Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 3., vasárnap 13:49

Nyilvánvalóan 1 nyár alatt nem fogunk egy teljes generációváltást levezényelni. A probléma nem olyan nagy, mint amennyire nagynak tűnik. Igen, öregednek az embereink, de nem fogunk tudni minden posztra igazolni játékost.

Amit RaúlCF leírtál, még részben igazat is adnék, de 4-6 játékost nem fogunk, és nem is kell egyszerre leigazolni a kezdőbe.

Alap esetben egy Isco + Bale el.... egy kh, Hazard, James + Ödegaard vissza pakkal is elégedett lennék a nyáron. (Nyilván egy Hazard + Bappé pakk lenne a 10/10, de azért álljunk két lábbal a földön. :mrgreen: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 3., vasárnap 13:40

Kapusposzton jók vagyunk
stim
hátvédposzton szintén megvagyunk, pláne, ha még Hakimi is visszajön. KH posztra is max egy ember kell, de nagy összeget oda sem kell elkölteni.
kell hátra ember. Nachoból teljesen eltűnt az a stabil játék amiért kincs volt. Marcelo el, marad Regu ide kell valaki mert Hakimi még nem jön vissza, plusz Ramos helyett is lassan kell valaki mert idén már igencsak ingadozó hogy éppen mit csinál, a hónap végén 33 lesz. persze csk meg legenda meg vezér blablabla de a végtelenségig ő sem lesz használható. idén minimum annyi szar meccse volt mint jó. lehet behozni az utódot és szoktatni 1 akár 2 évig cserélgetve. jobbos adott ott tényleg megvagyunk.
Középpályán megint csak megvagyunk, pláne, hogy még Ödegaard is visszajön.
Casemiro,Llorrente,Modric adott. jön vissza Ödegaard ami semmit nem jelent mert ki tudja hol, mit és mennyit fog játszani. Kroos idén egyszerűen egy traktor. teljesen igaza volt Schusternek. lassú, kapuhoz nem ér fel, védekezni nem ér hátra csak van középen. látványos volt amikor nem játszott mennyivel dinamikusabb volt a kp-nk. nem kell eladni de idén borzalmas. van Ceba aki még mindig
nem játszik eleget és akkor is változó. a munkát beleteszi de előrébb kell játszania. Isconak lépnie kéne. ide elférne egy baszó btb aki futkos fel le. védekezésben is értékelhető ellenben 2ik hullámban képes a kapu elé érkezni a lá Lampard vagy Pogba stílus.
Elöl a Karim, Vini duó alap, még ha esetleg nem is kezd majd mindkettő.
Bale kuka. ezzel szerintem senki nem fog ellenkezni. kell egy jobb szélső. Vini nem az. Benzema nem elég. most volt egy jó hónapja ebből megint megél. az hogy vagy a 18 éves Vini csinál valamit vagy semmi nem történik nem tartható állapot. ha jön is Hazard csak a balosra jön ahol ütik egymást Vinivel és a gólszerzést nem teljesen oldja meg. egy 10-15öt talán vállal de ez kevés lesz. részemről először jobb szélső,center és utána esetleg Hazard.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 3., vasárnap 13:38

https://twitter.com/musicoloko7/status/ ... 89056?s=19

Nézzétek meg a képet, fujjatok ki a gőzt és menjetek ki a levegőre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 3., vasárnap 13:29

petiamadridista írta: Így van. Nálam pl a 2007es bajnoki címet csak a 2014es BL gy
Így van.
Imádjuk a tripla BL-t, meg CR nagy csávó volt 9 évig, de annak a tükrében, hogy 9 évből 2szer lett bajnok, és a Barca lényegileg Mou éra utolsó másfél évét leszámítva folyamatosan faszra húzott..
Hát olyan felemássá teszi az egészet.
Imádom a BL-t, a legnagyobb sorozat. Az a legnagyobb trófea, de úgy hogy volt egy csapat ami folyamat leszopatott minket, és azokkal sosem találkoztunk a BL-ben, felemássá teszi az egész generációt.
Nekem pont ezért Raúlék nagyobb legendák. Ez van.
Csak Rauleknak akkor nem volt egy tortenelmi Barca ellenfelkent. Raadasul ott se dominalta a csapat a bajnoksagot, egy bajnoki cimmel van tobb 7 ev alatt, mint most. Szoval inkabb az ido szepiti meg az egeszet es az, hogy fiatalabb voltal. Vagy szimplan jobban szimpatizaltal Raullal es a csapattal, mint a Ce felevel.
Barcasok szovege ez, hogy a BL-bol ok kivertek volna minket. Mibol gondoljak? Azert mert a bajnokikat tobbnyire ok nyertek? Mi meg 3x is megvertuk a dontoben azt a csapatot, amelyik kiejtette oket abban a szezonban. A rettegett Romat szerencsere elkerultuk tavaly :D
Messi korszakot szepen kimaxoltak, ami a bajnoksagot illeti, a BL-ben elhomalyositottuk oket az utobbi evekben, ennyi. Lehet sirankozni, de szerintem felesleges.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 3., vasárnap 13:17

Iszonyat fáj, ahogyan elbuktunk lényegében 1 hét alatt 2 kupát is, DE. Gyönyörűen szemlélteti az idei szezonunk a nyári fő feladatunkat.

Amint megérkezik egy olyan ember, aki képes gólokat lőni, a csapat menni fog a bajnoki címért, meg a hazai kupáért. És az a legszebb, hogy szerintem még egy Higuaín-féle jó-jó, de nem extra klasszissal is már olyan pozícióban lennénk, hogy akár a kupadöntő, + a bajnoki címért futó versenyben is ott lennénk lőtávolon belül.

Nem játszottunk rosszul, a helyzeteink is megvoltak, de amíg nem tudunk gólt lőni, ez lesz. Kapusposzton jók vagyunk, hátvédposzton szintén megvagyunk, pláne, ha még Hakimi is visszajön. KH posztra is max egy ember kell, de nagy összeget oda sem kell elkölteni.

Középpályán megint csak megvagyunk, pláne, hogy még Ödegaard is visszajön.

Elöl a Karim, Vini duó alap, még ha esetleg nem is kezd majd mindkettő.

Nyilvánvaló, hogy egy sztárigazolás kelleni fog, egy extra, amire már a szurkolók is ki vannak éhezve. Hazarddal ki lennénk már segítve, véleményem szerint. Bárki más, aki Hazard mellett jönne, ajándék lenne.

Isco + Bale el, James megint csak kérdés. Ebből a 2-3 játékosból nem akarom elhinni, hogy nem jönne be annyi pénz, amiből maximum kis ráfizetéssel ne jönne ki a vérfirssítés ilyen szinten. És akkor még a Vallejó, Mariano, stb kis apró bevételek, ha lesznek, azokkal nem is számolt az ember.

Kurvára fáj, mert megvoltak idén is a lehetőségeink, és én csak emiatt vagyok csalódott, nem pedig amiatt, hogy nem lesz kupa, mert a klub VB-n kívül nem is számoltam mással.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 3., vasárnap 13:05

Hát igen évekig kergettük a decimat míg meglett már már megszállottan. Most ugyanúgy a hazai porond lett/lesz a nr1 feladat mert tény és való hogy vállalhatatlan ami évek óta itt megy.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 3., vasárnap 12:46

Nálam pl a 2007es bajnoki címet csak a 2014es BL győzelem übereli.
hát az nem semmi menetelés volt. pedig a sporik tettek eleget hogy a barcát tolják ott is ... mindig libabőrös leszek mikor a gazooly féle összefoglalót újra és újra megnézem
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. március 3., vasárnap 12:36

Igen.
Kurva jó volt. Főleg a 2003 és 2006 közötti faszkodás után.
A 2007-es bajnoki győzelem konkrétan a 2000 utáni éra máig egyik legnagyobb (madridista) közösségi orgazmusa volt.
Így van. Nálam pl a 2007es bajnoki címet csak a 2014es BL győzelem übereli.
Jaja. Simán az egyik legnagyobb élmény volt, 3 évig nem nyertünk semmit, minden porondon szarok voltunk, a Barca háta mögött kullogott a csapat, Ronaldinho, fiatal Messi, Deco, Puyol, Eto.
2005ben Eto még ordenáré módon hergelte is a madridistákat.
Aztán egy órisái hajrában pár öreggel meg sok fiatallal óriási hátrányból nyertünk, és abban az évben az aktuális BL címvédő Barcat is felhúztuk, kiégett Raúl meg RVN gólokkal.
Kurva nagy élmény volt. Nem vitás. A Calderón korszakot meg a már előtte is létező BL fóbia tette ótvarrá. Hogy ilyen Romák is kivertek már a legjobb 16 között. Azért olyan azon bajnoki címek megítélése. Mert felemás az összkép. Bajnoki győzelmek, történelmi mélypont a BL-ben.

A mai napig számomra a legjobb Real Madrid, amit valaha életemben láttam az a 2002-2003as volt.
Nem nyert BL-t bajnokságot nyert, de kurva jó focit toltak, tele legendákkal, aztán a BL elődöntőben volt egy szar félidő Torinóban, na most Bumm..

Attól még az volt a legjobb Real. Meg szerintem korszakban is a del Bosque éra volt a csúcs.
Hogy miért???
Ezért:
mindenki elismeri, hogy valoszinuleg olyan bl sorozatot lattunk amit mar soha eletunkben nem fogunk es szurkoloi palyafutasunk legjobb evei voltak feltehetoleg. halasak is leszunk eletunk vegeig.

ettol fuggetlenul realisan kell latni a masik oldalat is, hogy ennek a gardanak valami hatalmas mentalis problemja van evek ota a barca ellen. ugy szerepelunk ellenuk, mint egy eros kozepcsapat, maximum. es igen en is (megint) azt mondtam tavaly a bl donto elott, hogy ha behuzzuk akkor leszarom ha nem nyerunk semmit iden es ez igy is lesz, viszont nem mindegy, hogy hogyan bukunk.
Így van.
Imádjuk a tripla BL-t, meg CR nagy csávó volt 9 évig, de annak a tükrében, hogy 9 évből 2szer lett bajnok, és a Barca lényegileg Mou éra utolsó másfél évét leszámítva folyamatosan faszra húzott..
Hát olyan felemássá teszi az egészet.
Imádom a BL-t, a legnagyobb sorozat. Az a legnagyobb trófea, de úgy hogy volt egy csapat ami folyamat leszopatott minket, és azokkal sosem találkoztunk a BL-ben, felemássá teszi az egész generációt.
Nekem pont ezért Raúlék nagyobb legendák. Ez van.

Ez az elmúlt 10-15 év a Barcával szemben meg gyalázat ez a teljesítmény, Hasonló a helyzet mint a Calderóni bajnoki címekkel. Nagy élmény, kurva jó, de felemás, hogy történelmi mélypont a BL-ben.
Nagy élmény a történelmi csúcsok közelében lenni a BL-ben, de közben meg történelmi mélypont a ligában, a legnagyobb riválissal szemben.
Ezt kéne megérteni.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 3., vasárnap 9:35

kodo írta:Bizonyos szempontból en sem értelek titeket.
Tortenelmet írt a korszakos csapatunk, tavozott a talán ket legfontosabb pillere ennek a csapatnak es most hogy idő kell egyből megy az elégedetlenkedes. Holott majusban a legtöbben simán alairtak volna, hogy egy evig nem nyerunk semmit csak legyen meg a bl tripla. Szoval valótlan allitas, inkább csak jol hangzo blodseg, hogy a "tortenelmi csapatunk ujra tortenelmet irt". Nem sok értelmét látom ezeknek a kommenteknek a feszültségszitason kivul. Hadd jegyezzem meg, hogy tavalyi csapatunk taknyosra szopatta volna ezt a meszket. De erre tényleg csak ennyire térnék ki, mert semmi ertelme sírni Zz meg Cr után, nem is akarok es nem is szoktam. Örülök, hogy ennyivel elobbre járunk mint a barca, nalunk mar elkezdodott egy folyamat. Mire ők fognak szívni Messi miatt ugyanezen okokbol kifolyólag jo esellyel mar ujra ütőképes csapatunk lesz. Nyilván most ütnek minket, van nekik egy kifoltozott csapatuk, látszólag meg akarják nyomni Messi utolsó éveit, feltesznek a dologra mindent. Nekünk meg van egy rosszul konstrualt keretunk, novemberi edzővaltasunk, a padunkrol senki nem tud lendületet hozni, nevekre jol hangzik de amugy lagymatag.
Véleményem szerint ujra hullamvolgyben vagyunk, a jatek fasza, de ilyen nem letezik, hogy nem megy be semmi. Ennyire semmi.
Nyilván en is orultem volna ha iden bajnokságot nyerünk,de ha a realitasok talaján maradunk gondolhattuk volna hogy ez edes kevés lesz. A kupa, nem is ertem sokan miert mondják azt hogy leszarjak a kupat, nekem igenis kell az is. Talan tobb szerencsevel meglehetett volna, egyáltalán nem jatszottunk alárendelt szerepben. Adjuk mar meg ezt az évet atmenetnek, ne mindig az kelljen ami nincs. Annyira tipikus hozzaallas ez is, ha valaki rossz formában jatszik mar egybol mashonnan potolnak jott-mentekkel.
Örülök annak is, hogy végül a 200 milliot vagy mennyit nem adta meg Perez Hazardert, igy Vinicius megmutathatta magat, es iden mar elég lesz egy szelsot igazolni csak. Hazarddal jók lehetunk, a pénzt meg nem szórnam feleslegesen, mert kelleni fog ha el akarjuk hozni Mbappet Parizsbol.
Az meg hogy a Barca előzött az El Clasico örökmerlegben. Mivan akkor? Egészségükre. Ne aggodjatok nem marad igy örökre. Meg amugy se jegyzi a kutya se ezt. A kecskejukkel erre futotta a 15 evnyi karrierje alatt eddig, mi meg ledominaltuk Europat a mienkkel.
Félreértés ne essék, minden egyes pontot sajnalok a katalanoktol, de iden eléggé felvallrol veszem ezt a dolgot a korábbi sikerek tükrében. Tisztaban vagyok vele, hogy ido kell egy ilyen atmenethez, nem erdemes irrealis elvarasokat állítani magunkkal szemben. Vissza fogunk térni, es erosebben mint valaha.
Nem is kell feltétlenül megérteni mindenkit ettől lesz érdekes a fórum. Történelmet írt a korszakos csapatunk ez tény és örülünk neki. De a jövőbe kell tekinteni és amennyire csak lehet tudatosan alakítani a sorsunk. Szemelyszerint már szeptemberben elengedtem ezt az évet így csak részben csalódás a dolog. De honnan indult az egész? Onnan hogy Zizu felallt a semmiből és azt mondta sziasztok. Ennek nyomós oka(i) volt(ak) és itt igen az egyik fő ludas az bizony több mint biztos Perez. Onnantól nincs koncepció és csak remélem hogy nem az a nagy stratégia hogy egyszer majd csak sikerül megszerezni Bappet vagy Neymart és addig lesz ami lesz kísérletezunk 18 éves suhancokkal. A visszaesés törvényszerű de a mértéke az már más kérdés. Szerintem lehetett volna ezt sokkal jobban menedzselni és itt megint a vezetőség kerül elő. Arra vagyok kíváncsi hogy nyáron mit lép Perez ezen sok fog múlni. Egy ilyen szezon még belefér de több már nemigen. Sok helyen vérzik a csapat emberes feladat lesz ezen változtatni bízzunk benne hogy sikerül. Más már úgy sem maradt idénre...na jó a BL kérdés hogy meddig de tippre nem sokáig húzzuk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 3., vasárnap 9:27

Nem tudom mit sirtok. A tavaly8 5-1hez most 270 perc kellett. Ez kereken 3szor jobb teljesitmeny. Fejlodunk. :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 3., vasárnap 8:30

Bizonyos szempontból en sem értelek titeket.
Tortenelmet írt a korszakos csapatunk, tavozott a talán ket legfontosabb pillere ennek a csapatnak es most hogy idő kell egyből megy az elégedetlenkedes. Holott majusban a legtöbben simán alairtak volna, hogy egy evig nem nyerunk semmit csak legyen meg a bl tripla. Szoval valótlan allitas, inkább csak jol hangzo blodseg, hogy a "tortenelmi csapatunk ujra tortenelmet irt". Nem sok értelmét látom ezeknek a kommenteknek a feszültségszitason kivul. Hadd jegyezzem meg, hogy tavalyi csapatunk taknyosra szopatta volna ezt a meszket. De erre tényleg csak ennyire térnék ki, mert semmi ertelme sírni Zz meg Cr után, nem is akarok es nem is szoktam. Örülök, hogy ennyivel elobbre járunk mint a barca, nalunk mar elkezdodott egy folyamat. Mire ők fognak szívni Messi miatt ugyanezen okokbol kifolyólag jo esellyel mar ujra ütőképes csapatunk lesz. Nyilván most ütnek minket, van nekik egy kifoltozott csapatuk, látszólag meg akarják nyomni Messi utolsó éveit, feltesznek a dologra mindent. Nekünk meg van egy rosszul konstrualt keretunk, novemberi edzővaltasunk, a padunkrol senki nem tud lendületet hozni, nevekre jol hangzik de amugy lagymatag.
Véleményem szerint ujra hullamvolgyben vagyunk, a jatek fasza, de ilyen nem letezik, hogy nem megy be semmi. Ennyire semmi.
Nyilván en is orultem volna ha iden bajnokságot nyerünk,de ha a realitasok talaján maradunk gondolhattuk volna hogy ez edes kevés lesz. A kupa, nem is ertem sokan miert mondják azt hogy leszarjak a kupat, nekem igenis kell az is. Talan tobb szerencsevel meglehetett volna, egyáltalán nem jatszottunk alárendelt szerepben. Adjuk mar meg ezt az évet atmenetnek, ne mindig az kelljen ami nincs. Annyira tipikus hozzaallas ez is, ha valaki rossz formában jatszik mar egybol mashonnan potolnak jott-mentekkel.
Örülök annak is, hogy végül a 200 milliot vagy mennyit nem adta meg Perez Hazardert, igy Vinicius megmutathatta magat, es iden mar elég lesz egy szelsot igazolni csak. Hazarddal jók lehetunk, a pénzt meg nem szórnam feleslegesen, mert kelleni fog ha el akarjuk hozni Mbappet Parizsbol.
Az meg hogy a Barca előzött az El Clasico örökmerlegben. Mivan akkor? Egészségükre. Ne aggodjatok nem marad igy örökre. Meg amugy se jegyzi a kutya se ezt. A kecskejukkel erre futotta a 15 evnyi karrierje alatt eddig, mi meg ledominaltuk Europat a mienkkel.
Félreértés ne essék, minden egyes pontot sajnalok a katalanoktol, de iden eléggé felvallrol veszem ezt a dolgot a korábbi sikerek tükrében. Tisztaban vagyok vele, hogy ido kell egy ilyen atmenethez, nem erdemes irrealis elvarasokat állítani magunkkal szemben. Vissza fogunk térni, es erosebben mint valaha.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 3., vasárnap 0:11

Csabi írta:először is. mindig annyira vagyok aktív amennyire tudok. nem emlékszem mennyire voltam aktív az elmúlt év egyes időszakaiban, lehet te igen.

másodszor. szarrá nyertük magunkat BL-ből. a másik két porondon meg szénné aláz a ripacsgárda 5-ből 4x. idén nem lesz mibe kapaszkodni. hozzászólni nem tudunk hogy mi történik a spanyol porondon. és ez kurva gáz.

ma olvastam valami statisztikát, hogy az eddigi történelem folyamán 2003-ig a barca TIZENEGYSZER nyert a bernabeuban. ezt a számot 16 év alatt MEGDUPLÁZTÁK. ez kibaszott nagy szégyen. lehet a bl mögé bújni, de ez a kurva nagy fájó igazság.
Most nem beled állni akarok, de ha van vmilyen negatív statisztika vagy hír, akkor általában az elsők között vagy itt. Én ilyenekre nem emlékszem, mikor ment a szekér.

Ha meg a hazai porondon nyertük volna magunkat szarrá, akkor meg az lett volna a baj. De nem is baj, sajnos ilyen a madridizmus. Én egy korszakos csapatként tekintek a mienkre, nehéz időszak ide vagy oda.

És igen, engem is rohadtul bosszant az, hogy nem nagyon megy ellenük. Ráadásul számtalan esélyünk volt rá, hogy ez ne így legyen, és ez még inkább bosszantó.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 2., szombat 23:48

dzsi91 írta:
petiamadridista írta:Amúgy ti szándékosan nem akarjátok megérteni???

Itt nem csak a mai meccsről van szó. Folyamatokról beszélünk.
Hiába ZZ meg Cr vele is beáraztak. Hiába tripla BL... akkor is beáraztak..
Hiába játszunk jobban, akkor is beáraznak.
Legalább Zsozéval volt egy másfél év amikor csaptuk őket minden porondon.
Ezért sem tudok sosem haragudni a portugálra. Sosem fogok rá haragudni. Soha.
Legalább volt vér az öreg f.szában.
Ti nem akarjátok megérteni,hogy sokakat itt nem izgat annyira a barszelona mint titeket. Legalábbis én kurvára leszarom,hogy a matrac vagy a valencia vagy felőlem a granada is verhet minket többször, a lényeg az hogy kupákat bukunk a vereségek miatt.

Ja vicces ezt pont tőlem halgatni de én csak szimplán utálom őket mert ratyik. De ti teljesen bele vagytok őrülve ebbe a rivalizálásba.

Azt sem igazán értem mit akartok ki hozni az egészből mert nyilván mindenki látja,hogy mehettünk volna nagyobbat is hazai porondon de valahogy mégsem érdekel sokunkat a bl miatt. Így csak simán provokáljátok a népet azzal,hogy bután megkérdőjelezitek a modernkori klubfutball legnagyobb csapatát.Külön fura ezt egy ilyen évben halgatni,mert ennek a csapatnak már nem sok köze van az 1 évvel korábbihoz.Azt ,hogy a hiba emiatt kinek a készülékében van a történelem már elmagyarázta párszor de majd a következő Calderon érában lehet meggyőz titeket is. Akkor sorfalat állt a barsza meg bajnoki címet védtünk. De jó is volt.
Igen.
Kurva jó volt. Főleg a 2003 és 2006 közötti faszkodás után.
A 2007-es bajnoki győzelem konkrétan a 2000 utáni éra máig egyik legnagyobb (madridista) közösségi orgazmusa volt.

Egyébként nyugodtan vegyél vissza a marha nagy arcodból. Egynéhányan túlzásba viszitek a nagy népokítást.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 2., szombat 23:11

petiamadridista írta:Amúgy ti szándékosan nem akarjátok megérteni???

Itt nem csak a mai meccsről van szó. Folyamatokról beszélünk.
Hiába ZZ meg Cr vele is beáraztak. Hiába tripla BL... akkor is beáraztak..
Hiába játszunk jobban, akkor is beáraznak.
Legalább Zsozéval volt egy másfél év amikor csaptuk őket minden porondon.
Ezért sem tudok sosem haragudni a portugálra. Sosem fogok rá haragudni. Soha.
Legalább volt vér az öreg f.szában.
Ti nem akarjátok megérteni,hogy sokakat itt nem izgat annyira a barszelona mint titeket. Legalábbis én kurvára leszarom,hogy a matrac vagy a valencia vagy felőlem a granada is verhet minket többször, a lényeg az hogy kupákat bukunk a vereségek miatt.

Ja vicces ezt pont tőlem halgatni de én csak szimplán utálom őket mert ratyik. De ti teljesen bele vagytok őrülve ebbe a rivalizálásba.

Azt sem igazán értem mit akartok ki hozni az egészből mert nyilván mindenki látja,hogy mehettünk volna nagyobbat is hazai porondon de valahogy mégsem érdekel sokunkat a bl miatt. Így csak simán provokáljátok a népet azzal,hogy bután megkérdőjelezitek a modernkori klubfutball legnagyobb csapatát.Külön fura ezt egy ilyen évben halgatni,mert ennek a csapatnak már nem sok köze van az 1 évvel korábbihoz.Azt ,hogy a hiba emiatt kinek a készülékében van a történelem már elmagyarázta párszor de majd a következő Calderon érában lehet meggyőz titeket is. Akkor sorfalat állt a barsza meg bajnoki címet védtünk. De jó is volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 2., szombat 23:08

besteve7 írta:Egyedül Reguoliont sajnalom jelenleg, rajta latszik h meghallna a mezért, meg a 80 percben is olyan sprintet nyom, mint Bale fénykorában. Egyszerűen le a kalappal a srac elott. Új kedvenc születik :agree:
igen ő meglepetésember
remélem marad nyáron :mrgreen:
kellenek az ilyen saját nevelések, akiknek számít valamit a mez
akik madridisták :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 2., szombat 23:07

Jim írta:
RealMadridFanatic írta: Nálam Solari is nyert egy évet, van benne tartás és nem hülye a focihoz, tökei is vannak.
az oké, de keretmenedzselésben vannak hibák
miért kell csapágyasra hajtani az öregedő sztárjainkat? :hmmm:
elfogynak a tavaszra (oké már csak a bl maradt :mrgreen: )
Minden edzonek vannak hibai, es a szinfalak moge sem lathatunk, na meg serulesek/eltiltasok is akadnak, de tobbszor is hozott kivalo donteseket, Reguilon es Vinicius kezdetese, Marcelo es Isco mellozese, Asensiot is kitette, Casemirot is kitette mert nem volt formaban, Balet is padra vagta, szerintem kihozza a maxot. A galakezdot meg tobbszor megprobalta, valoszinuleg a nyomas miatt. Valverdet is be be dobja. Llorrente is megmutatta magat. Szerintem a kapus posztot is nagy nehezen megoldotta.
:goat:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 2., szombat 23:06

Jim írta:
RealMadridFanatic írta: Nálam Solari is nyert egy évet, van benne tartás és nem hülye a focihoz, tökei is vannak.
az oké, de keretmenedzselésben vannak hibák
miért kell csapágyasra hajtani az öregedő sztárjainkat? :hmmm:
elfogynak a tavaszra (oké már csak a bl maradt :mrgreen: )
Mert a cserejátékosok nagyrésze egy spanyol középcsapatból se emelkedne ki.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 2., szombat 23:04

RealMadridFanatic írta: Nálam Solari is nyert egy évet, van benne tartás és nem hülye a focihoz, tökei is vannak.
az oké, de keretmenedzselésben vannak hibák
miért kell csapágyasra hajtani az öregedő sztárjainkat? :hmmm:
elfogynak a tavaszra (oké már csak a bl maradt :mrgreen: )

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 2., szombat 23:03

lehet írni hogy ZZ meg CR elment de velük sem igazán ment a Barca ellen és a bajnokságban sem. kezdenek unalmasak lenni ezek a kifogások. a blre koncentrálunk, meg be kell verni a helyzeteket, meg ez meg az. mindig van valami. a bl nem ment fel az alól amit a bajnokságban művel a csapat.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. március 2., szombat 23:02

Amúgy ti szándékosan nem akarjátok megérteni???

Itt nem csak a mai meccsről van szó. Folyamatokról beszélünk.
Hiába ZZ meg Cr vele is beáraztak. Hiába tripla BL... akkor is beáraztak..
Hiába játszunk jobban, akkor is beáraznak.
Legalább Zsozéval volt egy másfél év amikor csaptuk őket minden porondon.
Ezért sem tudok sosem haragudni a portugálra. Sosem fogok rá haragudni. Soha.
Legalább volt vér az öreg f.szában.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég