Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 26., kedd 10:10

annak tekintetében, hogy a jelenlegi keretben jobbosra a legjobb emberünk lv, balon meg most van vinicius és bale, így nem értem miért mané a prioritás, mikor inkább jobbra kéne ember.

sőt ugye még hazard is ott szeret kavargatni leginkább.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 26., kedd 9:20

Realista24 írta:
Most minden hír abba az irányba mutat, hogy idén nem fogjuk leigazolni. Az AS-t kivéve mindenki erről ír.
Mané és Hazard a prioritás elvileg.

Válogatott topikból áthoztam.

ÉS kapcsolat van tényleg? Asensioról ki lett jelentve, hogy érinthetetlen, szerintem Vinicius sem lesz lepasszolva, így Bale és LV eladásával is lenne Hazard, Mané, Vinicius, Asensio + Rodrygo, aki nyilván menne kölcsönbe, vagy maradna Brazíliában. Gyanítom, hogy LV sem lenne elküldve.

Mondjuk ha valóban rotálni akar komolyabban ZZ, akkor kell ennyi ember.

Manét is esélytelennek érzem egyébként, mint Mbappét. Nem annyira, de azért sokat nem adnék rá, hogy itt lesz jövőre.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 26., kedd 7:03

The Manchester United midfielder has stated his admiration for Real Madrid

Real Madrid have offered James Rodriguez as a makeweight as the team pushes to sign Paul Pogba, according to Don Balon.

Pogba recently stated that it is a "dream" to play for Zinedine Zidane at Real Madrid, and the club is keen to make that dream come true.

But Manchester United are not happy with Rodriguez as the makeweight in the deal, instead insisting on a deal involving Gareth Bale.
Kár, hogy Don Balon.
Mind a két verzióra, azonnal áldásom adnám.
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 25., hétfő 23:33

Nameg a rivális. Nyilván lesz neki valami kitalált riválisa majd mert ez kell a népnek de Cé és messi szerintem egymás nélkül nem hozták volna 7-8+ évig az 50 gólt.

Szerintem ha csontnélkül ő lesz a legjobb és nemjön senki más úgy nem lehet túl sokáig egy olyan magas szintet hozni amit ezek ketten csinálnak.Szóval jólenne ha lenne majd mégegy ekkora tehetség aki hosszútávon ébren tartja a gyereket.

De előbb hozzuk el valahogy.

Ha most nyáron nem jönne össze szerintem ez a hazard-mané vonal is elég lenne. Lehet nemrúgnak 50et de fejenként meglövik a maguk 20-25 gólját és akkor még ottvan benzema meg vinicius. Szerintem elég boost lenne ez is ha netán bappé nyáron nemjön össze.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 25., hétfő 23:04

Statokban szerintem Bappé akár hozhatja a 2 ufót, az, hogy ez végül csapatsikerekben mennyire fog meglátszódni, majd kiderül. Nyilván sok mindentől függ ez majd a jövőben, de jelen állás szerint, a 20 éves Messihez és CR-hez képest jóval előrébb tart.

Sérülések, fejben gyengeségek még közrejátszhatnak majd, de nyilván nem lehet egy pár éves karriert egy 15 éves karrierhez mérni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. március 25., hétfő 22:55

Remy írta: Az igeretes fiatalok annyit érnek, amivel néhány kiugro egermenyt lehet max hosszutavon elerni.

Ha azt nézzük, hogy a CR - Messi korszak hogyan alakult, akkor azt latjuk, hogy a BLben ezek ketten egyutt 9 BLt zsebeltek be, es még ott lehet az idei is.

Bappe jelenleg ezen az uton jár. Vele lehetne ezt a sorozatot folytatni, ha továbbra is klappolni fog nála minden. Aki őt elviszi, es egy épkézláb projektbe beleül, akkor az adott csapat szakithat.

Az ígéretek meg ilyen olyan tehetsegek arra lesznek jok, hogy Chelsea, Bayern felé egy-egy BL cim leessen.

Azt meg nem kell szerintem ecsetelni, hogy hazai porondon is mennyit érne. Főleg, hogy a mi letudtuk a generaciovaltast, a Barca meg még Messivel van.
Bappé egyértelműen a világ legjobbja lehet de én azt a Cr-messi faktort azért nemlátom a gyerekben. Ezek amit leműveltek kb az 50es évekbe kellett visszamenni és az akkoriakra is rávertek nem 1-2gólt.

Ha Bappé jön,amúgy ez a 280 milla szerintem elég lesz a sejknek. Oké,hogy fossa a pénzt de ez azért elég brutál profit és ha a játékos menni akar ráfog bólintani minthogy 1-2 év múlva ingyen bukja.Szóval ha bappé jön és ittléte alatt 5 évente 1 bl leesik én elégedett leszek. Nem emberi amit műveltünk és nem mostanában lesz megismételve szerintem.

Szerintem egyedül maga bappé(+a család) offolhatja a bizniszt,mondván még mindig túl korai a Realba igazolni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 25., hétfő 21:56

Galacticos írta:
Realista24 írta:Portugálok.
Akkor hirbe se vagyunk vele kapcsolatban? :-(
Azt írják hogy a Juve és mi tennénk le a120at érte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. március 25., hétfő 21:12

ziro4vr írta: Sanchot mondjuk adnám jobbosra, oda nincs annyi alternatíva azért. De őt valszeg a Manu húzza be.
Szerintem Vini lesz ott probalgatva, ha jon Hazard vagy Mane.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 25., hétfő 21:02

Sanchot mondjuk adnám jobbosra, oda nincs annyi alternatíva azért. De őt valszeg a Manu húzza be.
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. március 25., hétfő 19:11

Realista24 írta:Portugálok.
Akkor hirbe se vagyunk vele kapcsolatban? :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 25., hétfő 19:10

Galacticos írta:
Realista24 írta: Joao Felix kivásárlási ára hamarosan 120 millió helyett 200 lesz, legalább.
Ezen dolgozik a vezetőség.
Marmint a mi vezetosegunk dolgozik rajta hogy 120ert hozzuk. Vagy a benficae hogy 200 legyen a kiv.ar? :D
Egyebkent o meg mbappe kaliber is lehet csak picit hatrebb, kevesbe felkapott. Vele is erosodnenk.
Portugálok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. március 25., hétfő 19:09

Realista24 írta: Joao Felix kivásárlási ára hamarosan 120 millió helyett 200 lesz, legalább.
Ezen dolgozik a vezetőség.
Marmint a mi vezetosegunk dolgozik rajta hogy 120ert hozzuk. Vagy a benficae hogy 200 legyen a kiv.ar? :D
Egyebkent o meg mbappe kaliber is lehet csak picit hatrebb, kevesbe felkapott. Vele is erosodnenk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 25., hétfő 19:05

Haxor, nyilvan arra ertettem, ha Bappe itt van. A lenyegi resz akkor meglenne, meglesz.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. március 25., hétfő 18:57

Remy írta:Azt meg nem kell szerintem ecsetelni, hogy hazai porondon is mennyit érne. Főleg, hogy a mi letudtuk a generaciovaltast, a Barca meg még Messivel van.
Azert ez kicsit eros kijelentes egy olyan nyar elott, ahol eddig soha nem latott osszegeket tervezunk elkolteni. :mrgreen:

(Nalam) A generaciovaltas azt jelenti, hogy elengedjuk az "oreget" es idehozzuk az utodjat, aki persze vagy bevalik, vagy nem. Ezzel szemben mi elengedtuk a legnagyobb sztart, majd egesz szezonban pislogtunk, hogy nem jonnek a golok es az eredmenyek; kozben pedig elfogyasztottunk 2 edzot. Meg boven a generaciovaltas elejen vagyunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 25., hétfő 18:46

Cadena SER: Real Madrid contacts emphatically & categorically deny France Football's story on Mbappe. They are angry because they feel bad intentions behind these rumors.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 25., hétfő 18:16

Joao Felix kivásárlási ára hamarosan 120 millió helyett 200 lesz, legalább.
Ezen dolgozik a vezetőség.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 25., hétfő 17:57

RealMadridFanatic írta:
___Samy___ írta:hosszabb távon jobban jártunk volna, mert nem kellett volna bankot robbantani a játékosért.

Biztos ez? Utána mindenki akit megkeresünk tartotta volna a markát rekordpénzekért, az ittlévő, többszörös BL-győztes, világbajnok spílereink szintén, jogosan.

Előbb-utóbb sajnos bele kell állni majd a fizetések feljebb vitelébe, mert a piac ezt diktálja és a pénz nagy úr. Azonban amíg lehet, a földön kell tartani ezeket az összegeket, mert gyorsan elfajulhat a helyzet. Fel nem kopik egy játékos álla sem, és aki igazán jönni akar, az nem megy egy Juvéba, vagy Citybe kizárólag pár plusz millió miatt. Aztán lehet naiv vagyok.

Ha homályos emlékeim nem csalnak, Perez amúgy hasonló fizetést is kínált, mint amit a PSG-ben kapott Mbappé, csak Cé ittléte, a kényelem és mivel Párizs az otthona, ráadásul azért nem egy gyenge brigádba ment, elbillentette a mérleget.
A PSG közel kétszer annyit adott neki, akkor ezt írták. Most már azt, hogy mi is 10 körül adtunk volna. Sosem tudjuk meg. Az átigazolási díjat megadtuk volna egy az egyben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 25., hétfő 17:55

dannen írta: According to France Football Zinedine Zidane wants Real Madrid to go all in for PSG's Kylian Mbappé. Real Madrid is prepared to pay up to 280 million Euro.
Én ezt a hírt egyébként máshogy értelmeztem.
Én úgy, hogy az átigazolási díj és a fizetése ölelné fel ezt a 280 millió eurót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 25., hétfő 16:46

a psg nem adná el 350ért se szóval alapból érthetetlen az egész, a másik meg az ennyi pénzt nem fog soha senki se fizetni játékosért, sok hűhó még mindig, a média meg szárnyal ennyi az egész
Zidane ára is elképzelhetetlen volt. aztán jött egy Ronaldo nevű mission impossible dolog és mindenki csak nézett. aztán megjött az első 100 milliós játékos. aztán azóta már volt 220 millió is amit mindenki lehetetlennek tartott. Coutinho-ra kiadtak vagy 140-et. lehet kétségbe vonni az elnökség döntéseit de Perez pontosan tudja mennyi az annyi, ettől nem kell tartani. ha kell neki és megéri elhozza, ha túl sok akkor meg nem.
ígéretekkel tele vagyunk.
Ezek a játékosok egy BL-elődöntőben vagy döntőben, remegő lábakkal fognak kimenni, ami természetesen normális.

Klasszis, top, nagynevű igazolások kellenek már, akik tudják pótolni a kifelé menő gerincet.
Sancho 19 évesen kezdő a Dortmundban 35 meccsen 9 gól 17 assist. jobb szélső amiből igencsak hiányos a piac. ez azért már nem ígéret szint. nincsenek igazán nagy nevek, ellenben a fiatalok között vannak olyanok akik jók. 19, kezdő a Dortmundban ennél sokkal jobb vagy erősebb nagy név sincs sok. persze 19 kiscsikó de ha jobb mint a 27 évesek akkor ez van

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 25., hétfő 16:44

Az igeretes fiatalok annyit érnek, amivel néhány kiugro egermenyt lehet max hosszutavon elerni.

Ha azt nézzük, hogy a CR - Messi korszak hogyan alakult, akkor azt latjuk, hogy a BLben ezek ketten egyutt 9 BLt zsebeltek be, es még ott lehet az idei is.

Bappe jelenleg ezen az uton jár. Vele lehetne ezt a sorozatot folytatni, ha továbbra is klappolni fog nála minden. Aki őt elviszi, es egy épkézláb projektbe beleül, akkor az adott csapat szakithat.

Az ígéretek meg ilyen olyan tehetsegek arra lesznek jok, hogy Chelsea, Bayern felé egy-egy BL cim leessen.

Azt meg nem kell szerintem ecsetelni, hogy hazai porondon is mennyit érne. Főleg, hogy a mi letudtuk a generaciovaltast, a Barca meg még Messivel van.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég