Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 27., szerda 15:49

BlancoMark írta: Nem értem ezeket a Ndombeles, Pogbas híreket. Teljesen feleslegesek lennének. Inkább Modric örökösét keresnénk már ezerrel.

Nem fogunk örököst találni. Egy az egyben nem fogjuk tudni pótolni, hirtelen nem is tudnék mondani ilyen stílusú játékost. Amikor Ő kimegy, akkor nem egy ember fogja kiváltani, kell keresni olyan támadókat, akik összjátékban is ügyesek mert nekem egy Eriksen sem meggyőző. Tehát ha a mostani Realba beillesztenénk Modric helyére, az visszaesés lenne. Akkor inkább jöjjön egy Hazard (aki azért a játékintelligenciájával is ki tud tűnni) és mondjuk Pogba, aki szintén képes egyedül is létszámfölényt kialakítani, és a passzai is jók. Persze most jön wxyz és jól megcáfol.

Szerk.:
Amire gondolok, hogy én Modric erősségét abban látom, hogy a kiváló meglátásai mellett nagyon dinamikus, nehéz szerelni, szorult helyzetben is nyugodt marad és jó százalékkal tartja meg a labdákat, amivel intenzív letámadás esetén már létszámfölényes helyzetet tudunk teremteni. Könnyedén veri meg a rárontó védőket is. Pogba szintén jól tartja meg a labdákat és előre törekszik, jók a passzai és oda is ér a visszatett labdákra. Hazard szintén visszalép labdát kérni. Pl. Ők ketten szerintem tudnák ellensúlyozni a horvát hiányát játékban. Egy az egyben nem hiszem, hogy találunk olyan "elemet" amivel ugyanez a puzzle mehet tovább. ZZ-nek sem hiszem, hogy ez a terve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2019. március 27., szerda 15:53-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 27., szerda 15:47

RM vs. Bayern in Houston - July 20 (Sat.)
RM vs. Arsenal in Wash. DC - July 23 (Tue).
RM vs. Atletico de Madrid in NJ/NYC - July 26 (Fri.)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4888
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 27., szerda 15:34

Realista24 írta: Mané és Ndombele igent mondott a Realnak. Legfrissebb híreinket olvashattátok.
Nem értem ezeket a Ndombeles, Pogbas híreket. Teljesen feleslegesek lennének. Inkább Modric örökösét keresnénk már ezerrel.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 27., szerda 15:28

Manét is majdnem olyan esélytelennek gondolom amúgy, mint Mbappét, annyi lehet a pakliban nála, hogy Angliában még előfordul, hogy a formális átigazolási kérelmet tisztelik. Persze ehhez is elég meggyőzőnek kell lennie ZZ-nek.

Amúgy olvastam az Ndombele-s cikket, de Őt csak akkor lenne érdemes hozni, ha Casemiro megy, nem Llorrente. Nem láttam játszani, csak YT, az alapján labdabiztosabb és előre játékban használhatóbb, mint a brazil. Csak nem tudom elképzelni, hogy Zidane eladja az egyik olyan játékost, aki alappillére volt és még jó korban is van. Bár az elképzelhető, hogy a poszt maga, és az ehhez kapcsolódó stílusjegyek (sok futás, szerelés, passzsávok zárása, "kullancs üzemmód"), amit mindenképpen szeretne megtartani, és látja (amit régóta mondok, annak ellenére, hogy csípem Casemirot), hogy ott lehet előrelépni.

Szintén nem követem, de idén úgy fest, hogy Depay is visszatalált önmagához, kérdés, hogy ez a viszonylag gyenge francia liga hatása, vagy későn érő típus.

Mindenesetre ha kapjuk a kosarakat (Mbappé, Mané és esetleg a kizárás miatt Hazard), akkor elképzelhető, hogy egy próbát megérne BBeno Memphis fia. A Lyonnal eléggé jó a kapcsolatunk, lehet, hogy Mariano is érdekelné még őket és a fenti két játékos valószínűleg alapvetően is olcsóbb lenne, mint az eddig felmerült Eriksen, Pjanic, Hazard, Mané vonal. Persze előbbi kettő és Ndombele nem egy poszt és stílus, de én bízok benne, hogy Modric és Kroos is itt lesz még jövőre. Ceballost sem temetném még. Gyanítom Isco is kapni fog egy 147000. esélyt.

Mané és Ndombele igent mondott a Realnak. Legfrissebb híreinket olvashattátok.
F*sznak írok kisregényt. :mrgreen:

Itt egyik esetben sem a játékossal való megegyezés a neheze szerintem.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5118
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. március 27., szerda 15:27

Ndombele igen, Manét nem hoznám. egy zsák pénz és hullámzó játék.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27335
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 27., szerda 15:25

Azért elég szomorú lennék, ha végül Hazard nem kötne itt ki. :kivagyhe: Függetlenül attól, hogy én Manét is nagyon bírom.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 27., szerda 15:20

Realista24 írta: Mané és Ndombele igent mondott a Realnak. Legfrissebb híreinket olvashattátok.
Hazard is már 2 éve ezt csinálja. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 27., szerda 15:19

Mané és Ndombele igent mondott a Realnak. Legfrissebb híreinket olvashattátok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 27., szerda 15:02

SzB írta: Hazard baloldali játékos, ahogy beton balszélső Mane is, és persze Vinicius (és mindegyik más focit játszik). Zidane-nál Asensio is a balon kezdett annak idején, és rendre Isco-t váltotta. A jobb oldalon pedig Lucas Vazquez? Középen Benzema? Mane és Hazard egyszerre nem fog jönni. A cél valószínű Mbappé - Benzema - Hazard támadósor Asensio - Rodrygo - Vinicius tartalék-sorral. (Rodrygo rém labdabiztos, és nyárra rátesznek még 7 kiló izmot - kérdés tud-e gólt lőni egy erős bajnokságban.)
Az is valószínű, hogy a fél középpálya is elmegy, nem hiszem, hogy ősztől Kroos és Modric együtt fog játszani. A pakliban az is benne van, hogy mindkettő lép. Rabiot jó játékos lesz, s már nem jön el Casemiro mögé cserének még a Real-ba sem, és Ceba hiába 97%-on passzol, valami mégis hiányzik belőle, hogy Kroos-t egy az egyben kiváltsa. Isco játszik most már, hogy visszaemeljék az árát, és én bármennyire is sajnálom, ha megkapja a City-től az ajánlatot, nem fog gondolkozni. És a szóbeszéd mögött ott lehet egy Pjanic-Isco csere is.
Elég változatos időknek nézünk elébe. Mindennap új és új ötlete lesz az újságíróknak, ahogy nekünk is...
https://www.marca.com/en/football/real- ... b4579.html
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. március 27., szerda 14:57

Hazard baloldali játékos, ahogy beton balszélső Mane is, és persze Vinicius (és mindegyik más focit játszik). Zidane-nál Asensio is a balon kezdett annak idején, és rendre Isco-t váltotta. A jobb oldalon pedig Lucas Vazquez? Középen Benzema? Mane és Hazard egyszerre nem fog jönni. A cél valószínű Mbappé - Benzema - Hazard támadósor Asensio - Rodrygo - Vinicius tartalék-sorral. (Rodrygo rém labdabiztos, és nyárra rátesznek még 7 kiló izmot - kérdés tud-e gólt lőni egy erős bajnokságban.)
Az is valószínű, hogy a fél középpálya is elmegy, nem hiszem, hogy ősztől Kroos és Modric együtt fog játszani. A pakliban az is benne van, hogy mindkettő lép. Rabiot jó játékos lesz, s már nem jön el Casemiro mögé cserének még a Real-ba sem, és Ceba hiába 97%-on passzol, valami mégis hiányzik belőle, hogy Kroos-t egy az egyben kiváltsa. Isco játszik most már, hogy visszaemeljék az árát, és én bármennyire is sajnálom, ha megkapja a City-től az ajánlatot, nem fog gondolkozni. És a szóbeszéd mögött ott lehet egy Pjanic-Isco csere is.
Elég változatos időknek nézünk elébe. Mindennap új és új ötlete lesz az újságíróknak, ahogy nekünk is...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 27., szerda 14:23

Anthony írta: Jah mondjuk a Pogba-Hazard-Mbappé 3-as olyan 15 millás fizetés lenne fejenként, az elég komoly :lol:
Bár mondjuk a Barca is elbírja a csilliós fizetéseket..
Egyik sem lenne túl nagy gáz. Mbappe a Nike top3-as arca, Pogba az adidasé és Hazardé is ott az élmezőnyben. Hatalmas reklámértékeket is vennénk velük.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 27., szerda 14:04

Jah mondjuk a Pogba-Hazard-Mbappé 3-as olyan 15 millás fizetés lenne fejenként, az elég komoly :lol:
Bár mondjuk a Barca is elbírja a csilliós fizetéseket..

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. március 27., szerda 13:59

Legutobbi Ndombele-s fb bejegyzesnel az idezőjelbe tett "francia" jelzőn jót nevettem. :lol:

Mondjuk az itt levo franciák is "franciak" ezt a gondolatmenetet követve. :hmmm:
ZIDANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. március 27., szerda 12:21

Most a napokba olvastam a manutdfanatics-on, hogy Pogba fizetése heti 300.000 euró. Az 16 milla egy évre... Hazard-ra is 14-et írnak, az úgy már 30. Plusz a 3. sztár is gondolom 10+-os lenne. Mondjuk CR fizetése felszabadult, remélhetőleg Bale-é is fel fog, az úgy végülis nem annyira vészes. Csak a 3 sztárigazolás lenne vagy 400 millió. Pereznek fel van adva a lecke, gondolom éjjel-nappal oszt-szoroz a számológépen :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 27., szerda 12:00

meg Milinkovic-Savicot
róla már volt szó :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 27., szerda 11:46

poronty írta: Még szerencse, mert 50-60 millát se kéne érte adni amíg itt van Kroos.
Ebben is van valami egyébként, továbbra sem érzem különösebben fontosnak egy KP igazolását sem. Pogbát is leginkább azért hoznám, mert akkor fixen meglenne Modric utódja hosszú évekre, de szerintem Raiola ráment egy új szerződésre és ennyi a dolog. Rabiot pedig ár-érték arányban lehetne jó fogás, más amúgy abszolút nem létszükség.

Azért a Ceballos, Valverde, Llorrente, Ödegaard 4-esben elég komoly potenciál van szerintem, és akkor még Isco és Kova jövője is kérdéses, Zizou alatt pedig a CKM szerintem továbbra is alap lesz. Azt a pénzt inkább a támadósorra kéne költeni szvsz.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2019. március 27., szerda 11:43

Pjanic ügy kapcsán Tuttosport szerint Kroos-t is bevonhatnánk. Hát úgy pláne nem hangzik jól, de ez a 90 M is nagyon sok, szóval szerintem ebből nem lesz semmi. Pogba is baromi drága lenne, bár rá elképzelhetőnek tartom, hogy kipengetnénk 150 milliót is akár. Talán a Man U is elengedné. Eriksenért nem tudom mennyi lehetne reális, de nehezen hiszem, hogy 100 alatt megválna tőle Levy hiába jár le a szerződése. Kiváncsi leszek, ki lesz a befutó a kp-ra.

Mane-ra tavaly tudtunk volna lecsapni viszonylag simán, így hogy hosszabbított, plusz elvileg kivásárlási ára sincs, a Pool biztos nem fogja eladni csak irreális áron, azt meg ne Mane-ra szorjuk el. Egyelőre Hazard tűnik biztosan hozhatónak.

Nem lesz egyszerű az a 2-3 igazolás.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

poronty
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 27., szerda 11:37

Még szerencse, mert 50-60 millát se kéne érte adni amíg itt van Kroos.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 27., szerda 11:34

pjanic nem hiszem h reális lenne 50-60 millióért. hosszútávú szerződése van, nem fognak nekünk odaajándékozni egy ilyen kaliber játékost.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. március 27., szerda 11:29

Rabiot ilyen lófasz összegért, úgyhogy még fiatal is, szerintem sokkal logikusabb opció lenne, de ha normális áron hozzuk Pjanicot (max 50-60) akkor őt sem bánnám. Az viszont továbbra is tetszik, hogy javarészt minőségi neveket nyomatnak a médiában, nem Bigliát meg Milinkovic-Savicot. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 250 regisztrált és 0 vendég