Spanyol bajnokság

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 18., hétfő 6:28-kor befejeződött.

Atletico Madrid
3
3%
FC Barcelona
15
15%
Real Madrid
78
78%
Más, megírom kommentben
4
4%
 
Szavazatok száma: 100

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 26., kedd 21:51

Úgy beszélgettek vele mintha lenne értelme. Felnezek rátok :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 26., kedd 21:42

dzsi91 írta:Amúgy szerintem az azóta már megboldogult fosi jobb volt.Bár lehet csak a nosztalgia beszél belőlem. RIP.

Meg volt az aki fogyatékosan beszélt az is jó volt. Ez a kis hittérítő inkább csak magát győzködi arról,hogy tényleg a jó oldalon áll-e. A prime fosiban volt tűz és szenvedély,tudta hogy az élet egy háború.
:lol: :lol: :lol:
Ez joooo

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. február 26., kedd 21:21

Sanyi87 írta:Volt kontakt...Édes Istenem ezt a sok elfogult user-t. Mondjuk itt a madridomban megengedhető, de a fórumon kívül nehogy bárkit is hitegessetek magatokon kívül azzal, hogy ez 11-es volt. Tehát ha van kontakt akkor az 11-es? Holnap minden egyes szöglet vagy szabadrúgás után tizit akartok majd rúgni? Hány 11-est akartok kapni holnap, 20-at? Inkább az a gyanús, hogy ahhoz képest, hogy a liga fele lefocizik titeket rendszeresen, mindig befuttok a 2. helyre. Ezt a bíráskodást látva meg van a magyarázat. És a legszórakoztatóbb az egészben, hogy szerintetek ezek jogos 3 pontok. Uramatyám.
Sanyi kérdezném véleményed erről a két esetről is:

https://www.youtube.com/watch?v=uomNUoHw6PM

https://www.youtube.com/watch?v=4r5hxiOaZ8M

Ha ezek 11esek voltak, akkor minden egyes szöglet vagy szabadrúgás után tizit lehetne fújni. Nem akarlak itt megtéríteni, mert minden szurkoló elfogult egy kicsit a saját csapata irányába, de ez még nem ok arra, hogy hülyeségeket beszélj. Nemrég kaptatok két ilyen nagyon kérdőjeles 11est és ezek után jössz ide, ráadásul a valladolid ellen ti is azzal szereztétek meg a 3 pontot. Az mivel volt jogosabb 3 pont?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 26., kedd 20:51

Amúgy szerintem az azóta már megboldogult fosi jobb volt.Bár lehet csak a nosztalgia beszél belőlem. RIP.

Meg volt az aki fogyatékosan beszélt az is jó volt. Ez a kis hittérítő inkább csak magát győzködi arról,hogy tényleg a jó oldalon áll-e. A prime fosiban volt tűz és szenvedély,tudta hogy az élet egy háború.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 26., kedd 20:32

Sanyi! :sziv:

Ha már itt vagy segíthetnél nekünk egy kicsit! :agree:

Szeretném megérdeklődni, hogy egy tízes skálán 9, vagy pedig 10-es erősségűen szar érzés volt mikor megírtuk a foci történelmét és a 3. BL-t is behúztuk.

Te is és mi is tudjuk, hogy soha nem fogja ezt senki megismételni, így mi ezt a traumát nem élhetjük át.

Nagyon rossz volt?! :hmmm: Azóta sikerült újra leülnöd focit nézni?

Szia! :agree: :-*

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. február 26., kedd 20:21

Jó, hogy itt vagy Sanyi!

Légyszi ne tegyétek ki!

Engem szórakoztat az egyszerűsége, a belülről feltörő igazi gyűlölet.

Én csak egy dolog miatt aggódok, nehogy elvigye majd a szíve ennyi harag és gyűlölet után.

Ez vezethet gyomor gondokhoz, agyvérzéshez. Bármihez.

Mi primitív Madridisták meg itt fogunk továbbra is bután röhögni mindenen, sőt a Real behúz még 1-2 BL-t itt sorban akkor pláne.

Kár lenne érted Sanyi! De az vígasztaljon, hogy Te megmerted tenni!Megtetted amit a haza megkövetelet! Szembe mertél velünk szállni. Az igazság nálad van Sándor!Kemény vagy!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 26., kedd 20:16

Sanyi87 írta:Volt kontakt...Édes Istenem ezt a sok elfogult user-t. Mondjuk itt a madridomban megengedhető, de a fórumon kívül nehogy bárkit is hitegessetek magatokon kívül azzal, hogy ez 11-es volt. Tehát ha van kontakt akkor az 11-es? Holnap minden egyes szöglet vagy szabadrúgás után tizit akartok majd rúgni? Hány 11-est akartok kapni holnap, 20-at? Inkább az a gyanús, hogy ahhoz képest, hogy a liga fele lefocizik titeket rendszeresen, mindig befuttok a 2. helyre. Ezt a bíráskodást látva meg van a magyarázat. És a legszórakoztatóbb az egészben, hogy szerintetek ezek jogos 3 pontok. Uramatyám.
Adlak,hogy elfogultságról beszélsz közben bibliai méretű összeesküdésről írtál egy fröcsögős semmit aminek annyi volt a lényege,hogy te mennyire jó ember vagy attól,hogy egy olyan nemes klubnak szurkolsz mint a barszelona.

Ha te ettől nyugodtabban alszol oké. Csak az egész csaló real elméleted rögtön megbukik ha megnézzük,hány trófeát nyerhettetek az elmúlt években és a franco érában is. Persze tudom romantikus lélek vagy aki elhiszi,hogy az fc barszelona a hatalmas birodalmi elnyomás ellenére nyeri a címeket de a valóság azért ennél ridegebb. Ha zsebünkben lenne a liga például nincs az az isten,hogy ti nyerjetek akár egyet is ha fejreálltok akkor sem.

Szimplán annyi a történeted,hogy a tudatalattid pontosan tudja,hogy a barsza történetének legsikeresebb korszaka sem volt elég ahhoz,hogy a Real közelébe férkőzzön.Gyakorlatilag megcincáltátok az oroszlán bajszát és erre kaptatok 4 bl-t az arcotokba. Ezt feldolgozni meg iszonyat kemény.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 26., kedd 19:42

Sanyi87 írta:Volt kontakt...Édes Istenem ezt a sok elfogult user-t. Mondjuk itt a madridomban megengedhető, de a fórumon kívül nehogy bárkit is hitegessetek magatokon kívül azzal, hogy ez 11-es volt. Tehát ha van kontakt akkor az 11-es? Holnap minden egyes szöglet vagy szabadrúgás után tizit akartok majd rúgni? Hány 11-est akartok kapni holnap, 20-at? Inkább az a gyanús, hogy ahhoz képest, hogy a liga fele lefocizik titeket rendszeresen, mindig befuttok a 2. helyre. Ezt a bíráskodást látva meg van a magyarázat. És a legszórakoztatóbb az egészben, hogy szerintetek ezek jogos 3 pontok. Uramatyám.
Nagyon szétgyalázhatta a lelki világodat és a tudatodat hogy az hitted korszakos barcára nőttél fel, aztán mégis azt láttad évről évre hogy mi akasztottunk le egy valag BL serleget.

Közben meg a liga fele lefocizik minket rendszeresen. Nyugodj meg, nem lesz ez mindig ilyen rossz, pár év, és rájössz hogy nem ér ennyi görcsös vergődést az ellenfél fórumán a semmit nem érő "igazad" egy egyszerű bajnoki után.
Ha eddig eljutsz, akkor már csak pár könnycseppet fogsz elmorzsolni esténként az ágyikóban lefekvés előtt, hogy nem a te kis csapatod határozta meg ezt a korszakot mindenidőklegjobbjátékosával.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 26., kedd 19:02

Sanyi87 írta:Volt kontakt...Édes Istenem ezt a sok elfogult user-t. Mondjuk itt a madridomban megengedhető, de a fórumon kívül nehogy bárkit is hitegessetek magatokon kívül azzal, hogy ez 11-es volt. Tehát ha van kontakt akkor az 11-es? Holnap minden egyes szöglet vagy szabadrúgás után tizit akartok majd rúgni? Hány 11-est akartok kapni holnap, 20-at? Inkább az a gyanús, hogy ahhoz képest, hogy a liga fele lefocizik titeket rendszeresen, mindig befuttok a 2. helyre. Ezt a bíráskodást látva meg van a magyarázat. És a legszórakoztatóbb az egészben, hogy szerintetek ezek jogos 3 pontok. Uramatyám.
Miért vagy itt egyébként? Vagy trollkodsz, vagy nincs életed és itt éled ki magad, a gép mögül. Holnapi napra már nagyon rá vagy készülve. :lol: :mrgreen: Már fosol előre, mi lesz ha kedvenc csapatodat elverik? Csalás részünkről. Bezzeg amikor 5 meccs alatt le lett fújva 4-5 gólhelyzet "les" meg "szabálytalanság" címén, meg nem lett lefújva a támadás szabálytalanság/les miatt (ÉS!!! még meg se nézik VAR-ral) az ellenfél részéről, az rendben van. :lol: Legalább néznéd a másik oldalát is a dolognak. :lol: Engem aztán hidegen hagy ha nyer a Barca vagy veszít. Viszont idejönni, hogy a csúnya Realnak megint elcsalták a meccset, az szánalmas részedről. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 26., kedd 18:55

Victorioo írta:
4Rv írta: A bal térdében szakadt el a szalag, gyanítom nem attól a "brutálisan erős" kontakttól, amit még kikockázva sem lehet kivenni.
Nem is kell kikockázni mert simán látni.. itt a brazil esése a vicces ettől függetlenül volt kontakt, akkor miről beszélünk?
A bal térdét nem érhetette trauma az eset hatására?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. február 26., kedd 18:48

nem mindegy hogy 2. vagy 4. ? csőd mind ha nem első vagy.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Sanyi87
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2019. február 25., hétfő 13:21
Kedvenc játékosaid: Modric
Kedvenc csapatod: Fradi

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Sanyi87 » 2019. február 26., kedd 18:45

Volt kontakt...Édes Istenem ezt a sok elfogult user-t. Mondjuk itt a madridomban megengedhető, de a fórumon kívül nehogy bárkit is hitegessetek magatokon kívül azzal, hogy ez 11-es volt. Tehát ha van kontakt akkor az 11-es? Holnap minden egyes szöglet vagy szabadrúgás után tizit akartok majd rúgni? Hány 11-est akartok kapni holnap, 20-at? Inkább az a gyanús, hogy ahhoz képest, hogy a liga fele lefocizik titeket rendszeresen, mindig befuttok a 2. helyre. Ezt a bíráskodást látva meg van a magyarázat. És a legszórakoztatóbb az egészben, hogy szerintetek ezek jogos 3 pontok. Uramatyám.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 26., kedd 18:08

4Rv írta: amit még kikockázva sem lehet kivenni.
Én elsőre is láttam,hogy volt kontakt. Casemiro helyesen döntött amikor akkorát homorított mert a bíró és a var sem vette volna észre a szabálytalanságot ha nem repül nagyot a brazil.Lényegében egy indokolt műesést láthattunk a fairplay nevében ezzel megkímélve mindenkit egy meg nem adott tizitől. :coffee:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. február 26., kedd 18:01

4Rv írta: A bal térdében szakadt el a szalag, gyanítom nem attól a "brutálisan erős" kontakttól, amit még kikockázva sem lehet kivenni.
Nem is kell kikockázni mert simán látni.. itt a brazil esése a vicces ettől függetlenül volt kontakt, akkor miről beszélünk?

4Rv
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2019. január 6., vasárnap 17:20

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: 4Rv » 2019. február 26., kedd 17:33

Realista24 írta:
Süti írta:A homorítás csúnya volt, ebben egyetértünk. De megrúgta, ez is egyértelmű, úgyhogy nem értem hogy lehet ilyen helyzetben erős túlzás a tizi.
Én még azt nem értem, hogy a játékos ACL sérülést szenvedett. Mi mástól szedte volna össze, ha nem attól, hogy kontakt volt? Ráadásul ezek szerint brutálisan erős.
A bal térdében szakadt el a szalag, gyanítom nem attól a "brutálisan erős" kontakttól, amit még kikockázva sem lehet kivenni.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 26., kedd 17:27

Így már más, ezt a visszajatszast nem láttam. Én egy olyat láttam, amin mintha csak elrugott volna előtte. Innen nézve most már azt mondom, hogy meg lehetett ezt adni. Azért az a boka csak kapott.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 26., kedd 16:41

Szerintem ez tizi. Simán belerúgott.

Casemiro meg rájátszott persze,hogy nehogy igazságtalanság történjen, gáz lett volna ha ezt nem adják meg. Amúgy a mozdulat is elég hentes mégha csak súrolta is Casemirot. Még lehet ki is állítottam volna a tagot :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 26., kedd 16:39

Süti írta:A homorítás csúnya volt, ebben egyetértünk. De megrúgta, ez is egyértelmű, úgyhogy nem értem hogy lehet ilyen helyzetben erős túlzás a tizi.
Én még azt nem értem, hogy a játékos ACL sérülést szenvedett. Mi mástól szedte volna össze, ha nem attól, hogy kontakt volt? Ráadásul ezek szerint brutálisan erős.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. február 26., kedd 16:30

A homorítás csúnya volt, ebben egyetértünk. De megrúgta, ez is egyértelmű, úgyhogy nem értem hogy lehet ilyen helyzetben erős túlzás a tizi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Spanyol bajnokság

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 26., kedd 16:15

Süti írta:De miért erős túlzás erre a tizi? Nem olyan vidám dolog, mikor végighúzzák a stoplikat az ember vádliján.
A tizi már a bíró döntése, az hidegen hagy. De az a homorítás, na az nem kellett volna. Ismerjük a brazilt :mrgreen:

Amúgy kb a bokája magasságában ment a lába, és itt a Levantés lábán jól látszik, hogy megvan a kontakt, látszik, ahogy deformálódik.
https://twitter.com/minayero/status/1099807174614761473
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég