Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 26., kedd 16:09

De miért erős túlzás erre a tizi? Nem olyan vidám dolog, mikor végighúzzák a stoplikat az ember vádliján.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 26., kedd 15:56

Erős túlzás azt mondani erre a Case esetre, hogy tizi. A kontakt viszont elvitathatatlan.

Viszont Sanyikamnak üzenem, hogy nézze vissza nyugodtan az elmúlt évekből a kedvenc csapatát, főként az igazán "férfias" játékosait. Aztán majd utána jöjjön ide magyarázni.

Nekem ne gyertek ide a szót osztani úgy, hogy egy többszörösen visszaeső, harapós állat hordja nálatok a 9-es mezt. Más szemében a szálkát ugye...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2019. február 26., kedd 15:21

petiamadridista írta:Csicskák ezek teeee.

Remélem holnap egy kamutizivel megyünk tovább a szentbarcán.
Remélem szép játékkal úgy,hogy még nekik kedvez a bíró :hmmm:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. február 26., kedd 14:47

Csicskák ezek teeee.

Remélem holnap egy kamutizivel megyünk tovább a szentbarcán.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. február 26., kedd 13:59

Majd figyeljetek szombaton, és jegyzeteljétek mennyire fogja korrekten vezetni a meccset a kreatív szülők fia, Hernández Hernández, valamint a legelfogulatlanabb spanyol bíró, Mateu Lahoz a VAR szobából.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 26., kedd 12:34

Amúgy komolyan ez volt az utóbbi idők legbetegebb agymenése.. :lol: :lol: :mrgreen:

Vannak ezek az újbarcások, akik a klasszikusok körül megjelennek, ide hánynak, kirakják őket.

De ez egy egészen új szint.

Sándorunk annyira rafinált, hogy idézeteket tesz ide.
Mondjuk azt nem írja honnan, ki írta ezt..stb.

De ez volt a heccelés magasiskolája.

Már majdnem megutáltam a Realt és a Madridomot is ennek köszönhetően. :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 26., kedd 12:17

Atyavilág. :lol: Ekkora bullshit gondolat menet csak azért születhet, mert a Real Madridot mindenki árgus szemmel figyeli, ha szereti, ha utálja. Ezért vagyunk mi a Real Madrid. A mérce.

Más meccseken nem történtek orbitális hibák és félre értések sohasem. Mint pl tavaly a Pool City meccseken. Á, dehogy. Vagy Ramos lerántja szálát vs Van Dijk széttalpalja az ellenfélt sípcsontját. Á, dehogy, az nem is szabálytalan.

Az a szép az egészben, hogy a sok uszító szar újság, portál semmi másból nem tud igazán megélni, mint a Real Madrid elleni uszításból. Ezért vagyunk mi a világ leghíresebb és legjobb klubja. Ennyi.

A fertő, mocsok és betegség meg az, amiben ezek az emberek habzószájjal próbálják bizonygatni maguknak, hogy a Real csak egy csaló banda.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 26., kedd 10:05

És itt ennyi a lényeg. Hozzáért, lerúgta, mind1, hogy mennyire. Nem kell atomra rúgnia, hogy 11-es legyen. Eltalálta, elesett. Ebben a szituban Casemiro homorítása a túlzó. Aki meg emiatt háborog egy Suarez, Busquets, Alba túloldalról az szánalmas. Hát pofám leszakad, Jászai Mari idejön számon kérni.

Erre a homorításra térjünk már majd vissza vasárnap, jó, Sanyi!?
Akkor de kíváncsi leszek a katalánöntudatosok véleményére...Mert, hogy nem mi fogunk fetrengeni megint az is biztos.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. február 26., kedd 9:30

Sanyi87 írta:
sebydani írta::lol: :lol: :lol:

Életem végéig ez a fertő vegyen körül. Ez az én közegem. :sziv:
Egészségedre. Részemről ilyen megmagyarázhatatlan bíráskodást még nem láttam. Ez ugyanis már a VAR korszakában történt. Egyértelmű csalás szemtanúi lehettünk. Az ilyen mocsoktól el kell határolódni.
Azt tudod ugye, hogy a Levantés gyerek stoplija hozzáért Casemiro (talán) sípcsontvédőjéhez? Innentől kezdve szabálybetartó volt a bíró annak ellenére, hogy egy súrolástól nem kellett volna a földön hemperegni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 26., kedd 8:10

Sanyi87 írta:A tegnapi eset után itt tartunk (hozzászólás):

"Sajnálom de aki a Realnak bír szurkolni, és van gyomra hogy az olyan gusztustalan csalásokat amilyenből a Real egy meccsen csinál kb tizet, úgy állítsa be mint megérdemelt siker, az csak gonosz ember lehet. Gonosz, alattomos, romlott lelkek a fehér mez rejtésében, akiben van egy csepp jóérzés, az próbál fejcsoválva elhatarolódni amit ez a banda művel, és amit a pályán kepvisel. Mert annak semmi köze e sportág szellemiségéhez, a fair playhez, a játék öröméhez. A Real Madrid egy fertő, egy mocsok, egy betegség ami mindent megpróbál elpusztítani maga körül"

Leírod ezt úgy, hogy kedvenc csapatodnál a Fradi szerepel. Ejj. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 26., kedd 7:22

Sanyiii. Sanyikaaaam. :lol:
Jól van, pörög a fórum, jön a kattintás. Nyomjátok Sanyik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. február 26., kedd 7:18

Steve írta:Remélem senki nem húzza fel magát ezen a fröcsögésen, felesleges.
Én köztudottan az az ember vagyok, aki nem tudja elfogadni, ha támadják a csapatot, valami durva szintre fel tudom húzni magam. Ejjj, hányszor írta már R24, Isti meg Dzsi, hogy mit kell ezeken pörögni... :( :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 26., kedd 5:56

Steve írta:
De az ilyen xarságokkal, mint az idézett fröcsögés, nem kell foglalkozni.
Szerintem amúgy most már bele kéne állni az ilyenekbe magasabb szinten is. Jó nem feltétlen a gyökkettő sanyiba hanem a goal.com-ba meg a hasonló mocskokba. Megnézném amúgy mi lenne velük,ha simán nem említhetnék meg a Real Madridot a felületükön. Hány kattintást buknának stb...

És a liverpool edzője se köphessen már a levegőbe egy nem létező agyrázkódást csak,hogy ne nyírják ki a szurkolóik a saját kapusukat. Teljesen beteg már ami most megy.

Azért van egy határ amikor csak úgy nem siklunk el afelett,hogy egy klub ellen 2 évig nem ítélnek büntetőt miközben a másikat meg mocskoljuk a legapróbb szarságokért. Vagy ha messi földberúg és ebből tizi lesz legyen már az is sláger téma de nem inkább keresnek egy apróbetűs részt a szabálykönyvben amitől meg lehet magyarázni,hogy ez amúgy teljesen szabályos tizi.

Az elmúlt évtized fénypontja nálam egyértelműen messi suareznek legurított tizije. A címlapokon zseniálisként lett beállítva. Na most képzeljük el,hogy Céronaldo vagy Ramos alázza meg így az ellenfelet..

Számomra az ilyen sanyi félék az emberiség legguszustalanabb példányai. Bort isznak és vizet prédikálnak. Így fairplay meg úgy emberség meg jóérzés de egy kibaszott játék miatt patkányoznak egy másik egyébként kurva profi és kurva sikeres embert. pfej
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 26., kedd 5:17

Sanyi87 írta:A tegnapi eset után itt tartunk (hozzászólás):

"Sajnálom de aki a Realnak bír szurkolni, és van gyomra hogy az olyan gusztustalan csalásokat amilyenből a Real egy meccsen csinál kb tizet, úgy állítsa be mint megérdemelt siker, az csak gonosz ember lehet. Gonosz, alattomos, romlott lelkek a fehér mez rejtésében, akiben van egy csepp jóérzés, az próbál fejcsoválva elhatarolódni amit ez a banda művel, és amit a pályán kepvisel. Mert annak semmi köze e sportág szellemiségéhez, a fair playhez, a játék öröméhez. A Real Madrid egy fertő, egy mocsok, egy betegség ami mindent megpróbál elpusztítani maga körül"
Amúgy én esküszöm,hogy ezt gondolom minden emberről aki követi a focit és nem Madridista. :D Külön hab a tortán amikor valaki a fairplay nevében (ami amúgy a legnagyobb parasztvakítás a meskuenklubal meg a lamasiaval karöltve) úgy beszélnek bazdmeg profi sportolókrol akiknek max annyi a bűnük,hogy lerúgnak valakit egy football pályán ami valljuk be nem egy ritkaság mintha bazdmeg gyerekeket erőszakolnának élőben :lol: Számomra nem ember akinek Ramos a patkány és Guardiola a géniusz, vagy akinek messi jófiu(aminek az egész mitosza abból fakad,hogy messi egy alapjáraton csendes ember) és Cr a gonosz. De belelehetne menni itt rengeteg finomságba a mindig vigyorgó Ronaldinhoval (szerencsétlennek csak úgy állt a szája) vagy ,hogy egy kikúrt goal.com ,hogy meri magának megengedni,hogy a barcelona psg meccs után nagybetűkkel hestegfutballtörténelem van egy szaros bajnokin egy véleményes tizi után meg geci kirakják,hogy nincs penaldo de van penaldrid? :lol:

Olyanok mint a vallási fanatikusok isten (fairplay) nevében mocskolnak bárkit csak azért mert már belebetegedtek abba,hogy ők elvileg a jó oldalon állnak és mindig a gonosz nyer. Mert ugye ez van mindig,hogy nincs igazság a fociban.Hát pedig szerintem nincs igazságosabb sport ennél. Ha évekig röhögsz Céronaldo-n a végén Céronaldo 5szörös aranylabdás lesz, ha minden ősszel amikor alkalmad nyílik gúnyolod a világ legnagyobb klubját vagy betegesen mocskolod bármit csinálnak a hiba a te készülékedben van és te vagy a sátán rabszolgája aztán foghatod a fejed és gyárthatod a gyíkzsidó elméletedet,hogy miért nyer a gonosz májusban megint. Azért mert te vagy a rossz oldalon. Azon az oldalon ahol nem ismerik a tiszteletet még is annak a nevében geci alpári stílusban minél gusztustalanabb módszerekkel mocskolnak egy profi sportolót vagy klubot közben meg az olyan megjátszott hígfos embereket magasztalják mint guardiola :D Ramos meg kb az elmúlt 20 év legnagyobb vezére de ő meg egy patkány az ilyen emberek szemében jézusom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. február 26., kedd 1:20

Sanyi87 írta:A tegnapi eset után itt tartunk (hozzászólás):

"Sajnálom de aki a Realnak bír szurkolni, és van gyomra hogy az olyan gusztustalan csalásokat amilyenből a Real egy meccsen csinál kb tizet, úgy állítsa be mint megérdemelt siker, az csak gonosz ember lehet. Gonosz, alattomos, romlott lelkek a fehér mez rejtésében, akiben van egy csepp jóérzés, az próbál fejcsoválva elhatarolódni amit ez a banda művel, és amit a pályán kepvisel. Mert annak semmi köze e sportág szellemiségéhez, a fair playhez, a játék öröméhez. A Real Madrid egy fertő, egy mocsok, egy betegség ami mindent megpróbál elpusztítani maga körül"
De szép macska vagy Sanyi...

Sunyi jellemtelen alattomos kis manó aki a homályból előmászva másra mutogatva provokál, még a saját butaságodat sem mered felvállalni. Vajon kinek szurkolhatsz? :hmmm: :lol: :lol: :lol:
Gondolom toltál egy 1man1jar-t az elmúlt évek BL küzdelmei során ha egy ilyen eset után így kiborulsz...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. február 26., kedd 0:09

Csaló gecik vagyunk, ez van, szokjátok meg. Random fb kommentekben is megmondták, meg most sanyi is.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 25., hétfő 23:58

Sanyi87 írta:
sebydani írta::lol: :lol: :lol:

Életem végéig ez a fertő vegyen körül. Ez az én közegem. :sziv:
Egészségedre. Részemről ilyen megmagyarázhatatlan bíráskodást még nem láttam. Ez ugyanis már a VAR korszakában történt. Egyértelmű csalás szemtanúi lehettünk. Az ilyen mocsoktól el kell határolódni.
Te, de most akkor mit akartál ezzel az idézettel egyébként..

Mondjuk oda lehetne írni ha már fél oldalnyi mocskolódást berak az ember, hogy kinek a hozzászólása, mit akarsz ezzel mondani, mit okosodjunk mi mezei szurkolók ebből a magas röptű írományból.


Én szívesen tanulok mindenhol valami újat nap, mint nap. De most komolyan nem értem ebből mit kellett volna leszűrnöm, vagy mi a cél..

Üljünk itt, hogy csaló Real?! Vagy kezdjük el elhagyni a Madridomot egyesével, mert egy fertő részesei vagyunk?!

Vagy mit akarsz?! Egyébként meg ki vagy és melyik szekrényből ugrottál így hirtelen elő?! Több kérdésem most nincs.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 25., hétfő 23:46

Sanyi87 írta:Részemről ilyen megmagyarázhatatlan bíráskodást még nem láttam. Ez ugyanis már a VAR korszakában történt. Egyértelmű csalás szemtanúi lehettünk. Az ilyen mocsoktól el kell határolódni.
Milyen kár, hogy ez nem a Girona ellen történt, akkor talán nem lennénk 9 pontra és valószínűleg 4 meccsnyire a barcától. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Sanyi87
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2019. február 25., hétfő 13:21
Kedvenc játékosaid: Modric
Kedvenc csapatod: Fradi

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sanyi87 » 2019. február 25., hétfő 23:34

sebydani írta::lol: :lol: :lol:

Életem végéig ez a fertő vegyen körül. Ez az én közegem. :sziv:
Egészségedre. Részemről ilyen megmagyarázhatatlan bíráskodást még nem láttam. Ez ugyanis már a VAR korszakában történt. Egyértelmű csalás szemtanúi lehettünk. Az ilyen mocsoktól el kell határolódni.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. február 25., hétfő 23:20

:lol: :lol: :lol:

Életem végéig ez a fertő vegyen körül. Ez az én közegem. :sziv:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég