Marcelo

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. március 20., szerda 6:03

https://twitter.com/i/status/1107474526965821440

Ez hogyan? :(
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 12., kedd 0:59

Marci tudja mi a jó. Pats, Brady. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 10., vasárnap 7:47

Instan kirakta hogy madrid az otthona, na mi lesz akkor

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 8., péntek 15:44

nagyon jó teljesítményt nyújtott hosszú évekig
de belefáradt az egészbe szerintem tavaly kb

hasonlóan Raúlhoz, vagy Casillashoz :hmmm:
10+ évig topszinten, topcsapatban kezdőnek lenni szerintem mindenkit megvisel

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 8., péntek 15:36

RaúlCF írta: azért Cr esete sem ilyen egyszerű. voltak is cikkek hogy már januárban mentek a pusmusok a Juvéval, maradjunk annyiban hogy éhen nem halt, és amennyit köszönhet neki a klub ezt visszafele is érdemes megjegyezni. az ő státuszához nagyon is kellett az hogy a Realban legyen és ne máshol. a riválisa nem 34 éves és a többi. azért volt rossz hogy elment mert nem jött rögtön pótlás.

de egy ilyen év után is egy 33 évesből 100 millióval szálltunk ki pluszban elment a hisztijeivel. szerintem Perez perfekt üzletet kötött. most nyáron pedig meglátjuk a pótlás milyen lesz.
Perfekt uzlet akkor lett volna, ha jon Mbappe vagy egy Hazard helyette. Igy lett belole egy BL nyolcaddontos kieses.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 8., péntek 15:17

azért Cr esete sem ilyen egyszerű. voltak is cikkek hogy már januárban mentek a pusmusok a Juvéval, maradjunk annyiban hogy éhen nem halt, és amennyit köszönhet neki a klub ezt visszafele is érdemes megjegyezni. az ő státuszához nagyon is kellett az hogy a Realban legyen és ne máshol. a riválisa nem 34 éves és a többi. azért volt rossz hogy elment mert nem jött rögtön pótlás.

de egy ilyen év után is egy 33 évesből 100 millióval szálltunk ki pluszban elment a hisztijeivel. szerintem Perez perfekt üzletet kötött. most nyáron pedig meglátjuk a pótlás milyen lesz.


az meg hogy Marcelo elmegy szerintem mindenkinek jó döntés. ha igazak ezek a hírek akkor hátvédként 30 felett iszonyat mit fog keresni.
ide kevés ez látszik. a Juvéba elég lehet bár sportszakmailag szerintem nekik sem éri meg de ez legyen az ő bajuk. lehet magára talál egy új környezetben lehet nem. ha nem itt játszik totál nem érdekel mit csinál. se jót se rosszat nem kívánok neki mert nem érdekel. amit itt letett az megmarad amit máshol csinál az meg nem izgat.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 8., péntek 14:51

dannen írta:
Kerlon írta:Remélem CR-ről is ilyen véleményed volt anno.
cr helyzete mas, mert o nem kerult ki a csapatbol. o valoszinuleg a penz miatt ment el ami meg rosszabb. :lol: az elejen probaltam jo pofat vagni az o eligazolasahoz is, aztan rajottem, hogy nem megy, es nem tudok olyan real jatekosnak szurkolni aki meg maradhatott volna de a konnyebb utat valasztotta. valoszinuleg en vagyok a szar ember, ez van.
Akkor Cé helyzetét sem látod jól szerintem. Problémája volt a főnökével, a fő riválisa, akivel ketten a világ legjobbjai 10 éve alapból dupláját kereste, mint ő. Ráadásul még a marketing bevételek egyrésze is a Realé volt, Messinél szerintem nincs ilyen pont a szerződésben. ZZ eligazolása sem tetszett neki, így lépett egy másik top csapatba, ahol 34 évesen is bajnokságot nyer és megpróbálja a BL-t is megnyerni. Óriási probléma nincs ezzel Cé részéről. Igazából Pérez részéről sincs, bár én simán megadtam volna neki a +15-20milla fizut(ami ugye nettó). Helyette egy tehetséggel kevesebbet vettünk volna 40 milla körül. Na mindegy, lerágott csont.

De én akkor sem értem azokat a fórumozókat, akik azonnal bele tudnak állni a játékosokba, ha eligazolnak. Értem, hogy a csapatot szeretitek elsősorban, de feltételezem csak a szívetekhez nőnek/nőttek a játékosok. Marcira se tudok haragudni. Évekkel ezelőtt nyilatkozta már, hogy a Juvéban szívesen játszana egyszer. Most ott van a talán legjobb spanja a Realból, öregedik is rendesen, nem látom gondnak, hogy oda akar igazolni. Ráadásul a pótlása is úgy néz ki megvan, tehát mégcsak azzal sem lehet megvádolni, hogy szarban hagyja a csapatot az első adandó alkalommal.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. március 8., péntek 13:40

dannen írta: cr helyzete mas, mert o nem kerult ki a csapatbol. o valoszinuleg a penz miatt ment el ami meg rosszabb. :lol: az elejen probaltam jo pofat vagni az o eligazolasahoz is, aztan rajottem, hogy nem megy, es nem tudok olyan real jatekosnak szurkolni aki meg maradhatott volna de a konnyebb utat valasztotta. valoszinuleg en vagyok a szar ember, ez van.
Szerintem rosszul látod Marci helyzetét. Valószinűleg kezdi magát koloncnak érezni amit nem csodálok eléggé kikezdték a szurkolók a hibái után.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 8., péntek 11:38

bekem is eleg de azt hogy bevallalja azon akadtam ki.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 8., péntek 11:31

BBeno írta: bevallalja? eddig semmilyen nyilatkozat nem utal bevallalasrol. meg amugy is mit kell bevallalnia ? hogy elmegy a juveba a baratjaval focizni es melle leesik egy bajnoki cim megeroltetes nelkul?
bevallalas az lenne ha a padot elfogadna amig hakimit fel nem epiti a bvb. a juve nem bevallalas hanem egy tuti win szitu levezetesre.
Minek üljön le a padra, ha onnan beállva sem tud már értékelhetőt nyújtani nálunk? Melyik volt az utolsó meccse, ahol jól játszott és nem fogyott el 50 perc után? Persze, álljon ki, és mondja azt, hogy megöregedtem, inkább elmegyek mást gyengíteni. Jó poén. :lol: :lol: :lol:
Kiderült, hogy kevés. Meg van a pótlás. Elmegy békességben. Nekem ez teljesen korrekt.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 8., péntek 11:27

bevallalja? eddig semmilyen nyilatkozat nem utal bevallalasrol. meg amugy is mit kell bevallalnia ? hogy elmegy a juveba a baratjaval focizni es melle leesik egy bajnoki cim megeroltetes nelkul?
bevallalas az lenne ha a padot elfogadna amig hakimit fel nem epiti a bvb. a juve nem bevallalas hanem egy tuti win szitu levezetesre.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 8., péntek 11:24

dannen írta: :cens:
Sierra írta:Én azt nem értem h miért ne újulhatna meg? Az egész csapat egy csőd, vele együtt. De ha visszatérnek a helyes útra, simán visszajöhetne ő is. Nem 40 éves még. Képességei megvannak, 31 lesz még csak idén, nem értem miért kéne elmennie.
mert menni kell a baratjahoz kiralykodni meg ingyen bajnoksagot behuzni. persze a cimer mutogatas meg csokolgqtas ment ezerrel nalunk. szerintem mindenki az egyik legnagyobb madridistanak gondolta, valoszinuleg ezert is vagyok vele ennyire kritikus.

sok sikert meg nem fogok kivanni valakinek aki ellenunk fog menni a blben. a real madridos marcelo a vilag legjobb bal hatvedje volt, ezert halas vagyok. ezen kivul ha igazak a hirek es valoban elmegy akkor meg lesz a velemenyem.
Nálunk már kevés. Pont. Tavaly is kevés volt, az előtt is, de még adott sokat támadásban és elbírta a csapat. Éppen, hogy tisztelni kellene azért, mert nem vergődik, mint egy sértett kismalac, hanem felfogja, hogy van nála jobb. Jobb, aki jobb a szeretett csapatának. Inkább elmegy más csapathoz még idejében, mint hogy lerombolja mind azt, amit felépített ennyi éven keresztül. Nagy respect neki, hogy ezt így bevállalja. :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 8., péntek 11:06

dannen írta: :cens:
Sierra írta:Én azt nem értem h miért ne újulhatna meg? Az egész csapat egy csőd, vele együtt. De ha visszatérnek a helyes útra, simán visszajöhetne ő is. Nem 40 éves még. Képességei megvannak, 31 lesz még csak idén, nem értem miért kéne elmennie.
mert menni kell a baratjahoz kiralykodni meg ingyen bajnoksagot behuzni. persze a cimer mutogatas meg csokolgqtas ment ezerrel nalunk. szerintem mindenki az egyik legnagyobb madridistanak gondolta, valoszinuleg ezert is vagyok vele ennyire kritikus.

sok sikert meg nem fogok kivanni valakinek aki ellenunk fog menni a blben. a real madridos marcelo a vilag legjobb bal hatvedje volt, ezert halas vagyok. ezen kivul ha igazak a hirek es valoban elmegy akkor meg lesz a velemenyem.
Remélem CR-ről is ilyen véleményed volt anno.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. március 8., péntek 10:18

dannen írta: :cens:
Sierra írta:Én azt nem értem h miért ne újulhatna meg? Az egész csapat egy csőd, vele együtt. De ha visszatérnek a helyes útra, simán visszajöhetne ő is. Nem 40 éves még. Képességei megvannak, 31 lesz még csak idén, nem értem miért kéne elmennie.
mert menni kell a baratjahoz kiralykodni meg ingyen bajnoksagot behuzni. persze a cimer mutogatas meg csokolgqtas ment ezerrel nalunk. szerintem mindenki az egyik legnagyobb madridistanak gondolta, valoszinuleg ezert is vagyok vele ennyire kritikus.

sok sikert meg nem fogok kivanni valakinek aki ellenunk fog menni a blben. a real madridos marcelo a vilag legjobb bal hatvedje volt, ezert halas vagyok[/size]. ezen kivul ha igazak a hirek es valoban elmegy akkor meg lesz a velemenyem.
Ugy beszelsz rola, mintha szembekopne a szurkolokat es a barcaba igazolna. Ha halas lennel, akkor azt mondanad, hogy "sok sikert, kiveve ha ellenunk jatszol".

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 8., péntek 6:19

dannen írta::cens:
Sierra írta:Én azt nem értem h miért ne újulhatna meg? Az egész csapat egy csőd, vele együtt. De ha visszatérnek a helyes útra, simán visszajöhetne ő is. Nem 40 éves még. Képességei megvannak, 31 lesz még csak idén, nem értem miért kéne elmennie.
mert menni kell a baratjahoz kiralykodni meg ingyen bajnoksagot behuzni. persze a cimer mutogatas meg csokolgqtas ment ezerrel nalunk. szerintem mindenki az egyik legnagyobb madridistanak gondolta, valoszinuleg ezert is vagyok vele ennyire kritikus.

sok sikert meg nem fogok kivanni valakinek aki ellenunk fog menni a blben. a real madridos marcelo a vilag legjobb bal hatvedje volt, ezert halas vagyok. ezen kivul ha igazak a hirek es valoban elmegy akkor meg lesz a velemenyem.
Jóságos ég.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 8., péntek 0:06

KAG írta:Hattttalmas szerepe van,kb az utolso blt leszamitva,az osszesben. De tenyleg, oroszlanresz.
Meg azert ott is golt lott a PSG-nek, Juvenak es Bayernnek is :D Zseni az ember. Sajnalom, ha tenyleg elmegy, hianyozni fog mar csak jelenlete is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 7., csütörtök 23:22

RaúlCF írta:érdekes lesz a Juve védekezése egy öreg Ronaldoval és egy nem védekező Marceloval. az az edző aki azt összerakja el kell hozni ide :coffee:
Europa ligában hasítani fognak a nyugdíjas Real-al.Ugyanakkora pofára esés lesz mint a bayern barszás projectje. A juve csak juvésan nyerhet bl-t. Ocsmány fos bunkerrel és taktikázással,mert ez van a dns-ükben. De geci buták ha most Ronaldo miatt feltöltik a keretet öreg jóllakott ex csapattársakkal. Várom mikor jelentik be az öreg konszentrálót is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 7., csütörtök 23:17

érdekes lesz a Juve védekezése egy öreg Ronaldoval és egy nem védekező Marceloval. az az edző aki azt összerakja el kell hozni ide :coffee:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. március 7., csütörtök 23:15

12 milliót kap évente majd állítólag. :ozil:
Amúgy a Juventusnak honnan lett ennyi pénze?
Ott sem gondolnak a fiatalitásra.

Remélem lehúzzuk őket rendesen.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcelo - 12

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 7., csütörtök 23:13

Egyrészt én nen látok sehol hivatalos bejelentést, szóval azért még ne feszítsünk meg senkit.

Másrészt meg azért én nem fogok semkit utálni, mert elmegy azután, hogy rommá nyert nekünk mindent.

Ha ez oké?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég