Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 30., kedd 23:37

Amikor őket vette akkor hol volt Verratti meg Pogba meg istenfaszomtudjaki? Sehol... őket meg lehetett szerezni, jó igazolásnak tűnt, nem lett az. Ennyi.
nemtom, de ott volt pl. 1 Vidal a Bundesligában, akit kb. annyiért lehetett volna hozni, mint Khedirát, helyette még is a töröttlábú török Sahint nézte ki...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 30., kedd 23:35

-khedira,di maria,higuain,özil,callejon,higuain.
Szerencsére nincs két Higu a csapatban :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pavel » 2013. április 30., kedd 23:35

Értem én az idegességet, de kissé kevesebb vulgaritással pls....
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 30., kedd 23:34

akkor a fekete lista nyáron:

-khedira,di maria,higuain,özil,callejon,higuain.

nyugodtan barki barmikor húzhat innen,elegem van ebből hogy elképzelés nélküli real madridot látunk,és oldalvonal mellőli beadásokat..szánalmas komolyan mondom..kakát jobban elnéztem volna bárki helyett,benne ott van hogy mit tud,és ha kijön tud nyerni meccset,de ezek ennyit tudnak semmi több,semmi extra,ezt a mait jól elbaszták..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 30., kedd 23:33

ateeemadrid írta:
Mou előbb igazolta DM-et és Khedirát. Akkor abban a pillanatban jók voltak. Arról ő nem tehet, hogy mind a ketten félnek a játéktól. És mégis kit tennél Khedira helyére? Jelen pillanatban azon a poszton nincs klasszisunk, vagy legalább csak egy kicsit is jobb játékosunk. És DM helyett kit tennél? Kakát ugyanúgy fikázod, Callejónt ugyanúgy fikázod... ebből a csapatból jobbat nem lehetett volna ma felküldeni.
de ezt fogd már fel bazd, hogy ezt a csapatot ő állította össze. ő vett khedirákat meg dmeket, ő vett callejónokat, ő nem erősítette meg a középpályát. akkor mi a picsáért érvelsz azzal, hogy nem ő a hibás, mert nem volt jobb opció a padon?
előre kellett vna gondolkozni
Amikor őket vette akkor hol volt Verratti meg Pogba meg istenfaszomtudjaki? Sehol... őket meg lehetett szerezni, jó igazolásnak tűnt, nem lett az. Ennyi.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 30., kedd 23:31

Mou előbb igazolta DM-et és Khedirát. Akkor abban a pillanatban jók voltak. Arról ő nem tehet, hogy mind a ketten félnek a játéktól. És mégis kit tennél Khedira helyére? Jelen pillanatban azon a poszton nincs klasszisunk, vagy legalább csak egy kicsit is jobb játékosunk. És DM helyett kit tennél? Kakát ugyanúgy fikázod, Callejónt ugyanúgy fikázod... ebből a csapatból jobbat nem lehetett volna ma felküldeni.
de ezt fogd már fel bazd, hogy ezt a csapatot ő állította össze. ő vett khedirákat meg dmeket, ő vett callejónokat, ő nem erősítette meg a középpályát. akkor mi a picsáért érvelsz azzal, hogy nem ő a hibás, mert nem volt jobb opció a padon?
előre kellett vna gondolkozni

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 30., kedd 23:30

beckham96 írta: ebből a csapatból jobbat nem lehetett volna ma felküldeni.
És az nem az edző feladata lenne, hogy olyan csapatot állítson össze, ami eredményeket tud elérni?
beckham96 írta: Jelen pillanatban azon a poszton nincs klasszisunk
Akkor ezt Mourinhoval se ártott volna közölni, látszik, hogy ő erre nem jött rá eddig.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 30., kedd 23:30

beckham96 írta:ebből a csapatból jobbat nem lehetett volna ma felküldeni.
Egy edző munkásságát nem csak 1 meccs határozza meg. Mourinho itteni munkásságának "megcsodálására" volt 3 évünk.
A keretet Ő alakította így. Neki köszönhető, hogy:
beckham96 írta:ebből a csapatból jobbat nem lehetett volna ma felküldeni.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 30., kedd 23:25

numberone1 írta:
beckham96 írta:
Nezdmeg, h Lownel is csak berelt helyek vannak, ez a Gundogan klasszissal jobb mint Khedira, es megfogod latni, h Kehdiraval fog kezdodni a kozeppalya Braziliaban. De ott van Gotzet sem tudja betenni alap kezdonek.
Nalam Low nem egy realba valo edzo, inkabb egy kismiska.
Nálad Ancelotti a megfelelő. Ugyanaz, mint Mou, sőt...
nem hinnem, h ugyanaz. Par dolog, DM vs Lucas, Veratti vs Khedira, erzed a kulonbseget, h ki kit igazolt?
A deffensiv taktiakai dolgokkal meg varjunk.[/quote]

Mou előbb igazolta DM-et és Khedirát. Akkor abban a pillanatban jók voltak. Arról ő nem tehet, hogy mind a ketten félnek a játéktól. És mégis kit tennél Khedira helyére? Jelen pillanatban azon a poszton nincs klasszisunk, vagy legalább csak egy kicsit is jobb játékosunk. És DM helyett kit tennél? Kakát ugyanúgy fikázod, Callejónt ugyanúgy fikázod... ebből a csapatból jobbat nem lehetett volna ma felküldeni.

el magico
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. április 30., kedd 23:22

El Unico írta:180 percből 90 percet fociztunk.
Jó lesz az 30-nak is :|
El Unico írta:Khedira használhatatlan volt,nem értem minek jött be.
Eszem ágában sincs védeni a herceget, de Alonso gyenge és fáradt volt. Padon meg nem volt jobb opció középre, ami elég gáz.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 30., kedd 23:22

numberone1 írta:bocs a duplaert:
beckham96 írta:
Hát nem is Ancelotti... egy kalap sz@r amit azok játszanak ott, olyan csapattal, ezt a Barcát le kellett volna gyűrniük és csak a lesgólnak köszönhették, hogy a második meccsre partiban voltak. Ancelotti, Benítez, Löw, Klopp nem kell, ide nektek úgy sem jó senki, ha meg valaki elkezd csapatot építeni, akkor nincsen türelem.
Csak rohogni tudok a zagyvasagaidon. :lol:
Akivel nem volt turelem, az pellegrini volt es nem ezzel az anikummal
Az én zagyvaságaimon? És már megint mondatértelmezés... komolyan! Iskolába nem jártál? Hol említettem Mout a csapatépítésnél? Arra céloztam, hogyha jönne valaki, akkor azonnali sikert akartok, nem fogtok tudni várni. Majd jól pofára estek...

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 30., kedd 23:21

először is ezt nem ma basztuk el....4:1...

de komolyan mondom vicc hogy hogy tudtunk ennyi helyzetet elbaszni az első 15 percbe,ott annyira megremegett volna a dormund lába hogy tönkre verhettük volna őket.

benzemanak respect parádésan játszott,ramost lehet baszogatni hogy buta stb,de ő megdöglik a real madridért,ronaldo most nem tudott sajnos kihúzni minket a szarból,özil,higuain di marianak akár megis köszönhetjük az este után.katasztrófa..nincs játékunk sajnos,csak beívelgetések..modric és diego lopez csodásak voltak...sajnálom nagyon ezt a mai estét..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 30., kedd 23:19

beckham96 írta:
Nezdmeg, h Lownel is csak berelt helyek vannak, ez a Gundogan klasszissal jobb mint Khedira, es megfogod latni, h Kehdiraval fog kezdodni a kozeppalya Braziliaban. De ott van Gotzet sem tudja betenni alap kezdonek.
Nalam Low nem egy realba valo edzo, inkabb egy kismiska.
Nálad Ancelotti a megfelelő. Ugyanaz, mint Mou, sőt...[/quote]

nem hinnem, h ugyanaz. Par dolog, DM vs Lucas, Veratti vs Khedira, erzed a kulonbseget, h ki kit igazolt?
A deffensiv taktiakai dolgokkal meg varjunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 30., kedd 23:18

egy hozzászólás facebookról:

Özil több labdát adott el,mint idén a nike... :mrgreen: :mrgreen:

Mehet a KHÖD...
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Raúl
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:44
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, CR7, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúl » 2013. április 30., kedd 23:17

Én csak azt nem értem, hogy tegnap óta az egész fórum azt pofázta, hogy Benzema kell, hogy kezdjen, nem Higu, ebből kiindulva minden fórumon ez lehetett a helyzet, de ez a :cens: akkor is higuval kezdett, mert mindenki látja, hogy mi van, még én is, csak ez a kiba :cens: zseni unikó egyetlen nem...

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 30., kedd 23:15

Elbasztuk az első meccset,ennyi. 3-1-es vereség esetén ez a 2-0 elég lett volna. Nagy kár azért a negyedik gólért.

180 percből 90 percet fociztunk. A többi kuka. Ez kevés egy BL döntőhöz,de még így is összejöhetett volna: Higu,Özil,CR,a tizenegyes,amit nem adott meg,a kezezés,amit nem mindenki látott,csak ő nem akarta észrevenni. Na mindegy,a legkevésbé a játékvezetőn múlt.

Mourinho végre tökös volt,de megint,mikor kapcsolt? Miután már égett a ház. Miért nem lehet egyből meglépni?

Varane,Ramos,Modric,Lopez (EMBERFELETTI AMIT NYÚJT) :salute:

CR,Higuaín,Özil,Alonso gyengék voltak,Khedira használhatatlan volt,nem értem minek jött be.

Benzema jól állt be,egyértelmű,hogy ő kellene nyomatni,Coentrao semleges volt. Nem lógott ki,támadásban többet nyújtott.

A két meccs alapján abszolút megérdemelt a Dortmund továbbjutása,ők akartak döntőben jutni,mi csak... hagyjuk.
:goat:

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 30., kedd 23:15

beckham96 írta:Nálad Ancelotti a megfelelő. Ugyanaz, mint Mou, sőt...
Ha Ancelotti lesz valóban az edző, akkor a középpályásokról szóló hírek valószínűleg már neki köszönhetőek. Innentől akkor meg nincs miről beszélni, egyedül a nagy Mourinhonak nem tűnnek fel a dolgok.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 30., kedd 23:13

numberone1 írta:
Faust írta:
Szerintem behúzzák, pont azért, mert mindenki a Bayernt fogja a nagy esélyesnek tartani.

Mindkét csapat durván jól focizik, nagy meccs lesz.
hacsak nem sulyos Gotze serulese, mart ezzel a Grojkotcal nem ugyanaz a csapat.
Én több fantáziát látok a németben, mint az olaszban. Ráadásul látjuk, hogy a német foci/edzők/játékosok milyen ívben tartanak felfelé. Amúgy inkább valami fiatal spanyolnak szavaznék bizalmat.
Nezdmeg, h Lownel is csak berelt helyek vannak, ez a Gundogan klasszissal jobb mint Khedira, es megfogod latni, h Kehdiraval fog kezdodni a kozeppalya Braziliaban. De ott van Gotzet sem tudja betenni alap kezdonek.
Nalam Low nem egy realba valo edzo, inkabb egy kismiska.
Nálad Ancelotti a megfelelő. Ugyanaz, mint Mou, sőt...

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 30., kedd 23:13

numberone1 írta:Csak rohogni tudok a zagyvasagaidon. :lol:
Akivel nem volt turelem, az pellegrini volt es nem ezzel az anikummal
kerestem ezt a hszt, de aztán rájöttem, hogy már tiltólistára raktam. :lol:

azért az idézésekből még csak-csak fölbukkan. :mrgreen:

dr.who
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:49
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dr.who » 2013. április 30., kedd 23:12

el magico írta:
dr.who írta:szepen jatszodtak a fiuk,kar hogy ronaldo ugy dontot hogy ma estere fernando torres lesz:P higuain,meg ozil a reszemrol mehet a szeme vilagaba.nagy kar hogy a jatekvezetok szinvonala a beka segge alatt van,nem beszelve arrol hogy mennyitt sulyedt a bl szinvonala:egy looserekbol allo csapat bejut a dontobe.remelem a bayern majd jol ellatja a bajat,mert meg nagyon elhiszik magukat azok a senkik.aztan jovoben meg szetvasaroljak a csapatot es a nemet kozepmezonyben nyomjak tovabb,grat nekik....
Az a helyesírás :lol: :'(
a helyesirasert elnezest kerek.nem egy sor van bennem,en probaltam koncentralni:P
ha a jetekvezetok megfeleloen vegzik a dolgukat,akkor a dortmund helyett ma a malagaval talalkoztunk volna.ennyit a 'senkik' szohasznalatrol.elhiszem hogy kozuluk egy paran(reaus,gotze)meg szep kariert futnak be,de a tobbiek(pl lewandivski) es maga a dortmund csapata majd el fog tunni.....de ne a dortmundrol beszeljunk:)gart benzemanak es ramosnak:)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég