Mitől jó? Amit lehetett elbukott. Semmit nem rakott le az asztalra. Elverte a Realt? Wow, sokaknak sikerült, de ettől nem lesz jó edző.

Egy bukott EL döntőt nem tud felmutatni, ami még a lófasz Olénak is sikerült a MUval.

Az, hogy nem nyer kupát az egy dolog. De, hogy sehol semmi esélyük nem volt, még döntőre se, az már inkább pont arra világít rá, hogy az erősítések ellenére Xavi még a legkisebb pluszt sem igazán tudta megadni a csapatnak. Egy full természetes javulást hozott a csapathoz az edzőcserével és januári erősítésekkel. De ezt egy bárki hozta volna.

Jelenleg egy senki edzőként az ember. Lehet, hogy lesz valaki belőle, akár már jövőre vagy pár év múlva, de nagy kérdés, hogy ilyesmi szezonból mennyit engednek meg neki, hiába klublegenda.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2022. április 18., hétfő 23:45

Értsd jól a "jót". Nyilván nem eredményekben. Változást hozott a barcához, kimozgatta őket abból a posványból amiben voltak. Én úgy látom, hogy látszik a munkája a csapaton, az más kérdés, hogy ez mire volt elég.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. április 18., hétfő 23:39

flori írta: Szerintem jó edző xavi, és hozott is változást a csapatnál. Az más kérdés, hogy mennyire lesz hosszútávon kifizetődő, hogy őt is szentként kezelik, és szinte minden hibát megmagyaráznak a drukkerek. Felhozta a brigádot az ötödikesekkel is, de most már azért kezd kiviláglani, hogy a téli igazolások maximum tűzoltásnak lesznek jók, nem véletlen adták őket olyan könnyen a pl klubok. Lenézni kár őket, mert csúnyán kifújták a nózit múltkor, de az még jobban elaltatta a katalánokat, és elhitték, hogy ez a mesterséges eufória akkor örökké tart. Nagy valószínűséggel nehéz lesz felépíteni ezzel a tikitakával (aminek a megcsúfolása ez a de jongra ívelgetés..), mert már minden nagyobb csapat kiismerte, és nincs már meg a játékosállomány hozzá.

Szép ez lesz ez a bajnoki győzelem, építkezni kell tovább, ha a nyár jól sikerül, akkor nagyon bizakodóak lehetünk.
Mitol jo edzo Xavi?
Semmit nem tett le az asztalra meg. Ezt a szintet barmelyik elodje tudta. Sot…
:goat:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2022. április 18., hétfő 23:28

Szerintem jó edző xavi, és hozott is változást a csapatnál. Az más kérdés, hogy mennyire lesz hosszútávon kifizetődő, hogy őt is szentként kezelik, és szinte minden hibát megmagyaráznak a drukkerek. Felhozta a brigádot az ötödikesekkel is, de most már azért kezd kiviláglani, hogy a téli igazolások maximum tűzoltásnak lesznek jók, nem véletlen adták őket olyan könnyen a pl klubok. Lenézni kár őket, mert csúnyán kifújták a nózit múltkor, de az még jobban elaltatta a katalánokat, és elhitték, hogy ez a mesterséges eufória akkor örökké tart. Nagy valószínűséggel nehéz lesz felépíteni ezzel a tikitakával (aminek a megcsúfolása ez a de jongra ívelgetés..), mert már minden nagyobb csapat kiismerte, és nincs már meg a játékosállomány hozzá.

Szép ez lesz ez a bajnoki győzelem, építkezni kell tovább, ha a nyár jól sikerül, akkor nagyon bizakodóak lehetünk.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2022. április 18., hétfő 23:19

Hát nem tudom, egy jó Messi szerintem kihúzná őket a bajból. Azt hallottam nem boldog Párizsban. :D

Nagyi4422
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2022. április 12., kedd 18:09
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Reál Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nagyi4422 » 2022. április 18., hétfő 23:15

Állomforduló :salute:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. április 18., hétfő 23:15

Azert a játékvezető itt is a legalja volt. Szerintem azt sem tudta sokszor, hogy kifele, vagy befele kell fujni. Elmaradt lapok itt ott. Torres/alba parosbol az egyik siman mehetett is volna zuhanyozni. Oké, hogy bukott a barca, szarni minden másra, de geci tényleg mi megy spanyolban? Mi ez a gennyes testület? Meghökkentő :|
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. április 18., hétfő 23:13

Jó hát jött vagy 30.000 Cadiz ultra biztos, úgy mondjuk könnyü.

Amúgy meh ujefamargit. :coffee:


Piké mit twittyelt, megvettük a ligát?

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2022. április 18., hétfő 23:12

impossible írta: Lesznek itt meg Xaviout kommentek is év végére.
Ennek azért messziről fogunk nekifutni, pár napja itt még Xavi 10/10 volt. :D

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: impossible » 2022. április 18., hétfő 23:11

Azért ez a Xavimagic várható volt, hogy elfogy az is csoda volt, hogy eddig tartott igazából előre van 3 posztra 6-7 emberük hátul meg évek óta nem tudnak egy értelmes középhátvédet találni, engem eddig Araujo faszi se győzött meg.
Lesznek itt meg Xaviout kommentek is év végére.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. április 18., hétfő 23:07

Sociedad még a végén vérszemet kap. :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. április 18., hétfő 23:05

Csabi írta:
dzsi91 írta: Szeribtem direkt szopatott le minket Carlo a clasicon. Mi felszívtuk magunkat a barsza meg még vagy 5 évig ellesz azzal a clasico győzelemmel meg a dns-ükkel.
gyöngyszem egy másik helyről: a clasico 0-4 reális, az hogy mi a bl 4-ben vagyunk egyáltalán nem az

B-)
Jajj, nem mertem átolvasgatni a sötét oldalt. A múltkor is kaptam, hogy nem igazak, amit leírtam. 😮
De most kíváncsivá tettél. 🤔

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2022. április 18., hétfő 23:03

Annyira szeretem, hogy folyamatosan bíróznak. 🤣 Meg ellenük mindenki "élete meccsét" játsza.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég