Marcelo

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 7., csütörtök 23:09

Nagyon szeretem ezt az embert! :sziv:

Én azt szerettem volna, hogy maradjon, legyen mellékszereplő, de legyen a csapattal és az a fantasztikus személyisége, bohócsága, vidámsága, mellette tapasztaltsága, labdával való képzettsége legyen segítség a fiatalok számára...

De ha számára ez lenne a legjobb, hát elfogadom. Nem lenne öröm másik mezben látni, de csak a jót kívánnám neki.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. március 7., csütörtök 23:02

Sierra írta:Én azt nem értem h miért ne újulhatna meg? Az egész csapat egy csőd, vele együtt. De ha visszatérnek a helyes útra, simán visszajöhetne ő is. Nem 40 éves még. Képességei megvannak, 31 lesz még csak idén, nem értem miért kéne elmennie. Viszont ha ő is lelép, akkor még egy korszakos legenda aki nem innen vonul vissza. Bár úgy látom ez már sehol nem divat manapság (Gerrard, Lampard, Xavi, Iniesta stb).
Pont, hogy egy létfontosságú képessége nincs már meg. A sebessége.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 7., csütörtök 23:02

Sierra írta:Én azt nem értem h miért ne újulhatna meg? Az egész csapat egy csőd, vele együtt. De ha visszatérnek a helyes útra, simán visszajöhetne ő is. Nem 40 éves még. Képességei megvannak, 31 lesz még csak idén, nem értem miért kéne elmennie. Viszont ha ő is lelép, akkor még egy korszakos legenda aki nem innen vonul vissza. Bár úgy látom ez már sehol nem divat manapság (Gerrard, Lampard, Xavi, Iniesta stb).
Innen Dudek óta nem vonult vissza senki. Előtte Zidane (+De la Red). Aztán lehet gondolkozni kik fordultak meg az azóta eltelt szűk másfél dekádban. :D
Nem az erősségünk a dolog, Marcinak csak a legjobbakat tudom kívánni. Óriási hiányérzetem lesz, ha nem kerítünk valami fiatal jó humorú géppuskalábú brazil gyereket bal szellőre, 96 óta hozzászokott az ember, és nem szívesen váltanék a bevált receptről.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. március 7., csütörtök 22:55

Én azt nem értem h miért ne újulhatna meg? Az egész csapat egy csőd, vele együtt. De ha visszatérnek a helyes útra, simán visszajöhetne ő is. Nem 40 éves még. Képességei megvannak, 31 lesz még csak idén, nem értem miért kéne elmennie. Viszont ha ő is lelép, akkor még egy korszakos legenda aki nem innen vonul vissza. Bár úgy látom ez már sehol nem divat manapság (Gerrard, Lampard, Xavi, Iniesta stb).

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 7., csütörtök 22:53

És ez vicces lesz? :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 7., csütörtök 22:52

Remy írta:
dzsi91 írta:Sok sikert neki és Köszönök mindent. Megpróbálok majd nem röhögni ahogy ledönti a szobrát torinóban.
Miért döntené le?
Mert ő nem Céronaldo. Teljesen kivan fingva és nem fog 30+ évesen az olaszoknal taktikazni meg védekezni. Ugyanúgy egy millió meccs fog elmenni rajta csak ott nem lesz elnézve neki úgy mint itt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 7., csütörtök 22:51

Sok sikert kívánok majd nekik CR-el ha ez megtörténik, mert mindketten a karrierjük prime-ját áldozták a klubért, csak hálásak lehetünk. :) :sziv: Viszont ha Firpo JR hozható a Betisből tényleg jó áron, akkor nem gondolkoznék, Reguval lehozzák ezt a posztot.

Ezzel is kicsit közelebb kerültünk ZZ-hez.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 7., csütörtök 22:46

dzsi91 írta:Sok sikert neki és Köszönök mindent. Megpróbálok majd nem röhögni ahogy ledönti a szobrát torinóban.
Miért döntené le?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 7., csütörtök 22:43

Sok sikert neki és Köszönök mindent. Megpróbálok majd nem röhögni ahogy ledönti a szobrát torinóban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Rasta » 2019. március 7., csütörtök 22:38

Marci valószínűleg belátta, hogy ő már nem tudja olyan szinten képviselni a csapatot, ahogy ő azt elvárná magától, ezért vált. Ez nem egyből menekülés a süllyedő hajóról, de nem tetszik nektek. Voltak klublegendáink, akik meg nem akartak feltétlenül váltani. Őket meg azért találtátok meg, mert "nem tudták, hogy mikor kell váltani".

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: illgner » 2019. március 7., csütörtök 22:36

Levezetni megy. A Juve nagyon messze van a BL-győzelemtől, megfáradt a keretük. Végülis mindent megnyert, 4 BL-siker után már egy játékos számára igazi motiváció nincs, legfeljebb még egy kis pénzt keresni. Ha meg már nem is érzi jól magát, akkor pláne megértem, hogy menni akar.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 7., csütörtök 22:33

wZoLee7 írta:Az meg hogy miért a juve lesz itt a rossz szintén nem értem, lecsapnak egy egyébként jó játékosra
Sajnos igazságtalan vagyok, mert a Juvét már amúgyis mérhetetlenül utálom, de tény, hogy nem segít, hogy pacsira veszik a veterán talentumokat (Pirlo, Dani Alves, CR, Marcelo, stbstb), mert a kismillió megszerzett scudettónak semmi súlya. Ez lehet hogy tök normális dolog, de ez számomra olcsójánosság, annyira szimpatikus, mint egy hátbaverés. Na nem baj, ha később akarnak még olcsóért venni prémium materiált, akkor Navas, Modric, Ramos, Benzema-ért próbálkozhatnak 1-2 éven belül. Sztem legalább 2-ért bejelentkeznek és egyet visznek is majd ha eljön az idő. :D
De már az is szimpi volt, ahogy Zidane-ra is egyből rányomultak ahogy felállt innen, meg Pogbára amikor balhé volt, pfej de szeretem a Juvét. :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 7., csütörtök 22:14

Egyből? Egyből az akkor lett volna amikor elsőre jöttek a rossz szereplések és valszeg ő is érezte már, hogy ebből nem igen lesz visszaút. Ez nem idén, vagy tavaly indult el. Éveket húzott le, lényegében csere nélkül, majd távozik akkor, amikor a szeretett klubja úgy tűnik megtalálta az utódját.
Ha már a vezetőség nem is érzi vagy érti, hogy a keretet frissíteni és fejleszteni kell, a játékosok tudják, ha menni kell. Az meg hogy miért a juve lesz itt a rossz szintén nem értem, lecsapnak egy egyébként jó játékosra, aki egy jóval gyengébb bajnokságban még bőven okozhat szép pillanatokat.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 7., csütörtök 22:12

Amúgy a Juventus beveheti. Egy utolsó tróger csapat, elteszik befőttnek a mi legendáinkat, hogy mutogassák őket hétvégente a nem túl szép rab mezben. Aztán jönnek majd a nagy búcsú ceremóniák, később meg a visszaemlékezések hogy micsoda bajnok játékosok voltak ott. Mert ugye a bukott döntők tömegén azért mégiscsak kellemetlen nosztalgiázni. Kíváncsian várom, kiket akarnak még vinni majd. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 7., csütörtök 22:10

dannen írta:szamomra sokatmondo, hogy o is egybol lelep, es inkabb megy a haverjahoz a fos juveba, mint ‘almai klubjaban’ maradjon es megkuzdjon a helyeert vagy esetleg csak cserekent segitse a csapatot. mar ha igazak a hirek.
Egyből? Már tavaly is nehezen kaparta össze magát. Soha nem tudnék rá rosszat mondani. Megkérdőjelezni meg pláne nem... Vicc amit sok esetben csináltok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 7., csütörtök 21:52

(Igan, nalam RC előtt van. Ennyit o sem adott hozza az ossz jatekkephez. Bar utobbibol a csucsot nem volt eselyem latni soha)
Ó dehogynem adott, az elfutásai szélen zsenik voltak, ahogy alájátszott Zizunak, szintén, a szabadrúgásai meg azán hűha. A Ronaldo - RC pillanatok pedig a legjobb bro pillanatok voltak a fejbúb puszival 1-1 gól után. :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 7., csütörtök 21:43

Remelem 40 50 et legalabb legombolunk erte.
Imádom, egyik kedvencem es szamomra a valaha elt legjobb balbekk.
(Igan, nalam RC előtt van. Ennyit o sem adott hozza az ossz jatekkephez. Bar utobbibol a csucsot nem volt eselyem latni soha)

Hattttalmas szerepe van,kb az utolso blt leszamitva,az osszesben. De tenyleg, oroszlanresz.

Viszont fix, hogy itt mar ennel jobb nem lesz. Amit lehoz meg kb padra is keves mar.
Egy juveba én is látok benne 2 3 jo évet.
ZIDANE

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 7., csütörtök 20:57

Szomoru, de erzesem szerint itt mar nem tudna megujulni, plane nincs benne mar 4 ev a legmagasabb szinten. Olaszban meg megujulhat kicsit a cimbije mellett.

Remelem melto bucsut kap, nagyon hianyozni fog a szemelye. :-(

Egyebkent kivancsi vagyok, mikor lesz tobb ilyen jatekos a keretben, akik ennyire az ember szivehez nonek, es itt most nem csak Marcira gondolok. Nekem a Galaktikus era utani generaciovaltas annyira nem ejtett mely sebeket, egyedul Zidane visszavonulasanal ereztem hogy itt valaminek vege szakad teljesen. Es annyira sokaig nem is ereztem semmi extrat, plane Raul es utana Alonso tavozasa miatt, max az oromot amikor a Mourinho-fele ballasztokat kitakaritottak vegre a keretbol.

Viszont most mintha folyamatosan tepnek ki a szivemet, plane ha belegondolok hogy Modricban es Ramosban sincs tobb, mint 1-2 ev.

Oriasi ertek az elmult 10 ev, amit soha senki nem fog elvenni Tolunk. :) Kivancsi leszek a jovore, ugy gondolom, lesz most par savanyu evunk, de ez a dolgok rendje.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. március 7., csütörtök 20:49

Akkor őt legalább nem ZZ kell, h kirakja
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 7., csütörtök 20:48

Legalább méltó búcsút kaphat. :sziv: Illetve kapjon.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég