Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 5., kedd 22:52

Köszönünk mindent! :salute: :salute: :salute:

Ez a korszak 10 évig tartott, hát most vége. Fantasztikus volt megélni, nem tudom lesz-e még egyszer ilyen valaha. Ha lesz is akkor nem mostanában fog egybeérni még egy ilyen csapat.

Real Madrid :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 5., kedd 22:49

:salute: :salute: :salute: 4 év után kiesünk :salute: nehogy felüljetek bármilyen cikknek meg provokálásnak.Ez futball történelem volt és így kellett lennie, tökéletes,hogy nem valamelyik rivális picsázott ki minket. Elfáradtam már énis ebbe a nagy szurkoloásba mint a srácok, jó lesz kicsit kívülállóként röhögni ahogy darálja egymást a többi :D

De így azért Céronaldo megfordíthatná a matrac elleni meccsét mert kb nincs kinek szurkoljak :D

Mégegyszer :salute: :agree:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. március 5., kedd 22:36

Pillanatig nem tudok mérges lenni a fiúkra, ez egy ilyen meccs, nekünk 2 kapufa, nekik meg minden bejön.
Ezért is értékes ez a 4 BL amit összehoztunk, hogy mekkora teljesítmény volt.

Én megnézem ennek a korszaknak az utolsó 15 percét a BLben és büszkén nézem azt, nem szomorkodva.

Komoly 5 évet pakoltak le nekünk a fiúk.
Jövőre meg lehet próbálni újra, most már megújult erővel. B-)

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 3., vasárnap 20:56

Összefoglalók alapján én nem látom. A nem valahogy lemaradt.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 3., vasárnap 20:45

Visszavágóról lemaradtam, a játék képével így nem vagyok tisztában.
Összefoglalók alapján én látom a szerencsétlenséget. Vinicius ziccert nem hagyott ki, olyanokat nem oldott meg ami extrának számít.
Amszterdamban Ziyech tiszta ziccert rontott, a győztes gól kérdőjeles, Vazquez letarolta előtte De Jongot.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. március 3., vasárnap 20:31

wxyz írta:Ha Lopetegui utolsó meccsei a szint amit túl kell teljesíteni akkor jogos, Solari nem vesztette el eddig olyan láthatóan az öltözőt, mint ő.
Én azért magasabbra lövöm be az elvárásokat.
A bajnokságot elbuktuk, a kupát szintén, a BL-ben nagy adag szerencsével tudtunk nyerni, a játékunk szintjét látva sajnos a keddi kiesés is benne van a pakliban.
Megint beszélsz arról, hogy szerencsével nyertünk a BL-ben, de azt nem említed, hogy a kupából épp annak hiányában estünk ki. Megint kissé egyoldalú nálad a dolog.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 3., vasárnap 19:36

Allegrire van szerintem a legnagyobb esely, en ot megprobalnam. Valoszinuleg vele stabilabb lenne a vedekezesunk es par uj igazolassal a tamadojatek is fellendulhetne.
Esetleg meg Pochettino akit el tudnek kepzelni a padon. Mas nem ugrik be hirtelen.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 3., vasárnap 19:30

Ha Lopetegui utolsó meccsei a szint amit túl kell teljesíteni akkor jogos, Solari nem vesztette el eddig olyan láthatóan az öltözőt, mint ő.
Én azért magasabbra lövöm be az elvárásokat.
A bajnokságot elbuktuk, a kupát szintén, a BL-ben nagy adag szerencsével tudtunk nyerni, a játékunk szintjét látva sajnos a keddi kiesés is benne van a pakliban.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 3., vasárnap 19:15

wxyz írta:Azért valami elképzelés nem ártana. Meccsterv, mikor mit csináljunk. Letámadás, védekezés, labdakihozatal, bármilyen játékelem vagy taktika.

Solari látványosan nem üti meg a szintet.
Valahogy mégis összekaparta a csapatot, nem? Átvett egy olyan brigádot, ami az utolsó 7 meccséből 1-et tudott megnyerni és 5-öt elveszített. Lope alatt 15 meccsből 6-ot elveszítettünk 2 döntetlen mellett. Most Solari 30 meccsnél jár, ez a duplája az elődjének, a társaság ugyan az. 30 meccsből 7 vereség (ebből 2 igazából tét nélküli) és 2 döntetlen. Vertük az Atmát, jól játszottunk a Barca ellen. Emellett úgy látszik van vér a pucájában és leszakítja a koloncokat. Rövidre zárta a kapuskérdést is.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 3., vasárnap 18:51

Azért valami elképzelés nem ártana. Meccsterv, mikor mit csináljunk. Letámadás, védekezés, labdakihozatal, bármilyen játékelem vagy taktika.

Solari látványosan nem üti meg a szintet.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 3., vasárnap 18:44

jó kérdés hogy szar a szakács vagy szarral kell főznie?

a helyzetek és a játék megvoltak a Barca ellen is de Solari nem mehet be a kapu elé berúgdosni. így inkább személyi probléma van mint edzői.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. március 3., vasárnap 18:39

ziro4vr írta:Fórumhangulat: az utóbbi időben eléggé megjelent két szélsőséges "párt", és nagyon ritka, mikor a pártok között érdemi és szakmai vita folyik, jellemzőbb lett a másik lehülyézése. Az egyik párt a szarrá nyertünk magunkat, idén bármi van kussoljon mindenki, istenek vagyunk, aki szidni mer bárkit is az köcsög, a többi csapat meg lúzer, ötöd annyi címük van, mint nekünk. Azt gondolom, lehetünk büszkék a csapatra, joggal, de ebből a mentalitásból vissza kell venni. Tisztelni kell a többi csapatot és azokat is, akik észrevétellel szolgálnak, persze ha az érdemi. Ne süllyedjünk egy szint alá, anno jogosan nevettük ki és figuráztuk ki a viscaelbarca sajátnevelés mindenkitlebírózunk Barcásokat, páran nekem itt már abba a kategóriába esnek, akkora arccal vannak.
Egyetértek majdnem az egész kommenttel, az idézett résszel legfőképpen. Engem ez korábban is zavart, az utóbbi időben meg hatványozottan. Sokkal jobban fel tud idegesíteni, mint ha egy Barcás jön okoskodni. Valószínűleg azért zavar jobban, mert egy Real szurkoló félig-meddig engem is képvisel. Nagy az arc néhány embernél, akik a nagyképű kommentekkel csak rombolják a fórum színvonalát.

A kommentedben egyedül az edzőkérdéssel nem értek egyet. Még nem vonnék mérleget Solarival kapcsolatban, talán csak év végén, de lehet még akkor se. Egyelőre nem látom azt, hogy ki lehetne az ideális ember a posztra, ki az, aki egyértelműen javulást hozna helyette nem csak rövid-, de hosszútávon is.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 3., vasárnap 16:34

Hatalmas pluszegy zironak.

Valamilyen szinten azért várható volt, hogy a három BL cím után már csak lefelé vezet az út. Főleg úgy, hogy két fontos láncszem is távozott, és nem volt olyan érkező a helyükre, akik megugorjak a lécet, illetve meg edzőváltás is volt év kozben. Ha nem lépett volna le ZZ és CR, akkor is iszonyat nehéz lett volna fenntartani a szintet.

Sajnos ez van, rohadt bosszantó volt ez az elmúlt egy hét, de semmi sem történik véletlenül.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. március 3., vasárnap 16:32

Ami nagyon zavaró az az, hogy a középpálya (kivéve Modric) egyáltalán nem támogatja a támadásokat. Addig kísérik a támadást amíg kipasszolják szélre a labdát és utána semmi mozgás, csak állnak szinte és csak nézik, hogy a szélen mi fog történni.

Én Benzemát se venném elő most, mert ha labdát akar látni akkor vissza kell jönnie majdnem a félpályáig vagy ki az oldalvonalhoz, így azért nehéz. Játszhatna most szerintem bárki a helyén, nem lenne sokkal sikeresebb.

Baleből elég volt, viszont Isconak én adnék egy utolsó esélyt, de nem 4-3-3-as felállással. A legtöbb edző kirakta szélre játszani ami nagyon nem megy neki. Mivel a bajnokság elúszott, én szívesen megnéznék egy 4-2-3-1-es felállást ceba-isco-modric hármassal középen. Szerintem nagyon kéne egy valódi támadó középpályás most a csapatba.

Remélem a szezon hátralévő része a bajnokságban a fiatalokról fog szólni. Sokkal több lehetőséget cebanak, valverdenek és odrinak ha már leigazoltuk őket.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 3., vasárnap 16:19

Régóta fogalmazódik bennem már egy hosszabb poszt, régen páran szerettétek, mikor így írtam. Igazi, nagyrészük azóta ki lett bannolva. :mrgreen:

Fórumhangulat: az utóbbi időben eléggé megjelent két szélsőséges "párt", és nagyon ritka, mikor a pártok között érdemi és szakmai vita folyik, jellemzőbb lett a másik lehülyézése. Az egyik párt a szarrá nyertünk magunkat, idén bármi van kussoljon mindenki, istenek vagyunk, aki szidni mer bárkit is az köcsög, a többi csapat meg lúzer, ötöd annyi címük van, mint nekünk. Azt gondolom, lehetünk büszkék a csapatra, joggal, de ebből a mentalitásból vissza kell venni. Tisztelni kell a többi csapatot és azokat is, akik észrevétellel szolgálnak, persze ha az érdemi. Ne süllyedjünk egy szint alá, anno jogosan nevettük ki és figuráztuk ki a viscaelbarca sajátnevelés mindenkitlebírózunk Barcásokat, páran nekem itt már abba a kategóriába esnek, akkora arccal vannak. A másik szélsőség a minden fos, hogy elhet hogy nem uralunk mindent és nyerünk 400 trófeát. Ez ugyanúgy fals, az igazáság a kettő között van. SZerintem tök érdekes az idei szezonunk és a jövőképünk, a játékunk nem annyira, de lehetne érdemi vitát folytatni bőven.

A szezonról azt gondolom, hogy az én szemszögem szerint a lehető legjobban lett lemenedzselve nyáron, viszont a lehető legsemmilyenebb és legszenvedősebb. De a kettő összetartozik. A náyron történt ami történt, ZZ és Cé out, ezzel nem foglalkoznék már. Utána viszont mik voltak az opciók? Hozni túlfújt vb sztárokat? Hozni valami irtó drága alig klasszist vagy épp klasszist akit Céhez mérünk és elbukik? Valljuk be bármi (majdnem bármi) lett volna a kompenzáció a két távozó legendáért, iszonyat magas mércét kellett volna megütniük, hogy elégedettek legyünk mi szurkolók. Így hát mi történt? Üzletileg racionális döntések, fiatalok kipróbálása, az öregedő legendáknak a megújulás esélye, az eddig nyavajgóknak vezérszerep felkínálása. Hogy bejött? Volt ami bejött, volt ami nem. De ez egy ilyen szezon, átmeneti. Nem fogunk sokmindent nyerni, lehet nosztalgikusan emlékezni a sikerekre, jogosan égbe magasztalni a távozó legendákat. Ezért mondom, hogy a nyarat a legjobban menedzselte le Perez. Hogy miért a elgszenvedősebb? Két kezemen meg tudom számolni, hány meccset bírtam végignézni, szenvedős, koncepció mentes játék, impotencia, de közben hatalmas arc a pályán. Nekem ez sok, főleg az edzői munka hiánya, én ezért is hoznék új edzőt nyáron.

De hogy mire is jó ez a szezon, ha már kupákra nem? Egyrészt, szégyen nem történik, a kupában a Barca ellen ki lehet esni, a BLben a 8 között ott leszünk, a bajnokságban meg a top3-ban, ezek vállalható eredmények. Az Atma véreset vizel egy 2. helyért, a Barca megvesz mindenkit Messi köré, mert érzik hogy 1-2 év és szarban lesznek, mi meg újra definiáljuk magunkat. Ez oké, sokszor nehéz elviselni a kudarcot, nincs ezzel baj ha páran ingerültek, azzal se, ha páran ezt szükséges rossznak tekintik a sok siker után.
Másrészt, megláttuk, a bab hús e vagy sem. Pár fiatal combosat bizonyított, mint Vini vagy Regu. Pár emberről kiderült, hogy lefőtt a kv, nincs helyük, fejben kevesek vagy nem ide passzolnak, Isco vagy Bale. Pár ember inkább testben kevés, mint Mariano vagy Vallejo. Pár ember pedig az aranykorszak utáni szükséges frissítés áldozata kell hogy legyen, mint pl Marcelo vagy Navas. Ezek között vannak szomorú esetek, vannak örömteliek, márha elmennek a nyáron, de ez szükséges, ritka hogy egy olyan stabil mag meglegyen, mint nekünk a triplázás közben. Az ember megszereti őket, pláne olyan korszakok meg játékosok után, akiket itt a többség látott a 2010es évek előtt, de ezeket a dolgokat el kell engedni. Látni, hogy Navas nem jobb mint Tibo, de idősebb, hogy Marcelo már nem bírja 10 év után, hogy Bale egy faszarc, hogy Isco máshol lehet fontos elem, de nem a Realban.

Most nyáron robbantani kell, lehetőleg okosan, pénz van, hála a felelős gazdálkodásnak. A Real Madrid még mindig kibaszott vonzó, mert sikeres, mert nem vagdalkozik, nem arab kiflikunyeráló klub, hanem a történelem legsikeresebb csapata. Kell Hazard, kell egy gólerős ember előre, egy védő, és nekem edző is. Pár ember meg fog újulni, Ramos, Carvajal, Kroos egy sikeresebb és nagyobbra törő közegben új erőre fog kapni, LV, Casemiro, Nacho jól használva megint olyan lesz mint régen.

Szóval relax, én is várom a szezon végét már, de nem vagyunk semmilyen fekete lyukban, ez az év kell a fényes jövőhöz.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 3., vasárnap 14:16

pár lehangoló stat a tegnapi után.

Real Madrid's home defeats per season

Real Madrid with no open play goal for 335 minutes as of now (5 hours and 35 minutes). The team is scoring at a pace of 1.6 goals per game in La Liga (Lowest since 1999/2000). /marca/

Real Madrid have scored 37 goals in the 20 home games played this season. In the last 9 seasons, they averaged 62 goals in their first 20 home games. Cristiano.

El Clasico stats this season: Shots RMA 57:38 FCB - Goals 2:10

Before Messi's debut, Barcelona : 19% win-rate at the Bernabéu,
Between Messi's debut and now, Barcelona: 55% win-rate at the Bernabéu
and the head-to-head is now 96-95 for Barça.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2019. március 3., vasárnap 14:13

BBeno írta:pedig a sporik tettek eleget hogy a barcát tolják ott is ...
Ezt illene már egyébként elfelejteni egy életre. A mai napig minden vitatott szitunál jön az, hogy tolják a Barcát. A Realnak nem segítenek a bírók? Dehogynem. Károsítják a Realt? Van amikor igen. A Barcát? Őket is. Minden csapat javára és ellen is tévednek, hosszabb távon pedig ezek kiegyenlítik egymást. Ha meg nem (lásd: olasz bundabotrány), akkor az idővel úgyis kiderül.

Csak hogy ne menjünk messzire: tegnap Ramos odabaszott Messinek. Simán ki lehetett volna állítani a picsába. Levante ellen elég érdekes tiziket kaptunk. Ha azt ellenünk fújják be, akkor egyből menne itt a szitkozódás, hogy a büdös bunkó elcsalta az egészet. Ha visszagondolunk az Ajax elleni odavágóra, akkor mindenki egyből FIFA bíró lett, hogy márpedig jogos döntés született, de ha ez mondjuk fordítva történik és mi szerzünk ilyen gólt, amit elvesznek, akkor mi lett volna? Köcsög UEFA, szemét bíró, tolnak mindenkit ellenünk, nehogy negyedjére is meglegyen a BL. Pedig ha a szívünkre tesszük a kezünket, a 3 BL-ben volt azért bőven szerencse is, ahogy esetenként voltak olyan ítéletek, amik a Real Madridot segítették.

...és éppen ezért nem szoktam érteni, hogy sokan miért esnek nekik azoknak, akiknek fáj a hazai szereplés a 3 BL ellenére is. Igazából évente 7 meccsre alapozzuk a szezont, miközben az összes riválisunk harcol otthon is, szerda-szombat ritmusban tolják a valódi tétmeccseket, miközben minket kipicsáz egy Leganes januárban a kupából, otthon megrépáz egy Girona, egy Sociedad, a Barcelona meg évek óta szopat. A BL csoportköre egy Real Madridnak ujjgyakorlat, mert bármennyire is a legrangosabb trófea a BL, azért olyan sok végső esélyes nincs. Marad a kieséses szakasz, 3 párharc + 1 döntő, mi meg egy-két kivételtől eltekintve erre alapozunk egy egész szezont. Ez a kibaszott dühítő a világ elvileg legnagyobb klubjánál. Stadionprojekt ide, stadionprojekt oda.

Na mindegy. Nem feltétlenül neked szól ez BBeno, csak a Te hozzászólásodban olvastam a bírózást.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 3., vasárnap 14:03

ez leírva jó de Hazard és Vini bal/bal. egyikse hozza ugyanazt jobbszélen. plusz ez csak személyes vágy de jó lenne minél többet szoktatni a Regu-Vini balszélt mert látjuk hogy megvan a kémia és a kraft.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 3., vasárnap 14:00

Hazardban egy 20+ gólos szezon szerintem benne van itt Spanyolországban, ha a hozzáállása megfelelő lesz. Vinit én már nem raknám ki a kezdőből. Karim pedig kelleni fog, ha érkezik a belga.

Hazard - Benzema - Vini trióval, én nekimennék a következő szezonnak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 3., vasárnap 13:55

persze ez nem egy nyaras buli ellenben megint csak Benzemával nekimenni az évnek eléggé öngól lenne. plusz ha elmegy Bale meg Isco akkor megint ugyanott vagyunk hogy Lucas fix kezdő a jobboson. James semmit nem old meg ha itt marad. Ödegaard egy nagy kérdőjel. Mbappé biztos nem jön. Hazard ha jön jó de önmagában nem elég tűzerő.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég