Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 29., péntek 12:40

Anthony írta:
kiserik írta:Még csak március van. Mi lesz még itt szeptemberig?
Ez is mutatja, hogy egyre vadabb a verseny a csapatok közt, még ha a hírek egy része kitaláció is.
Márciusban, ismétlem márciusban már igazoltunk egy játékost, és akár Rabiot is hivatalos lehet hamarosan.
A Bayern 80 milliós(!!) sérült(!!) védőt igazolt, szintén márciusban.

És ez még csak a kezdet, a szezon vége előtt még jó pár megegyezést be fognak jelenteni.
Hol vannak már a júliusi meg az augusztus 31-ei igazolások.
A Bayernnél többször is előfordult már, hogy a tavasszal játékost vettek. Süle, Rudy, Goretzka leigazolása is mind-mind tavasszal volt bejelentve.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 29., péntek 11:33

Nekem inkább az az érdekes, hogy a szövetség az ilyen adminisztrációs trükköket nem nézi? Simán lehet trükközni így a fiatal EU-n kívüli játékosokkal.
nem hiszem el hogy a liga olbetett kezzel nezne ahogy kihasznaljuk a kiskaput.

a korhatarrol annyi jut eszembe hogy anno mateos azert lett a felnottekhez nevezve mert tulkoros volt a castillaba. valami 25 ev korul volt asszem.

de ezt a legios kiskaput kizartnak tartom hogy engedne a liga.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. március 29., péntek 11:31

CS0ki írta:Korhatár van, hogy meddig nevezhető az utánpótlásba a játékos úgy, hogy felhozható a nagycsapatba?
Nekem az rémlik, hogy ilyen nincs, viszont ha X számú meccset lejátszik valaki a felnőttcsapatban, már nem játszhat "vissza" a Castillába.
CS0ki írta:anyukával kéne csinálni valamit, mert az mondjuk nem hiányzik, hogy itt is megállás nélkül pofázzon.
Ez is megoldódott már ha jól rémlik, amikor a Barca-üzlet meghiúsult, mert Anyu túl éhes lett, akkor ügynököt váltott. Persze ettől még üzengethet a sajtón keresztül, de ezzel nincs mit tenni. Utána is nyilatkozta, hogy a fia rab Párizsban...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 29., péntek 11:25

Anthony írta:
kiserik írta:Még csak március van. Mi lesz még itt szeptemberig?
Ez is mutatja, hogy egyre vadabb a verseny a csapatok közt, még ha a hírek egy része kitaláció is.
Márciusban, ismétlem márciusban már igazoltunk egy játékost, és akár Rabiot is hivatalos lehet hamarosan.
A Bayern 80 milliós(!!) sérült(!!) védőt igazolt, szintén márciusban.

És ez még csak a kezdet, a szezon vége előtt még jó pár megegyezést be fognak jelenteni.
Hol vannak már a júliusi meg az augusztus 31-ei igazolások.
Egy hónapot előrébb jött a piac nagyjából, azzal hogy igazodnak a bajnokságok kezdetéhez. Ez is sokat számít gondolom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 29., péntek 11:24

kiserik írta:Még csak március van. Mi lesz még itt szeptemberig?
Ez is mutatja, hogy egyre vadabb a verseny a csapatok közt, még ha a hírek egy része kitaláció is.
Márciusban, ismétlem márciusban már igazoltunk egy játékost, és akár Rabiot is hivatalos lehet hamarosan.
A Bayern 80 milliós(!!) sérült(!!) védőt igazolt, szintén márciusban.

És ez még csak a kezdet, a szezon vége előtt még jó pár megegyezést be fognak jelenteni.
Hol vannak már a júliusi meg az augusztus 31-ei igazolások.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. március 29., péntek 11:11

kp-n van még egy llorente is.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. március 29., péntek 11:10

Ami nem teszik, hogy Vini-t megint le akarják tenni a Castillába. Még ha csak formalitás is lenne a dolog, akkor is rossz üzenet lenne a játékos felé.
Miért? Ő is pontosan tudja, hogy adminisztrációs trükk az egész, nem hinném, hogy egy hajszálnyit is érdekli. Nekem inkább az az érdekes, hogy a szövetség az ilyen adminisztrációs trükköket nem nézi? Simán lehet trükközni így a fiatal EU-n kívüli játékosokkal. Korhatár van, hogy meddig nevezhető az utánpótlásba a játékos úgy, hogy felhozható a nagycsapatba?

Koulibaly meg lehet, hogy jó játékos, de túl drága, túl idős.

Rabiot szerintem se rossz játékos, annyit megér, amennyi az aláírási pénz lenne, csak anyukával kéne csinálni valamit, mert az mondjuk nem hiányzik, hogy itt is megállás nélkül pofázzon.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 29., péntek 10:38

Azért vannak itt dolgok, még ha lehet, hogy a jó része csak újságírói kitaláció. Varane elvágyódik. Mbappe-t akkor engedik, ha adjuk Varane-t és Kroos-t. Felmerül Pjanic és Koulibaly. Bekerül a kalapba még Pogba, Eriksen, Ndombele, Rabiot, akik közül páran Modric utódnak is jók lehetnének. És akkor még ott van a Hazard kálvária Manéval fűszerezve. Még csak március van. Mi lesz még itt szeptemberig? :lol:

Ami nem teszik, hogy Vini-t megint le akarják tenni a Castillába. Még ha csak formalitás is lenne a dolog, akkor is rossz üzenet lenne a játékos felé.

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. március 29., péntek 10:28

Pjanic 29 lesz most, azon a poszton az minden csak nem koros. Simán van benne még 3-4 év a legmagasabb szinten. Ráadásul szerintem 70-80 milla alatt a Juve szóba sem állna senkivel, ezért én őt nem hoznám.
Rabiot már jobb opciónak tűnik, főleg, hogy ingyen van és fiatalabb is. Bár a bosnyák jelenleg jobb játékos, de Rabiot-nak van még bőven ideje fejlődni.
Én Valverdét mindenképp megtartanám, szerintem Casemiro helyén remekül el tudna játszani, mert legalább olyan agresszív, viszont jóval képzettebb, mint a brazil. Casemiro rutinosabb és fizikálisan még jobb játékos, de ha Valverde megkapja a lehetőséget, akkor jobb lehet, mint Kázmér. Én az idei jó teljesítményei ellenére inkább Llorentétől válnék meg, ha választani kell, de maximum kölcsönben vagy opcióval adnám tovább.

Ha ZZ 4-3-3-ban gondolkodik, akkor kell 6 játékos középre, akiket tud rotálni folyamatosan a szezon során. Szerintem a Casemiro-Valverde-Modric-Kovacic-Kroos-Ceballos hatos bőven jó lehetne, de ha Kovacicot nem akarják megtartani, akkor az ő helyére jöhetne Rabiot. Sérülések esetén Isco és Asensio is tud egy sorral hátrébb játszani, ezért szerintem nem nagyon kell a középpályára igazolni. Ödegaard-ról pedig nem is beszélve, akinek lassan meg kellene találni a helyét az első csapatban, legkésőbb 2020 nyarától.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 29., péntek 10:14

Pjanic akkor sanszos ha csere biznisz jön létre Kroos vagy Isco. A Juvenak nem érdeke elengedni minőségi pótlás nélkül a legjobb kpt. Mondjuk ramehetnek Pogbara is... Attól hogy Pjanic jön ilyen formában meg jöhet Pogba is, bár akkor Rabiot már tényleg túlzás lenne.

Jovic szerintem jó húzás lenne. Inkább ő mint Icardi. Benz mellé kell egy vérbeli golvagó Mane ide Hazard oda. Amúgy is rég volt délszláv támadók :D és még a barcat is szivatnank kicsit szóval dupla öröm.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 29., péntek 10:13

rabiot allitolag brutto 10et akar. annyit boven kaphat sztem.

pjanicnak meg a tm szerint van luxemburgi allampolgarsaga. akkor nem kell neki legios hely.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 29., péntek 10:05

Anthony írta:Pjanic, és Rabiot is? Valaki repül a középpályáról?
Llorrente, Valverde mehet. Aztán marad egy Kroos, Modric, Pjanic, Casemiro, Rabiot, Ceballos 6-os. :mrgreen: :mrgreen:

Rabiot engem nem igazán győzött még meg, de ingyen vállalható, de nem iylen 10+os fizetésért, mert annyit mégis mire fel kér?

Pjanic király lenne, bár már koros, 50 milliónál többér nem hoznám.

Btw. neki is kell EU-n kívüli hely.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 29., péntek 8:46

Pjanic, és Rabiot is? Valaki repül a középpályáról?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 29., péntek 8:31

először annak örülnék ha rabiot témát lezárnánk egy hivatalos bejelentéssel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. március 29., péntek 8:10

Jó lenne Pjanic, az egyetlen baj vele, hogyha jön akkor Pogba nem :|
Jovic még lutri, s Koulibalyt elméletileg 80-100 körül lehetne hozni, ami helyett inkább rámennék De Ligtre vagy Van Dijkra.
Realista24 írta: Casenak áprilisban meglesz a spanyol útlevél.
Valverde is megkapja elvileg valamikor a szezon kezdetéig.

Vinicius és Rodrygo lehet hogy a Castillaba lesznek nevezve, tovább bővítve ezzel a nem eus helyeket.
Akkor 3 EUn kívüli helyünk lenne?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 29., péntek 7:40

Casenak áprilisban meglesz a spanyol útlevél.
Valverde is megkapja elvileg valamikor a szezon kezdetéig.

Vinicius és Rodrygo lehet hogy a Castillaba lesznek nevezve, tovább bővítve ezzel a nem eus helyeket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 29., péntek 6:53

BlancoMark írta:
Realista24 írta: Pjanic és Jovic ügynöke tárgyalni volt a Bernabeuban/Valdebebasban tegnap. Úgy fest tényleg komoly a dolog. És ő Koulibaly ügynöke is.
Es mit irnak, kinek a kepviseleteben? Pjanic?
Egyik szerint igen, a másik szerint Varane utodlasa miatt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2019. március 29., péntek 6:50

Realista24 írta: Pjanic és Jovic ügynöke tárgyalni volt a Bernabeuban/Valdebebasban tegnap. Úgy fest tényleg komoly a dolog. És ő Koulibaly ügynöke is.
Es mit irnak, kinek a kepviseleteben? Pjanic?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 29., péntek 6:34

Pjanic és Jovic ügynöke tárgyalni volt a Bernabeuban/Valdebebasban tegnap. Úgy fest tényleg komoly a dolog. És ő Koulibaly ügynöke is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. március 28., csütörtök 23:21

Én imádtam az arany mezt. Csak ne legyen galléros :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 102 regisztrált és 0 vendég