Isco - 22

Archívum
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 16., szombat 13:18

Valamiert szeretunk 100+1. Eselyt is adni, 100x lefott jatekosoknak.

En is adnam... bar nem csak ot, hanem a tobbi, tobbszor bukott jatekosunkat is akár.
ZIDANE

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 16., szombat 12:36

Nálad az az egy a baj, hogy a mániákus spanyolimádatod miatt néhol az az ember érzése, hogy a klub érdekei elé helyezed a tucatjátékosok sorsát kizárólag a nemzetiségük miatt.

Ezt általánosságban írom, nem feltétlen Isco miatt. Akit egyébként eladnék. 10000. esélynél nem hiszek a csodákban.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 16., szombat 12:30

a mindig is kevés volt nem igaz :roll:

hiába adnátok el, ha marad Zizu miatt :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 16., szombat 12:22

eladnam. a citynek. win win.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. március 16., szombat 12:12

Ide adná magát nagyon egy megtartanád-eladnád szavazás.

Továbbra is előbbi.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 16., szombat 11:48

Én már leírtam korábban is, hogy szerintem is mennie kell. Csak azért ne kössünk már bele, mert olyat nyilatkozik, hogy neki kell változtatnia, ha akar valamit.

James meg kb. sírt, mert nem játszott, aztán mezőnyben általában egy kalapszart nem ért, a kapu előtt meg nem volt annyival eredményesebb, hogy kiérdemelje a 10es szerepet. A meze is Lukán van, neki itt lefőtt szerencsére.

Érdekes, hogy mindkettő a Carlo féle 442-ben játszott a legjobban, abban a félévben, amikor aláztunk mindenkit. Aztán leeresztett mindenki vagyis Isconak akkor még volt 2-3 jó hónapja, amikor Lukitát helyettesítette. Csak erről elszoktunk feledkezni. Meg arról is, hogy Bale visszatért és akkor is Iscot kúrták ki egyből indokolatlanul a kezdőből.

Hülye politikánk volt azért bőven, mert egy-egy játékosnak stabilabb szerepkörrel azért több hasznát is vehettük volna, ahelyett, hogy ide-oda rakosgattuk őket. Ennek mind James, de leginkább Isco volt az áldozata.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 16., szombat 11:31

Kerlon írta:
Süti írta: Unalmas, hogy meg akar tenni mindent? A palinak soha egy rossz nyilatkozata nem volt se a csapat se az edző irányába, nehogy már ilyenért is elővegyétek. :lol:
Jaja, kicsit olyan az érzés, mint ha Bale lenne, pedig rohadtul nem. Nem tudom mit kéne nyilatkoznia, bár pheco biztos annak örülne, hogy" de szarok bele, átadom a helyem Jamesnak". :mrgreen:
Tobbre mennenk, ha James lenne a padon, ezt meg mindig tartom :D
Az a baj, hogy Instan megy a fogadkozas igazabol feleslegesen. Aztan a palyan meg sokszor jon a gyenge produkcio. Illetve ez mar a hatodik szezonja es Carlonal volt egy jo feleve meg ZZ-vel 2017 tavasza. Ezen a ketton kivul huzamosabb ideig soha nem nyujtotta azt ami kellene a kezdohoz.

Felolem padon maradhat, de o az egyik jatekos, akiert ertelmes osszeget lehetne kerni. Szerintem mindket fel jobban jarna, ha menne a nyaron.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 16., szombat 11:02

Amúgy tény és való, hogy Solari szarul kezelte a helyzetet, de arra nem gondoltatok, hogy ennek azért biztos volt valami oka? Solari sem tűnik annak az agresszív kis geci típusnak, úgyhogy nem hinném, hogy véletlenül bánt úgy Iscoval, ahogy.

Én amúgy azok táborát erősítem, akik megválnának a spanyoltól, mindig is kevés volt ide, max ha van kedve a padról néha beszállni, akkor tartanám meg. Egyébként kezdőként hasznavehetetlen, bár én mondjuk anno Jamest is szívesebben tartottam volna meg, mint őt.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. március 15., péntek 21:07

Isco egy magasan képzett, kiváló futballista. Fontos, hogy egy edző mit tud kihozni belőle. A spanyol válogatott selejtezőin korszakosan focizott. Nem rajta múlt, hogy Lopetegui-t a többiek megbuktatták, amikor idejött hozzánk. Lehet róla rossz véleményetek, de Lucas Vazquez (szépen írom a nevét, nehogy sárga lapot kapjak megint) a cipőjét nem viheti, s a fél keret csak álmodik arról, hogy olyan képességei legyenek, mint ami neki van. Kicsi a valószínűsége, hogy fel lesz képes állni - Solari nem csak tőle lopott el a mellőzésével 30 milliót, hanem a klubtól is - a legmagasabban jegyzett spanyol volt a Transfermarkt-on, s most az vezeti a listát, aki őt tartotta a példaképének... Ilyen a foci...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 15., péntek 20:35

Miért távozna Mariano a jelenlegi helyzetben? Új edzőnk van. Zidane előszeretettel nyúlt Moratahoz is, amíg volt neki, Mariano is hasonló kaliber, annyi különbséggel, hogy ő nem hiszi azt, hogy kezdő szintű játékos. Ha a maradék 11 meccsen használja Zidane, akkor maradni fog szerintem. Meg amúgy is, egy szem Benzemaval nem mehetünk neki a szezonnak, így kéne igazolni a padra. Nem hiszem, hogy mozdítani tudjuk Mbappet, inkább a szélső felhozatalból tudunk idén csemegézni, azt pedig tudjuk már milyen jó ha van a keretben egy olyan játékos aki agresszívan támadja a kaput.
Mariano vagy De Tomás a jelöltem erre a pozícióra ebben a sorrendben.


Az idei szezonja eddig kuka, Lopetegui nem használta egyáltalán, Solari kinevezésekor sérült volt, felépült megint rásérült, mire január végén teljesen rendben lett a legnehezebb időszakban voltunk, 3 fronton küzdöttünk valós esélyekkel, egyáltalán nem volt meccsben. Neki vízválasztó lehet a szezon vége, Benzema ugyis ki van facsarva, remélem párszor pihenteti Zidane, mert jövőre is kelleni fog ő.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 15., péntek 20:26

jogos :D
úgy kellett volna írnom, hogy sztár, vagy az ismert játékosok közül
(mert pl Mariano vagy Vallejo valószínűsíthető távozása nem tényező, mert alig játszottak)

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 15., péntek 20:13

Jim írta:
1 sokat játszó távozását érzem valószínűnek, ő Bale
Ez így egy kicsit erős, tekintve, hogy az itt töltött idő felét a beteg szobában töltötte :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 15., péntek 20:02

___Samy___ írta: Vérfrissítés kell, nem lenne szabad szimpátia alapján dönteni. Az első távozónak Bale-nek, utána Iscónak, majd ha esetleg úgy alakul, akkor Asensiónak kell távoznia.
az első kettő igaz lehet, Asensio még bizonyíthat
főleg, ha tényleg számít rá Zizub :salute:

1 sokat játszó távozását érzem valószínűnek, ő Bale
Marcelo és Isco valószínűleg Zidane miatt maradni fog...

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 15., péntek 19:49

___Samy___ írta: Vérfrissítés kell, nem lenne szabad szimpátia alapján dönteni. Az első távozónak Bale-nek, utána Iscónak, majd ha esetleg úgy alakul, akkor Asensiónak kell távoznia.

Egyszerűen az első kettőnek muszáj lenne lépnie. Remélem most ZZ sem lesz puhapocs, és tényleg kirakja, aki nem kell neki.
Szívem szerint nem, de eszem szerint Marcelot odatenném 2. helyre.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 15., péntek 19:39

Vérfrissítés kell, nem lenne szabad szimpátia alapján dönteni. Az első távozónak Bale-nek, utána Iscónak, majd ha esetleg úgy alakul, akkor Asensiónak kell távoznia.

Egyszerűen az első kettőnek muszáj lenne lépnie. Remélem most ZZ sem lesz puhapocs, és tényleg kirakja, aki nem kell neki.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 15., péntek 19:16

Iscóról mindent elmond a pályán való teljesítménye, mikor régebben rendszeresen kezdő volt. Az első 10-15 perc jó teljesítmény, majd semmi. Az 50-55. perctől ismét kiváló teljesítmény, hajtás akarás a cserékig (általában 60. perc környékén kezdődnek). Ha fent maradt, akkor lötyögés a végéig.
Imádom a labdakezelését, szerethető figura, de nekem nem lenne szükségem ""helybenforgó"" játékosokra a jövő Madridjában (Asensio szintén zenész). A támadósorba kapura törő, gyors, agilis, fineszes emberek kellenek.

poronty
Hozzászólások: 2710
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 15., péntek 19:00

Pedig amit Lukács csinál a legkönyebb megcsinálni. Kizárólag állóképesség és akarat kérdése mennyit futsz.

Szerintem most Zizu alatt elkezd megint kaparni és mindenki elhiszi, hogy majd magára talál, aztán pofára esés lesz vagy a közepes teljesítményét felhúzzák az egekbe, ahogy szokták.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 15., péntek 18:55

poronty írta: Nyilván nyilatkozzon, ráadásul nekem halál mindegy mit, de, amikor azt mondja tényleg minden alkalommal, hogy ő a hibás és többet kell dolgoznia, majd kimegy totyogni 20-30 vagy 90 percet, akkor meg miről beszélünk?

Nem ez a jó lehetőség, hogy beleálljunk Isco-ba, arra ott van az egész madridi karrierje.
Nem az a lukács vászkez féle játékos aki duracell modeban nyomja egész meccsen.Amikor tőle többet várunk inkább azért sírunk,hogy gyakran haszontalan amit csinál. 7-8km futással is meg ellehetne ha nem tekeregne meg választana rossz megoldásokat. De mind1 remélem lép nyáron.Nem látok már többet benne mint amit kihiztunk belőle nagy ritkán.Máshol attól még lehet jo,de itt szerintem kifutotta már a fénykorát.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 15., péntek 18:45

:lol: jól van.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

poronty
Hozzászólások: 2710
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 15., péntek 18:42

Nyilván nyilatkozzon, ráadásul nekem halál mindegy mit, de, amikor azt mondja tényleg minden alkalommal, hogy ő a hibás és többet kell dolgoznia, majd kimegy totyogni 20-30 vagy 90 percet, akkor meg miről beszélünk?

Nem ez a jó lehetőség, hogy beleálljunk Isco-ba, arra ott van az egész madridi karrierje.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég