Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 1., péntek 13:49

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta:Számomra beismerni a hibákat nem gyengeség. A média amúgy is szétszedi a klubot, ha kell, ha nem. Nem végletekben gondolkodom én sem, de az önkritika a folyamatos "előre tekintés" helyett néha üdítő lenne. De lehet akkor egyedül vagyok.

Azt én sem várnám, hogy belső feszültségek, "leb*szások" nyilvánossá váljanak, meg azzal is tisztában vagyok, hogy egy multinál nem így működik a kommunikáció.
Nyilván beismerik, de elég ezt házon belül, nem kell kiteregetni a szennyest, ha meg mégis, akkor azt csinálja az arra érdemes személy, ne egy sokad rangú edző.

Elbeszélünk kicsit egymás mellett. Az edző alapvetően tévútra lépett, amikor elkezdte a rádióban osztani az észt, ez szerintem is igaz (legalábbis ebben a formában). Az is biztos, hogy a csapaton belül (ebbe belefoglalva az edzői stábot, vezetőket is) megbeszélik a hibákat - nyilván ez a dolguk.

Nekem ami hiányzik helyenként (bár Solari viszonylag nyílt), hogy néha a nyilatkozatokban legyen egy kis önkritika is, a 100. Barca elleni blama után pl. Persze nem a szavaknak kell döntőnek lenni, ha közben nincs mögöttük valós szándék a javulásra és a pályán nem látni az akarást.

Ebben a pillanatban mondjuk nem volt ilyen probléma érzésem szerint, de amikor megbuktatták anno Benítezt, vagy a közelmúltban Lopeteguit, ott azért kinyílt a bicska a zsebemben pár játékos hozzáállását látva, majd ehhez mérten a kötelező "mindent megteszünk...harcolunk...a Real Madridot sosem lehet leírni..." nyilatkozatokat olvasva. Vagy maradjon csendben, vagy szakadjon meg mindenki a sikerért, mert ez az alap.

Még egyszer mondom, a fazon kretén volt, de amint jön egy kritika, amiben érzésem szerint van is némi igazság, akkor neki lapát, miközben meg sok esetben a "saját fiaink alázhatnak meg" a pályára tett teljesítménnyel - miközben azt kommunikálja mindenki, hogy minden szuper, mindent megtettek, stb.

Mindegy, pont én nem akarok a csapatba állni, ennek hangot is adtam többször is, hogy ennyi siker után nem érzem jogosnak a mértéktelen savazást. Ez csak ilyen mellékzönge, amire túl sok szót fecséreltünk.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 1., péntek 13:37

RealMadridFanatic írta:Számomra beismerni a hibákat nem gyengeség. A média amúgy is szétszedi a klubot, ha kell, ha nem. Nem végletekben gondolkodom én sem, de az önkritika a folyamatos "előre tekintés" helyett néha üdítő lenne. De lehet akkor egyedül vagyok.

Azt én sem várnám, hogy belső feszültségek, "leb*szások" nyilvánossá váljanak, meg azzal is tisztában vagyok, hogy egy multinál nem így működik a kommunikáció.
Nyilván beismerik, de elég ezt házon belül, nem kell kiteregetni a szennyest, ha meg mégis, akkor azt csinálja az arra érdemes személy, ne egy sokad rangú edző.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 1., péntek 13:34

Számomra beismerni a hibákat nem gyengeség. A média amúgy is szétszedi a klubot, ha kell, ha nem. Nem végletekben gondolkodom én sem, de az önkritika a folyamatos "előre tekintés" helyett néha üdítő lenne. De lehet akkor egyedül vagyok.

Azt én sem várnám, hogy belső feszültségek, "leb*szások" nyilvánossá váljanak, meg azzal is tisztában vagyok, hogy egy multinál nem így működik a kommunikáció.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 1., péntek 13:17

RealMadridFanatic írta:Nem is írtam olyat, hogy teregessék ki a szennyest, amatőr lenne. Nem kell mindig, mindent, de néha lehetne vállalni, hogy nem sikerült, belesz*rtak, hibáztak, bármi.

Amikor meg komoly hiszti van a háttérben, azt úgyis érezni, vagy valaki köpni fog a sajtónak. Lehet olvasni a sorok között azért.
Nem szabad ilyet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 1., péntek 12:58

Nem is írtam olyat, hogy teregessék ki a szennyest, amatőr lenne. Nem kell mindig, mindent, de néha lehetne vállalni, hogy nem sikerült, belesz*rtak, hibáztak, bármi.

Amikor meg komoly hiszti van a háttérben, azt úgyis érezni, vagy valaki köpni fog a sajtónak. Lehet olvasni a sorok között azért.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 1., péntek 11:54

RealMadridFanatic írta:Azért van benne igazság, nyilván nem így kellett volna ezt kommunikálni, ugyanezeket el lehet mondani diplomatikusabban. Viszont nekem felüdülés egy őszinte nyilatkozat a sok, iszonyú unalmas sablon mellett, hogy dolgozunk tovább, nem adjuk fel, mi vagyunk a Real Madrid... Amik alapvetően persze igazak, csak néha valaki kiállhatna, hogy ez van, elk*rtuk, a bajnokság/kupa/akármi innentől komplikált. Nem kell azt mondani, hogy elengedtük, mert akkor a kínaiak lehet nem vesznek annyi mezt, de néha egy kis realizmus nem ártana.


A mondandójából meg Casemiro nyilván túlzás, nem is volt vele nagy baj, Kroos az egyik kedvencem, de nem az a feladata, hogy Ő teremtse meg a különbséget így van benne némi igazság. Ez szerintem nem azt jelenti, hogy elbírja a csapat. Ramos meg az elsőnél pont azt a határozottságot nem mutatta, amivel az ilyen szitukban menteni szokott.


Mondom, megértem, hogy ez nem fért bele, de nem teljesen hülyeség amit mondott szerintem.
Ezt soha nem értettem....Miért kéne egy klubnak, cégnek, intézménynek mindig mindent őszintén a nyilvánosság orrára kötni??? Minden ügyet kiteregetni, minden folyamatot egyértelműsíteni, mindenről nyíltan részletesen beszélni? Mert mi vagyunk a szurkolók és jogunk van? Lófaszt. Ami belső ügy az belső ügy. Ha a csapat tevékenysége körül, a pályán, bárhol hiba van, akkor a felettes vonja kérdőre a felelőst és javítsák ki. De miért kéne ezt kifelé is kommunikálni? Igenis kifelé ezt az egységet kell közvetíteni, bármennyire unjátok...

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 1., péntek 10:23

Benne van a pakliban, amúgy nem hinném, hogy nem tudod, hogy a munkáltatódnál hol van a határ... Vagy akkor kevésbé okos, de ezt sem hinném.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 1., péntek 9:45

RealMadridFanatic írta:Azért van benne igazság, nyilván nem így kellett volna ezt kommunikálni, ugyanezeket el lehet mondani diplomatikusabban. Viszont nekem felüdülés egy őszinte nyilatkozat a sok, iszonyú unalmas sablon mellett, hogy dolgozunk tovább, nem adjuk fel, mi vagyunk a Real Madrid... Amik alapvetően persze igazak, csak néha valaki kiállhatna, hogy ez van, elk*rtuk, a bajnokság/kupa/akármi innentől komplikált. Nem kell azt mondani, hogy elengedtük, mert akkor a kínaiak lehet nem vesznek annyi mezt, de néha egy kis realizmus nem ártana.


A mondandójából meg Casemiro nyilván túlzás, nem is volt vele nagy baj, Kroos az egyik kedvencem, de nem az a feladata, hogy Ő teremtse meg a különbséget így van benne némi igazság. Ez szerintem nem azt jelenti, hogy elbírja a csapat. Ramos meg az elsőnél pont azt a határozottságot nem mutatta, amivel az ilyen szitukban menteni szokott.


Mondom, megértem, hogy ez nem fért bele, de nem teljesen hülyeség amit mondott szerintem.
Persze, hogy nem, de erre ott vannak Calderonok meg Schusterek, hogy kibeszéljék a sértettségüket. Az is lehet, hogy szóltak neki, hogy jövőre Raúl veszi át a helyed, történjen bármi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 1., péntek 9:43

Azért van benne igazság, nyilván nem így kellett volna ezt kommunikálni, ugyanezeket el lehet mondani diplomatikusabban. Viszont nekem felüdülés egy őszinte nyilatkozat a sok, iszonyú unalmas sablon mellett, hogy dolgozunk tovább, nem adjuk fel, mi vagyunk a Real Madrid... Amik alapvetően persze igazak, csak néha valaki kiállhatna, hogy ez van, elk*rtuk, a bajnokság/kupa/akármi innentől komplikált. Nem kell azt mondani, hogy elengedtük, mert akkor a kínaiak lehet nem vesznek annyi mezt, de néha egy kis realizmus nem ártana.


A mondandójából meg Casemiro nyilván túlzás, nem is volt vele nagy baj, Kroos az egyik kedvencem, de nem az a feladata, hogy Ő teremtse meg a különbséget így van benne némi igazság. Ez szerintem nem azt jelenti, hogy elbírja a csapat. Ramos meg az elsőnél pont azt a határozottságot nem mutatta, amivel az ilyen szitukban menteni szokott.


Mondom, megértem, hogy ez nem fért bele, de nem teljesen hülyeség amit mondott szerintem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 1., péntek 9:28

A megmondóembereket sehol nem szeretik. Egy belsős embertől nem ezt várja el az ember, teljesen mind1 miben van igaza. Idegből ilyet a klub edzőjeként rikácsolni egy rádióban....
De ha nála Casemiro egy percet nem kapna, Kroost meg úgy titulálja, mint akit elbír a csapat tulajdonképpen, akkor köszönjük a szakmai hozzászólást, de jobb lesz külön.

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2019. március 1., péntek 9:17

“Viniciust lehet dícsérni, ugyanakkor hihetetlen, hogy egy ilyen fiatal gyerek legyen a Real Madrid húzó embere egy derbin, de ezt láttuk...!

Sokan elmaradtak az elvárható szinttõl: Casemiro nálam egy percet nem kapna, Kroos, amikor megy a szekér, akkor brillírozik, ha a csapatnak nem megy, akkor észrevehetetlen, nem tud segíteni. A Barca két elsõ gólja teljesen elkerülhetõ volt, de egyszerūen a játékosok nincsenek formában. Ramos, most nem tudom, hogy azért-e, mert Casemiróval ütközött az elsõ félidõben és sérülten folytatta a párharcot vagy csak szimplán fáradt volt, de csak nézte Suárezt, amikor az lecsapott, így nem lehet...”

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 1., péntek 9:14

Ramos egyike azon kevés játékosnak, akibe idén nem kéne beleállni.
Többiben szvsz igaza volt.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 1., péntek 8:23

Csabi írta:kirúgták a juvenil B edzőjét, mert egy rádióadásban kritizálta casemirót és kroost. a csapat 2. helyen van a tabellán 1 ponntal az első mögött.

raúl veszi át a csapatot.
Ramosba is beleállt és Marcelóba is. Illetve, csak őszinte volt az El Clásico után :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 1., péntek 8:20

kirúgták a juvenil B edzőjét, mert egy rádióadásban kritizálta casemirót és kroost. a csapat 2. helyen van a tabellán 1 ponntal az első mögött.

raúl veszi át a csapatot.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. február 28., csütörtök 20:40

madridronie írta:
Sportmediaset: Florentino is willing to spend €400m on a squad rebuild with Neymar, Mbappé & Hazard as primary targets
A tortenelemben meg egy olyan nyara nem lesz senkinek, mint nekunk volt 2009.
Én nem vagyok telhetetlen :mrgreen: ; nekem egy a 2000-es évek elei tendenciához hasonló (Figo, Zidane, Ronaldo) is megteszi; idén Hazard aztán Neymar és Mbappé elérhetőség szerinti sorrendben! :shifty:
Hazard meg Mbappe gyakorlatilag bármilyen bajunkat megoldja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. február 28., csütörtök 19:32

Én mint az egyik legnagyobb Isco fan, én azt mondom tartsuk meg Solarit, függetlenül attól, hogy nyerünk-e valamit, vagy sem.
Kellett valaki tüzet oltani, ő bevállalta, akár a kudarcokat is..
Igazán megérdemelné azt, hogy legalább egy évet dolgozhasson egy megerősített kerettel is.
Nem utolsó sorban én azt látom, hogy a játékunk egyáltalán nem rossz, egy klasszis támadóval simán harcban lehetnénk az aranyért.
40-50 gólt elvesztettünk az idei évre, ezt egyik csapat sem kompenzálná megfelelő erősítések nélkül.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. február 28., csütörtök 19:23

flori írta:“Úgy gondolom, 90%, hogy a következõ idényt José Mourinhóval kezdi meg a Real Madrid.” - Calderón
Csak őt ne...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 28., csütörtök 18:58

flori írta:“Úgy gondolom, 90%, hogy a következõ idényt José Mourinhóval kezdi meg a Real Madrid.” - Calderón
Lol
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. február 28., csütörtök 18:47

“Úgy gondolom, 90%, hogy a következõ idényt José Mourinhóval kezdi meg a Real Madrid.” - Calderón
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2019. február 28., csütörtök 16:31

Sportmediaset: Florentino is willing to spend €400m on a squad rebuild with Neymar, Mbappé & Hazard as primary targets
A tortenelemben meg egy olyan nyara nem lesz senkinek, mint nekunk volt 2009.
Én nem vagyok telhetetlen :mrgreen: ; nekem egy a 2000-es évek elei tendenciához hasonló (Figo, Zidane, Ronaldo) is megteszi; idén Hazard aztán Neymar és Mbappé elérhetőség szerinti sorrendben! :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég