Brahim Díaz - 21

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. április 1., hétfő 7:59

Ez milyen szar szöveg te jó ég.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 1., hétfő 7:24

You right or left-footed?

Brahim: "Good players don't have to give reasons. Penalties I usually do with my right but prefer shooting with my left."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. április 1., hétfő 6:20

dannen írta:

annyira latni akartam mar jatszani, hogy persze pont most tudtam alig figyelni a meccsre. :mrgreen: milyen volt? mutatott valami igereteset vagy vasquez szint lesz?
Ígéretes volt, kitunt a mezőnyből. A maradék kilenc meccsen is játszania kéne viszonylag sokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 31., vasárnap 22:15

https://pbs.twimg.com/media/D3A0bLtX4AA9Ekb.png
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 26., kedd 12:41

Realista24 írta: Továbbra is csak 17 millió volt, értem én, hogy nyáron "ingyen" lett volna. Annyira ingyen, mint az összes free agent játékos.

20 éves lesz, nyomatnám a nyáron végig, hogy meglássuk mi van benne. Ha akkor tehetség, mint amilyennek mondják, akkor ki fog tűnni.
Akkor már edzésen is kitűnt volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. március 26., kedd 12:08

Nem értem, hogy jött az, hogy mi itt már temetjük Brahimot...
Én legalábbis ilyen nem írtam, de ahogy néztem más sem, kicsit félre lett az egész értelmezve.

Semmi bajunk a játékossal, éppen ellenkezőleg szeretnénk őt látni, és a baj ezzel van, hogy nem látjuk, mert nem kezeljük őt jól.
Egy 19 éves játékosnak játékra van szüksége, akár a Castillában, akár a felnőttben, akár egy másik klubnál, de játszania kell. Nagyon nem tesz jót neki, hogy fél év alatt játszott kb. 20 percet csereként valami limlom kupameccsen és amúgy a keretbe se kerül az esetek többségében.
Ez előtt állunk értetlenül, mert bármilyen megoldás jobb lett volna, mint a mostani a helyzete és ezért nem a játékost okoljuk, nem őt temetjük, hiszen nem ő nem játszatja saját magát, nem is értem hogy lehett ebből ilyet kiolvasni...

A Castillába kellett volna nevezni, amikor megérkezett vagy egyből kölcsön, mert ezek így súlyos elvesztegetett hónapok a fejlődésének egy igen fontos szakaszában.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 25., hétfő 18:00

Továbbra is csak 17 millió volt, értem én, hogy nyáron "ingyen" lett volna. Annyira ingyen, mint az összes free agent játékos.

20 éves lesz, nyomatnám a nyáron végig, hogy meglássuk mi van benne. Ha akkor tehetség, mint amilyennek mondják, akkor ki fog tűnni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. március 25., hétfő 17:25

Ja, azért adtunk érte 17 milliót és hoztuk el hamarabb, mert senki sem derítette ki, hogy mások is vinni akarják. :roll:
Vagy azért hoztuk hogy másfél évig még padra se férjen be. :roll:

Komolyan azt hiszitek, hogy idióták dolgoznak ennél klubnál?

Nyáron menni fog kölcsönbe, biztos vagyok benne.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5139
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 25., hétfő 17:23

csak tudják hogy miért hozták el. brahi(m)ból :mrgreen: ők se szórják a pénzt.

Vini meg be lett dobva mert mindenki lesérült előle. plusz ő játszott Solari alatt a Castillában. Lope nem tette be csak kb bemutatni hogy létezik.

nem értem akik temetik mert semmit nem játszott. egyáltalán foglalkozni is felesleges vele. senki elől nem veszi el a helyet, nincs nyomatva mint valami kiskedvenc. ha bebukik is az ára tuti visszajön, ha meg bejön akkor mekkora zseni a vezetőség hogy hamar behúzta. Zidane az edző, jövőre is fixen ő lesz majd eldönti mi lesz vele miután a sorban előtte lévő 20 másikról dönt.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 25., hétfő 17:07

RaúlCF írta: továbbra is azért lett januárban elhozva hogy ne menjen máshova. egész évben egy zsák szar volt a csapat erre nem lett beépítve még egy új ember. na bumm. visszajött Zidane van idő tét nélkül év végéig plusz nyáron eldönteni hogy mi legyen.
szerintem közel sem jelentkeztek érte annyian mint mondják. sőt a gyerek nem egyzser kijelentette hogy neki csak a real volt az opció és semmi más, innentől kezdve mire fizettünk ki egy féléves szerződéssel bíró játékosért 17+7-et mikor a saját csapatában is vízhordó volt. előre lehetetett ezt is látni hogy felesleges 17-et kiadni érte... a második részhez meg annyit hogy vini is be lett dobva a sérülések és a rossz formák miatt akkor diaz miért nem?
ja és nem a gyerekkel van a bajom mert esélyt sem kapott hogy kritizálni lehessen a teljesítményét
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 25., hétfő 17:03

Van egy rakás emberünk kölcsönben, totál felesleges volt a tag idehozatala.

Mindegy, kölcsön kell adni és kész egy elsőligás spanyol csapatnak, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Ha eddig nem lett nyomatva, felesleges lesz itttartani jövőre a keretben.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5139
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 25., hétfő 16:49

továbbra is azért lett januárban elhozva hogy ne menjen máshova. egész évben egy zsák szar volt a csapat erre nem lett beépítve még egy új ember. na bumm. visszajött Zidane van idő tét nélkül év végéig plusz nyáron eldönteni hogy mi legyen.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. március 25., hétfő 16:31

kodo írta: Nem jatszhat csak ugy a castillaban amennyiben a felnott keret tagja ha jol tudom.

Amugy ennek hogy harom hetente valaki bebofogi hogy minek kellett elhozni, nagy biznisz volt stb nem sok értelmét latom. Most Zidanenak bizonyithat, ido kell ennek a folyamatnak. Ha mar o se teszi be a tet nélküli meccseken akkor mas lesz a szitu, de elore ne temessuk.
Mi az h elore ne temessuk? Kifizettunk a citynek tizen x milliot h mar januarba csatlakozzon es ne juliusba erre a gyerek a padra se fer fel.
Akkor ennek mi ertelme volt? Vagy mar januar elejen azert hoztuk h zizounak bizonyitson?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 25., hétfő 16:26

Nem jatszhat csak ugy a castillaban amennyiben a felnott keret tagja ha jol tudom.

Amugy ennek hogy harom hetente valaki bebofogi hogy minek kellett elhozni, nagy biznisz volt stb nem sok értelmét latom. Most Zidanenak bizonyithat, ido kell ennek a folyamatnak. Ha mar o se teszi be a tet nélküli meccseken akkor mas lesz a szitu, de elore ne temessuk.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 25., hétfő 15:23

Castillaba se játszik a gyerek, nem?
Nagy rössel elhoztuk, hogy még a padra se üljön le.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 25., hétfő 14:32

Santi írta: Nem is értem vele mit akarunk. Ha jó a gyerek és meg kellett szerezni, akkor miért nem fér be a keretbe, miért nem kapja meg a lehetőséget? Ha viszont még kevés és fejlődnie kell, akkor meg miért nem adtuk kölcsön egyből valahova vagy ha már nem adtuk, akkor miért nem játszatjuk legalább a Castillában?
Érthetetlen az egész...
Azt írták, hogy bizonyítani akar Zidane-nak, és ha a francia azt tanácsolja neki, hogy kölcsön, akkor elfogadja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. március 25., hétfő 13:32

Nem is értem vele mit akarunk. Ha jó a gyerek és meg kellett szerezni, akkor miért nem fér be a keretbe, miért nem kapja meg a lehetőséget? Ha viszont még kevés és fejlődnie kell, akkor meg miért nem adtuk kölcsön egyből valahova vagy ha már nem adtuk, akkor miért nem játszatjuk legalább a Castillában?
Érthetetlen az egész...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 25., hétfő 13:21

Brahim Diaz: Hasn't played a single minute in over 2 months.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 25., hétfő 6:01

Idén sem maradunk kupa nélkül! Köszi brahim
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Brahim Díaz - 21

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. február 17., vasárnap 19:33

Pipita írta:Egyébként nme is az volt a célom hogy Solarit oktassam :mrgreen: csak furcsának tartom, pont emiatt. Solari tényleg megbízik mindenkiben (felhozott a harmadosztályból egy Marcelo helyére egy Reguilónt, ez mindent elmond), és annak ellenére sem használja a gyereket egyetlen pillanatra sem soha, hogy amúgy mindenki mást meg szeretettel bedob néha-néha. Érdekes.
Abbol a szempontbol nem meglepo, hogy Reguilont a Castillabol ismerte, megbizott benne, mig Diaz szamara is egy uj jatekos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég