Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 10., vasárnap 18:40

Nem azt írtam, hogy nem jobb Lopinál, de jelentőset azért nem fejlődött a csapat ahhoz képest sem, eredményekben semmiképp. Illetve azért még erősen a szezon eleje volt, nyilván először az ember Marceloval és Bale-el fog próbálni, idővel ez valószínű változott volna, valamikor mintha nyilatkozta is, hogy a szezon 2. felében amúgyis több szerepet szánt volna a brazilnak.
Szerintem amit tudott, kihozott a jelenlegi csapatból.
Amit tudott azt kihozta, amit lehetett volna azt szerintem nem. :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 10., vasárnap 18:37

ateeemadrid írta: Bár köztudott, hogy wxyz sok faszságot ír, de a Solarit védőket sem értem, egy néhány jómeccses szérián kívül semmit nem adott a csapatnak, JLo-hoz képest sem mondanám nagy előrelépésnek, vele szemben pedig sokkal kevésbé volt elnéző a társaság.

Én sem azt mondom, hogy őt kell elővenni, mint bűnak, de a vak is látja, hogy egy teljesen középszerű edző, kb. 0 elképzeléssel. Reguilón és Vini játszatása kb. az össz pozitívum, amit meg lehet említeni vele kapcsolatban, de sanszos, hogy ezt bármelyik edző ugyanúgy meglépte volna.
Kicsit ellentmondásnak érzem ezt. Nem jobb JLO-nál, de Jlo szinte nem is játszatta a két úriembert. Szerintem amit tudott, kihozott a jelenlegi csapatból.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 10., vasárnap 18:34

Bár köztudott, hogy wxyz sok faszságot ír, de a Solarit védőket sem értem, egy néhány jómeccses szérián kívül semmit nem adott a csapatnak, JLo-hoz képest sem mondanám nagy előrelépésnek, vele szemben pedig sokkal kevésbé volt elnéző a társaság.

Én sem azt mondom, hogy őt kell elővenni, mint bűnak, de a vak is látja, hogy egy teljesen középszerű edző, kb. 0 elképzeléssel. Reguilón és Vini játszatása kb. az össz pozitívum, amit meg lehet említeni vele kapcsolatban, de sanszos, hogy ezt bármelyik edző ugyanúgy meglépte volna.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. március 10., vasárnap 18:31

wxyz írta: Amúgy a visszavágón még több olyan hibája volt amit u6osok állítólag rendre könnyedén megoldanak.
Amúgy ezt adom. Én csak a Bl-ben figyelem Bappet és ott engem továbbra sem győzött meg. Viniciusnál folyton mondjátok, hogy sokszor esetlen,meg elhagyja a labdát, hát én most ugyan ezt láttam nála is. Elhagyja, kivezeti, elesik benne.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 18:26

Van amelyiken lehetett volna segíteni.
Casemirot hátrébb rendelem, ha ezt nem teljesíti olyat játszatok aki igen.
Lehetett tudni előre, hogy az Ajax nekünk fog jönni. Rámennek a labdaszerzés utáni támadásokra. Annyit lehetett volna legalább csinálni, hogy hátrébb húzza a vonalakat. De nem, ő kiküldte feljebb tolva, elképzelés nélkül a csapatot, játszunk alájuk. Persze, hogy vakon van az eleve gyenge védő Carvajal, jobban védekezők is szívnak ilyen körülmények között. Solari ilyen egyszerű dolgokra is képtelen.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 10., vasárnap 18:12

ziro4vr írta: Mondjuk az nem tudom miért az edző hibája, hogy két ajándék gólt adott Kehrer meg Buffon, ileltve hogy a végén az a balfék kezezés becsúszik.

Tuchel jól összerakta a csapatot, nem rajta múlt. Taktikailag jó a PSG. Emberileg nem, ott mondjuk lehet tényleg csak egy ZZ tudna segíteni a jelenlegi mezőnyből.
Mert Casemiro ""védekezése"", Karim balfaszkodása, Carvajal ámokfutása, Varane és Bale kapufája mind mind Solari hibája. Csak ezért.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 17:58

Realista24 írta:
wxyz írta: Ezt reagáltam, azt reagáltam. Írj már valami hibát tőle, ne mellébeszéljél.
Én meg három tehetségesebb csatárt kértem.
Ez engem nem foglalkoztat. Nincs is köze a témához.
Amúgy a visszavágón még több olyan hibája volt amit u6osok állítólag rendre könnyedén megoldanak.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 10., vasárnap 17:44

Mondjuk az nem tudom miért az edző hibája, hogy két ajándék gólt adott Kehrer meg Buffon, ileltve hogy a végén az a balfék kezezés becsúszik.

Tuchel jól összerakta a csapatot, nem rajta múlt. Taktikailag jó a PSG. Emberileg nem, ott mondjuk lehet tényleg csak egy ZZ tudna segíteni a jelenlegi mezőnyből.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 10., vasárnap 17:44

wxyz írta: Ezt reagáltam, azt reagáltam. Írj már valami hibát tőle, ne mellébeszéljél.
Én meg három tehetségesebb csatárt kértem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 17:41

Ezt reagáltam, azt reagáltam. Írj már valami hibát tőle, ne mellébeszéljél.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 10., vasárnap 17:25

A csóró személyeskedéseden kívül semmit nem reagáltál a kommentem lényegi részére, csak hátbaveregetted magad az első felével.
Persze tegye fel a kezét aki meglepődött ezen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 10., vasárnap 17:24

Persze, ZZ-nek három évig csak szerencséje volt a BL-ben.

Ha nálunk elő van véve Solari a BL kieses miatt, akkor Tuchel miért is nincs? Zsebben volt a továbbjutás az első meccs után, a bajnokság már az első forduló után megvolt.

Igazi balfasz banda ez a PSG. Beleverik egy ország költségvetését a csapatba, de nem jutnak be a legjobb négy közé sem. De persze te vagy az okos, neked ez jobban kellene tudni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 17:13

Zidane ilyen helyzetekben mindig a szerencsés oldalon állt a BL-ben. De hát hogy merészelek ilyet írni.
Süti írta: Szóval idegenben megverni a MU-t az edző érdeme, de otthon kikapni tőlük, úgy hogy egy már zsebben lévő francia bajnokságban kellett felkészülni rá, míg a MU darálóban van folymatosan a PL-ben, arről az edző abszolút nem tehet. Abszolút igazad van.
Persze, hogy igazam van.
Az kb tény, hogy az első meccs az ő érdeme. Az összerakott védkezés, a középpályára rakott Marquinos, Pogba kiszedése a játékból. A szélső posztra rakott, nagyott játszó Alves. Az Mbappénak fekvő támadások. Mind az ő érdeme, ez általános vélemény, bármilyen elemzésben ezeket olvashatod.
De te ehhez nem értesz, te a Sarri direkt esett ki a BL-ből szinten mozogsz. Közhelyek és mellébeszélés :lol:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. március 10., vasárnap 17:00

Egyszerűen fejben gyengék voltak. Azt hitték, hogy már tovább jutottak és ez az edző hibája is. Ezért este ki most és ezért estek ki tavaly is. Például ZZ pont ebben volt nagyon erős.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 10., vasárnap 16:54

Szóval idegenben megverni a MU-t az edző érdeme, de otthon kikapni tőlük, úgy hogy egy már zsebben lévő francia bajnokságban kellett felkészülni rá, míg a MU darálóban van folymatosan a PL-ben, arről az edző abszolút nem tehet. Abszolút igazad van.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 16:32

Én is Buffont játszatnám, Areola még rosszabb.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 10., vasárnap 16:29

ki az aki nem areolat kezdette buffonnal szemben? na ugye.
Én is Buffont játszatnám, Areola még rosszabb.
ok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2019. március 10., vasárnap 16:34-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. március 10., vasárnap 16:27

Tuchel nem csinált olyat a párharc során amiért elő kellene venni. Sőt, az első meccsen miatta tudták lenullázni a Manchestert.
Ez a sztárokon ment el. Buffon kiégett már évek óta, butaság volt odavinni, bármikor benne van a bénzásás. Mbappe befejezésekben nem jobb, mint más fiatalok. Neymar sérülékeny.
Ezek most mind nagyon kijöttek.
pheco írta: Nagyon unalmas vagy ezekkel a szandekos hergelesekkel. 10-bol 9 temaban szembemesz a forummal, de biztos te vagy az okos. Nyilvan senki nem mondja, hogy Bappe egyedul megnyer nekunk mindent, de messze o a legtehetsegesebb tamado es egy jo csapattal mogotte nagyon sokat nyernenk a leigazolasaval.
Ez nem igaz. Mbappe és Hazard, ez megy mindig. Hülye Perez nem vette meg őket. Velük a tripláért mennénk. A csapatnak az a baja, hogy ők nincsenek itt, az edző nem hibás.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 10., vasárnap 16:22

pheco írta:
wxyz írta: Arról nem az edző tehet, hogy a kiégett Buffon bénázik, vagy hogy a kiválaszott Mbappe aki majd elhozza nekünk a BLt és a bajnoki címeket, a legjobb esetben egy átlagos szintű befejező.
Nagyon unalmas vagy ezekkel a szandekos hergelesekkel. 10-bol 9 temaban szembemesz a forummal, de biztos te vagy az okos. Nyilvan senki nem mondja, hogy Bappe egyedul megnyer nekunk mindent, de messze o a legtehetsegesebb tamado es egy jo csapattal mogotte nagyon sokat nyernenk a leigazolasaval.
hagyd, ő ezt nem érti.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 10., vasárnap 16:03

Nem is az a baj,hogy más a véleménye.Az is benne van ,hogy mindenki hülye csak ő nem.De az előadásmód simán provokáló/nagyotmondó versenynek tűnik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég