Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 6., szerda 7:58

Hát nem tudom ki hogy van vele, de kurvára fáj ez a kiesés. 4-et kapni otthon bárkitől elfogadhatatlan...
A Barca elleni kiesés is kurvára fáj, főleg hogy ott bőven volt lehetőségünk.

Nem voltak nagy elvárásaim a szezonra, de még azt is sikerült alulmúlni, kupát be lehetett volna húzni, és a BL-ben is még 1-2 kör meg kellett volna legyen.

Március 5-én elvesztettünk mindent, ez DURVA!
Ennek ellenére 2 pozitívumot lehet ebben találni:

1.Pihenés!
Akárki akármit mondjon 3 szezon óta mindig május végéig játszottak a srácok, és augusztusban, illetve decemberben is full hónapjuk volt a szuperkupa, és világkupa miatt. Ez óriási hátrány, nem csak fizikális, de mentális kiégéssel is jár. Idén ha jól tudom nincsen semmi komoly nyári esemény sem, végre teljesen kipihenten kezdhetik meg a szezont.

2. Tervezés
(ez mondjuk nem az erősségünk...)
Gyakorlatilag neki lehet állni a következő szezon csapatán dolgozni.
Nem tudom lesz új edző, vagy sem, de el kell dönteni, és 1 hónapon belül le kell zsírozni, nincs mire várni.
Ugyanez igaz a játékosokra is. El kell dönteni kit akarnak leigazolni, az első lépéseket már most meg kell tenni!
A távozókat is át kell gondolni az (új?) edzővel. Van 3 mellőzött sztárunk: Bale, Isco, Marcelo. Az nem mehet tovább, hogy ilyen játékosokat jegelünk, vagy menjenek vagy játsszanak. És akkor még ott van Navas, Asensio is pl.

Részemről a fentebb említett 3 sztárocska a fő felelős a rossz szezon miatt.
Valamint Perez és Zidane.
Hihetetlen, hogy ez a kettő nem tudott megegyezni, és a francia itthagyott csapot-papot. Az igazság az, hogy a Zidane féle csapatnak is sokszor volt szerencséje, és hogy a bajnokságban nekik sem igazán ment. Viszont idén hiába volt átmeneti év, semmit nem sikerült megoldani a problémákból.

Kíváncsi vagyok én is mi lesz a nyáron, remélhetőleg Perez szeme felnyílt, és nem akar újabb kapust igazolni..

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 6., szerda 7:06

kurva kíváncsi leszek mi lesz a nyáron, minden attól függ ki lesz az edző úgy hogy így még találgatni se tudunk. hazard borzasztó kevés lesz ha csak vele számolnak, kroos, modric alapkövek már csapágyasak mint állat, ha cebaval csak futólag számol majd az edző akkor kell kp is...

a lényeg szerintem a modric - case - kroos triót bontani kell most már.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2019. március 6., szerda 0:45

Allegri tökéletes lenne, ő lenne a 2019es Mourinho. Stabilitás kell jelenleg a csapatnak és ha van elől minőség akkor a kecsapos köcsög úgyis folyni fog mint mourinhonal is történt.

Pochettino még akire aztmondom jöhet a többi kuka.
Egyetértek.

Allegri jócskán le van itt nézve. A kötelezőket hozta olaszban, és 2x BL döntőbe vitte a Real/Barcához képest hulla Juventust.

Szimpatikus karakter, karizmája is van, taktikaliag sem rossz. A Juvéba belesavanyodott, kapott egy óriási terhet CR-rel a nyakába, a portugál pedig már nem az aki évekkel ezelőtt volt. Khedira, Can meg Bernardeschi nem fogja elhozni a BL-t. Nézzük meg kik nyertek az utóbbi években. Ahol ott volt CR vagy Messi, illetve egy-egy csúcs Inter és Bayern, és egy alibi Chelsea. Ennyit jelent a két manus, nem lehet hozzájuk felérni. Ha ott játszik nálad, szinte nyertél.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 6., szerda 0:41

ArjenMagicRobben írta:Egy 2010-es Mourinho-nak nagyon örülnék, ő rendbe tudná tenni itt a dolgokat. Viszont egy 2019-es Mourinho szerintem nem sok hasznos dolgot tudna csinálni, sajnos ez az ember kiégett már.
A legvalószínűbb forgatókönyvnek azt tartom, hogy Solari marad nyárig, aztán Zizou->Juve és Allegri jön ide.
Allegri tökéletes lenne, ő lenne a 2019es Mourinho. Stabilitás kell jelenleg a csapatnak és ha van elől minőség akkor a kecsapos köcsög úgyis folyni fog mint mourinhonal is történt.

Pochettino még akire aztmondom jöhet a többi kuka.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 6., szerda 0:37

Továbbra sem Solarit érzem a legnagyobb problémának. A lehetséges utódok (Mou, Alegri) meg alapból röhejesek. Felépítettünk egy csapatot egy olyan emberre, aki a világ legjobb gólvágója. Addig variáltuk a keretet, míg össze nem állt a tökéletes kiszolgálókból álló csapat, aminek a csúcspontja egy fordított piramisban a befejező ember. Az egyik, és talán a legerősebb pillér, főleg, ha a támadásokat nézzük. Majd nyáron ez az ember távozott és volt, aki elhitte, hogy továbbra is mérges lesz a fej nélküli kígyó.
Ma este is voltak helyzeteink, 2 kapufánk, de a kígyó feje hiányzott, aki nem kapufát rúg, nem 5 cm-rel mellé lövi, hanem könyörtelenül bevágja a labdát a kapuba.
Ez nem Solari sara. A Girona ellen pihentetett, bumm, kikaptunk. A Levante ellen is meleg volt a pite. Ha a Barca elleni meccseken pihentet és úgy kap ki, már rég szétszedték volna. Előre tudta mindenki, hogy ez egy ilyen hónap, ilyen év lesz.
Elvesztettük Balet, Iscot, Marcelot. Mariano teljesen off. Asensio kezdőként kevés, Carvajal meg totál vakon van egy jó ideje, ráadásul Odri se váltja meg a világot úgy néz ki. A szar alapozásnak hála (kösz Lope) rengeteg a sérült és az erőnlétünk is alapból a béka segge alatt van. Emellett páran, mint ha lassultak is volna.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2019. március 6., szerda 0:36

Egy 2010-es Mourinho-nak nagyon örülnék, ő rendbe tudná tenni itt a dolgokat. Viszont egy 2019-es Mourinho szerintem nem sok hasznos dolgot tudna csinálni, sajnos ez az ember kiégett már.
A legvalószínűbb forgatókönyvnek azt tartom, hogy Solari marad nyárig, aztán Zizou->Juve és Allegri jön ide.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 6., szerda 0:32

Ha jön zsozé Ramos megy. És volt valami cikk korábban,hogy Céronaldonak és Ramosnak túl nagy hatalma volt ami nem tetszett Pereznek. Persze nem lehet tudni lehet kamu az egész de Cé már nincs itt és jelenleg Mourinhorol szólnak a hírek :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 6., szerda 0:12

Ha nyaron nem lesz senki, aki elvallalja a Real Madridot, es meguti a szintet, akkor sajnos realitas lesz Mourinho. Reszerol nincs akadalya, Perez is kedveli, szoval... bar szerintem Pereznek mas tervei vannak, Mourinho csak B megoldas lehet.
:goat:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2019. március 6., szerda 0:10

Azt kell hogy mondjam megérett az idő hogy egy fiatalabb energikusabb arc legyen a prezidente ha nem is rögtön de remlem az öreg nem akar többször indulni az elnökségért... Addig meg kapja össze magát az öreg és viritson valamit.
Nincs nála jobb jelölt. Sok mindent eltolt a hosszú évek alatt, a nyarat is a nyakába lehet varrni, de sokszor okosan és megfontoltan cselekedett. Nézzetek körbe a világba, tulajok és elnökök miként irányítják a szintén gigaklubokat.

Abra, Glazerék, MU, Laporta, Rosell, Bartomeu, Calderón, Kroenke?

A nyáron robbantani kell, le kell vadászni Mbappét (jövőre?) meg a többi nagyágyút. Itt az idő.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 6., szerda 0:08

Vigye végig a szezont addig mourinho hagy pihenjen és készüljön a háborúra :mrgreen:

Amúgy szerintem jobb edző mint lopi.Nem igazán tehet róla,hogy nem lőjük be a helyzeteket. Jól összekapta a brigádot és ha valaki neadjisten tudott volna gólt rúgni akkor lehetett volna tündérmese is. Nem tudtunk így kicsúszott minden.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 5., kedd 23:55

Nálam is maradna Solari a végéig. Azért o elég bátran nyúlt (kényszerből is néha) a fiatalokhoz, Probalgassa tovább lássuk kiben van kakaó.

A mostani helyzetért egyértelműen Perez és a báb vezetősége a felelős nem lenne igazságos ezért hogy csak Lopi és Solari vigye el a balhét.
1. Nyáron ok nem alakították sehogy sem a keretet pedig a vak is látta hogy kellene
2. Ok szavaztak bizalmat Lopinak...csúnya bukta lett
3. C megoldásként bedoptak Solari és hát latjuk hol vagyunk
4. Télen se hoztak értelmes támadot pedig egyértelmű volt hogy kell mint egy falat kenyér. Nem feltétlenül vilagkalsszist hanem csak simán egy golerős arcot (Adebayor szerűt ha már Mariano nem reális opció)

Ennyi hiba után teljesen érthető hogy ide jutottunk. Amatőrök voltunk. Lehet Perez akár mekkora üzletember és stb. Ezt csúnyán benezte. Nem azért mert nem nyerünk lényegében semmit önmagában hanem azért ahogyan megrepaztak, megalaztak.

Azt kell hogy mondjam megérett az idő hogy egy fiatalabb energikusabb arc legyen a prezidente ha nem is rögtön de remlem az öreg nem akar többször indulni az elnökségért... Addig meg kapja össze magát az öreg és viritson valamit.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 5., kedd 23:38

Én sem tenném ki Solarit. Most már értelme sincs.

Viszont szerintem fel fogja magát mondani, vagy kirúgják. Mert ez kell, hogy történjen.

Jelen helyzetben majdnem mindegy melyik báb ül a padon év végéig, szóval katasztrófa nem lesz ha megy.

Viszont ha megy, ha marad Solari a cél az kell legyen, hogy megértetni a csapattal, hogy mindenki minket akar majd most csapni, mert gyengék vagyunk és ezt nem lehet hagyni mert hirtelen BL-t sem érő, netán uefat sem érő helyen találhatjuk magunkat.

Rengeteg meccs és pont van még hátra. Hozni kell keservesen a meccseket Solarival, vagy nélküle.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2019. március 5., kedd 23:38

Nehez kerdes lesz ez az edzo kerdes. Nem szabad elkapkid i semmifele keppen. Ez alatt azt is ertem hogysemmi szin alatt nem szabad most idehozni Mourinhot mert konnyen lehet hogy a szezon vegen tole sokkal jobbedzok valnak elerhetove. Solari nem megoldas hosszutavon ez teny, nincs meg a tudasa. De ha most elkuldjuk es leultetunk egy masikideiglenes edzot hirtelen az miert jo a jovore nezve? Elkezd valamit csinalni aztan nyaron egy masik edzo ugyis elkezd valami mast. Semmi ertelme. Jelenleg pedig nincs olyan elerheto edzo akire ra lehetne bizni egy uj csapat es koncepcio felepiteset. Mourinho utobbi par evebol nagyon jol latszott hogy mit tudfelepiteni - semmit. Hozzavesszuk meg az itteni multjat meg hogyhogy ment el... Hagyjuk, viccnek is rosaz.

Korul kell nezni a vezetosegnek, es keresni a hatralevo par honapbanegy alkalmas szemelyt, es ha megvan akkor Solari felall. Addig meg le kell nyelni a bekat, biztonsagosan besetalni a BL helyen es kesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 5., kedd 23:24

Solari hivatalosan is beadja lemondasat. Perez elutasitja es felkeri, hogy fejezze be a szezont a csapattal, es folytassa a fiatalok beepiteset. Ezt elfogadja, mert el kell fogadnia. Es ennyi. Tiszta mindenkinek, van motivacio meg.

Semmi ertelme kinevezni uj edzot. Egyreszt nincs elerheto edzo most, mindenki el van foglalva a munkajaval. Masreszt erre a 11 meccsre minek?
:goat:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 5., kedd 23:24

Hát ha tényleg Mouval számolunk, akkor lehet hozni végülis. :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:23

Am ha mar elerheto a kovetkezo edzo, ugy lenne ertelme hozni.
De egy ideiglenes arc valoban ertelmetlen.

Bar ahogy irtam is, en solari helyeben felallnek.
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 5., kedd 23:23

ateeemadrid írta:Teljesen felesleges szerintem Solarinak lépnie, ez a szezon már úgyis mind1, ő eddig is bátran nyúlt a fiatalokhoz, mást nem is nagyon kéne. Regi Ceba Valverde Llorrente Brahim Vini Asensio 7est nyomatni agyba-főbe, aztán kiderül ki az, aki megüti a szintet. Szezon közben úgysem tudnánk kit hozni.
szerintem is ezt kéne. minden bukott. van tizenx forduló hogy megtudjuk kikkel érdemes számolni jövőre is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 5., kedd 23:21

Teljesen felesleges szerintem Solarinak lépnie, ez a szezon már úgyis mind1, ő eddig is bátran nyúlt a fiatalokhoz, mást nem is nagyon kéne. Regi Ceba Valverde Llorrente Brahim Vini Asensio 7est nyomatni agyba-főbe, aztán kiderül ki az, aki megüti a szintet. Szezon közben úgysem tudnánk kit hozni.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. március 5., kedd 23:20

Steve írta:Solari fel fogja magát mondani a héten, ez szerintem biztos.


Alapvetően mindegy melyik báb lesz ott.

Egy a baj, hogy hosszú még a bajnokság meg kell csípni egy BL-t érő helyet és attól tartok, most mindenki vérszemet kap, mi meg nulla motivációval bukhatunk még..
Pontosan, én is ezért hoznek a végéig is mást. Solari megerdemli a tapsot, én rendes meg is sajnáltam, ahogy ott állt a meccs végén könnyes szemmel. De ilyen eredménysor után nem szabad, hogy maradjon. Ezekután, hogy tudná motivalni? Valljuk be őszintén, valszeg sehogy. Az meg nem jó sem neki, sem a csapatnak. Azt a BL helyet csak jó lenne azért elérni. Itt meg kell köszönnie a lehetőséget.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 5., kedd 23:19

istimester írta:
KAG írta: Persze.
Ha van egy kis onkritikaja, felall magatol.
Minek?
Igazából maradni és távozni sincs nagyon értelme :lol:

Ilyen szintu veresegek utan igy illik.
Igazabol megbukott a munkajaban nagyon csunyan.

Engem nem zavarna ha maradna a vegeig, sit talan igy biztosabb lenne a vegen a 3m hely, mint egy uj emberrel erre a maradek x meccsre, de egyszeruen ilyen eredmények utan nem szokas tenyleg maradni.

En megköszönném es tavoznek. Talan igy a leginkabb elegáns
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 237 regisztrált és 0 vendég