Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 19., kedd 8:55

Anthony írta: Nem is olyan fémegoldás, ha szinte minden meccsen gólt lő. Vagy az csak a kezdeti lelkesedés volt?
Inter elvileg simán semlegesítette. Persze várható volt, hogy nem rúg minden meccsen gólt. A félmegoldást úgy értettem, hogy a Morata/Mariano/Chicharito szerepkörre bőven elég lett volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 19., kedd 8:48

okdiaro uj bedobott neve: rabiot. 15 millio alairasi penz es evi 10 misi fizu. gondolom brutto 10 mert netto 10rol max almodhat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 19., kedd 8:42

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta:

Icardi meg továbbra is gyenge, gyökér és az ügynöke is az. Akkor inkább minden pénzt Mbappé megszerzésébe kellene rakni, vagy várni egy évet. Félmegoldás felesleges 100 millákért. Akkor is, ha tudom, hogy a góllövés volt a legnagyobb Achilles-sarka a csapatnak idén.

Icardi továbbra sem egy gólgép, sosem értettem, hogy miért emlegetik úgy :lol: Akkor inkább jött volna Piatek apróért, félmegoldásnak.

Nem néztem utána a transfermarkt statoknak, de a gólgép 158 percenként talál be, elvétve ad gólpasszt. A szétekézett Benzema idén 163 percenként talál be és adott háromszor annyi gólpasszt (9). Játékban meg ég és föld a kettő. Icardi nekem semmiben nem extra, befejezésben sem. Sebessége átlagos, technikai képzettsége sem kiemelkedő. Direktebben támadja a kaput az tény, és lehet, hogy jobb kiszolgálással szép gólszámot hozna, de én ki tudnám hagyni az ívelgetős nézhetetlen focit.


Persze végszónak ideírom, hogy amennyiben Zidanenak Ő kell, akkor hozzák Őt. Tényleg legyen szabad keze, aztán meglátjuk mire megyünk.

De egyébként valóban inkább egy Piatek kellett volna akkor már, aki szintén gyenge szerintem...


Közben meg elképzelem a butítást Benzemával, Hazard-ral, Mbappéval megtámogatva egy Modric - Marcelo - Carvajal trióval, Kroosszal... Fap-fap.
Tudom, bilibe lóg a kezem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 19., kedd 8:38

Nem is olyan fémegoldás, ha szinte minden meccsen gólt lő. Vagy az csak a kezdeti lelkesedés volt?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 19., kedd 8:36

dannen írta: Raphaël Varane is currently considering his future at Real Madrid & has a desire “to challenge himself again,” according to L’Équipe.

na ez aztan csodas lenne. :mrgreen: remeljuk semmi alapja.
Fizetésemelés az alapja, szerintem.
Megvettük ezt a brazilt hátulra és kapásból kb annyi fizetést fog kapni, mint a francia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 19., kedd 8:33

RealMadridFanatic írta:

Icardi meg továbbra is gyenge, gyökér és az ügynöke is az. Akkor inkább minden pénzt Mbappé megszerzésébe kellene rakni, vagy várni egy évet. Félmegoldás felesleges 100 millákért. Akkor is, ha tudom, hogy a góllövés volt a legnagyobb Achilles-sarka a csapatnak idén.

Icardi továbbra sem egy gólgép, sosem értettem, hogy miért emlegetik úgy :lol: Akkor inkább jött volna Piatek apróért, félmegoldásnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 19., kedd 8:21

Anthony írta:@ RealMadridFanatic
Mi ebben a meglepő? Az újságok írnak, és írni fognak, mindenkit összeboronálnak mindenkivel. A kedvencem az, hogy legjár az átigazolási szezon (mondjuk január), és két nap múlva már arról írnak, hogy kit fogunk leigazolni nyáron :lol:

De annyi biztos, hogy ha ZZ akar igazolni, akkor kell legyenek távozók is. Minden haver nem maradhat.
Ohh, semmi. Ennél brutálisabb is lesz ez még. :D

Csak hozzáfűztem a saját reményeimet.
Egyébként el tudom képzelni azt is, hogy Varane tényleg gondolkodik a váltáson. Nem mindenki tud lehúzni egy egész karriert kvázi egy helyen a motiváció elvesztése nélkül. Ráadásul ahogy meg is lett említve, "taknyos" korára mindent megnyert, amit futballista megnyerhet.
Elképzelhető, hogy lesz meglepetés a távozók között is.

Mindenesetre Pogba + Mbappé és én megvagyok. :mrgreen:

Icardi meg továbbra is gyenge, gyökér és az ügynöke is az. Akkor inkább minden pénzt Mbappé megszerzésébe kellene rakni, vagy várni egy évet. Félmegoldás felesleges 100 millákért. Akkor is, ha tudom, hogy a góllövés volt a legnagyobb Achilles-sarka a csapatnak idén.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. március 19., kedd 8:11

A világ legnagyobb klubja edzőt váltott. Az se lenne meglepő, ha 1-2 helyen megírnák, hogy zirot nézte ki magának a kopasz Modric pótlására. :mrgreen:

Szerintem aug. 31-ig erre számíthatunk.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 19., kedd 8:11

CR-t is elengedtük, ha menni akar Varane, hát menjen, csak jól meg kell kérni az árát.
Idén mondjuk ő is egy nagy flop volt, tényleg azt lehetett érezni, hogy nincs kedve ehhez.

@ RealMadridFanatic
Mi ebben a meglepő? Az újságok írnak, és írni fognak, mindenkit összeboronálnak mindenkivel. A kedvencem az, hogy legjár az átigazolási szezon (mondjuk január), és két nap múlva már arról írnak, hogy kit fogunk leigazolni nyáron :lol:

De annyi biztos, hogy ha ZZ akar igazolni, akkor kell legyenek távozók is. Minden haver nem maradhat.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 19., kedd 8:01

as szerint elore icardi lesz a cel. 80 milliorol irnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 19., kedd 7:56

Mi ez a mai Marca cikk?

Militao után még mindig De Ligt-et is emlegetik (ugye Varane nem akar menni? :kivagyhe: ), balhátvéd posztra Marcos Alonso, Gaya, Grimaldo és Alaba - amikor ZZ-vel esélyes, hogy marad Marcelo és itt van Requilón, aki a fentiek szintjét hozhatja simán, Alonsonál és Gayánál már most jobb szerintem. Ráadásul kölcsönben van az a Hakimi, aki a Bundesliga egyik legjobb szélső védőjévé nőtte ki magát a hírek szerint...

Középre (??) Milinkovic-Savic, Thiago és Pjanic szerepel, de galactico Pogbáról is írnak. Említik, hogy védekező és támadó felfogású középpályás is kell. Modric pótlására el tudom képzelni Pogbát, de Casemiro és Llorrente szerintem elég, esetleg Zidane nem számol a spanyollal, de a brazil bizalmi embere.
Itt említik még Eriksent, Hazardt, Sarabiat, Susot, Zaniolot és Havertzt.

Támadóposztra menne el a legnagyobb zseton, Kane, Mbappé, Neymar, Icardi, Aubameyang és Jovic van név szerint említve.


Hát. Remélem csak egy összefoglaló cikk a sok névről amit már bedobáltak a Don Balón féle szennylapok. Elvileg tényleg egy ilyen jellegű írás amúgy, ami taglalja a lehetséges célpontokat.

Figyelembe véve, hogy itt van Vinícius, Asensio érinthetetlennek lett nyilvánítva ( :ike: ) és LV maradása is sanszos ZZ-vel (Rodrygoról nem is szólva), szélre elég egy Hazard szerintem.

Előre Mbappé, középre Pogba, Militao elég, Marcelo marad, jövőre jön a helyére Hakimi aki mindkét szélen bevethető és készen vagyunk. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 19., kedd 7:47

szvsz ha akar akkor mehet. 200 misi. helyere meg deligt es skriniar.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 19., kedd 0:09

flori írta: Ha realisan nezzuk sajnos siman benne lehet. Megnyert mindent 25 evesen, 4 BL es vilagbajnok is. Nem sok kihivas maradt itt neki.
Kapitánynak lenni és tartani azt a szintet csk-ként mint amit Ramos letesz. Elég vonzo lehet úgy kupákat nyerni, hogy te vagy az aki felmegy érte és magasba emeli

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. március 18., hétfő 23:41

Ha realisan nezzuk sajnos siman benne lehet. Megnyert mindent 25 evesen, 4 BL es vilagbajnok is. Nem sok kihivas maradt itt neki.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 18., hétfő 22:22

Ja, Arsenal cseszhetne ki velük duplán.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 18., hétfő 22:20

EL győzelemre azért jó esélyük van
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 18., hétfő 22:15

Excel táblát vezesse valaki megint. Hazardot fixnek gondolom ZZ miatt már. Meg hogy a Chelsea nem lesz bl résztvevő valszeg.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 18., hétfő 21:42

dannen írta: mane eleg kamu gyanus. most irt ala uj szerzodest.
és még mennyi név lesz bedobva. mindennapra jut egy.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2019. március 18., hétfő 21:29

France Football: Zidane hasn't changed his mind on Sadio Mane since last summer & they might relaunch an attempt again.

:hmmm:

Mane újra képben. Just sayin.
Nehéz megelőzni. :mrgreen:


Mbappéért is beindult egy komolyabb Twitter kampány.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 18., hétfő 21:27

Mane újra képben. Just sayin.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég