Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 11., hétfő 8:44

Mennyire érdekes az emberek, tettek megítélése. Vissza gondoltam kicsit. Mennyi hasonlóság van Solari és ZZ edzősködése között. Mindketten év közben vették át a csapatot. Mindketten szép eredményeket hoztak. Aztán jött a neheze.
ZZ majdnem kiesett a BLből a Wolfsburg ellen, majd éppenhogy meglett a döntő a Man City ellen, a döntőre meg mindenki emlékszik, pár mp, hogy nem kaptunk ki. Bajnokságban is hozta a meccsek nagy részét, de a Barcát már nem tudta befogni.
Solari behúzta a klubVB-t. Egy sokkal nehezebb hónap után kiesett a BLből. A bajnokságban hozzá a meccseket.

ZZ Isten, Solari lúzer, bukott, gyökér. ZZnek brutális szerencséje volt, Solarinak pont fordítva. ZZ-nek volt CR, Solarinak már nem jutott.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: matador » 2019. március 10., vasárnap 12:33

dzsi91 írta: Isten éltesse Perez apót! :D Eléggé benne van a korban. Ki lenne nálatok az utód,tegyük fel ,hogy bárki lehet megszerzi a szükséges biznisz képesítéseket. Ex játékos vagy valami külsős politikus/építész? ( :D )

Én valamiért Zidanet mondanám,mégegy kört futna edzőként 2-3 bl címmel aztán irány a vip páholy :D aztán beis járta bernabeu útját.
Zidane a pálya mellett tökéletes, zakóját ott is felhúzhatja, és jobban látszik a kobakcsillogása. Amúgy csak én látom a reflektorokat mindig csillagformában csillogni a fején, mintha egy BL-labda lenne? :D

Elnöknek egy Perez szerű figura tökéletes. Tegeződjön a polgármesterrel, a főügyésszel meg a főépítésszel, tudja milyen egy birodalom, és legyen tisztes őszes halántéka. Kórházigazgatótól self-made milliárdoson át történelmi kutatóintézet fejéig bárki jöhet!
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 10., vasárnap 11:12

és valóban, Figóról meg is feledkeztem, ő most mit is csinál? Még mindig UEFA nagykövet? vagy most valamelyik csapatnál van? nem volt ő internél is valami?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 10., vasárnap 11:08

figo nem valami nagy pozit tölt be az internél?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2019. március 10., vasárnap 11:06

dzsi91 írta: Isten éltesse Perez apót! :D Eléggé benne van a korban. Ki lenne nálatok az utód,tegyük fel ,hogy bárki lehet megszerzi a szükséges biznisz képesítéseket. Ex játékos vagy valami külsős politikus/építész? ( :D )

Én valamiért Zidanet mondanám,mégegy kört futna edzőként 2-3 bl címmel aztán irány a vip páholy :D aztán beis járta bernabeu útját.
pár éve Figo nevét is bedobták ha jól rémlik, imádnám is :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 9., szombat 23:46

dzsi91 írta: Isten éltesse Perez apót! :D Eléggé benne van a korban. Ki lenne nálatok az utód,tegyük fel ,hogy bárki lehet megszerzi a szükséges biznisz képesítéseket. Ex játékos vagy valami külsős politikus/építész? ( :D )

Én valamiért Zidanet mondanám,mégegy kört futna edzőként 2-3 bl címmel aztán irány a vip páholy :D aztán beis járta bernabeu útját.
ha jól emlékszem perez 2012-ben módosította a feltételeket az elnökké váláshoz. min. 20 éve sociónak kell lenni és 75 millió euróig hitelképesnek. ha jól emlékszem.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 9., szombat 22:17

Raúlról korábban voltak olyan hírek, hogy vezető lenne inkább :hmmm:
kár hogy az edzőség irányába mozdult el ...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 9., szombat 21:27

dzsi91 írta: Isten éltesse Perez apót! :D Eléggé benne van a korban. Ki lenne nálatok az utód,tegyük fel ,hogy bárki lehet megszerzi a szükséges biznisz képesítéseket. Ex játékos vagy valami külsős politikus/építész? ( :D )

Én valamiért Zidanet mondanám,mégegy kört futna edzőként 2-3 bl címmel aztán irány a vip páholy :D aztán beis járta bernabeu útját.
Hát nem tudom, az ex játékosok maradjanak az edzői vonalnál egyelőre még, legalábbis a ZZ féle korosztály. Viszont egyszer nagyon adnám, ha az első klubnál elnüktől edzőn át segédedzőig ZZ, Raúl, Guti féle elhivatott emberek ülnének, akik szakmailag is értik ami a pályán történik, vagy ha külsős ember ül a "trónon", ne akarja megváltani a világot, hagyja hogy az edző és a csapat váltsa meg

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 9., szombat 20:45

Isten éltesse Perez apót! :D Eléggé benne van a korban. Ki lenne nálatok az utód,tegyük fel ,hogy bárki lehet megszerzi a szükséges biznisz képesítéseket. Ex játékos vagy valami külsős politikus/építész? ( :D )

Én valamiért Zidanet mondanám,mégegy kört futna edzőként 2-3 bl címmel aztán irány a vip páholy :D aztán beis járta bernabeu útját.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 9., szombat 19:17

tostao írta:
SzB írta: 1. Kiégtek. - ez nem személyes kérdés, hanem a csapatszellem problémája, ami edzői felelősség.
2. Nem bírtuk a terhelést - ez nem a szövetségek és sorsolások dolga, hanem az edzői stábé.
3. Solari alkalmatlan erre a feladatra.
1. Az előző évek természetes következménye + igazolások hiánya.
2. Akkor az Ajax edzői stábja rosszabb, mint a miénk: megijedtek a feladattól, inkább pihentek. Pancserek.Jó edzővel naponta játszhatnánk meccset. Egy vb másfél hétig tartana.
3. Pont ez a baj: az első perctől ezt sulykolták mindenkibe. Sok játékos el is hitte.

Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába de szerintem ezen kár vitatkoznotok. Senki nem gondolta komolyan hogy Solari tovább marad a szezon végénél 3 éves szerződés ide vagy oda. Lehetett volna jobb az edzői munka? Igen. Ha más edzőt hoznak az akkor elérhetők közül jobb helyzetben lennénk? Lehet...de egyáltalán nem biztos. Szerintem Lopi kinevezése volt egy olyan rizikós döntés ami nem jött be. Onnantól csak tűzoltasrol beszelhetünk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 9., szombat 19:12

Attol h ketszer leirod ugyan azokat meg nem valnak igazza, de akkor gyarts osszeeskuves elmeleteket, nyugtasson ez. Egyik meccsen sem voltunk jobbak, megerdemelten jutott tovabb az ajax.
Senki sem mondta Solarinak h minden meccsen ugyan azokat tolja, suru a program? Jatszon Ceba, Isco, akarki, pihentebb legyen pl Kroos. Ez az ami szamit, nem az az egy nap amivel a barca tobbet pihent. Elozo evekben hanyszor pihentunk tobb napot mint az ellenfelunk, senkit nem zavart. En befejeztem, mert semmi kedvem szamolosdit jatszani, a fold lapos, az ufok koztunk elnek csak amerika titkolja, a spanyol szovetseg az uefaval kozosen kiejtette a jobb focit jatszo madridot a bl bol, miattuk szalltak kI a bajnoksagbol ido elott es estek ki a kupabol

Amig nem latok kepet arrol h Mou leszallt egy geprol madridban meg remenykedek :lol:

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 9., szombat 19:11

Yazid írta: Szar erzes kapott el ma, nagy a csend, gyanus hogy a függöny mögött mourinho le lett zsírozva és jön szezon végeztével #hányássmile# mas epkezlab edző meg nem fog ebbe a maszlagba beleugrani hátra kötött kézzel.
Nekem is szár érzésem van...hogy nem szezon végén jön speciöloán hanem már hétfőn :-(


Mondjuk annyi jó lenne benne hogy a szezon végéig lenne ideje hogy bebizonyithatja nem való ő ide.

Hihetetlen milyen helyzetbe hoztuk saját magunkat. Ez az ami dühit igazán.

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tostao » 2019. március 9., szombat 19:09

SzB írta: 1. Kiégtek. - ez nem személyes kérdés, hanem a csapatszellem problémája, ami edzői felelősség.
2. Nem bírtuk a terhelést - ez nem a szövetségek és sorsolások dolga, hanem az edzői stábé.
3. Solari alkalmatlan erre a feladatra.
1. Az előző évek természetes következménye + igazolások hiánya.
2. Akkor az Ajax edzői stábja rosszabb, mint a miénk: megijedtek a feladattól, inkább pihentek. Pancserek.Jó edzővel naponta játszhatnánk meccset. Egy vb másfél hétig tartana.
3. Pont ez a baj: az első perctől ezt sulykolták mindenkibe. Sok játékos el is hitte.

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tostao » 2019. március 9., szombat 19:00

rashidm írta: Legalábbis ne az legyen, hogy ezzel takarózunk és akkor amúgy minden tök jó.

Több mindent felsoroltam ezen kívül. És egyik se mentség - de magyarázat.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. március 9., szombat 18:58

1. Kiégtek. - ez nem személyes kérdés, hanem a csapatszellem problémája, ami edzői felelősség.
2. Nem bírtuk a terhelést - ez nem a szövetségek és sorsolások dolga, hanem az edzői stábé.
3. Solari alkalmatlan erre a feladatra.

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tostao » 2019. március 9., szombat 18:49

wZoLee7 írta:
1. kiégtek? ha kiégtek volna már máshol lennének. Egyikük sincs kiégve, de senki sem akkora nagy spíler hogy nulla taktikával és ötlettelen játék mellett nagyot alkosson. Játékban még a barcánál is mutattak többet, szóval kiégésről szó sincs. A fáradság egyedül solari hibája.
2. ez az összeesküvés elmélet dolog inkább vicces mint komoly, az ajax lemosta a csapatot a pályáról, az uefanak vagy a spanyol szövetségnek (nem értem miért lenne jó a szövetségnek egy spanyol csapatot hátráltatni a bl-ben) az ég világon semmit sem kellett tennie...mellesleg egész verhető ellenfelet kaptunk a sorsolásnál, szóval ennyit arról h ki kit hátráltat vagy segít
3. nem támogatták? ha konfliktusról lehet beszélni akkor azt csak is Isco esetén, de itt sem tudjuk mi is történt. Isco egyébként sem sírta tele a sajtót a social mediat, nekem ez az egész sántít ahogy van. mindenki más solarival volt, de elég nehéz egy idő után, amikor az egyik bármit megtehet következmény nélkül, a másik meg nem. Nincs elképzelés, ugyan az a kezdő van erőltetve, a cserék teljesen kiszámíthatóak. Mit gyakoroltak, mi volt az elképzelés? Passzolgassatok, tegyétek le a szélre, Vinicius vagy elmegy, vagy a másik oldalon Carvajal és Modric kettőse, aztán próbáljátok beadni...mert a meccseink többségén ezt láthattuk. Amikor Solari aláírt tudta jól mit csinál, azzal is tisztában lehetett, hogy őt Pérez egy bábnak teszi be, és bármi is lesz nyáron távozik, ha meg szarul alakulnak a dolgok ő viszi a felelősséget, ha nem tudta akkor buta ember, de kétlem h az lenne

1. Kevesebbet futnak, pontatlanabbak. Pl. Kroos alibizik. Varane csak a legutolsó meccsen játszott jól. Marcelo teljesen lelassult. Stb. Fel kell töltődniük. Miért lenne ez Solari hibája?
2. Hiszen mondom: a hollandok szét voltak pihenve. Miért halasztott az Ajax meccset, ha ez ennyire nem is számít? Moziba akartak menni? Ami a spanyol szövetséget illeti: a bajnokság beosztását a BL-sorsolás után csinálták meg. Nekünk nem engedtek meccset halasztani. A holland szövetség segítette az övéit, a spanyol a Madridot csak hátráltatta. Ezek tények. Hogy miért? Személyes ellentétek, pénz... rengeteg okot el tudok képzelni. Marad még spanyol csapat a BL-ben, szóval értünk nem kár. És Ramos eltiltása? Viníciusnak először azt hittem, eltörték a lábát.
2. Az újságírók meg a szurkolók állandóan Solari nyakán tartották a kést, pont ahogy te is mondtad: "őt Pérez egy bábnak teszi be, és bármi is lesz nyáron távozik". A vezetőségből senki nem állt ki és mondta azt: bízunk benne. Így ment kezdettől fogva. És ez aláásta a gyengébb tartású játékosok morálját.

Csak nézd meg, mi folyik most. Solarit a nap 24 órájában kirúgják, és már edzőjelölt lett, aki csak él és mozog. Ilyenkor szokott kiállni valami sportigazgató-féle, és elpuffogtat pár frázist az edző védelmében. De itt még ez sincs. Minek nevezték ki, ha nem nézik semmibe?

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 9., szombat 18:32

Szar erzes kapott el ma, nagy a csend, gyanus hogy a függöny mögött mourinho le lett zsírozva és jön szezon végeztével #hányássmile# mas epkezlab edző meg nem fog ebbe a maszlagba beleugrani hátra kötött kézzel.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 9., szombat 17:58

tostao írta:
kiserik írta: pl a Barca több, mint egy nappal többet pihenhetett a meccsünk előtt.
Már azt hittem, csak nekem tűnt fel. :)
Ha nem számítana az ilyesmi, az Ajax is miért halasztott? Egy sima holland bajnokit? És a Barca most szépen kipiheni a 2 Clasicót is a BL előtt.
Ez oké, de sztem kár erre fogni, hogy elment a szezon. Legalábbis ne az legyen, hogy ezzel takarózunk és akkor amúgy minden tök jó. A legutóbbi 2 nyáron kellett volna elkezdeni frissíteni a kereten, a selejtet kidobni.

Avatar
tostao
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tostao » 2019. március 9., szombat 16:44

kiserik írta: pl a Barca több, mint egy nappal többet pihenhetett a meccsünk előtt.
Már azt hittem, csak nekem tűnt fel. :)
Ha nem számítana az ilyesmi, az Ajax is miért halasztott? Egy sima holland bajnokit? És a Barca most szépen kipiheni a 2 Clasicót is a BL előtt.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 9., szombat 15:54

wxyz írta:
tostao írta: 2. A kupában meg a bajnokságban még így is hozta a Madrid az elmúlt pár év szintjét (ez amúgy is a Barcelona játszótere). A BL-ben, én úgy érzem, megelégelték a hegemóniánkat, mert rossz az üzletnek. A spanyol szövetségnek hála 2 Clasico után jött az Ajax, az az Ajax, ami a holland szövetségnek hála szétpihente magát. Nyolc nap alatt vagy hogy 3 döntővel felérő meccs. Gyilkos széria. Ramost kiszórták azzal a nevetséges "szándékossárgával", Viníciust letakarították egy perc alatt. Plusz sokéves szerencsénk is cserbenhagyott minket: egy idő után ez is törvényszerű. Zidane felállt a rulettasztaltól, nem igaz?

Nincs edző, aki ebből a helyzetből többet hozott volna ki, mint Solari.
Azért valamit ki lehetett volna találni, hogy ne tudja az Ajax rendre lendületből támadni a rendezetlen védelmünket.
Ja. Mondjuk lecserélni Casemirót a sérült Llorentére. Nyugodtan nézzétek vissza az Ajax meccsünkön a kapott gólokat Casemirót figyelve. Csak őt, a védekező középpályást.

Egyébként sokan úgy csinálnak, mint ha le lettünk volna focizva, de ez hazugság. És az összeesküvés elméletben is vannak fura dolgok, pl a Barca több, mint egy nappal többet pihenhetett a meccsünk előtt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég