Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 7., csütörtök 11:26

Ha Mourinho visszajön, nálam Perez megbukott, akármennyire elismerem minden eddigi eredményét.
Nem találok logikus érvet mellette.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 7., csütörtök 11:25

RealAsensio írta:
Az a baj, hogy bárki jön, az valószínűleg báb lesz, kivéve ZZ.
Mourinho biztos nem jon vissza babnak. Es feltetelei is lesznek, valoszinusitheto. Hakimi, James, Rodrygo, Odegaard, Militao, ki vannak meg, akikrol szo lehet, hogy erkeznek/visszaternek?
Szerintem meg jelenleg Mou sokkal többet nyerhet most velünk, mint mi ővele. A speciális egyes-t kivágták minden csapatából mióta nálunk volt. Neki mi vagyunk a nagy lehetőség, hogy visszakapaszkodjon az elit edzők közé a bohócok közül. Még ezt is kinézem belőle, hogy kevesebb hatalommal is beérné, mint legutóbb. Bár amilyen öntelt, beképzelt és nagyképű... nehéz ügy.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 7., csütörtök 11:21

egyébként nem érdekel, de mourinhó ne jöjjön, nem emlékeztek az orbitálos szopásokra, amiket lerendeztünk mert FOLYAMATOSAN, mert egygólos vezetésnél visszaááltunk védekezni?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 7., csütörtök 11:17

hazard mourinhóról:
"In 12 years I've only had one bad season, the last six months under Mourinho and it was partly my own fault. After the title, we asked Mourinho for extra holidays. I came back totally out of shape,"
mourinho hazardról:
But Mourinho, while acting as a pundit on beIN Sports, denied any dispute between manager and player, instead pointing to Hazard's player of the year gong as evidence.
"No! No! Hazard with me was voted the best player in the Premier League. He won the award.
"No, no way. I have a good relationship with him."
courtois mourinhóról - ezt csak állítólag mondta, ami után curtois beperelte az újságírót, aki közzétette:
"Here I am the only one who has worked with Conte and with Mourinho.

“I left London to not have to go through something like that again and now it turns out that Conte comes, and if not, Mourinho."

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 7., csütörtök 11:12

Nem beszélve a Khedriákról, Fellainikről...szép igazolások lennének :lol:
Ödegaard, Hazard, Mbappé?
Kaptok egy Chiellinit Ramos pótlására, meg Youngot előre :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 7., csütörtök 11:11

Szerintem Perez elpasszolja Balet. Nem hiszem el, hogy nem csalodott az oreg a walesiben. Ezt varta tole? Evi 17 milliot kell fizetnie ezert? Se golok, se golpasszok, se mezonymunka, lofasz. Hozzaallasa nulla. Szerintem eladjuk, Mourinhonak nem kell szamolnia majd vele. :mrgreen:

Hazard nem volt rosszban Mouval. Conteval igen. Courtois viszont egyik edzot sem kedveli. :D

Perez nem hulye. Biztos leul egyeztetni mindenkivel, ez nem egy olyan dontes, amit el kell kapkodni. Ramosekkal is beszelnie kell. Madrid nem lehet haborus ovezet.
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. március 7., csütörtök 11:08

Emlékeim szerint Josénak nem volt túl rózsás a kapcsolata Hazarddal. Plusz szerintem marasztalná Bale-t is, úgyhogy faszán zuhanó repülőről süllyedő hajóra esnénk vele, Perez totál elvesztette a józan eszét ha kinevezi. Benitezt nem akarja megcsörgetni?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 7., csütörtök 11:07

Mourinho és a fiatalok beépítése, értelmes rotálása, önbizalmuk építése...hát, nem tudom...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. március 7., csütörtök 11:06

Lényeg, hogy olyan szerződést kössünk mindenkivel, hogy kevés lelépési díjat kelljen fizetni. :)

Pochettinora várok én is, szerintem ideális lehet az építkezéshez. Mondjuk szerintem kb nem lehet megállapítani, hogy ki lesz jó, ki nem, szóval alapvetően maradok a szimpátiánál. :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 7., csütörtök 11:05

Nem pont hazard volt az egyik jatekos, aki nagyreszt kivett, Mou buktatasabol?
Nekem ez remlik.
Aztan lehet nas edzonel jatszotta be
ZIDANE

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. március 7., csütörtök 11:04

Amíg nincs hivatalos bejelentés addig én senkinek sem hiszek el semmit.

De pl Hazard milyen kapcsolatban van/volt Mouval? Tbo?

Vagy Jose mit gondol a mi jó öreg vadpónilovunról?
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 7., csütörtök 10:59

Nem tudom ki kezdte el itt a Mourinhos dolgot, de bejott neki :mrgreen:

Sajnos, vagy nem sajnos, de meg kell baratkozni a gondolattal. Lehet itt Pochettinoba kapaszkodni, meg Allegribe, de ki tudja mi van a hatterben, lehet, SENKI nem akarja elvallalni a Real Madrid edzoi szerepet. Nem mindenki mer kockaztatni. Marmint azon edzokrol beszelek, akiket a vezetoseg szivesen latna a padon. Lehet, hogy ZZ is nemet mondott, nem volt eleg neki 1 ev pihenes, sot, mas tervei is lehetnek. Azert nagy nyomas volt rajta, lehet nem akar ismet ilyen hamar visszaulni a padra. Guti, Raul es a korabbi legendainkat meg kar lenne elpazarolni egy epitkezos, uj projektre.

Mourinho tapasztalt, intelligens ember, meg vannak a maga hibai, sok helyen megbukott, de mi a garancia arra, hogy nem hozna egy kis verfrissitest? Itt mar nincs CR, nincs Casillas, oregek vannak akik fel labbal tavozoban, vagy mar nem kell feltetlenul jatszatni oket, lehet a fiatalokkal probalkozni. Plusz az uj igazolasok is ugy irnak ala, hogy Mou a fonok. Gondolok itt Hazardra pl.

Szoval... en is masnak orulnek jobban, Mourinho korul lesz balhe, de ez van. Perez knows.
Az a baj, hogy bárki jön, az valószínűleg báb lesz, kivéve ZZ.
Mourinho biztos nem jon vissza babnak. Es feltetelei is lesznek, valoszinusitheto. Hakimi, James, Rodrygo, Odegaard, Militao, ki vannak meg, akikrol szo lehet, hogy erkeznek/visszaternek?
:goat:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 7., csütörtök 10:51

én nem akarom őt madridban látni már. amik mentek a klasszikókon, meg a faszságai. hagyjuk. nincs megfelelő ember, zz már kosarat is adott. nem véletlen. pochettinóban minden reményem.
Today Thursday may be the key day for the arrival of Mourinho. Real Madrid works against the clock in the operation. The president's goal, Florentino Perez, is that Solari does not sit on the bench in Sunday's game (20:45, Movistar Partidazo) against Valladolid in Pucela, corresponding to the 27th round of LaLiga Santander.
woa. lehet már hétvégén murinnyó ül a padon

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 7., csütörtök 10:46

Én Mout is elfogadnám a jelenlegi felhozatalban. Nem véletlen, hogy sok játékos elismerően nyilatkozik az első időszakáról, meg, hogy mennyit jelentett pluszban.
Ha meg nem válik be? Ki kell rúgni, Madridban nem lenne egyedi eset. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 7., csütörtök 10:44

___Samy___ írta:Kovezzetek meg, de jelen helyzetben sztem nem ZZ a megoldás. Szép volt, jó volt, de vége van. Én most egy teljesen új impulzust próbálnék meg keresni a csapat számára.
Az a baj, hogy bárki jön, az valószínűleg báb lesz, kivéve ZZ.

Mou-tól meg mentsen meg az ég. Soha nem tudott építeni, fiatalokat nem tudta használni. Motivátornak ok. Menedzsernek ok. De most nekünk nem ez kell.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 7., csütörtök 10:41

Ramos 33 éves. Ha építeni kell nem biztos, hogy ő az első, akit előtérbe helyeznék. Lehet eljátszik akár 37 éves koráig is magas szinten, de az a szint nem Real Madrid stabil kezdője lesz.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. március 7., csütörtök 10:29

Ne vicceljetek már Mourinhoval, kapásból egy dolog amiért nem fog visszajönni: Ramos.
De ha belegondolunk a többi nagyöreggel sem lehetett jóban mint pl. Modric vagy Benzema.
Love football, hate antifa.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 7., csütörtök 10:29

Kovezzetek meg, de jelen helyzetben sztem nem ZZ a megoldás. Szép volt, jó volt, de vége van. Én most egy teljesen új impulzust próbálnék meg keresni a csapat számára.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 7., csütörtök 10:26

Vigyorognék mint a tök, ha visszajönne Zidane, és Perez ráborítaná a zsét a piacra. De azért valószínűbb, hogy Mourinho örvendeztet meg minket, aztán meglátjuk kiket hoz ide. Én már elfogadtam, jöjjön és lássuk.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. március 7., csütörtök 9:54

Marca címlapon meg Zidane van mint Perez első számű jelöltje... Hááát, kötve hiszem, hogy meg tudja győzni, de nagyon jó lenne a további jelöltek tükrében. Mourinho-tól a hideg kiráz, bár bírtam annó, de az elmúlt évtizedben teljesen megsemmisült a renoméja, nem hiszem, hogy bármi jó kisülne ha visszajönne. Ha Zizou nemet mond, Pochettino, Allegri nálam a sorrend.

Nem semmi sztori lenne ha Perez visszahozná a kopaszt, teljes szabadkézzel :roll: :shifty:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég