Thibaut Courtois - 1

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 20:40

Oreg ne csak nezz, lass is. Jelen esetben az is eleg, ha olvasol par kritikat, evertekelot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 11., kedd 19:56

Még meg se érkezett madridba már ment az utálat kampány a Navas fanoktól. A bravúrjai is alapnak voltak elkönyvelve és amikor hozta a formát akkor is Navas volt követelve. Kb -300ról indult mert ide mert jönni Navas helyett

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 19:52

RaúlCF írta:
Kerlon írta:

En meg remelem, hogy vedeni fog es nem ilyen tutyi mutyi lotyedt szart latunk tole, mint aki csak a meccs veget varja. Keylorra ranezel meccs kozben es tuzet latsz a szemeben, Tbo meg majdnem elalszik.

Év közben is ment ez a hülyeség. Van benne tűz és nem volt tutyi mutyi
Biztos ez a hulyeseg az oka annak, hogy sokan megkerdojeleztek a belgat es kb senki se elegedett vele.

Ha nem tudnank, hogy tobbet tud es, hogy benne a jovonk a fele le akarna valtani, mert kis tulzassal ezt Casilla lehozta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. június 11., kedd 19:36

Kerlon írta:
BBeno írta: remélem eden érkezése kihozza belőle a godmodeot és elfelejti az idei évben kapott mocskot.
En meg remelem, hogy vedeni fog es nem ilyen tutyi mutyi lotyedt szart latunk tole, mint aki csak a meccs veget varja. Keylorra ranezel meccs kozben es tuzet latsz a szemeben, Tbo meg majdnem elalszik.

Év közben is ment ez a hülyeség. Van benne tűz és nem volt tutyi mutyi

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. június 11., kedd 18:43

BBeno írta: remélem eden érkezése kihozza belőle a godmodeot és elfelejti az idei évben kapott mocskot.
En meg remelem, hogy vedeni fog es nem ilyen tutyi mutyi lotyedt szart latunk tole, mint aki csak a meccs veget varja. Keylorra ranezel meccs kozben es tuzet latsz a szemeben, Tbo meg majdnem elalszik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. június 9., vasárnap 9:12

remélem eden érkezése kihozza belőle a godmodeot és elfelejti az idei évben kapott mocskot.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. május 3., péntek 9:38

Jövőre 13asban lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 22., péntek 21:35

BBeno írta:
RaúlCF írta: amióta idejött mindenért kapja a szart. Navasnál mindig megvan az hogy jaj ne szidják meg védeni kell ezzel szemben Courtois első naptól kapta. most Zidane jött kirakta, várható volt hogy nincs rendben.
Courtois: "I'm one of the best in the world, even if the spanish press wants to kill me." /marca/

Courtois: “I still consider myself as one of the best, even though the Spanish press wants to kill me. I feel very strong, I’m calm because I train and play well. My mistake against Russia? That’s the life of a goalkeeper but I remained calm and played my game.” [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 22., péntek 15:23

Szerintem is eléggé jogtalanul van ostorozva, Navas kapcsán pedig eléggé szépítve vannak az emlékek. Ez a része mondjuk érthető is, nyilván utóbbihoz nagyobb és erősebb a kötődés.

Ha a teljesítményt nézzük, szerintem hibázni hibázik mindenki (Oblak és TS kevesebbet, azért top kettő jelenleg), utánuk kiegyenlítődik a mezőny és a hibák is.

Ami tényszerű, hogy a védelemmel eléggé idegen testek, ez nem jó. Itt a belgát is, és Ramost is felelősnek érzem kicsit, le kéne ülniük beszélni.

SOlari nem bánt jól Navassal, viszont ha most ZZ Navast nyomatja, az hosszabbb távon elég szar helyzethez vezethet. Ezért adnám el továbbra is Navast nyáron.
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 22., péntek 15:11

RaúlCF írta: amióta idejött mindenért kapja a szart. Navasnál mindig megvan az hogy jaj ne szidják meg védeni kell ezzel szemben Courtois első naptól kapta. most Zidane jött kirakta, várható volt hogy nincs rendben.
Courtois: "I'm one of the best in the world, even if the spanish press wants to kill me." /marca/

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. március 22., péntek 10:39

Azért ritkán jön be, ha két ilyen szintű kapusa van egy csapatnak, ott valahogy egyik sem szokott úgy teljseíteni, ahogy kéne. Más posztokon jól ki szokott jönni a versengés, de mintha a kapusoknál a legtöbb esetben ez nem működne, valamelyikük, vagy mindkettő a tudása alatt teljesít.

A belga eddig csalódás nekem, én abszolút megértettem, hogy ebben a helyzetben lépni kellett, és el kellett hozni, de eddig sok pluszt nem adott. Volt pár hibája, de annyi belefér, ha emellett jönnek a bravúrok, és láthatóan összeszedett a védelem. Ami a legnagyobb probléma, hogy a gyerek majdnem két méter, és egy fikarcnyival nem tűnünk jobbaknak a beíveléseknél. Kifutásai sem ülnek, mondjuk ott számítottam visszaesésre Navashoz képest, stílusukból adódóan. Lábbal meg tragédia mindkettő...

Mindenesetre nyáron valamit tenni kell, sajnos ez jó eséllyel Navas eladását jelenti, de teljesen érthető lenne. Nem jó ez így senkinek sem.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. március 21., csütörtök 23:23

Steve írta: Arra semmi szükség, hogy Courtois totál le legyen majd épülve.
nyáron kiderül, marad-e Navas
vagy igazolunk kapust
addig nem sok szerepe lesz itt Courtois-nak úgy érzem

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 21., csütörtök 23:23

amióta idejött mindenért kapja a szart. Navasnál mindig megvan az hogy jaj ne szidják meg védeni kell ezzel szemben Courtois első naptól kapta. most Zidane jött kirakta, várható volt hogy nincs rendben.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 21., csütörtök 23:04

sebydani írta: Ez az oroszok elleni se segít a mostani megítélésén. link
Szerencsétlen!

Remélem Zidane meg fogja találni a megfelelő rotálást és szerepeket Tibinek és Navasnak.

Arra semmi szükség, hogy Courtois totál le legyen majd épülve.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9818
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. március 21., csütörtök 22:06

Ez az oroszok elleni se segít a mostani megítélésén. link
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 5., kedd 23:51

ateeemadrid írta:Értem én, mondtam is, hogy abszolút védhető a belga kezdetése, és nem is okolom semmiért, szimplán Navast jobb kapusnak tartom.
Kb így. Egy jó kapus, kimondott bravúrok nélkül. Egyelőre nincs az a god módja, hogy megremegjen a csatárok lába. Az Ajaxosok gyakorlatilag már bárhonnan lőttek neki, hátha benyeli
Igen, valahogy hasonlóan érzem én is. Mondjuk a vége az mellékes, olyan extázisban voltak már, hogy le sem szarták mivan csak lőttek. :lol:
Kicsit vicces is volt latni, mekkora sikernek eltek meg a mai gyozelmet. Szo se rola, hatranybol kiejtettek a cimvedot, van miert unnepelni, de azert megis latszott az arcukon, ez nem mindennapi gyozelem volt, hanem egy oriasi bravur, egy tortenelmi csapas.
:goat:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 5., kedd 23:47

Értem én, mondtam is, hogy abszolút védhető a belga kezdetése, és nem is okolom semmiért, szimplán Navast jobb kapusnak tartom.
Kb így. Egy jó kapus, kimondott bravúrok nélkül. Egyelőre nincs az a god módja, hogy megremegjen a csatárok lába. Az Ajaxosok gyakorlatilag már bárhonnan lőttek neki, hátha benyeli
Igen, valahogy hasonlóan érzem én is. Mondjuk a vége az mellékes, olyan extázisban voltak már, hogy le sem szarták mivan csak lőttek. :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 5., kedd 23:46

ateeemadrid írta:Nekem az maradt meg, hogy Navas sokkal többször húzott ki minket a szarból, és sokkal inkább képes volt bravúrokra. Persze nyilvánvaló az is, hogy ilyen védelemmel szarabb lenne, de klasszis dolgokat inkább tőle láttam, mint a belgától. Igazából sokmindenért eddig nem lehetett Courtoist elővenni, de konkrétan semmi olyat nem csinált eddig, ami miatt top kapusnak lehetne nevezni.
Kb így. Egy jó kapus, kimondott bravúrok nélkül. Egyelőre nincs az a god módja, hogy megremegjen a csatárok lába. Az Ajaxosok gyakorlatilag már bárhonnan lőttek neki, hátha benyeli.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. március 5., kedd 23:45

ateeemadrid írta:Felesleges basztatni, de egyértelmű teljesen, ahogy a szezon elején is megmondtam, hogy nem a jobb kapus véd, hanem az, amelyikkel hosszú távon is számolunk. Védhető, de Keylor szintjét nem ütötte meg Courtois soha.
A belga fel eve van a csapatnal. Navas miota? Navasszal a kapuban a legnagyobb csatakat vivtuk meg, a csucs Madrid kapusa volt. Courtois egy ereszkedo, oregedo Real Madridba erkezett mint a jovo embere, kibaszott olcson. Ami tortenik, termeszetes, ettol Navas nem lett se rosszabb kapus, se rosszabb ember, mindenki tudja, hogy amit Navas tett Madridban, az legendas. O is legenda lett, emiatt kap/kapott uj szerzodest. Ezt ismerik el vele. Az uj kapust viszont nyomatni kell, sajnos ez van.
:goat:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Thibaut Courtois - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 5., kedd 23:44

védett nagyokat, egy getafe kapus is véd nagyokat. engem még nem győzött meg, de van ideje.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég