Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 6., szerda 21:21

SzB írta:Sajnos, ez az igazság pillanata volt. Én azért vagyok Reálos, mert lenyűgözött mindig a filozófiája, hogy ez a legjobb csapat, és hogy az embernek az életében minden meccset meg kell nyernie. És nem szégyenlem, hogy szégyenlem már a döntetleneket is. És az, hogy idén a középszer győzött a klub felett, az borzalmasan lehangoló. Hogy meccsről meccsre áltatjuk magunkat mindenféle sületlenségekkel, és tervezgetjük, hogy kiket kellene leigazolnunk... Hogy arctalanná váltunk, és egy Solari négy meccsnél többet ülhetett a padon, hogy Iscot a lelátóra ültethette, hogy egy Marcelo-t nem tudott a bozontjánál fogva visszahúzni a felszínre, inkább elengedte, és Lucas Vazqueztől és Benzemától kellett várnunk a megváltó gólokat, és egy 18 éves kisgyerektől, hogy majd megmenti a csapatot... Ugyan...
Én inkább hálás lennék Solarinak, hogy elvállalta a jéghegy felé tartó hajó kormányzását. Hálátlan feladat. Elégedett voltam vele, mert a vártnál szebben indult a tűzoltás, de sajnos nagyon besűrűsödött a programunk, és a több sebből vértő csapatunkon ez most kifogott.


Szép filozófia, hogy minden meccset meg kell nyerni. De azért jó belátni még a koppanás előtt, hogy azért az nem fog menni, mert az ellenfél is a pályán van hasonló célokkal. Az a helyzet, hogy nagyon-nagyon szerencsések vagyunk, amiért szemtanúi lehettünk az elmúlt éveknek, legutóbb ehhez mérhetőt Puskásék szolgáltattak 60+ éve, ami azt jelenti, hogy várhatóan ez a pár év volt a csúcs, amit mi átélhettünk RM szurkolóként. Megértem, hogy lehangoló számodra, hogy ez véget ért. De ez így szokott lenni, ilyenkor jönnek szépen a döntetlenek, vereségek.
A következő ilyen szezonokon átívelő győzelmi sorozatunkat ne fél lábon várd meg. :)

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. március 6., szerda 18:48

Sajnos, ez az igazság pillanata volt. Én azért vagyok Reálos, mert lenyűgözött mindig a filozófiája, hogy ez a legjobb csapat, és hogy az embernek az életében minden meccset meg kell nyernie. És nem szégyenlem, hogy szégyenlem már a döntetleneket is. És az, hogy idén a középszer győzött a klub felett, az borzalmasan lehangoló. Hogy meccsről meccsre áltatjuk magunkat mindenféle sületlenségekkel, és tervezgetjük, hogy kiket kellene leigazolnunk... Hogy arctalanná váltunk, és egy Solari négy meccsnél többet ülhetett a padon, hogy Iscot a lelátóra ültethette, hogy egy Marcelo-t nem tudott a bozontjánál fogva visszahúzni a felszínre, inkább elengedte, és Lucas Vazqueztől és Benzemától kellett várnunk a megváltó gólokat, és egy 18 éves kisgyerektől, hogy majd megmenti a csapatot... Ugyan...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. március 6., szerda 18:47

füst írta:Biztos vagyok benne, hogy láttál, ha megerőlteted magad előjönnek az emlékek, hiába próbálja előled rejtegetni az elméd. :D
Hát szerintem ilyen, hogy 1 hét alatt kiestünk mindenhonnan, kétlem. :D
A 2009-es összeomlás persze elevenen él bennem, meg a 2-6, de hát ott már nem volt semmi. Se BL, se kupa, bajnokság is eléggé reményvesztett volt a prime barca ellen.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 6., szerda 18:43

De ez a tegnapi, ez totális összeomlás, régen láttam már ilyen, sőt mióta Real szurkoló vagyok ilyet nem is nagyon.
Biztos vagyok benne, hogy láttál, ha megerőlteted magad előjönnek az emlékek, hiába próbálja előled rejtegetni az elméd. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. március 6., szerda 18:36

Még mindig totál lehangoló, hogy 1 hét alatt kiszálltunk a buliból teljesen. De ez a Barca elleni 0-3 betette a kaput mindenkinél. Az a meccs az idei szezon szégyene volt, kb 2-0-al mehettünk volna szünetben ha mindenki egy picit pontosabb. Ott mindenki leblokkolt, ami még a szombati meccsen is látszódott, ráadásul ott már nem is játszottunk jól. De ez a tegnapi, ez totális összeomlás, régen láttam már ilyen, sőt mióta Real szurkoló vagyok ilyet nem is nagyon.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 5., kedd 16:46

En is inkabb adnek Solarinak meg egy evet, rendes igazolasokkal (az O elkepzelesei szerint, if possible :mrgreen: ).

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 5., kedd 15:50

dannen írta:allegri fel akart mondani a tegnapi meccs elott, de meggyoztek, hogy maradjon a bl visszavagoig. egyre tisztabb a zizou-juve, allegri-real story.
sokkal gyengébb edzőnek tartom mint pl egy ancelottit, ha már olaszok. akkor meg mit akarunk? pff úgy meg bukik, mint állat. színtelen szagtalan a csávó én nem akarom

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. március 5., kedd 15:48

dannen írta:allegri fel akart mondani a tegnapi meccs elott, de meggyoztek, hogy maradjon a bl visszavagoig. egyre tisztabb a zizou-juve, allegri-real story.
Azt nem írták, hogy miért?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 5., kedd 15:30

BBeno írta:firkászok szerint aki beszáll a licitbe olyan 100-120 millió körül hozható. de én is adom a játékát.
city, psg barcába is hamarabb fog igazolni mint hozzánk én nem is töröm magam miatta, felesleges. plane hogy rodrygo, vini itt lesz/van

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 5., kedd 15:03

Jaj, jaj, ez a Benzemas cikk. :roll:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 5., kedd 11:20

firkászok szerint aki beszáll a licitbe olyan 100-120 millió körül hozható. de én is adom a játékát.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. március 5., kedd 11:12

Galacticos írta:Nem hogy inkabb ezzel a joao felixxel hoznanak szoba. :D
Ezt mennyire adom. Új Cristianóként emlegetik, de valaki bedobta Ronaldinho nevét is, és akkor jöttem rá, hogy honnan volt ismerős a mozgása. Fantasztikus lehetőségek vannak a gyerekben, én simán megkockáztatnám a kivásárlási árát egy generációs tehetségért.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 4., hétfő 21:01

Galacticos írta:Nem hogy inkabb ezzel a joao felixxel hoznanak szoba. :D
Irj neki privatban. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. március 4., hétfő 20:31

Nem hogy inkabb ezzel a joao felixxel hoznanak szoba. :D

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2019. március 3., vasárnap 11:32

Kicsit a Ramosos téma túl lett húzva.. de a suarez-4.játékvezetős képen szakadtam. :lol: Aztán nem értettem Higu hogy jön ide, de az már 2011-es kép volt.. :D
Som i Serem!
6oat

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 3., vasárnap 11:06

Troollfocin is kapjuk az oltást rendesen... Joggal mondjuk. Aki szereti a hardcore élményeket csipegethet kedvére

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 3., vasárnap 11:03

doncsontos írta:ki a facebook admin? megy a hergelés szépen :lol:
Istire tippelek :D

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. március 3., vasárnap 10:37

ki a facebook admin? megy a hergelés szépen :lol:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 2., szombat 19:27

RealAsensio írta:
Realista24 írta:Icardi 40-50 millió, Real Madrid.
Remélem ízletes kacsa. Apa, kezdődik... Hehét engedjük vissza, pls. Hátha elüldözi. :lol: :lol:
Több mint tuti hogy kacsa... De azért ennyiért be kell rántani akár 1-2 szezonra is. Lehet itt röhögni rajta csak jusson eszünkbe pl a szerdai el classico.. Na ugye? Nem kérdés kell egy golerős támadó. Aztán hogy ez most Icardi vagy Jovic vagy valaki más lényegében részlet kérdés. Fiatalok mi? Hányan is váltak be eddig az elmúlt 20 évben támadóként? Ez nem az a kávéház... Illetve csak akkor van/lenne létjogosultsága ha van a csapatban egy-két tapasztalat vezérbika aki húzza gólokkal a csapatot és őt kell segíteni. Így fel lehet építeni pár szezon alatt fiatalokat is. De itt most konkrétan az a baj hogy NINCS aki gólt lőjön.
MBapet felejtsétek el még pár évig. Az arab hamarabb adná kis túlzással a fél karját mint őt. Ő se hülye látja hogy a legnagyobb ígéret per pillanat.
Ennyi pénzért jó biznisz lenne... Max ha nagyon nem működik bukni nem buknánk rajta.
Ki más Hurrikán 250 millióért?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 2., szombat 18:48

Realista24 írta:Icardi 40-50 millió, Real Madrid.
Remélem ízletes kacsa. Apa, kezdődik... Hehét engedjük vissza, pls. Hátha elüldözi. :lol: :lol:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég