Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 17., szerda 10:50

A következő választásokon ha indul is, az csak látszat lesz, szerintem jelenleg is minden megmozdulásuk arra épül, hogy pillanatnyilag elfedjék a gondot, majd a következő vezetés megoldja. Ők majd azt kommunikálják, hogy amit az előd hagyott azt egyenesbe hozták de a munkát másnak kell befejezni és amikor a barca egy nap visszatér a pénzügyi stabilitás talajára, ezek is előmásznak a sírjukból.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 17., szerda 10:48

Realista24 írta:
Pad'em írta: Barcás cégek vették meg eddig is a studió százalékait. Fiktív az egész történet, nincs mögötte semmi. Se az eladó nem ad semmit, a vevő sem fizet. Nyílt könyvelési csalás, csak papíron létezik. Tebas meg engedi.

Nem is tudják ezt már sztem tovább megjátszani, Deco nyilatkozta is hogy most nem tudnak igazolni januárban. Nyáron szerintem eladják Lewat meg de Jongot aztán abból turiznak.
De Deco ezt meg azelott mondta nem, hogy belengettek az ujabb 200 millios sikersztorit :mrgreen:

2-3 napja nyilatkozna. Meglepne ha megint le tudnának tolni egy ilyet, én nem láttam ennek hírét, de a katalán maffiánál sose tudni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. január 17., szerda 10:40

wZoLee7 írta:
BlancoMark írta:
Pont ezert is gondolom, hogy ez a klub addig nem fog tudni megujulni amig egy ilyen Laporta fele alak az elnok. A sunyi 'megoldom okosba' hozzaallas szelleme hatja at az egesz klubot es ez a szellemiseg lecsorog a csapathoz is.
a nem sunyi megoldom okosban verzió lenne az hogy eladják a klubot, mert a harmadik verzió az, hogy a keret 90%-ét eladják, és szinte full utánpótlás vagy másodvonalas arcokkal építkeznek a nulláról újra, akik fizetése szinte semmi, de ezt egy barca nem lépi meg. Hamarabb lesz a klub valami arabé, miután még évekig húzzák hasonló húzásokkal a halaszthatatlant. Szerintem pénzügyileg max segítene valamit de meg nem mentené a klubot az sem, ha 2-3 évig mindent megnyernének.
Itt nem csak az igazolasokrol van szo Laportaekkal
kapcsolatban. A gyulolkodo, bunbakkereso retorika. A Negreira fianak kuldott kifizetesek 15 evig. A "Barca-DSN"-hez valo beteges ragaszkodas.

Egy ilyen emberrel lehetetlen megujulni, tul sok van a szamlajan. En arra szamitok hogy meg lejjebb viszi oket a godorben, es amikor elerik az utobbi 20-30 ev legmelyebb pontjat, akkor johet egy uj arc tiszta lappal aki megreformalhatja oket. Az egesz klub intezmenyesen buzlik a korrupciotol es a simliskedestol. A penzugyi trukkozes mar csak hab a tortan.

Meg ha nem is itelik el oket a Negreira ugy miatt too big to fall elven, azert mintha a karma kemenyen dolgozna ellenuk.


https://twitter.com/BarcaUniversal/stat ... 2379809792

:D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 10:38

Pad'em írta: Barcás cégek vették meg eddig is a studió százalékait. Fiktív az egész történet, nincs mögötte semmi. Se az eladó nem ad semmit, a vevő sem fizet. Nyílt könyvelési csalás, csak papíron létezik. Tebas meg engedi.

Nem is tudják ezt már sztem tovább megjátszani, Deco nyilatkozta is hogy most nem tudnak igazolni januárban. Nyáron szerintem eladják Lewat meg de Jongot aztán abból turiznak.
De Deco ezt meg azelott mondta nem, hogy belengettek az ujabb 200 millios sikersztorit :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 17., szerda 10:35

Barcás cégek vették meg eddig is a studió százalékait. Fiktív az egész történet, nincs mögötte semmi. Se az eladó nem ad semmit, a vevő sem fizet. Nyílt könyvelési csalás, csak papíron létezik. Tebas meg engedi.

Nem is tudják ezt már sztem tovább megjátszani, Deco nyilatkozta is hogy most nem tudnak igazolni januárban. Nyáron szerintem eladják Lewat meg de Jongot aztán abból turiznak.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 17., szerda 10:32

RealMadridFanatic írta: Én is ezt írtam, hogy ez rövid távú mutyi, tűzoltás, aminek egy végkimenetele lehet, a sociók kész tények elé lesznek állítva, vagy arab kézbe kerül a klub (amennyiben a vevő átvállalja az adósságrendezést), vagy földbe állnak.
Vagy Szuperliga. Melyik lenne a socióknak a nagyobb pofon, ha az arabok mentenék meg őket, vagy ha Pérez? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 10:31

RealMadridFanatic írta:
Realista24 írta:

Miert ne lenne win-win?
Papiron eladjak, liga elfogadja, elkoltik a fiktiv penzt. Majd fel ev mulva kiderul, hogy eladtak, de nincs aki fizessen. Vissza az egesz, eladjak ujra, esetleg felertekelve, hogy a hianyzo osszeget is le tudjak fedni.

Majd ujra es ujra es ujra, ameddig bele nem buknak. Akkor majd lehet jon egy adohatosag, birsag, rendorseg, letartoztatas es vegul eladjak valami arabnak a klubot.
Ahogy írod, ebbe előbb-utóbb belebuknak. Akiktől a fiktív pénzzel vásároltak kopogtatni fognak érte (nyilván feljelentés és hasonlók, nem betoncipős fürdő a tengerben).

Én is ezt írtam, hogy ez rövid távú mutyi, tűzoltás, aminek egy végkimenetele lehet, a sociók kész tények elé lesznek állítva, vagy arab kézbe kerül a klub (amennyiben a vevő átvállalja az adósságrendezést), vagy földbe állnak.
Na, most mondd, hogy ez nem win-win szituacio :mrgreen: Most ok is jol jarnak, kesobb meg mi :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. január 17., szerda 10:27

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta:

De nem win-win, ezzel csak a mosoda jár jól, de egyébként arra is vannak kifinomultabb módszerek.
Miert ne lenne win-win?
Papiron eladjak, liga elfogadja, elkoltik a fiktiv penzt. Majd fel ev mulva kiderul, hogy eladtak, de nincs aki fizessen. Vissza az egesz, eladjak ujra, esetleg felertekelve, hogy a hianyzo osszeget is le tudjak fedni.

Majd ujra es ujra es ujra, ameddig bele nem buknak. Akkor majd lehet jon egy adohatosag, birsag, rendorseg, letartoztatas es vegul eladjak valami arabnak a klubot.
Ahogy írod, ebbe előbb-utóbb belebuknak. Akiktől a fiktív pénzzel vásároltak kopogtatni fognak érte (nyilván feljelentés és hasonlók, nem betoncipős fürdő a tengerben).

Én is ezt írtam, hogy ez rövid távú mutyi, tűzoltás, aminek egy végkimenetele lehet, a sociók kész tények elé lesznek állítva, vagy arab kézbe kerül a klub (amennyiben a vevő átvállalja az adósságrendezést), vagy földbe állnak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 10:24

RealMadridFanatic írta:
Laporta valamelyik ismerose es igy mossak tisztara a penzet.
Win-win.
De nem win-win, ezzel csak a mosoda jár jól, de egyébként arra is vannak kifinomultabb módszerek.
Miert ne lenne win-win?
Papiron eladjak, liga elfogadja, elkoltik a fiktiv penzt. Majd fel ev mulva kiderul, hogy eladtak, de nincs aki fizessen. Vissza az egesz, eladjak ujra, esetleg felertekelve, hogy a hianyzo osszeget is le tudjak fedni.

Majd ujra es ujra es ujra, ameddig bele nem buknak. Akkor majd lehet jon egy adohatosag, birsag, rendorseg, letartoztatas es vegul eladjak valami arabnak a klubot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 17., szerda 10:21

BlancoMark írta:
kiserik írta: De nem kell nekik pénz. Eladják ezt a stúdiót vagy mi a tökömet papíron. Nem kapnak érte pénzt, ahogy korábban sem kaptak, csak papíron. Vesznek játékost, akit nem fizetnek ki, ahogy most is tartoznak a fél világnak, csak papíron. Ilyen ez a barca biznic. Többmintegyklub :lol:
Pont ezert is gondolom, hogy ez a klub addig nem fog tudni megujulni amig egy ilyen Laporta fele alak az elnok. A sunyi 'megoldom okosba' hozzaallas szelleme hatja at az egesz klubot es ez a szellemiseg lecsorog a csapathoz is.
a nem sunyi megoldom okosban verzió lenne az hogy eladják a klubot, mert a harmadik verzió az, hogy a keret 90%-ét eladják, és szinte full utánpótlás vagy másodvonalas arcokkal építkeznek a nulláról újra, akik fizetése szinte semmi, de ezt egy barca nem lépi meg. Hamarabb lesz a klub valami arabé, miután még évekig húzzák hasonló húzásokkal a halaszthatatlant. Szerintem pénzügyileg max segítene valamit de meg nem mentené a klubot az sem, ha 2-3 évig mindent megnyernének.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. január 17., szerda 9:57

Laporta valamelyik ismerose es igy mossak tisztara a penzet.
Win-win.
De nem win-win, ezzel csak a mosoda jár jól, de egyébként arra is vannak kifinomultabb módszerek.
De nem kell nekik pénz. Eladják ezt a stúdiót vagy mi a tökömet papíron. Nem kapnak érte pénzt, ahogy korábban sem kaptak, csak papíron. Vesznek játékost, akit nem fizetnek ki, ahogy most is tartoznak a fél világnak, csak papíron.
De kell pénz, egy játékosvásárlás, vagy fizetés előbb-utóbb tényleges költségként jelentkezik, ezt nem lehet a valóságban a végtelenségig húzni.

Hiába felelnek meg papíron FFP-nek, Ligának, bárkinek, előbb-utóbb a mutyikkal beborul az egész klub, vagy ha arra játszanak, hogy kénytelenek lesznek eladni arab kézbe, ott is piros zászló lesz, amikor meglátják, hogy a papíron működő klub mögött ott van valós 2 milliárd euro tartozás. Ami persze arabéknak bele is férhet, de nem látom, hogy ez a politika akár középtávon is menedzselhető.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4883
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. január 17., szerda 9:51

kiserik írta: De nem kell nekik pénz. Eladják ezt a stúdiót vagy mi a tökömet papíron. Nem kapnak érte pénzt, ahogy korábban sem kaptak, csak papíron. Vesznek játékost, akit nem fizetnek ki, ahogy most is tartoznak a fél világnak, csak papíron. Ilyen ez a barca biznic. Többmintegyklub :lol:
Pont ezert is gondolom, hogy ez a klub addig nem fog tudni megujulni amig egy ilyen Laporta fele alak az elnok. A sunyi 'megoldom okosba' hozzaallas szelleme hatja at az egesz klubot es ez a szellemiseg lecsorog a csapathoz is.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 17., szerda 9:40

De nem kell nekik pénz. Eladják ezt a stúdiót vagy mi a tökömet papíron. Nem kapnak érte pénzt, ahogy korábban sem kaptak, csak papíron. Vesznek játékost, akit nem fizetnek ki, ahogy most is tartoznak a fél világnak, csak papíron. Ilyen ez a barca biznic. Többmintegyklub :lol:

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 17., szerda 9:24

RealMadridFanatic írta: De honnan esne be a pénz? Piaci alapon hol ér ez a Barca Studios kamu bármennyit? Vagy ebben vannak közvetítési jogok? Akkor el tudom képzelni, hogy ér valamit, de alapvetően ki rak be a Barcába 200M-t úgy, hogy semmilyen jel nem utal rá, hogy ez megtérül?
Laporta valamelyik ismerose es igy mossak tisztara a penzet.
Win-win.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. január 17., szerda 9:21

De honnan esne be a pénz? Piaci alapon hol ér ez a Barca Studios kamu bármennyit? Vagy ebben vannak közvetítési jogok? Akkor el tudom képzelni, hogy ér valamit, de alapvetően ki rak be a Barcába 200M-t úgy, hogy semmilyen jel nem utal rá, hogy ez megtérül?
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. január 17., szerda 9:13

azt leszarom, de barsza egyik legjobbja is. :mrgreen: tőle jobbat úgyse hoznának. elköltenék foltozásra

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 17., szerda 9:12

Csabi írta:
realmadrid95 írta: Kozben irjak, hogy a studiobol befolyt osszegeket egy kpra koltene Deco 60-90 m korul.
költse. :lol: de jongot meg remélem eladják. :lol:
Ezzel mar probalkoztak, de a szoke herceg tul jol erzi magat es nem akart es akar tavozni :mrgreen:
Mondjuk a liga (egyik) legjobban fizetett jatekosa azt hiszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. január 17., szerda 9:02

realmadrid95 írta: Kozben irjak, hogy a studiobol befolyt osszegeket egy kpra koltene Deco 60-90 m korul.
költse. :lol: de jongot meg remélem eladják. :lol:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 17., szerda 9:01

Nika91127 írta:
realmadrid95 írta: Kozben irjak, hogy a studiobol befolyt osszegeket egy kpra koltene Deco 60-90 m korul.
De milyen befolyt összeg? Hát könyörgöm, az előzőt se kapták meg.
Na de ennek lehetőségét anno megszüntette a liga, nem? Voltak ilyen hírek. Meg még mindig mi a tököm ez a studio, hogy a fele 200 milliót ér, hagyjuk már! :lol:

Más; én nem szeretném Mout a Barca élén látni. Fájna is, meg nem szeretném, hogy elinduljanak felfelé, márpedig bőven benne lenne a pakliban. Plusz kinek hiányzik, hogy a felspanolt Gavi szétrúgja Bellinghamet, vagy bárki mást?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 17., szerda 9:00

ez a barca studios az évtized üzlete az fix, a semmiért enyi pénzt kapni és elkölteni, ez már művészet


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég