Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 5., kedd 23:43

pedig védett elég nagyokat.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 5., kedd 23:39

Nekem az maradt meg, hogy Navas sokkal többször húzott ki minket a szarból, és sokkal inkább képes volt bravúrokra. Persze nyilvánvaló az is, hogy ilyen védelemmel szarabb lenne, de klasszis dolgokat inkább tőle láttam, mint a belgától. Igazából sokmindenért eddig nem lehetett Courtoist elővenni, de konkrétan semmi olyat nem csinált eddig, ami miatt top kapusnak lehetne nevezni.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 5., kedd 23:36

Ilyen vedelem mogott melyik kapus remekel? Navas is benyelt a Barcatol 2 helyzetbol 2-t.(meg a tizi, de azt direkt nem irtam bele)
Nyaron remelem eligazol Navas, mert kezd Casillas vs Lopez helyzet kialakulni.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 5., kedd 23:32

ateeemadrid írta:Felesleges basztatni, de egyértelmű teljesen, ahogy a szezon elején is megmondtam, hogy nem a jobb kapus véd, hanem az, amelyikkel hosszú távon is számolunk. Védhető, de Keylor szintjét nem ütötte meg Courtois soha.
vagy Navas egy bár lyukas de relatíve jó védelem mögött volt Courtois meg hosszú évek legrosszabbja mögött. amikor Navas beállt idén ő se volt hajde. és a jobb védelem mögött is nyelt rendesen

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 5., kedd 23:22

Felesleges basztatni, de egyértelmű teljesen, ahogy a szezon elején is megmondtam, hogy nem a jobb kapus véd, hanem az, amelyikkel hosszú távon is számolunk. Védhető, de Keylor szintjét nem ütötte meg Courtois soha.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. március 5., kedd 23:15

flori írta:Navast jobban szeretem, de a belgát preferálom. Viszont valamiért még mindig furcsa a kapuban. Nekem nem passzol a csapatba. Nem igazán éreztem még ilyet egyetlen játékosunkkal kapcsolatban sem.
A walesi paripaval sem? :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: flori » 2019. március 5., kedd 23:14

Navast jobban szeretem, de a belgát preferálom. Viszont valamiért még mindig furcsa a kapuban. Nekem nem passzol a csapatba. Nem igazán éreztem még ilyet egyetlen játékosunkkal kapcsolatban sem.

@Toti: Jogos, de őt már évek óta nem számolom ide. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2019. március 5., kedd 23:16-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 5., kedd 22:37

Szerintem gyenge kapus, különösen rossz a játék olvasásában. Ha nem az történik amire számít, az garantált hogy nem sikerül lereagálnia a dolgot.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 3., vasárnap 18:23

ziro4vr írta:Nagyon szemellenzős, aki őt veszi elő.
Nem rá fogtam, megemlítettem Ramost is, aki szimplán megtorpant Rakitic mellett és nem ment vele, de a horvát kisodródott helyzetből lőhetett, erre Thibaut szépen kicsúszott laposan. Az a baj, hogy a kijövetelei eddig gyengék, amiben pont Keylor kurva erős.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 3., vasárnap 12:26

Ramos össze-vissza játszik. Fegyelmezetlen megint, mint év elején volt. Elvitte a Barca elleni akarása rossz irányba..

Carvajal volt a legrosszabb a barca elleni meccseken. Több gólt is miatta kaptunk.

Imádom Navast, de abszolút nem venném elő Tibit!

Védett is nagyokat(pl Suarez közeli lövése,mielőtt Messi rácsúszott...stb)

Szerintem is Navas jobb kapus jelenleg,legalábbis itt a Realnál jobban működik. De Tibi fiatalabb és öbé a kövő. Annyit el kell, hogy viseljen a csapat, ha néha nem tökéletes, mert ad is sokat a közösbe.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 3., vasárnap 11:48

Nagyon szemellenzős, aki őt veszi elő.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 3., vasárnap 11:00

Kerlon írta:Tegnap jó szarul jöttél ki haver mit ne mondjak. Mondjuk Ramos is remekül követte le Rakitic mozgását.

Továbbra se érzem azt, hogy a teljesítményével rászolgálna a kezdő helyre Keylorral szemben.
Messinel meg jol jott ki. Gyenge az egesz vedekezesunk.

Varhato volt, hogy nem a teljesitmeny fog donteni a ket kapus kozott. Sajnalom Navast, de egyertelmu, hogy Courtoist kell nyomatni. Remelem nyaron elmegy Navas egy jo csapatba es vege lesz ennek a hasonlitgatasnak.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 3., vasárnap 10:37

asszem meg nem hosszabbitott es azt mondtak neki a munal hogy nem csinalnak belole legjobban kereso mu jatekost. :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 3., vasárnap 10:36

Kerlon írta:Továbbra se érzem azt, hogy a teljesítményével rászolgálna a kezdő helyre Keylorral szemben.
nem baj, nyáron Perez fő célpontja de Gea lesz :lol:
kevés a jó kapusunk :hmmm:

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 3., vasárnap 10:22

Hagyjátok már szegényt. Ha védi bravúr... Nem tette. Máskor szidjátok hogy állandóan a lába között kapja be hát most ott zárt :mrgreen:
Gólt kell lőni a győzelemhez szóval...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 3., vasárnap 10:19

Tegnap jó szarul jöttél ki haver mit ne mondjak. Mondjuk Ramos is remekül követte le Rakitic mozgását.

Továbbra se érzem azt, hogy a teljesítményével rászolgálna a kezdő helyre Keylorral szemben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 23., szombat 14:53

Petr írta:
BBeno írta:Thibaut Courtois has been named the best Goalkeeper of 2018 by the IFFHS

Van róla valami cikk, hogy mivel érdemelte ki a díjat? Világklasszis kapus, de nekem a tavalyi éve átlagos volt és nem csak önmagához képest.

Nyilván hazabeszélek és elfogult vagyok, de szerintem ter Stegen jobban védett tavaly.
Szavazas volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 23., szombat 14:43

Petr írta:
BBeno írta:Thibaut Courtois has been named the best Goalkeeper of 2018 by the IFFHS

Van róla valami cikk, hogy mivel érdemelte ki a díjat? Világklasszis kapus, de nekem a tavalyi éve átlagos volt és nem csak önmagához képest.

Nyilván hazabeszélek és elfogult vagyok, de szerintem ter Stegen jobban védett tavaly.
World cup 2018. Vb-Eb-Bl. Ezekkel lehet egyéni díjakat nyerni. Ter stegen ott csak csere volt, de amúgy tényleg beteg amit idén a német csinál.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. február 23., szombat 14:41

Petr írta:
BBeno írta:Thibaut Courtois has been named the best Goalkeeper of 2018 by the IFFHS

Van róla valami cikk, hogy mivel érdemelte ki a díjat? Világklasszis kapus, de nekem a tavalyi éve átlagos volt és nem csak önmagához képest.

Nyilván hazabeszélek és elfogult vagyok, de szerintem ter Stegen jobban védett tavaly.
Gondolom a VB legjobb kapusa dij kozrejatszik a jeloleseben.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. február 23., szombat 14:31

BBeno írta:Thibaut Courtois has been named the best Goalkeeper of 2018 by the IFFHS

Van róla valami cikk, hogy mivel érdemelte ki a díjat? Világklasszis kapus, de nekem a tavalyi éve átlagos volt és nem csak önmagához képest.

Nyilván hazabeszélek és elfogult vagyok, de szerintem ter Stegen jobban védett tavaly.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég