Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 6., szerda 2:00

Olajosok tényleg ne nyerjenek, se a barca. Mindenki más odaérhet. Bár, ha ebből a hármasból kerül ki a győztes, akkor inkább Bappéék érjenek oda.

Atletico győzelem amúgy elég enyhe fricska lenne a világnak. Spanyolorszag újra mutatná a középső ujját a többieknek. És mikor már a nagy Real es barca is kiesett, akkor is egy spanyol ér oda. :lol: de röhögnék a sok Premier league huszáron. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. március 6., szerda 1:46

ArjenMagicRobben írta:Ha átgondolom akkor jelenlegi körülmények között az is lehet, hogy én nekik örülnék a legjobban
Na neeeee :D ezerszer inkább a Bayern, Pool vagy Juve, minthogy matracék

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2019. március 6., szerda 1:44

Ramioli írta:Jó persze sokan fellélegeznek most Kiesett a Madrid :lol: Majd a másik Madrid meg megnyeri :lol: Egyébként könnyen lehet, hogy a Matrac be is húzza ezt a Blt.
Ha átgondolom akkor jelenlegi körülmények között az is lehet, hogy én nekik örülnék a legjobban :lol: Olajcsapat semmiképpen ne nyerjen, Barca, Bayern, Pool szintén off, rajtuk kívűl az egyetlen reális esélyes az Atletico maradt.
Azt azért ne feledjük, hogy az egyenes kiesés szakaszban rajtunk kívűl senki nem győzte le őket a BL-ben már vagy 5 éve.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. március 6., szerda 1:23

pheco írta:Vicces, hogy mekkora csend van az Ajax 3. goljarol. Ha nekunk adnak meg egy ilyen golt, mar felrobbant volna a net. :roll:
Hát igen, az még rendben van, hogy kint volt e van nem, de még kéz is volt :lol: :lol: Varane kapufájánál is volt egy máe geri :lol: nem ezen múlt, de igen ilyenkor minden szabályos keretek között történt... Jó persze sokan fellélegeznek most Kiesett a Madrid :lol: Majd a másik Madrid meg megnyeri :lol: Egyébként könnyen lehet, hogy a Matrac be is húzza ezt a Blt.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 6., szerda 1:08

Vicces, hogy mekkora csend van az Ajax 3. goljarol. Ha nekunk adnak meg egy ilyen golt, mar felrobbant volna a net. :roll:

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. március 6., szerda 0:22

Eltekintve ettől az "ennek így kellett történnie" narratívától, azért az a helyzet, hogy Solari ezt a meccset nagyon benézte. A kezdőrúgás pillanatában kétgólos előny volt, hiszen még 0:1-gyel is a Real jutott volna tovább. Ehhez képest úgy játszatta a csapatot, mintha hátrányban lett volna, és gyakorlatilag hagyta, hogy az Ajax fiataljai szétfussák az öregedő madridi középpályát. Hogy meccselni, meg taktikát kidolgozni nem tud az argentin, az ma is nagyon jól megmutatkozott.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. március 6., szerda 0:19

Könyörgöm, csak ideológiát ne gyártsunk a kieséshez.
Nem is a kieséshez, inkább annak a módjához.

Na mindegy, késő van.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 6., szerda 0:03

Sierra írta:
Ki gondolta volna :) ideje levenni a rozsaszin szemuveget
Vagy élvezni az éltetet és megélni a pillanatokat anélkül,hogy állandóan kukacoskodunk. Megy a mai is a meccsek gyüjteménybe,ahogy ott van a bayern,dortmund elleni kiesés vagy a matrac elleni szuperkupa bukó és meg is szoktam őket nézni mert így kerek a story.Nem élvezed és értékeled a sikert ha nem latsz nagy bukasokat.
Persze mérnem estünk ki 5-5ös összesítésben. Meg mérnem ez meg az. Borzalmasak vagytok.
Agyon lettünk verve mert eljött az ideje.Szerencsénkre pont ez a kis ajax vert minket ki akik 6ot fognak kapni a 8 között és a kutya nem fog foglalkozni mar ezzel,nempedig valamelyik rivális.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. március 5., kedd 23:53

Azért remélem,hogy ezt a Bl meccsek előtt már lassan két héttel nem játszunk baromságot megszüntetik.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. március 5., kedd 23:52

dzsi91 írta:
Csabi írta:Én ezt nem teljesen ilyen pozitívan látom. Ami volt, volt. Megynerték a 4 BL-t, tripláztak, valószínűleg soha senki nem fog ilyet csinálni újra. De ami itt történt, az egy kurva nagy szégyen. Lehet kiesni 0-0-val, lehet kiesni 0-2-vel. De nem 1-4-gyel. 1 hét leforgása alatt kaptunk 8 gólt. Nem tudom BL-ben kaptunk-e már ilyen verést otthon. Mindez a tripla után elég...hogyismondjam ellent mutat neki.

Az egész csapat szét lesz baszva Á-tól Z-ig - mindezt egy nyár alatt, ami tudjuk mit fog eredményezni... és ez azért van, mert itt is, meg Madridban is kurva sokan azt hitték, hogy mert megnyertük harmadszor is a BL-t mi vagyunk az Istenek. Amikor erősíteni kellett volna, ahogy csak lehet - mert ami a mai napon, illetve héten kijött, azt már mindet látni lehetett tavaly is-, akkor az edzőt elkényszerítették, a legjobb játékost szó szerint elzavarták, hiányposztok maradtak üresen, és nem hiányposztokra jöttek szájbetömős igazolások.

Amit edzőkeringő néven elkezdett Perez újra, arról már nem akarok szólni. Fogunk még sokat, nagyon sokat beszélni róla.

-190
Ki gondolta volna :) ideje levenni a rozsaszin szemuveget

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 5., kedd 23:33

Csabi írta:Én ezt nem teljesen ilyen pozitívan látom. Ami volt, volt. Megynerték a 4 BL-t, tripláztak, valószínűleg soha senki nem fog ilyet csinálni újra. De ami itt történt, az egy kurva nagy szégyen. Lehet kiesni 0-0-val, lehet kiesni 0-2-vel. De nem 1-4-gyel. 1 hét leforgása alatt kaptunk 8 gólt. Nem tudom BL-ben kaptunk-e már ilyen verést otthon. Mindez a tripla után elég...hogyismondjam ellent mutat neki.

Az egész csapat szét lesz baszva Á-tól Z-ig - mindezt egy nyár alatt, ami tudjuk mit fog eredményezni... és ez azért van, mert itt is, meg Madridban is kurva sokan azt hitték, hogy mert megnyertük harmadszor is a BL-t mi vagyunk az Istenek. Amikor erősíteni kellett volna, ahogy csak lehet - mert ami a mai napon, illetve héten kijött, azt már mindet látni lehetett tavaly is-, akkor az edzőt elkényszerítették, a legjobb játékost szó szerint elzavarták, hiányposztok maradtak üresen, és nem hiányposztokra jöttek szájbetömős igazolások.

Amit edzőkeringő néven elkezdett Perez újra, arról már nem akarok szólni. Fogunk még sokat, nagyon sokat beszélni róla.

-190
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2019. március 5., kedd 23:24

Milyen bl hely? Hat pontra van a Getafe, akik majd agyba-főbe verik egymást a Sevillával, Alavessel meg a többi csapattal.

Csúnya volt a hét, de nem oszt nem szoroz szerintem. Vigye végig az argentin.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. március 5., kedd 23:24

Köszönet az elmúlt évekért a csapatnak! Sajnos a mai meccs képe hűen tükrözte az egész szezont, sokkal frissebb is volt az Ajax megérdemelték a továbbjutást, gratulálok nekik :agree: Nem tudok haragudni a csapatra, várható volt hogy egyszer vége lesz a menetelésnek :agree: Nyáron Perez bevadul :lol: nem is ez a meccs! Hanem inkább a Barca elleni párharcok miatt vagyok szomorú! Frissíteni kell a csapatot, zsebbe kell nyúlni nem is kicsit, és a jövő csapatát összerakni és visszatérni a trónra :agree: Hála Madrid :sziv:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ramioli 2019. március 5., kedd 23:24-kor.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 5., kedd 23:23

Most van ideje Pereznek megtervezni a nyarat. Hazard alap, melle meg kell tenni mindent Bappeert. Illetve Icardi is johet normal aron.
Tavozoknal Bale, Isco es Navas nalam mindenkeppen menne.
Marci, ha akar akkor menjen, de orulnek, ha maradna. Vallejo helyett kell egy kh es akkor a vedelem megvan.(ha marad Marci)
Kozeppalyara kellene verfrissites Modrictol fuggetlenul, nalam egy Eriksen vagy Pogba lenne a jelolt, de az mar nem igazan ferne bele anyagilag.
Edzo meg Allegri vagy Pochettino.
Izgalmas nyar lesz, remelem nem csalodunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pheco 2019. március 5., kedd 23:24-kor.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:21

Realista24 írta:
Babinho írta:Aki hisz a romantikus hősi halálban valószínűleg kicsit telhetetlen.
Ilyen 5 év utan még a kiesés is úgy legyen hogy csak epphogy picit fájjon, hogy mindenki vállon veregessen, hogy vörös szőnyegen vonuljunk le, na ilyen nem létezik.
Volt egy verhetetlen csapatunk. A nyáron szetesett, ma pedig véget ért a korszak.
A felelősöket én ma nem fogom elovenni.
Haragudjunk ezekre a Hősökre azért ahogy meghaltak?
Mindenki kiadott ma is mindent magából. Ennyi volt.

:salute: :salute: :salute: :salute:
Nekem ez fáj kevésbé.
Ha úgy esünk ki hogy formában vagyunk, egy góllal, netán idegenben lőtt góllal, akkor idegbeteg lennék.
Ez így tukorsima volt. Nem közvetlen rivális ejtett ki.
Nekem megfelel ez a forgatókönyv.

Pont eztirtam meg a sorsolas utan enn is.
Ezerszer inkabb egy nagy pofon az ajaxtol mint egy juve bayern atma esetleg poooltol
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:20

Vszleg cr marad bale megy mane jon tbo pedig nem.
(Zz maraf)

Sztem elso es utolso miatt lett vege fokent a kozos munkanak.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 5., kedd 23:18

Babinho írta:Aki hisz a romantikus hősi halálban valószínűleg kicsit telhetetlen.
Ilyen 5 év utan még a kiesés is úgy legyen hogy csak epphogy picit fájjon, hogy mindenki vállon veregessen, hogy vörös szőnyegen vonuljunk le, na ilyen nem létezik.
Volt egy verhetetlen csapatunk. A nyáron szetesett, ma pedig véget ért a korszak.
A felelősöket én ma nem fogom elovenni.
Haragudjunk ezekre a Hősökre azért ahogy meghaltak?
Mindenki kiadott ma is mindent magából. Ennyi volt.

:salute: :salute: :salute: :salute:
Nekem ez fáj kevésbé.
Ha úgy esünk ki hogy formában vagyunk, egy góllal, netán idegenben lőtt góllal, akkor idegbeteg lennék.
Ez így tukorsima volt. Nem közvetlen rivális ejtett ki.
Nekem megfelel ez a forgatókönyv.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 5., kedd 23:16

Realista24 írta:
Csabi írta:Én ezt nem teljesen ilyen pozitívan látom. Ami volt, volt. Megynerték a 4 BL-t, tripláztak, valószínűleg soha senki nem fog ilyet csinálni újra. De ami itt történt, az egy kurva nagy szégyen. Lehet kiesni 0-0-val, lehet kiesni 0-2-vel. De nem 1-4-gyel. 1 hét leforgása alatt kaptunk 8 gólt. Nem tudom BL-ben kaptunk-e már ilyen verést otthon. Mindez a tripla után elég...hogyismondjam ellent mutat neki.

Az egész csapat szét lesz baszva Á-tól Z-ig - mindezt egy nyár alatt, ami tudjuk mit fog eredményezni... és ez azért van, mert itt is, meg Madridban is kurva sokan azt hitték, hogy mert megnyertük harmadszor is a BL-t mi vagyunk az Istenek. Amikor erősíteni kellett volna, ahogy csak lehet - mert ami a mai napon, illetve héten kijött, azt már mindet látni lehetett tavaly is-, akkor az edzőt elkényszerítették, a legjobb játékost szó szerint elzavarták, hiányposztok maradtak üresen, és nem hiányposztokra jöttek szájbetömős igazolások.

Amit edzőkeringő néven elkezdett Perez újra, arról már nem akarok szólni. Fogunk még sokat, nagyon sokat beszélni róla.
Azt halkan hozzateszem hogy Zidane sem akart igazolni.

Elment. Jött egy hozzá nem értő és még is vagyunk.
De Balet elkuldte volna es talan Hazardot behuzta volna, nem? De ha Hazard nem is kellett volna neki, Bale ment volna nem? Es talan meg CR is itt lenne... na mindegy. Ennek igy kellett lennie. Dolgozni kell es kijavitani a hibakat. Van melo...
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:16

Csabi írta:Én ezt nem teljesen ilyen pozitívan látom. Ami volt, volt. Megynerték a 4 BL-t, tripláztak, valószínűleg soha senki nem fog ilyet csinálni újra. De ami itt történt, az egy kurva nagy szégyen. Lehet kiesni 0-0-val, lehet kiesni 0-2-vel. De nem 1-4-gyel. 1 hét leforgása alatt kaptunk 8 gólt. Nem tudom BL-ben kaptunk-e már ilyen verést otthon. Mindez a tripla után elég...hogyismondjam ellent mutat neki.

Az egész csapat szét lesz baszva Á-tól Z-ig - mindezt egy nyár alatt, ami tudjuk mit fog eredményezni... és ez azért van, mert itt is, meg Madridban is kurva sokan azt hitték, hogy mert megnyertük harmadszor is a BL-t mi vagyunk az Istenek. Amikor erősíteni kellett volna, ahogy csak lehet - mert ami a mai napon, illetve héten kijött, azt már mindet látni lehetett tavaly is-, akkor az edzőt elkényszerítették, a legjobb játékost szó szerint elzavarták, hiányposztok maradtak üresen, és nem hiányposztokra jöttek szájbetömős igazolások.

Amit edzőkeringő néven elkezdett Perez újra, arról már nem akarok szólni. Fogunk még sokat, nagyon sokat beszélni róla.
Oriasi plusz 1
Plane a 2. Bekezdeshez
ZIDANE

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 5., kedd 23:15

Aki hisz a romantikus hősi halálban valószínűleg kicsit telhetetlen.
Ilyen 5 év utan még a kiesés is úgy legyen hogy csak epphogy picit fájjon, hogy mindenki vállon veregessen, hogy vörös szőnyegen vonuljunk le, na ilyen nem létezik.
Volt egy verhetetlen csapatunk. A nyáron szetesett, ma pedig véget ért a korszak.
A felelősöket én ma nem fogom elovenni.
Haragudjunk ezekre a Hősökre azért ahogy meghaltak?
Mindenki kiadott ma is mindent magából. Ennyi volt.

:salute: :salute: :salute: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég