Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 6., szerda 15:27

Süti írta:Február óta fix Kroos,Case,Luka kp ment. Ceballos? Valverde? Brahim, aki elvileg AM?
Vini, Karim, LV-Bale sor szintén. Úgy, hogy LV és Bale olyan ótvar formában nyomták, hogy sikított a labda ha hozzájuk került.
Mariano? Asensio? Arról nem is beszélve, hogy ilyen esetekre nálunk fixen legalább padon szokott ülni egy Castillás támadó, de mivel Mariano se kap perceket se, nyilván nincs értelme. Mert olyan fasza eredményes az első hármasunk, hogy az elmúlt x meccsen évente találtunk gólt.
Hátul legalább egy Levante vagy Girona ellen Vallejo. Odrival mi van? Carvajal is akkora formában van, hogy fixen kiérdemli a helyét?

20on x fős a keretünk, elvileg a jövőt építjük, de gyakorlatban ebből semmit nem látni.

És Iscot fel se hoztam.
Szeretem, mikor valaki csak puffogtat a levegőbe, de semmit értelmes nem jön össze. Én vettem a fáradtságot, összeírtam a kezdőket a legutolsó 9 meccsünkön. Most vedd Te is a fáradtságot, és írd le, hogy Te milyen kezdőkkel álltál volna ki ezeken a meccseken. Ceballos játszott, de elég gyenge volt, a 9-ből 3 meccsen játszott. Fede 4 meccsen játszott, de ő eddig elég kiegészítő feladatot kapott. Brahim: AM: attacking midfielder, amilyen poszt nincs is a felállásunkban. Télen jött ifiből. Nehogy már! Asensio 1 meccset hagyott ki, a többin játszott, mikor kezdett egyszerűen értékelhetetlen volt. Vallejo kb egész évben sérült, meccshiányos és semmi nem indokolta, hogy Nacho helyett ő játsszon, mikor kellett. Odri 2 meccsen játszott, egyik után elég sokan kikezdték, hogy elég gyenge védekezésben (lefejeli a kisvakond is), így lehet, hogy érthető a mellőzése egy klasszikuson. Mariano aki érdekes, de úgy nézett ki, hogy a Vini-Karim fúzió nyerő lehet (és Karimon én nem láttam a fáradtságot), míg Mariano szinte semmit sem mutatott eddig, sokat volt sérült és meccshiányos is rendesen.

Még egyszer kérlek, írd le, Írjátok le, hogy Te/Ti kiket kezdettél/kezdettetek volna a legutóbbi 9 meccsen, hogy tudjunk érdemben vitázni. Mert ez a lehetett volna pihentetni a kisebb meccseken elég nevetségesen hangzik úgy, hogy 9ből 3 Barca, 1 ATMA meg 2 BL meccs volt és pont egy kisebb meccsen a 16. Girona ellen, ahol pihent a fél csapat nyaltunk be egy kínos vereséget.

ui: ha tudatosan elengedte volna bármelyik kupát, akkor már rég kikezdték volna. MINDENKI reménykedett a Barca X és az ATMA verés után. MINDENKI.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kiserik 2019. március 6., szerda 15:31-kor.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 6., szerda 15:18

Süti véleményét osztom

bőven lettek volna alternatívák a kisebb mecseken
sok postra vannak használható cserejátékosaink
nem olyan gyenge ez a keret, mint amilyennek most tűnik :roll:

pl Ceballost elfelejtette edzőbá
Asensio sem használhatatlan mostanában, gólokat is lő :D
mégis alig játszott
Odriozolának is használható stb

oké LLorente játszott, csak megsérült

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. március 6., szerda 15:14

Persze, nagyon nehéz helyzetben volt, ezt a sorozatot még a prime Zidane csapat se biztos hogy lehozta volna, de legalább akkor eldönthettük volna a kupa kiesés után hogy mire megyünk (nyilvánvaló hogy a BL-re kellett volna), mert azt egyszerűen látni kellett, hogy nem fogjuk bírni. Barca ellen felkellett volna küldeni a cseresort, többet használni Iscot, Marianot, Odriozolát, neadjisten Brahimot itt a nagy darálásban. Azért 3 szék közül a földre esni nem lett volna szabad még ezzel a kerettel se. Ezért sáros rendesen Solari, de mondhatjuk úgy is, hogy rutintalanul a körülmények áldozata lett. De persze a fejétől bűzlik a hal, az elmaradt keretfrissítések oka minden, amit most látunk. Talán ez kellett hozzá, hogy felfogják fenn, hogy nyáron lépni kell
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 6., szerda 15:07

Február óta fix Kroos,Case,Luka kp ment. Ceballos? Valverde? Brahim, aki elvileg AM?
Vini, Karim, LV-Bale sor szintén. Úgy, hogy LV és Bale olyan ótvar formában nyomták, hogy sikított a labda ha hozzájuk került.
Mariano? Asensio? Arról nem is beszélve, hogy ilyen esetekre nálunk fixen legalább padon szokott ülni egy Castillás támadó, de mivel Mariano se kap perceket se, nyilván nincs értelme. Mert olyan fasza eredményes az első hármasunk, hogy az elmúlt x meccsen évente találtunk gólt.
Hátul legalább egy Levante vagy Girona ellen Vallejo. Odrival mi van? Carvajal is akkora formában van, hogy fixen kiérdemli a helyét?

20on x fős a keretünk, elvileg a jövőt építjük, de gyakorlatban ebből semmit nem látni.

És Iscot fel se hoztam.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5754
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 6., szerda 14:59

Többször feljött Solari és a keretmenedzselés. Először is szögezzük le, hogy kapott egy fizikálisan gyenge csapatot, mert az elődje, aki a nyári felkészülést levezényelte, elküldte az erőnléti edzőnket a picsába szotyizni, mondván, hogy nem futó edzés kell ezeknek, hanem labdás, ügyességi.

Nézzük az utolsó hónapot, mert itt történtek a lényeges dolgok:
02.03: Alaves: gy: 3:0
Vini,Karim,Bale,Ceba,Case,Luka,Regu,Nacho,Ramos,Odri,Tbo

02.06: Barca: d: 1:1
Vini,Karim,LV,Kroos,Llorente,Luka,Marcelo,Ramos,Varane,Carvajal,Navas

02.09: ATMA: gy: 3:1
Vini,Karim,LV,Kroos,Case,Luka,Regu,Ramos,Varane,Carvajal,Tbo ----Llorente, Isco: sérült

02.13: Ajax: gy: 2:1
Vini,Karim,Bale,Kroos,Case,Luka,Regu,Ramos,Nacho,Carvajal,Tbo ----Llorente, Isco: sérült

02.17: Girona: v: 1:2
Asensio,Karim,LV,Kroos,Case,Ceba,Marcelo,Ramos,Varane,Odri,Tbo ----Llorente, Isco: sérült

02.24: Levante: gy: 2:1
Vini,Karim,LV,Kroos,Case,Luka,Regu,Nacho,Varane,Carvajal,Tbo ----Llorente, Isco: sérült

02.27: Barca: v: 0:3
Vini,Karim,LV,Kroos,Case,Luka,Regu,Ramos,Varane,Carvajal,Navas ----Llorente: sérült, Isco: még nem tért vissza

03.02: Barca: v: 0:1
Vini,Karim,Bale,Kroos,Case,Luka,Regu,Ramos,Varane,Carvajal,Tbo ----Llorente: sérült

03.05: Ajax: v: 1:4
Vini,Karim,LV,Kroos,Case,Luka,Regu,Nacho,Varane,Carvajal,Tbo ----Llorente: sérült

Kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan oldotta volna meg a házi feladatot másként???

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5832
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 6., szerda 14:43

jó napot Solari mester
rotálni kellett volna volna
nem ugyanazzal a középpályával végignyomni hónapokat
főleg Kroos és Modricra gondolok, mert Casemiro volt rotálva, amíg Llorente egészséges volt

ha jó formában van, fitt Modric és Kroos melett volna a meccsek fele legalább :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. március 6., szerda 14:05

Csabi írta:az emberek majdnem 60%.-a úgy gondolja (én is), hogy a fő felelős a vezetőség perezzel az élen.
Azert ha az utolso 6 szezonra visszatekintunk, nekem azzal semmi bajom, ha egy spanyol kupat felaldozunk, mert nem birjuk vegig a kettos terhelest, vagy egy szoros bajnoksagot elveszitunk, mert ez mindig benne van a pakliban. Viszont ami zavar, hogy 4x is ugy futottunk neki a szezonnak, hogy mar nyaron tudtuk, itt valami baj lehet.

- 2014-ben ugy engedtuk el Di Mariat es Xabit (elobbiert nem kar), hogy egy szem Kroos erkezett, a padrol pedig a Khedira - Illarra paros kellett volna tehermentesitse a galakezdot. Nem jott ossze, ebbol pedig szepen jottek is a serulesek.

- 2016-rol eleg ha annyit irok, hogy Benitez es ezt nem is kell tovabb magyarazni.

- 2017-ben mar a duplazas utan szerintem nem volt olyan ember a forumon, aki ne latta volna, hogy a BBC moge vagy akar melle kell egy klasszis jatekos. (Mbappe) (foleg hogy 2 goleros csere, Morata es James is tavozott) Szinte papirforma szerint buktuk is a bajnoksagot, viszont a BL-t meg utoljara rutinbol behuztuk.

- 2018-ban a nagy frissitesbol annyi lett, hogy CR tavozott es senki nem erkezett

Nyilvan mindegyik esetben megvoltak az okok, Xabival jofejek voltunk, nem talaltunk normalis edzot (eleve a problema, hogy edzot KELLETT keressunk), Mbappe kevesellte a fizut (vagy csak szemelyesen meg kellett volna latogatni ?), Hazard tul sokba kerult volna. Viszont az osszes hibas dontesben egy kozos pont van, Perez. Akinek a sikerekben is hatalmas resze van es ilyen evek utan kicsit mar-mar pofatlansag elegedetlenkedni, de basszus, hat ha egyszer egy kis minimalis modositasokkal ennel tobbet is ki lehetett volna hozni ebbol a generaciobol.. Barmennyire is ludas tobb dologban a vezetoseg, nalam nincs elnok kerdes, viszont most lesz idejuk megtervezni a nyarat.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. március 6., szerda 13:23

Most legalább Solari elkezdheti amire az egész szezon hivatott lett volna. A generációváltást. Mert eddig ebből semmi nem valósult meg, betette kényszerből Vinit, meg Regut, a CKM meg ugyanúgy letolt eddig sorrendben 31, 32, 33 meccset kezdőként. Oké, hogy eredménykényszer, és nyilván nem az ő hibája, hogy nem ültek le vele megbeszélni, hogy akkor az idei eredmények nem számítanak (akinek van minimál esze az tudhatta, hogy ez lesz) kezdjél el beépíteni minél több fiatalt, hogy lássuk nyárig, hogy állunk. A kp-t már ősszel meg kellett volna bontani, és nem csak kényszerűségből. Nagyon pechesen jött ki a menetrend, de Solari keretmenedzselésből rútúl megbukott, Isco azért jól jött volna hébehóba. Kroos már lépni nem bír, adnék neki pár meccs pihit, találja ki hogy fel tud e még itt pörögni (a nyilatkozatából kiindulva igen) vagy elfogadja majd többet a padot. 30 lesz, irtózatosan belassult főleg gondolkodásban, ami meg nyilván a fáradságból ered. Casemiro nálam szintén out, cserének maradhat, de 1 jó meccsére jön 3 szar, itt van Llorente, nézzük meg nyárig mire képes. Modric előtt le a kalappal, borzalmas ősz után ő aranylabdásként össze tudta szedni magát és vezér tudott lenni úgy ahogy. Nyáron 5-6 új igazolás kell minimum, és mindenek előtt egy EDZŐ. Solari nekem szimpi de nem elég karizmatikus, hogy itt nagy dolgokat véghez vigyen.

Hala Madrid! Köszönjük az elmúlt éveket! :sziv: :salute:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 6., szerda 12:24

Mindenkit nem lehet elküldeni. Nyilván lesznek távozók rendesen.

Mourinho? Amit Solari mondott: a Realnak több kérője van, mint Julia Robertsnek.

Újra kell szervezni a támadásépítést, lehetőleg befejező csatárra építve, és jobb középpálya-támadósor összjátékkal.

A védelmet is újra kellene, mert annyi gólt kapunk, hogy az Real Madrid szinten is elfogadhatatlan. Ramos is kifelé megy a korból, Varane eléggé elveszett idén, Vallejo, az meg kicsoda? Szélen is, az oké hogy Regulion berobbant, de főleg támadásban messze nem world class ő. Carvajal lassan Marceloval versenyez idén..

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 6., szerda 12:23

KAG írta:Bőven korban van még es baszott jo player. O bizonyitotta mar, hogy milyen szinten tud focizni, ha jók a körülmények.
Hát ez a gond, ha jók a körülmények. Nekem kettő gondom van vele: nem tud/nem bír btb-ként játszani (én jobban szeretném ha kéttüdejű ember játszana a középpályán az ő intelligenciájával). A másik meg hogy amit írtam is, hogy ha nagy a baj, nem ő fogja kirántani a csapatot a gödörből.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 6., szerda 12:18

Teljesen beteg ilyen helyzetben bármelyik játékost is elővenni. Az öltöző romokban, nincs megfelelő edző és keret.Naná,hogy alul fog teljesíteni mindenki.

Az egyetlen akit picsán kell rúgni az bale mert ő szánalmas magatartást tanúsított. A belga 1-2 lepkéje ugyanúgy benne van mint az aranylabdás Modric eladott labdái ilyenkor. Nem volt rendben idén a csapat sem fizikálisan sem mentálisan.Részben mind2 tök érthető az elmúlt éveket és a nyári eseményeket figyelembe véve.

És ez Céronaldoval sem biztos,hogy jobb lett volna. Olyan terhelést kaptak az elmúlt 10 évben aminek le kellett csapódni egyszer. Már tavaly megindult a dolog Ronaldostól Zidane-ostól de akkora caspat volt ez,hogy még egy lapáttal rátettek.

Zidane-t is lehet siratni de nem vállalta magára a csapat átépítését. Hazardot hozta volna Bale-t eladta volna. Ez ok, ez így jó lett volna arra,hogy mégegy szezont kibekkeljünk kupákkal esetleg egy 5ik bl-el de előbb utóbb elkellett volna kedzje kiszórni a cimbiket a keretből amit nem biztos,hogy meglépett volna.

Jelenleg egy külsősre van szükségünk, aki nem pajti senkivel és kívülröl látja a gondokat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9580
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 6., szerda 12:16

Kroost en sem adnám.
Bőven korban van még es baszott jo player. O bizonyitotta mar, hogy milyen szinten tud focizni, ha jók a körülmények.

Kp-ra ha viszont valakit hoznék, az csak KdB lenne, de o elérhetetlen
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2633
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 6., szerda 12:09

Persze, mindig ki lehet forgatni Perezt, de nelkule nem lett volna ennyi BL az egeszen biztos. Meg gondolom a sikereknel nem a vezetoseg a fo felelos, hanem a jatekosok, edzok. Zidane kinevezese is 19-re lapot huzas taktikaja volt, hiaba mondhatjuk, hogy kenyszer szulte dontes volt, bevallaltak, a tobbi tortenelem.

Navast csipem, nagyon szimpatikus fazon, de sehol nem jobb kapus, mint a belga, csak ezzel is bele lehet allni a Madridba/Perezbe... Mint a goalpontkom, a nagy szakportal, amikor azzal vicceskedik, hogy Courtois a Chelsea bosszuja Morataert. Pont ennyit ert a focihoz aki ilyet firkalgat.

Aki Krooson akarja elverni a port, az is megerne egy miset.
Igaza volt amugy az Ajax utan...

En inkabb megkoszonom ezt az idoszakot, hogy szurkolokent reszese lehettem. Perez a valaha volt egyik legjobb elnoke a klubnak es ezt az utokor is valoszinuleg igy fogja latni. A BL cimek szama is alatamasztja.

Ha nem szeretnem a csapatot ennyire, mar szinte azt kivannam, hogy jojjon vissza egy bohoc Calderon meg Mourinho, hogy a fanyalgok rajojjenek milyen amikor tenyleg rossz dolgunk van.

Remelem senki lelkebe nem gyalogolok ezzel, csak teljesen mashogy elem meg ezt, mint sokan, es sajnos nem is nagyon erzem, hogy meggyozheto lennek. Nekem mocskosul halatlannak tunik a madridista tabor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 6., szerda 12:05

A nagy öregeinknek el kell dönteni még szezon közben mi legyen. Most azért bőven lesz idejük regenerálódni, se bl döntő se vb se szuperkupa, bennük lehet egy másodvirágzás ha minden klappol de ha távozni akarnak akkor felesleges itt tartani őket szerintem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4428
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 6., szerda 12:03

Benzemát és Kroost én semmiképp sem adnám el, a többivel egyetértek. Marci, Vallejo, Mariano, Isco, Vasquez és Bale lennének nálam a fix távozók, a többiek maradhatnak. Illetve kölcsön még felmerülhetne a fiatalabbaknál, mint Asensio, Brahim vagy pl Valverde.

Kell egy középhátvéd mindenki, az úgy látszik a Portos brazil srác személyében elég fixnek tűnik, KP-ra is kell egy minőségi ember, előre pedig egy szélső és egy befejező. Ennyi spórolás után ez bőven belekéne, hogy férjen.

Mourinhot pedig nagyon fura lenne újra itt látni, és nem is gondolom, hogy megoldás lenne, de ha minden más opció kilőve, akkor tiszta lappal indulna nálam.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 6., szerda 11:55

Vazquez, Kroos, Asensio vonallal én nem értek egyet. Mourinhot meg végképp nem akarom a csapat élén látni. A többivel nagyjából egyet lehet érteni.

Hazard és Mbappe mellé, azért egy ütős középpályás se ártana már szerintem, főleg ha Kroost tényleg elkergetik. Ceballos engem nem győzött meg eddig. Modric meg hiába penge, de nem fogja már úgy bírni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 6., szerda 11:49

marcán a van egy blog-cikk, amivel teljes mértékben egyetértek: The failure is not the Champions, it is the League

amúgymeg beszédes a szavazás, ami szintén a marcán van a csapat helyzetéről (100 000+ szavazónál).

- az emberek majdnem 60%.-a úgy gondolja (én is), hogy a fő felelős a vezetőség perezzel az élen.
- keylor > curtois
- marcelóval, vallejóval, kroosszal, marianóval, benzemával és béllel nem számolnának már jövőre a drukkerek. béla kifejezettem húsos 92%-ot kapott.
- vincius, regi, carvajal, navas, varane, ramos, odriozola, modric, llorente, asensio, vazkez, ceballos, curtois lenne a keret magja jövőre a nép szerint.
- 50-50-es, megosztó játékosok: casemiro, valverde, brahim, isco
- az emberek egyértelműen mbappét akarják látni sztárigazolásnak, második helyen lemaradva hazard. én mindkettőt egyszerre.
- edzősorrend: klopp, pochettino, mourinho. lehet a portugál visszatérése most még meme szinten van - de úgy látom, madridban elég komolyan gondolják

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. március 6., szerda 11:32

petiamadridista írta:De Ligt sztem sosem lesz Real játékos.
Miért? Tegnap már nagy örömöt okoztunk neki :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. március 6., szerda 11:22

De Ligt sztem sosem lesz Real játékos.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 6., szerda 9:35

nyáron meg 2 fix érkező legyen hazard és ligt. a 3. meg leginkább icardi de az se baj ha más befejező jön.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 2 regisztrált és 0 vendég