Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 2., szombat 12:16

Süti írta:Nálam ma:

Tibó - Dani, Varane,Ramos, Regulátor - Casemiro,Isco,Ceballos - Vini, Mariano, Benzi.

Nyilván köze nem lesz hozzá, megy majd kb ugyanaz mint hét közben, gólt meg majd lő a szertáros.
Dehogy, rakja csak be Bale-t, hadd szenvedjen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 2., szombat 12:05

Puncik vagytok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2019. március 2., szombat 11:54

Remélem nem kapunk nagy zakót, egy 1-0s vereségnek is örülnék.....szánalom, hogy mindig megszopatnak Minket. :ike:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 2., szombat 11:47

Nálam ma:

Tibó - Dani, Varane,Ramos, Regulátor - Casemiro,Isco,Ceballos - Vini, Mariano, Benzi.

Nyilván köze nem lesz hozzá, megy majd kb ugyanaz mint hét közben, gólt meg majd lő a szertáros.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2019. március 2., szombat 11:13

ezen felül kényelmes előnyükből adódoan lazán fogják venni.
igen, csak ez a kenyelmes elony szepen el is illanhat gyorsan.

ugyanis ha kikapunk, ti feljottok 6 pontra, az atletico akar 4 vagy 5 pontra is megkozelithet minket a mostani meccsuktol fuggoen.

a sorsolasunk sem mondgato konnyebbnek, tobbek kozt a matracosokkal is jatszunk meg, es megyunk idegenbe 4 nehez palyara, a betishez es alaveshez akik kupaidulasert kuzdenek, illetve a celtahoz es villarrealhoz akik a kieses ellen menekulnek.

csababarcaval egyetertek, az x-el valoban elegedettek lehetnenk, foleg a kupameccsen latottak tukreben.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 2., szombat 10:10

Pragaban valaki tud fasza meccsnezos kocsmat az esti meccsre?

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 2., szombat 9:10

Kiköpik vagy nem a lelküket attól még szerintem megint lazan nyer a barca. Megnezem mert megnezem de tul sok jot nem varok ma se inkabb ajax ellen

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 2., szombat 8:51

durvan pihentetni kene ma ajax meccsre mert eleg csunya hetunk lesz ha ma kizsegerelik magukat. ne ma akarjuk megmutatni hogy milyen jok vagyunk arra ott volt a szerda...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. március 2., szombat 0:50

Szerintem amit irtál az mind látható volt legutóbb is.. tényleg csak a gólok hiányoztak. Én egy ugyanilyen játékot kérek, persze nem ilyen eredménnyel, aztán bl-re is ilyen folytatást, ezzel a "formával" van reménykedni való..

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. március 1., péntek 23:16

Professore írta:A holnapi meccset egy szóval jellemezném: szopás. Nem hiszem hogy bár egy x tudunk hozni. Mindig görcsösen adjuk elő otthon és ez most még hatvanyozottabb lesz + a barca nem is kell tartalekoljon nagyon és ezen felül kényelmes előnyükből adódoan lazán fogják venni. Ja és még a spori is szivatni fog hogy jobb legyen. A kérdés inkább az hogy ez mennyire fogja meghatározni az Ajax elleni visszavágót. Remélem ott azért tovább megyünk de nehéz lesz úgy fejben rendet rakni hogy egy hét alatt gyakorlatilag a kupát és a bajnokságot is bukja a csapat + a fizikai fáradtság. Persze jó lenne tartalekolni de Solari így is a falhoz van állítva és ha egy B csapattal egy méretes zakót kapunk az minden szinten jó nagy gyomros lenne. Nehéz ügy az biztos hogy nem lennék most Solari helyében. Kíváncsi vagyok milyen kezdő küld majd fel... Logikus lenne “beáldozni" a holnapit de ezt egyszerűen nem lehet...otthon a barca ellen egyszerűen nem.
3-1 re nyerünk, ez csak tipp, lehet nem jön be, de hogy nyerünk abban biztos vagyok! Holnap látni szeretném hogy kiköpik a tüdejüket a győzelemért! Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak, hogy a legnagyobb rivális ennyiszer megcivasson rövid időn belűl, ez nem csak 1 meccs ez qva nagy Presztízs! Egyedül Messitől tartok, hogy a kupa meccsen nem csinált semmit és majd most fog.. De remélem a játékosok is átérzik a holnapi meccs jelentőségét.. Én kemény meccsre számítok! És győzelemre!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 1., péntek 22:12

BlancoMark írta:Nem is értettem miért hoztak el egy már ezer éve lecsúszott játékost, aki ráadásul nem is fiatal, és neki még nehezebb a visszakapaszkodás.
malcomnak nem volt kivel beszélgetnie.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 1., péntek 21:16

Nem is értettem miért hoztak el egy már ezer éve lecsúszott játékost, aki ráadásul nem is fiatal, és neki még nehezebb a visszakapaszkodás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 1., péntek 21:10

Boateng sorozatban negyedszer marad ki a keretből.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 1., péntek 19:47

A holnapi meccset egy szóval jellemezném: szopás. Nem hiszem hogy bár egy x tudunk hozni. Mindig görcsösen adjuk elő otthon és ez most még hatvanyozottabb lesz + a barca nem is kell tartalekoljon nagyon és ezen felül kényelmes előnyükből adódoan lazán fogják venni. Ja és még a spori is szivatni fog hogy jobb legyen. A kérdés inkább az hogy ez mennyire fogja meghatározni az Ajax elleni visszavágót. Remélem ott azért tovább megyünk de nehéz lesz úgy fejben rendet rakni hogy egy hét alatt gyakorlatilag a kupát és a bajnokságot is bukja a csapat + a fizikai fáradtság. Persze jó lenne tartalekolni de Solari így is a falhoz van állítva és ha egy B csapattal egy méretes zakót kapunk az minden szinten jó nagy gyomros lenne. Nehéz ügy az biztos hogy nem lennék most Solari helyében. Kíváncsi vagyok milyen kezdő küld majd fel... Logikus lenne “beáldozni" a holnapit de ezt egyszerűen nem lehet...otthon a barca ellen egyszerűen nem.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 1., péntek 18:59

csababarca írta: hétvégén egy Xel bőven kiegyeznék, de ha kikapunk se nagy gáz, van elég előny. plusz még egyszer nem hiszem, hogy mindent kihagytok, mi meg vakból lövünk 3at.
Ti se fogtok meg egyszer ennyire impotensen jatszani. Messi is biztos jobb meccset fog lehozni. Raadasul nekunk ott a BL, amire azert nem art kicsit tartalekolni. En felek elegge a meccstol.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. március 1., péntek 18:37

RealMadridFanatic írta:Hm, nem talalom... Azt hiszem a Dembeles huhogos cikkben volt, most annyi szerepel, hogy "mint ismert, a Barca nyert." Nem ez lenne az elso, hogy atirnak valamit. Valami ilyesmi volt pedig, hogy aki nezte a meccset az lathatta, hogy pusztan azert nyert a Barca mert jobb volt.

Remelem nem mashol olvastam, de nem valoszinu mert nem sok magyar nyelvu sportoldalt olvasok.
Pont ezért nem szabad ezt a kattintásvadász, forrás nélküli, elfogult és szakmaiatlan hulladékot olvasni. :D

Twitteren kövessed be a megbízható oldalakat, megkíméled magad a sok hülyeségtől. Barcás oldalon rengeteg ilyen van, biztos vannak madridi kötődésűek is.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 1., péntek 17:57

csababarca írta:
RealMadridFanatic írta:
Amin meglepődtem, hogy pl. az nso-val szemben, ahol simán leírták, hogy a Barca azért nyert szerdán, mert jobban játszott, és ezt mindenkinek látnia kellett (említés sincs róla, hogy egy 2-3 - 0-s félidő reális lett volna)
ezt linkeld be légyszi, mert én ilyet nem olvastam ott.
egy rövid kis cikk volt ami a meccsen történtekkel foglalkozott, ahol nem volt ilyen írva, annyi hogy a részetekről ez a kihagyott helyzetek meccse volt.

egyébként fura volt a meccs, mert ti szerintem az utóbbi évek legjobb meccsét játszottátok ellenünk, mi gyengék voltunk, de a gólok fordítva jöttek rendesen. nyilván nem szomorkodok emiatt, de a hurráhangulat nem kapott el annyira.

Vinicius nagy kincs lehet, védelmet bontani nagy tud már most is, igazából bárki próbálkozott tőlünk, elbukott vele szemben.

hétvégén egy Xel bőven kiegyeznék, de ha kikapunk se nagy gáz, van elég előny. plusz még egyszer nem hiszem, hogy mindent kihagytok, mi meg vakból lövünk 3at.

Hm, nem talalom... Azt hiszem a Dembeles huhogos cikkben volt, most annyi szerepel, hogy "mint ismert, a Barca nyert." Nem ez lenne az elso, hogy atirnak valamit. Valami ilyesmi volt pedig, hogy aki nezte a meccset az lathatta, hogy pusztan azert nyert a Barca mert jobb volt.

Remelem nem mashol olvastam, de nem valoszinu mert nem sok magyar nyelvu sportoldalt olvasok.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 1., péntek 16:57

csababarca írta:
RealMadridFanatic írta: hétvégén egy Xel bőven kiegyeznék, de ha kikapunk se nagy gáz, van elég előny. plusz még egyszer nem hiszem, hogy mindent kihagytok, mi meg vakból lövünk 3at.
Elnézve azt, hogy ha Benzema-Vini nem fog ki jó napot: se Bale, se Asensio, se Isco, se LV nem fog minket kihúzni a szarból... hacsak nem jönnek fel mint a talajvíz. A hétvégére egy egy-két gólos Barca siker kinéz ismét. Sajnos. Én inkább pihentetnék a Bl visszavágóra, a bajnokság már mindegy úgyis.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2019. március 1., péntek 16:45

RealMadridFanatic írta:
Amin meglepődtem, hogy pl. az nso-val szemben, ahol simán leírták, hogy a Barca azért nyert szerdán, mert jobban játszott, és ezt mindenkinek látnia kellett (említés sincs róla, hogy egy 2-3 - 0-s félidő reális lett volna)
ezt linkeld be légyszi, mert én ilyet nem olvastam ott.
egy rövid kis cikk volt ami a meccsen történtekkel foglalkozott, ahol nem volt ilyen írva, annyi hogy a részetekről ez a kihagyott helyzetek meccse volt.

egyébként fura volt a meccs, mert ti szerintem az utóbbi évek legjobb meccsét játszottátok ellenünk, mi gyengék voltunk, de a gólok fordítva jöttek rendesen. nyilván nem szomorkodok emiatt, de a hurráhangulat nem kapott el annyira.

Vinicius nagy kincs lehet, védelmet bontani nagy tud már most is, igazából bárki próbálkozott tőlünk, elbukott vele szemben.

hétvégén egy Xel bőven kiegyeznék, de ha kikapunk se nagy gáz, van elég előny. plusz még egyszer nem hiszem, hogy mindent kihagytok, mi meg vakból lövünk 3at.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 1., péntek 16:27

Ezt láttam, de ez szellemes szerintem, ilyen belefér. :) A zrika a rivalizálás része. Piqué agymenései a szánalmasak.


Amin meglepődtem, hogy pl. az nso-val szemben, ahol simán leírták, hogy a Barca azért nyert szerdán, mert jobban játszott, és ezt mindenkinek látnia kellett (említés sincs róla, hogy egy 2-3 - 0-s félidő reális lett volna), a goal.com-on, ahol azért vannak meredek Madrid-ellenes cikkek és képek, le tudták írni, hogy annyira nem meggyőző a Barca játéka és ez igaz volt a kupameccsre is.
Persze erre mondhatjuk, hogy azért félelmetes, hogy így is szinte minden alkalommal húzzák a kétes meccseket is, és Messi ellenünk gyenge is volt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég