Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2024. január 18., csütörtök 20:02

Szerintem nagyon jó védő Araujo. Simán beférne bármelyik nagycsapatba a világon.

Sztem a legjobb Barca játékos jelenleg. Meg tavaly is a legjobb játékosuknak gondoltam.

Szerintem.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 18., csütörtök 20:01

zsírosdeszka írta: Valaki mondja már meg, miért hiszik azt a Barca szurkolók, hogy Árázsúhó a világ legjobb védője? :lol: De most őszintén! Mire fel? Jó védőnek tartom, jó adottságokkal, de kb. ennyi.
Az egyiket a legjobb elé tegyük oda és már igaz is. Elfogultan elhagyják az egyiket és ennyi a sztori, mi is gyakran tesszük ezt saját játékossal.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. január 18., csütörtök 19:58

zsírosdeszka írta: Valaki mondja már meg, miért hiszik azt a Barca szurkolók, hogy Árázsúhó a világ legjobb védője? :lol: De most őszintén! Mire fel? Jó védőnek tartom, jó adottságokkal, de kb. ennyi.
Ezt én sem értem. Mondjuk én a múltkor azon akadtam fenn, hogy itt is klasszisnak írták. :( El fog veszni a klasszis szó értéke, ha már Araujo-ra is ezt használjuk.

Amúgy az eurobarcán sem nevezik világ legjobbjának, csak a kedvenc, örök optimista felhasználóm, Bence. Szeret nagy szavakkal dobálózni. :kalapos: Tudom, hogy nem szabad személyeket így megemlíteni, de ha jól tudom itt is regisztrálva van, reagálhat, ha akar. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2024. január 18., csütörtök 19:54

realbeckham írta: Szuperkupa bukta, 4. Hely a bajnoksagban, -7pontra a madridtol. Szarul kinéző játék.

Xavi szerint a hanyatlasuk oka, hogy nem tudták feldolgozni a csapat lelkének, Gavinak az elvesztését. :agree:

Én nem tudom milyen edző motta, de remélem nem valtja le xavit még egy pár évig! Imádom
Gavi a csapat szíve!
Ha Pedri hiányozna, akkor copypaste.
Vagy Arajuo (amúgy a kupadöntő óta megtalálta valaki vagy még mindig egy barlamgban bőg)?

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2024. január 18., csütörtök 19:41

Valaki mondja már meg, miért hiszik azt a Barca szurkolók, hogy Árázsúhó a világ legjobb védője? :lol: De most őszintén! Mire fel? Jó védőnek tartom, jó adottságokkal, de kb. ennyi.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 18., csütörtök 19:13

Szuperkupa bukta, 4. Hely a bajnoksagban, -7pontra a madridtol. Szarul kinéző játék.

Xavi szerint a hanyatlasuk oka, hogy nem tudták feldolgozni a csapat lelkének, Gavinak az elvesztését. :agree:

Én nem tudom milyen edző motta, de remélem nem valtja le xavit még egy pár évig! Imádom
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2024. január 18., csütörtök 18:51

Motta munkája tényleg elég komoly a Bolognanal. Mar tavaly is jo volt őket nézni, de idén szintet leptek vele.

realmadrid95
Hozzászólások: 1865
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 18., csütörtök 18:21

A noi foci elott volt mar, hogy Deco Mottat szeretne Xavi potlasakent? Mottat tartjak az idei ev legjobb edzojenek eddig a Seria A ban.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2024. január 18., csütörtök 14:44

Sajnos a női fociról sokat elmond, hogy a világnak kb a rubialesi csók marad meg a világbajnokságról :lol: Egyébként nincsen azzal bajom, hogy van női labdarúgás, de sosem fogom szeretni, nézni- Nekem azzal van bajom, hogy pl a csodálatos FIFA ugyanúgy akarja kezelni, mint a férfit. Nálam a Real Madrid nem a női csapat és annak az eredményei, szóval csatlakozva az előttem szólókhoz, az összes női BL-t megnyerheti a Barca, ha mi pedig hasítunk az igaziban B-) Egyébként a férfi kosárcsapattal is így vagyok, megnézem az eredményeket, sőt amikor Hanga itt volt még meccset is néztem, de különösebben az sem érdekel. Hozzátéve, hogy a (férfi) kosárlabdát szeretem.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 18., csütörtök 14:40

hehetheoriginal írta:
Donát írta:

De itt senki nem a sportágon röhög, hanem azon, hogy anno a Barca a görhoki bl győzelmeik és a Madrid foci bl győzelmei közé rakott egyenlőségjelet.
de. én azon röhögök :lol:
Oké, de te vagy az Alfa, a kivétel, én meg a pórnépre értettem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 18., csütörtök 14:31

Donát írta:
babaking írta:

Görhoki tényleg fasza, régen az utcában toltuk egy csomót. Most meg tök jó pályák vannak ahol lehet játszani.
De itt senki nem a sportágon röhög, hanem azon, hogy anno a Barca a görhoki bl győzelmeik és a Madrid foci bl győzelmei közé rakott egyenlőségjelet.
de. én azon röhögök :lol:
anno a Barca a görhoki bl győzelmeik és a Madrid foci bl győzelmei közé rakott egyenlőségjelet
emlékszem :coffee:

mikor a kistesó bármit megtesz, hogy a nagytesó figyeljen rá :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 18., csütörtök 14:25

babaking írta:
hehetheoriginal írta: részvétem :mrgreen:

az a görhoki nagyon klafa, választok is magamnak kedvenc játékost.
van belőle női bajnokság is?
úgy az igazi
Görhoki tényleg fasza, régen az utcában toltuk egy csomót. Most meg tök jó pályák vannak ahol lehet játszani.
De itt senki nem a sportágon röhög, hanem azon, hogy anno a Barca a görhoki bl győzelmeik és a Madrid foci bl győzelmei közé rakott egyenlőségjelet.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. január 18., csütörtök 14:22

hehetheoriginal írta:
Kozvetlen csaladban van noi "profi", hallgatom eleget
részvétem :mrgreen:

az a görhoki nagyon klafa, választok is magamnak kedvenc játékost.
van belőle női bajnokság is?
úgy az igazi
Görhoki tényleg fasza, régen az utcában toltuk egy csomót. Most meg tök jó pályák vannak ahol lehet játszani.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. január 18., csütörtök 14:20

___Samy___ írta:
realbeckham írta: Kevesen tudják, de a Barcelona a legtöbb európai kupával rendelkező Görhoki nagyhatalom.

Én szvsz arra jobban irigykedek, mint az ilyen női foci, meg Bonmatí féle nevetséges pc faszsagokra.
A multkor nem beleszamoltak ezeket is a klub trofeaiba, hogy beelozzenek minket? :lol: :lol:
De. 134 db rollerhoki kupajuk van a vitrinben. A legelsőt a 70es evekben szerezték. Azóta meg dinasztia
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. január 18., csütörtök 14:08

MVPP írta:
RealMadridFanatic írta: Nem kellene osszehasonlitani a noi meg ferfi focit, ha nem tolnak az arcodba, hogy ez milyen jo es profi es hasonlok. Meg egyenlo banasmod, egyenlo penzek es hasonlo elmes meglatasok, aztan egy regnalo vilagbajnokot egy megye kettes fiu u15 agyonver kozben. Amivel tenyleg nincs is semmi baj, de attol meg teny marad, hogy a kutyat nem erdekli, nem termel penzt, szemben pl. egy noi kezivel, vagy vizilabdaval.

Kozvetlen csaladban van noi "profi", hallgatom eleget, meg ebbol kifolyolag a noi VBbe is bele-beleneztem, hat siralmas. Atlagosan van egy olyan jatekos csapatonkent, akinek rendben van a koordinacioja, ugyes, nezheto, de osszessegeben botrany. Es akkor ott is megy, hogy miert nem adja semmi az xy meccset - hat azert mert senki nem kivancsi ra es nem termel bevetelt.
Nagyjából egyetértek, de női vízilabda? Körülbelül 7 ország tud olyan csapatot a vízbe küldeni, akik nem a fulladással küszködnek a meccs nagy részében.
Az szubjektív volt, nem éreztem nézhetetlennek, de elképzelhető, hogy mélyebben beleásva az is hasonlóan színvonaltalan és nem termel semmit.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 18., csütörtök 14:06

lestat írta:
wZoLee7 írta:

A noi foci soha nem huzza oket ki a bajbol. A szint is alacsony, marmint a tornak szintje. Van, letezik, es kb ennyi.
Aki meg ossze vonja a ket agat annak annyi esze is van.

Barmilyen noi sportot kulon tudnak szamolni az emberek. Legyen tennis vagy kosarlabda de ha noi focirop van szo azt hiszik azt valamiert ossze kell hasonlitani a ferfi szakaggal…
Részemről az egész összehasonlítgatás a klubokra értendő, magasról teszek rá h férfi foci, női foci, kosárlabda vagy kidobós, a kluboknak sem anyagilag sem marketing szempontból nem a női foci a mérce, kb a lista végén lehet valahol.
Akárhány lányt/nőt ismerek akik szeretik a focit, valszeg életükben egy női meccset sem néztek meg. Kiemelem, azok akiket ismerek...valszeg egy női focistát sem tudnának mondani, de garantálom, hogy egy csomó férfi játékost, címert, stadiont ismernének fel. Nem kell itt semmit összemosni vagy külön venni, a női foci sehol sincs. Még a fifa szemében sem, elég megnézni a két vb közti rendezésbeli különbséget. Még mielőtt itt bárki rámsüti, hogy ez bunkóság és nő ellenes, a kerékpárban pl aktívan követem a nőket is, a fociban egyszerűen élvezhetetlen.

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 18., csütörtök 14:04

RealMadridFanatic írta: Nem kellene osszehasonlitani a noi meg ferfi focit, ha nem tolnak az arcodba, hogy ez milyen jo es profi es hasonlok. Meg egyenlo banasmod, egyenlo penzek es hasonlo elmes meglatasok, aztan egy regnalo vilagbajnokot egy megye kettes fiu u15 agyonver kozben. Amivel tenyleg nincs is semmi baj, de attol meg teny marad, hogy a kutyat nem erdekli, nem termel penzt, szemben pl. egy noi kezivel, vagy vizilabdaval.

Kozvetlen csaladban van noi "profi", hallgatom eleget, meg ebbol kifolyolag a noi VBbe is bele-beleneztem, hat siralmas. Atlagosan van egy olyan jatekos csapatonkent, akinek rendben van a koordinacioja, ugyes, nezheto, de osszessegeben botrany. Es akkor ott is megy, hogy miert nem adja semmi az xy meccset - hat azert mert senki nem kivancsi ra es nem termel bevetelt.
Nagyjából egyetértek, de női vízilabda? Körülbelül 7 ország tud olyan csapatot a vízbe küldeni, akik nem a fulladással küszködnek a meccs nagy részében.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 18., csütörtök 14:03

Kozvetlen csaladban van noi "profi", hallgatom eleget
részvétem :mrgreen:

az a görhoki nagyon klafa, választok is magamnak kedvenc játékost.
van belőle női bajnokság is?
úgy az igazi
thereisonly1ronaldo

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 18., csütörtök 13:58

realbeckham írta: Kevesen tudják, de a Barcelona a legtöbb európai kupával rendelkező Görhoki nagyhatalom.

Én szvsz arra jobban irigykedek, mint az ilyen női foci, meg Bonmatí féle nevetséges pc faszsagokra.
A multkor nem beleszamoltak ezeket is a klub trofeaiba, hogy beelozzenek minket? :lol: :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2024. január 18., csütörtök 13:54

Nem kellene osszehasonlitani a noi meg ferfi focit, ha nem tolnak az arcodba, hogy ez milyen jo es profi es hasonlok. Meg egyenlo banasmod, egyenlo penzek es hasonlo elmes meglatasok, aztan egy regnalo vilagbajnokot egy megye kettes fiu u15 agyonver kozben. Amivel tenyleg nincs is semmi baj, de attol meg teny marad, hogy a kutyat nem erdekli, nem termel penzt, szemben pl. egy noi kezivel, vagy vizilabdaval.

Kozvetlen csaladban van noi "profi", hallgatom eleget, meg ebbol kifolyolag a noi VBbe is bele-beleneztem, hat siralmas. Atlagosan van egy olyan jatekos csapatonkent, akinek rendben van a koordinacioja, ugyes, nezheto, de osszessegeben botrany. Es akkor ott is megy, hogy miert nem adja semmi az xy meccset - hat azert mert senki nem kivancsi ra es nem termel bevetelt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég