Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 11., hétfő 15:23

Szórakoztat komolyan ahogy vitatkoztok/elbeszeltek egymás mellett.

Ez a keret kevés volt hogy komoly címekre legyen esélyünk ebben szerintem egyet erthetunk mindannyian. Lehetett volna többet is kihozni pl a kupában de na azért legyünk őszinték hogy ott a barca ellen elég jól adtuk elő csak nem volt szerencse és a keret korlátai (gyilkos ösztön hiánya) is kirajzolódott rendesen. Az egész idei projektünk szerintem megbukott tokkal vonoval. Bízzunk a jövöben. Én csak arra szorítok hogy Mou ne jöjjön se most se a nyáron. Ha ehez az kell hogy Solari végig vigye a hátralevőt akkor felőlem csapassa csak a csapat felé is kellene ezt tisztázni minél hamarabb.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 11., hétfő 15:09

M1Ö írta: ...
A keret legnagyobb hibája, hogy nincs aki gólt lőjjön. Hiába van tele a keret jobbnál jobb klasszisokkal, ha senki nem érzi a kaput. Nincs 3 olyan játékos, akiben minden meccsen benne van a gólveszély. A góllövőlista mindent elárul a keretről. Ramos a 3. Bale a 2., de rá nem lehet számítani minden meccsen és amúgy is inkább golfozna. Karim vezet 22 góllal, de nincs ebben társa. Nincs gólérzékeny támadónk. Persze, itt jön elő Mariano, de fél évig sérült volt és ha játszott is inkább lelkes volt, mint veszélyes.
Emellett el kell fogadni, hogy valaki már nem üti meg a szintet és olyan is van, aki nem is ütötte meg igazából soha.
Egy szó mint száz, ez a keret igen is hiányos.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. március 11., hétfő 14:52

rashidm írta: Ha papíron nem is, hozzáállásban és teljesítményben ott van jó néhány játékos.
Igen, de ezt lehetbe kezelni. Mert nem csak ennyi van a keretben, még ha nem is tökéletes. Én meg erre reagáltam. Mert a klasszis játékosok adottak, aztán mégse tud velük mit csinálni. Efyébként nem akarom kritizálni, mert leírtam a múlthét után is, hogy én csak azért vagyok csalódott, mert amúgy nem voltunk rosszak. Úgyhogy Solari-t sem akarom elő venni, de azért az tuszta mindenkinek, hogy azért ebbe a keretben is több lenne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. március 11., hétfő 14:45

Nekem csak az a bajom, hogy páran csak és kizárólag Solarit teszitek meg bűnbaknak, senki mást.
Jelentkezzen már aki tényleg így gondolja, de tényleg...volt ilyen?
Tényleg csak te látod át mi történik a real madriddal? :'(

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 11., hétfő 14:43

M1Ö írta:
kiserik írta: hogy ebből a keretből szerintem senki a világon nem hozott volna ki sokkal jobbat ilyen feltételekkel.
Ebből visszavehetnél, mert hiába írod le hangzatosabbnál hangzatosabban, attól még nem lesz igaz. Úgy beszélsz a keretről, mintha spanyol középcsapatba való játékosok lennének.
Ha papíron nem is, hozzáállásban és teljesítményben ott van jó néhány játékos.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. március 11., hétfő 14:41

kiserik írta:Nekem csak az a bajom, hogy páran csak és kizárólag Solarit teszitek meg bűnbaknak, senki mást. Se Perezt, se a játékosokat, se a szar előszezont, se Lope hathatós rombolását, senkit. Csak és kizárólag Solarit. Aztán, ha nyer a csapat kussban van az összes, mint ha mi se történt volna. Ha gólt lövünk csend van a megy a meccs totyikban, bezzeg ha kapunk, már fröcsög a 'Solari takarodj!'.
mert jobb lenne, ha óránként be lenne írva vagy mit vársz?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. március 11., hétfő 14:27

kiserik írta: hogy ebből a keretből szerintem senki a világon nem hozott volna ki sokkal jobbat ilyen feltételekkel.
Ebből visszavehetnél, mert hiába írod le hangzatosabbnál hangzatosabban, attól még nem lesz igaz. Úgy beszélsz a keretről, mintha spanyol középcsapatba való játékosok lennének.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 11., hétfő 14:03

Ezek közül mindegyik tényező ugyanúgy hozzájárult, de nálam nem menti fel Solarit.
Ha ez megnyugtat, nálam nem CSAK Solari a hibás, de ez mit sem változtat a tényen, hogy megbukott.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 11., hétfő 14:00

Süti írta:

Amik tények:
- A keret nem volt megfelelően rotálva, elfáradt mindenki, megvert minket mindenki, aki 5 méternél többet bírt futni. Megvert minket a Barca meg az Ajax és a Girona, ahol pihentetés folyt. Ez a MINDENKI.
- Taktikailag semmit nem fejlődött a csapat, Vini-Benz zsuga ment elől, mikor ment, de kb ennyi. Tehát még mindig a Lope féle félpályánál passzolgatunk és vissza passzoljuk a labdát Ramoséknak megy. Nézel Te meccseket?
- Fiatalok nem kerültek beépítésre, a középpályán Valverde 5 perceket kapott, egyébként ment a CKM kifulladásig. Odri: 954 perc; Llorente: 909 perc (és 990 perc sérülés); Ceba: 1232 perc; Fede: 703 perc a 2880 percből. Regut, Vinit nem írom le, jó? :hmmm:
- Március 10.-e van, és semmiért nem vagyunk versenyben. Semmiért. Ahogyan ezt a legtöbbünk borítékolta a nyár után. Akkor, mikor még Solari képben sem volt.
- Az öltöző szét van esve, mindenféle hírek jönnek, ki megy, ki nem. Zidane alatt ilyen nem volt, még a fixen elvágyódó, óriási egoval rendelkező Ronaldo is csak a BL után kezdett el nyilvánosan távolodni. (Igenis az öltöző egyben tartása is az edző feladata!) Mindenki tudja, hogy Solari csak pótlék, csak ideiglenes, csak báb. Dolgozz vezetőként úgy, hogy mindenki tudja, hogy nincs szavad, nincs jövőd, nincs semmid. Szerintem lehetne rosszabb is.
- A keretösszeállításnál semmi következetesség nincs, Isco kirakva ugyanazért a teljesítményért, amivel LV kezdő, Bale szintén. Marcelo állítólag túlsúlyos, dobjuk be 2 percekre, úgy biztos sikerül újra felépíteni az önbizalmát, ami az ő kreatív játékához elengedhetetlen lenne. LV iszonyatos melót tesz a védekezésbe. Leírtuk már százszor. Bale Perez embere, minden edzőnél játszik és kész. Isco egyébként sem jobb szélső. Semmi lett az ember és még csak a csírája sincs meg benne annak, hogy bizonyítson. Marcelo 14 meccsen volt kezdő Solarinál, ebből elbuktunk 5-öt. Idén is rengeteg gólt kaptunk miatta. Megkapta a bizalmat. Ő már itt nem tudja felépíteni magát.

Többet nem írom le ugyanezeket, mert kihegyezed Iscora, meg hogy Zidane se volt jobb, stb. Az eredményeket nem kell magyarázni, nálam Solari ZZ cipőjét se kötheti be, nálad ez elfogadható teljesítmény. Nem értünk egyet, ez van.
Így van. Az eredményeket nem kell magyarázni, ahogy azt sem, hogy ebből a keretből szerintem senki a világon nem hozott volna ki sokkal jobbat ilyen feltételekkel.

Nekem csak az a bajom, hogy páran csak és kizárólag Solarit teszitek meg bűnbaknak, senki mást. Se Perezt, se a játékosokat, se a szar előszezont, se Lope hathatós rombolását, senkit. Csak és kizárólag Solarit. Aztán, ha nyer a csapat kussban van az összes, mint ha mi se történt volna. Ha gólt lövünk csend van a megy a meccs totyikban, bezzeg ha kapunk, már fröcsög a 'Solari takarodj!'.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 11., hétfő 13:15

kiserik írta:
ZZ első 7 meccse: CR 7, Karim 7, Isco 6, Modric 7, Kroos 7, Marcelo 7, Ramos 5, Varane 6, Carvajal 6, Bale+James 7 (Bale 2 meccs után lesérült). Igen. Leesett neki 3 BL. De pl az elsőnél nagyon rezgett a léc. Alapból a kupával már nem kellett számolnia, mégis majdnem elvérzett a Wolfsburg ellen, pedig csak 1 klasszikus volt a párharc előtt. Ha nincs CR a visszavágón, akkor ZZ is olyan bukott ember lenne, mint most Solari a szemetekben. Solarinak nincs nyerő embere, neki nem adatott meg, hogy a világ legjobb támadójával álljon fel minden meccsen.
Az egész keretnek nem volt 3 jó meccse? Röhej. Lope után olyan életre kelt a csapat, hogy többen triplázást emlegettek, de legalább elhitték, hogy lehet esélyünk kupára. 2 meccset veszítettünk, 2 meccset tét nélkül veszítettünk, 2 meccs X-lett. A többit nyerte a csapat. Így vagy úgy, de nyerte. Isco nélkül. Kolonc nélkül. Aztán jött a fekete sorsolás és a február és a rózsaszín ködöt elfújta a szél. Megmaradt az, amire ez a keret képes. Eredményeket tudunk hozni, de nem vagyunk már világverő csapat. Ehhez a hónaphoz az kellett volna. Sőt, inkább 2 csapat, úgy Man City módra.

Szalag: gondolom, Te láttad, hogy Solari kézzel lábbal kapálózik, hogy Karim oda ne adja a szalagot Marcelonak. Nekem ez kimaradt.

Sikerült 7 meccset kiragadnod az elejéről, ahol még egyáltalán azzal ismerkedett, hogy mi az az edzői szakma egy első csapat padján. És már ott tartunk, hogy így meg úgy rezgett neki a léc A 3 EGYMÁS UTÁNI (!!!!!!!) BL egyikénél. Érzed, hogy ez mennyire komikus?
Mondj nekem akkor a keretből 5 olyan játékost, aki végig olyan szinten teljesített, amiért Iscot nem kezdenéd ki.
Lucas Vázquez egész évben nagyobb 0 mint a másik spanyol. Bale szintén. De Isco kolonc, a többi meg a csapat része.
Felőlem aztán semmi probléma nem lenne Isco nemjátszatásával, ha nem férne be a keretbe. Ha szakmai érvek lennének mellette. De az, hogy Solari inkább széthajt mindenkit, csak a spanyol ne üljön padra se, minden, csak nem érv. A Barcelona ellen 1-0-nál a Kroos-Valverde csere mennyire volt racionális?

A szalag szintén móka, mit gondolsz, Solari beüvölt a pályára, hogy Benz, oda ne add neki? Nyilván valid, hogy 3 percet kap, és Solari szól, hogy tiszteljük meg a szalaggal.

Amik tények:
- A keret nem volt megfelelően rotálva, elfáradt mindenki, megvert minket mindenki, aki 5 méternél többet bírt futni.
- Taktikailag semmit nem fejlődött a csapat, Vini-Benz zsuga ment elől, mikor ment, de kb ennyi.
- Fiatalok nem kerültek beépítésre, a középpályán Valverde 5 perceket kapott, egyébként ment a CKM kifulladásig.
- Március 10.-e van, és semmiért nem vagyunk versenyben. Semmiért.
- Az öltöző szét van esve, mindenféle hírek jönnek, ki megy, ki nem. Zidane alatt ilyen nem volt, még a fixen elvágyódó, óriási egoval rendelkező Ronaldo is csak a BL után kezdett el nyilvánosan távolodni. (Igenis az öltöző egyben tartása is az edző feladata!)
- A keretösszeállításnál semmi következetesség nincs, Isco kirakva ugyanazért a teljesítményért, amivel LV kezdő, Bale szintén. Marcelo állítólag túlsúlyos, dobjuk be 2 percekre, úgy biztos sikerül újra felépíteni az önbizalmát, ami az ő kreatív játékához elengedhetetlen lenne.


Én simán aláírtam volna a 0 kupás szezont, de nem így. Menjen Bale, felőlem Isco is, Marcelo, akárki, de következetesen. Legyenek fiatalok beépítve. Egy 18 éves srác ha hibázik, és ezért kiesünk a kupából, abból tanulhat, fejlődhet. Ha ez azért történik meg, mert egy 30+-os emberünk már lépni se bír, annak nincs sok értelme.

Többet nem írom le ugyanezeket, mert kihegyezed Iscora, meg hogy Zidane se volt jobb, stb. Az eredményeket nem kell magyarázni, nálam Solari ZZ cipőjét se kötheti be, nálad ez elfogadható teljesítmény. Nem értünk egyet, ez van.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 11., hétfő 13:04

kiserik írta:
Szalag: gondolom, Te láttad, hogy Solari kézzel lábbal kapálózik, hogy Karim oda ne adja a szalagot Marcelonak. Nekem ez kimaradt.
A szalagos témához semmi köze Solarinak, ez egy gesztus a játékosoknál egymás között. Sok ilyet láttunk már, én ezt nem tűzkeltésnek szántam, csak jó az ilyeneket látni.

Karim nyilatkozatában pedig benne van minden, a sajtó mindig túlhúzza a dolgokat és csak belekötnek mindenbe, felnagyítják a dolgokat, hogy legyen miről írniuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 11., hétfő 13:00

Süti írta: Ja, csak ott az egész keret tűzben volt tartva (szakmailag), és lepotyogott pár BL.
Isconak lehet hogy 3 jó meccse volt, de ez az egész keretre elmondható. Persze ők nem "tucatspanyolok".

A szalagot pedig Benzemától kapta meg, mert benne legalább van annyi, hogy a csapat legendáját tiszteli.
ZZ első 7 meccse: CR 7, Karim 7, Isco 6, Modric 7, Kroos 7, Marcelo 7, Ramos 5, Varane 6, Carvajal 6, Bale+James 7 (Bale 2 meccs után lesérült). Igen. Leesett neki 3 BL. De pl az elsőnél nagyon rezgett a léc. Alapból a kupával már nem kellett számolnia, mégis majdnem elvérzett a Wolfsburg ellen, pedig csak 1 klasszikus volt a párharc előtt. Ha nincs CR a visszavágón, akkor ZZ is olyan bukott ember lenne, mint most Solari a szemetekben. Solarinak nincs nyerő embere, neki nem adatott meg, hogy a világ legjobb támadójával álljon fel minden meccsen.
Az egész keretnek nem volt 3 jó meccse? Röhej. Lope után olyan életre kelt a csapat, hogy többen triplázást emlegettek, de legalább elhitték, hogy lehet esélyünk kupára. 2 meccset veszítettünk, 2 meccset tét nélkül veszítettünk, 2 meccs X-lett. A többit nyerte a csapat. Így vagy úgy, de nyerte. Isco nélkül. Kolonc nélkül. Aztán jött a fekete sorsolás és a február és a rózsaszín ködöt elfújta a szél. Megmaradt az, amire ez a keret képes. Eredményeket tudunk hozni, de nem vagyunk már világverő csapat. Ehhez a hónaphoz az kellett volna. Sőt, inkább 2 csapat, úgy Man City módra.

Szalag: gondolom, Te láttad, hogy Solari kézzel lábbal kapálózik, hogy Karim oda ne adja a szalagot Marcelonak. Nekem ez kimaradt.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 11., hétfő 12:04

Ja, csak ott az egész keret tűzben volt tartva (szakmailag), és lepotyogott pár BL.
Isconak lehet hogy 3 jó meccse volt, de ez az egész keretre elmondható. Persze ők nem "tucatspanyolok".

A szalagot pedig Benzemától kapta meg, mert benne legalább van annyi, hogy a csapat legendáját tiszteli.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 11., hétfő 12:00

Bale amíg itt van, játszani fog edzőtől függetlenül. Solari így is levágta a padra.
Isconak 2 értékelhető meccse volt idén (az egyiken egy szabigól mentette meg, a másik 4ed osztályú ellenfél ellen volt), mellette megy az üzengetés, meg a fegyelmi vétség. Ezt már ő sem akarja. Aki szereti annak fáj, de a csapatnak jobb így.
Marceloval többször kaptunk ki, mint nyertünk lassan. Teljesen elfogyott, ráadásul az edzésmunkájával is lehettek bajok (túlsúly). Emellett egész évben téma, hogy menne/megy CR után. Tegnap mégis megkapta a szalagot, ha csak pár percre, de megkapta.

Az is érdekes, hogy sokan várjátok vissza ZZ-t, mint a messiást, de szakmailag, taktikailag tőle sem láttunk sokkal többet, mint Solaritól. :hmmm:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 11., hétfő 11:31

wZoLee7 írta:
rashidm írta: Én a kettő között vagyok kb. Nem biztos, hogy Solarinak való ez a szerep. De abban teljes mértékben igazat adok, hogy nem játszatja azokat az embereket akiket eddig se. Isco oké, Bale-t nem értem mondjuk hogy miért játszik (bár erre is van egy elméletem), Marcelot meg gondolom azért sem mert nem tisztázódott a helyzete.
mi oké van ezen? egy castillas jobb mint Isco? ne már :D
Mi az ami nem tiszta neki Marceloval kapcsolatban? Itt van jelenleg, senkit és semmit nem kritizál nyilvánosan, a social mediaban is hangsúlyozza ez az otthona, mit tegyen még szerencsétlen? Attól h valaki nincs jó formában megalázni még nem kell, főleg hogy Bale bármit megtehet
Beáll Isco és nem csinál semmit. Csak megy a durci, meg a hasa az instára. Akkor már inkább olyan legyen a padon, aki felszántaná a pályát. Lásd LV. Nem mondtam h jobb. Marcelo-val kapcsolatban meg ki tudja, mi megy a háttérben. Bale-t meg sztem direkt erőltetik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 11., hétfő 11:17

rashidm írta: Én a kettő között vagyok kb. Nem biztos, hogy Solarinak való ez a szerep. De abban teljes mértékben igazat adok, hogy nem játszatja azokat az embereket akiket eddig se. Isco oké, Bale-t nem értem mondjuk hogy miért játszik (bár erre is van egy elméletem), Marcelot meg gondolom azért sem mert nem tisztázódott a helyzete.
mi oké van ezen? egy castillas jobb mint Isco? ne már :D
Mi az ami nem tiszta neki Marceloval kapcsolatban? Itt van jelenleg, senkit és semmit nem kritizál nyilvánosan, a social mediaban is hangsúlyozza ez az otthona, mit tegyen még szerencsétlen? Attól h valaki nincs jó formában megalázni még nem kell, főleg hogy Bale bármit megtehet

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 11., hétfő 11:12

Én a kettő között vagyok kb. Nem biztos, hogy Solarinak való ez a szerep. De abban teljes mértékben igazat adok, hogy nem játszatja azokat az embereket akiket eddig se. Isco oké, Bale-t nem értem mondjuk hogy miért játszik (bár erre is van egy elméletem), Marcelot meg gondolom azért sem mert nem tisztázódott a helyzete.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 11., hétfő 10:52

Mert ha hirtelen visszakerülnek, vagy bekerülnek akiket teljesen mellőz és jó lenne amit a pályán mutatnának, Solari maradék döntései is (amik eddig még nem) megkérdőjeleződnének. A keret összeállítás már rég nem szakmai alapokon nyugszik, inkább büszkeségből és gőgből megy az egész. Mind1 is, legkésőbb nyáron fel áll a padról

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 11., hétfő 10:48

Szerintem Solari ide kevés. Az meg szinte fix, hogy a keret többsége sem szereti. Közte és Lopetegui között annyi a különbség, hogy ő bevállalt pár fiatalt, akik javítottak a csapaton, de épp olyan szarok vagyunk. Illetve kicsit direktebb a focink, de taktikának nem nevezném, amit látunk. Már pedig, ha az egyéni dolgok nem jönnek ki, akkor a taktikával kéne játszani és azért ezekkel a játékosokkal lehetne még mindig jobb, de legalább stabilabb focit játszatni.

Mindemellett azért sokszor csak szerencsétlenek voltunk, de ugye a jó csapatnak van szerencséje, mi meg nem vagyunk jók.

A cseréknek semmi értelme nem volt, talán nem is cserélt még jól. Egy bukott bajnokságban alapból érthetetlen, hogy 1-3nél miért nem játszatja a kevesebbet játszókat. Miért kell Ceballossal szélsőt játszatni, amikor kapott egy szélső támadót télen. Stb...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 11., hétfő 10:34

Professore írta:

Most komolyan 10 emberrel mentünk lehet Regunak problémái voltak és berakta. Biztos 100% az volt a célja hogy megalazza. Már mindenben mindent belelattok. Tény szép gesztus volt Benzitol hogy atadta a szallagot.
Meg egyébként Zz sem csinált soha ilyet senkivel...es meg sorolhatnam. Szarban a haza de hiteles infók nélkül olyanokat írnak egyesek hogy a firkaszok megirigyelnek.
Reguilón kb 8 perccel korábban kapott egy rúgást. Akkor mégse jött. Azt lehúztuk vele, de a maradék 3 percet gondolom már nem bírta volna.
ZZ is csinált, nem is dicsérte meg érte senki, de egyáltalán nem értem, ez hogy jön ide.
Marcelon is látszott, hogy ínyére van +3-nál 3 percre beállni, be is gyűjtött egy sárga lapot idegből.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 108 regisztrált és 0 vendég