Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 9., szombat 15:46

tostao írta:
wZoLee7 írta:szerintem egyik pont sem igaz a háromból
Miért?
Könnyen lehet, hogy én látom rosszul :-( de hol a cáfolat?
1. kiégtek? ha kiégtek volna már máshol lennének. Egyikük sincs kiégve, de senki sem akkora nagy spíler hogy nulla taktikával és ötlettelen játék mellett nagyot alkosson. Játékban még a barcánál is mutattak többet, szóval kiégésről szó sincs. A fáradság egyedül solari hibája.
2. ez az összeesküvés elmélet dolog inkább vicces mint komoly, az ajax lemosta a csapatot a pályáról, az uefanak vagy a spanyol szövetségnek (nem értem miért lenne jó a szövetségnek egy spanyol csapatot hátráltatni a bl-ben) az ég világon semmit sem kellett tennie...mellesleg egész verhető ellenfelet kaptunk a sorsolásnál, szóval ennyit arról h ki kit hátráltat vagy segít
3. nem támogatták? ha konfliktusról lehet beszélni akkor azt csak is Isco esetén, de itt sem tudjuk mi is történt. Isco egyébként sem sírta tele a sajtót a social mediat, nekem ez az egész sántít ahogy van. mindenki más solarival volt, de elég nehéz egy idő után, amikor az egyik bármit megtehet következmény nélkül, a másik meg nem. Nincs elképzelés, ugyan az a kezdő van erőltetve, a cserék teljesen kiszámíthatóak. Mit gyakoroltak, mi volt az elképzelés? Passzolgassatok, tegyétek le a szélre, Vinicius vagy elmegy, vagy a másik oldalon Carvajal és Modric kettőse, aztán próbáljátok beadni...mert a meccseink többségén ezt láthattuk. Amikor Solari aláírt tudta jól mit csinál, azzal is tisztában lehetett, hogy őt Pérez egy bábnak teszi be, és bármi is lesz nyáron távozik, ha meg szarul alakulnak a dolgok ő viszi a felelősséget, ha nem tudta akkor buta ember, de kétlem h az lenne

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 9., szombat 15:20

tostao írta: 2. A kupában meg a bajnokságban még így is hozta a Madrid az elmúlt pár év szintjét (ez amúgy is a Barcelona játszótere). A BL-ben, én úgy érzem, megelégelték a hegemóniánkat, mert rossz az üzletnek. A spanyol szövetségnek hála 2 Clasico után jött az Ajax, az az Ajax, ami a holland szövetségnek hála szétpihente magát. Nyolc nap alatt vagy hogy 3 döntővel felérő meccs. Gyilkos széria. Ramost kiszórták azzal a nevetséges "szándékossárgával", Viníciust letakarították egy perc alatt. Plusz sokéves szerencsénk is cserbenhagyott minket: egy idő után ez is törvényszerű. Zidane felállt a rulettasztaltól, nem igaz?

Nincs edző, aki ebből a helyzetből többet hozott volna ki, mint Solari.
Azért valamit ki lehetett volna találni, hogy ne tudja az Ajax rendre lendületből támadni a rendezetlen védelmünket.

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tostao » 2019. március 9., szombat 14:57

wZoLee7 írta:szerintem egyik pont sem igaz a háromból
Miért?
Könnyen lehet, hogy én látom rosszul :-( de hol a cáfolat?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 9., szombat 14:02

szerintem egyik pont sem igaz a háromból

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tostao » 2019. március 9., szombat 13:06

Én annak örülnék, ha maradna Solari. Szerintem nem lehet neki felróni semmit. Rosszul menedzselte a keretet? Ha csak ez a gond, remek, akkor nem is kell igazolni senkit, majd egy igazi edző jól menedzseli. Nem is értem, mik ezek a kívánságlisták... :roll: De komolyan, 3 probléma adódott össze.

1. A keret kiégett és elfáradt. Ez természetes, olyan nincs, hogy 10 éven át világszínvonalon játszol visszaesés nélkül. Topformájuk egybeesett: pazar sikerek. Most a hullámvölgyük is egybeesik: kudarcok. Ráadásul a csapat úgy volt kiválogatva és az volt beléjük verve, hogy top gólvágó van elöl, mindent neki rendelünk alá. Gólvágó el, pótlás nincs, szerkezetátalakításhoz idő kéne, de türelem sincs. Okosabban kellett volna igazolni.

2. A kupában meg a bajnokságban még így is hozta a Madrid az elmúlt pár év szintjét (ez amúgy is a Barcelona játszótere). A BL-ben, én úgy érzem, megelégelték a hegemóniánkat, mert rossz az üzletnek. A spanyol szövetségnek hála 2 Clasico után jött az Ajax, az az Ajax, ami a holland szövetségnek hála szétpihente magát. Nyolc nap alatt vagy hogy 3 döntővel felérő meccs. Gyilkos széria. Ramost kiszórták azzal a nevetséges "szándékossárgával", Viníciust letakarították egy perc alatt. Plusz sokéves szerencsénk is cserbenhagyott minket: egy idő után ez is törvényszerű. Zidane felállt a rulettasztaltól, nem igaz?

3. Solari nem kapott támogatást. :( Mióta csak kinevezték, a média meg a szurkolók repesve várják, mikor rúgják ki, pillanatnyi eredménytől függetlenül. A vezetőség nem állt ki mellette, egyetlen nyilatkozatban sem. Még bemutatása sem volt, mikor az edző meg az elnök mezzel a kezében vigyorog. Semmi. Csak addig van itt, míg nem találunk jobbat, egy rongy, amivel betömtük a rést. Persze ez nem számít olyanoknál, mint Ramos vagy Modric, de például Kroosban már rombolja a kozzáállást, Isco meg egyenesen megveszett. :angry:

Nincs edző, aki ebből a helyzetből többet hozott volna ki, mint Solari.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 7., csütörtök 12:28

Faust írta:
RealAsensio írta:A keddi merkozes utan a madridi szurkolok a Bernabeu kornyeken allitolag Mourinhot eltettek, a nevet skandaltak.
Gratulalok hozza, rovid az emlekezet...
Az Ultrák minden meccs előtt, BL döntő előtt is Pérez eltakarodását és Mourinho visszatérését követelik. Fixen ugyanaz a 100-200 ember kb., a kitiltottak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 7., csütörtök 12:26

Jo, kinti szurkolok gyakran vakok.
Pedog ok vannak a legkozelebb.
ZIDANE

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 7., csütörtök 12:15

RealAsensio írta:A keddi merkozes utan a madridi szurkolok a Bernabeu kornyeken allitolag Mourinhot eltettek, a nevet skandaltak.
Gratulalok hozza, rovid az emlekezet...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 7., csütörtök 12:10

A keddi merkozes utan a madridi szurkolok a Bernabeu kornyeken allitolag Mourinhot eltettek, a nevet skandaltak.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 7., csütörtök 11:33

Például a Barca ellen is, egy hete.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. március 7., csütörtök 10:55

Realista24 írta:
realistahuni írta:Zidane is berághatott amúgy Perezre, nekem azért elég furcsa volt, hogy szabadúszóként egy meccsünkre sem jött el idén, nem hiszem, hogy nem lett volna rá ideje. Ugyanez van Cével is, teljesen elzárkóztak Pereztől szerintem.
Volt meccsen, nem tudom honnan veszed ezt.

Akkor nekem ez teljesen kimaradt. :ozil: Mikor volt kb?
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 7., csütörtök 10:43

realistahuni írta:Zidane is berághatott amúgy Perezre, nekem azért elég furcsa volt, hogy szabadúszóként egy meccsünkre sem jött el idén, nem hiszem, hogy nem lett volna rá ideje. Ugyanez van Cével is, teljesen elzárkóztak Pereztől szerintem.
Volt meccsen, nem tudom honnan veszed ezt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. március 7., csütörtök 10:24

Zidane is berághatott amúgy Perezre, nekem azért elég furcsa volt, hogy szabadúszóként egy meccsünkre sem jött el idén, nem hiszem, hogy nem lett volna rá ideje. Ugyanez van Cével is, teljesen elzárkóztak Pereztől szerintem.
Love football, hate antifa.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 6., szerda 17:51

RaúlCF írta:biztos hogy jó lenne Zidane?

hatalmas amit itt lerakott de amint igazolni, változtatni kellett volna elment. ami itt volt azt kimaxolta eredményekben de azért játékban elég gyengék voltunk. elég csak visszaemlékezni a végtelen Marcelo ívelgetésekre és mennyire kivolt tőle mindenki.
Most annyival konnyebb helyzetben lenne, hogy a vak is latja, hogy lassan a kemenymagnak vege es kioregedtek. Maguk az erintettek is tudjak hogy nem lesznek mar sokaig a Real kotelekeben, sot lehet nyaron tavoznak is. Boven el tudna kezdeni konfliktusok nelkul az uj csapat epiteset, mig tavaly ez meg teljesen lehetetlennek tunt mert mindenki, meg Marcelo is egesz jol nyomta.

Attol se kell felni, hogy ne tudna igazolni. Gondoljunk csak Varanera, es hogy nyaron egybehangzo ertesulesek szerint Hazard-Mane pakkot akart es Balet kicsapni a francba. Ez id mutatja hogy tokeletesen erezte hogy hianyoznak az 1v1-ek es a lendulet elolrol, valoszinuleg ha ez a ket ember erkezett volna, akkor nem igy allnank.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. március 6., szerda 17:43

Zizu(+Pintus)+No beleszólás Pereznek+400milla a nyárra.
Ezt úgy nagyon adnám. :mrgreen:
Na és megnézném Béla arcát, amikor ezt megtudja. :lol:
Nyilván most mindenki azt mondja, hogy erre nincsen sansz, de Perez már kétszer meggyőzte, miért ne menne harmadszor is?

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 6., szerda 17:04

Faust írta:Szerintem koppannának itt páran ha visszajönne Zizou, és nem jönnének az eredmények, mindenesetre imádnám, amennyiben a szája szerint lenne kialakítva a keret, és nem az ázsiai mezeladások miatt. De ez szerintem teljesen esélytelen, amíg Pérez az elnök. Azt elbaszta.

Rajta kívül talán Allegrin nem húznám a számat, vele tuti, hogy a bajnokságban dominánsabbak lennénk.
Ha visszajönne ZZ, akkor 100%, hogy egy darabig tejhatalma lenne. Másképp nem jönne vissza az biztos.

Egyébként mire alapozzátok azt, hogy Allegrivel szárnyalnánk a bajnokságban? Vagy hogy megerősítené a védelmet? Vagy, hogy alkalmas lenne a keret fiatalításában, újjáépítésében? A Milánnál ezekben mindben megbukott. Utána beült a Conte örökségbe, és ezzel egyidejűleg gyakorlatilag minden versenytárs csapat tönkrement Olaszországban. Nemzetközi szinten sok sót nem evett meg. Szinte mindig kiesett, ha normális ellenfél jött szembe, kivétel a Barca elleni továbbjutás. Idén ismét kapott egy kihívást és úgy néz ki, hogy nem tud csapatot tenni a világ legjobbja alá.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 6., szerda 16:48

Szerintem koppannának itt páran ha visszajönne Zizou, és nem jönnének az eredmények, mindenesetre imádnám, amennyiben a szája szerint lenne kialakítva a keret, és nem az ázsiai mezeladások miatt. De ez szerintem teljesen esélytelen, amíg Pérez az elnök. Azt elbaszta.

Rajta kívül talán Allegrin nem húznám a számat, vele tuti, hogy a bajnokságban dominánsabbak lennénk.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 6., szerda 16:48

Meg volt 1 amiről épphogy lecsúsztunk.
ZIDANE

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 6., szerda 16:41

Anthony írta:Azért ne felejtsük el, hogy ZZ-nek volt egy CR-je, de a bajnokságban így sem járt sikerrel.
Miért? Két teljes szezonja volt, amiből az egyikben bajnok lett. Ezt nem éppen nevezném sikertelenségnek.

Szerintem nem fog visszajönni ZZ. Max később, ha már nem lesznek itt a haverok, akiket ki kellene raknia.
De egy Pogba-Hazard-Bappé listát írhatna Péreznek, hogy azért cserébe visszajön :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 6., szerda 16:40

Ez a várható sajtóhír volt kb.
Nincs realitása.

És mit csinálna Marceloval? Mit csinálna Navassal akit a végtelenségig védett...mostmár itt van Courtois.
Benzema maradna a csatár? Isco?
Ezzel a megtépázott állománnyal nem tudna mit kezdeni, még ha szabad kezet is kapna.
Örülnék neki, de ezt ő most nem tudná végigvinni, márpedig neki kellene, mert ha visszajön, csak akkor jönne ha szabadkezet kap.
Ez az ő csapata volt. De 1 év alatt már sokat beleköptek a levesébe.

Lesz még Real edző, de nem most...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég